pá, Feb 7, 2025 · 13:30
NejstaršíNedávné
VVVVVV
1.57
4.75
3.60
NedávnéNejstarší
VPPPVV
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.5
Góly celkem
–
Rohy celkem
-1.0
Millwall U21
Millwall U21 vs Cardiff U21 Profil týmů
Millwall U21
VPPRVVVVVVNedávnéV ráži+1.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapKryje7/10
Cardiff U21
PRRVVVPPPVNedávnéPokles-0.8 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapNekryje2/10
Poslední
| Millwall U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Cardiff U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Millwall U21 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Cardiff U21 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.5
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 3.45,
Sm. odch.: 1.84, Medián: 4,
Modus: 4,
Více: 53%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Millwall U21 vs Cardiff U21 Časové rozložení gólů/rohů
Millwall U21 vs Cardiff U21 Vzájemné zápasy
Millwall U21 vs Cardiff U21 Zobrazit celé H2H →| Millwall U21 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - Development League 2 | 2023-12-18 | 1 Millwall U21 |
2 - 1
5 - 1
|
Cardiff U21 2 | V | -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - Development League 2 | 2023-09-26 | 1 1 Cardiff U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Millwall U21 2 | V | +1.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - Development League 2 | 2023-02-21 | 1 Cardiff U21 |
1 - 1
4 - 2
|
Millwall U21 3 | P | -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - Development League 2 | 2022-10-31 | 1 Millwall U21 |
1 - 0
5 - 0
|
Cardiff U21 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Millwall U21 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - Development League 2 | 2025-02-04 | 2 Millwall U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Bournemouth U21 2 | V | -1.5, -2.0 | Méně |
|
||||||
| Anglie - Development League 2 | 2025-01-24 | 2 Millwall U21 |
3 - 0
5 - 0
|
Swansea U21 1 | V | 0.0 | Více |
|
||||||
| Anglie - Development League 2 | 2025-01-20 | 2 Swansea U21 |
2 - 2
3 - 4
|
Millwall U21 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
||||||
| Anglie - Development League 2 | 2025-01-07 | QPR U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Millwall U21 | V | +0.5, +1.0 | Méně |
|
||||||
| Anglie - Development League 2 | 2024-12-10 | 2 Millwall U21 |
0 - 0
3 - 0
|
Ipswich U21 1 | V | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Anglie - Development League 2 | 2024-12-02 | Watford U21 |
0 - 1
1 - 3
|
Millwall U21 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
8-8 (16) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2024-11-14 | 1 2 Millwall U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Sheff Wed U21 2 | R | -1.0, -1.5 | Méně |
|
10-5 (15) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 4 (1-3) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2024-11-04 | 1 Brentford U21 |
3 - 0
3 - 1
|
Millwall U21 2 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
9-5 (14) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2024-10-29 | Bournemouth U21 |
1 - 0
3 - 1
|
Millwall U21 1 | P | +0.5, +1.0 | Více |
|
0-7 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2024-10-22 | 1 Millwall U21 |
2 - 0
2 - 0
|
Charlton U21 1 1 | V | -0.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2024-10-01 | 1 Millwall U21 |
0 - 0
0 - 0
|
QPR U21 | R | -0.5 | Méně |
|
10-5 (15) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2024-09-27 | 3 Fleetwood Town U21 |
2 - 1
2 - 1
|
Millwall U21 1 | P | 0.0 | Méně |
|
2-13 (15) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 2 (0-2) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2024-09-24 | Millwall U21 |
2 - 0
3 - 0
|
Colchester U21 | V | -2.0, -2.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 6-1 (7) | 4 (4-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2024-09-17 | Birmingham U21 |
2 - 1
4 - 1
|
Millwall U21 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
11-6 (17) | 6-2 (8) | 5 (4-1) | 4 (2-2) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2024-09-10 | 3 Millwall U21 |
1 - 1
2 - 1
|
Peterborough U21 3 | V | -1.0 | Méně |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2024-08-20 | Coventry U21 |
1 - 3
3 - 4
|
Millwall U21 1 | V | 0.0 | Více |
|
3-7 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2024-08-13 | 1 Millwall U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Burnley U21 5 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| UK Friendlies | 2024-07-20 | 1 Wealdstone |
1 - 1
3 - 2
|
Millwall U21 1 | P | -1.0 | Více |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2024-05-17 | 2 Millwall U21 |
1 - 1
1 - 1
|
Birmingham U21 3 | R | -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Anglie - Development League 2 | 2024-05-03 | 2 Millwall U21 |
4 - 0
5 - 0
|
Wigan U21 1 | V | -1.5, -2.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-0 (3) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2024-04-30 | 1 Peterborough U21 |
0 - 1
2 - 2
|
Millwall U21 3 | R | +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
9-4 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Anglie - Development League 2 | 2024-04-23 | 2 Millwall U21 |
1 - 3
3 - 3
|
Barnsley U21 4 | R | -1.0, -1.5 | Více | 11.0 | Více |
|
11-3 (14) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 6 (5-1) |
| Anglie - Development League 2 | 2024-04-18 | 3 Fleetwood Town U21 |
1 - 1
2 - 3
|
Millwall U21 1 | V | +0.5, +1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2024-04-09 | Millwall U21 |
2 - 0
6 - 0
|
Coventry U21 | V | -1.5, -2.0 | Více | 10.5 | Více |
|
8-4 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - Development League 2 | 2024-03-26 | 1 Sheff Utd U21 |
0 - 3
0 - 3
|
Millwall U21 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-4 (13) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2024-03-15 | 3 Colchester U21 |
0 - 1
2 - 3
|
Millwall U21 1 | V | +1.0, +1.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2024-03-11 | 2 Millwall U21 |
5 - 0
7 - 0
|
Watford U21 3 | V | -1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
11-3 (14) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 4 (4-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2024-03-05 | 2 QPR U21 |
2 - 0
2 - 1
|
Millwall U21 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
8-2 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2024-03-01 | 1 Millwall U21 |
0 - 1
4 - 1
|
Swansea U21 1 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-6 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Anglie - Development League 2 | 2024-02-27 | 1 Millwall U21 |
1 - 0
2 - 1
|
Ipswich U21 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
5-7 (12) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Cardiff U21 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2025-02-01 | Cardiff U21 |
1 - 2
3 - 2
|
Everton U21 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Anglie - Development League 2 | 2025-01-24 | 4 Charlton U21 |
3 - 1
6 - 1
|
Cardiff U21 1 | P | -1.0, -1.5 | Více |
|
||||||
| Anglie - Development League 2 | 2025-01-14 | 1 Cardiff U21 |
0 - 1
0 - 3
|
Brentford U21 1 | P | +0.5 | Méně |
|
||||||
| Anglie - Development League 2 | 2025-01-07 | 3 Ipswich U21 |
2 - 1
5 - 1
|
Cardiff U21 1 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
||||||
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2024-12-19 | 1 Cardiff U21 |
1 - 0
3 - 1
|
Watford U21 3 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
||||||
| Anglie - Development League 2 | 2024-12-16 | 1 Cardiff U21 |
1 - 0
2 - 1
|
QPR U21 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2024-12-06 | 1 Colchester U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Cardiff U21 | V | +1.0 | Méně |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2024-12-03 | 1 Cardiff U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Bournemouth U21 3 | R | 0.0 | Méně |
|
11-4 (15) | 6-2 (8) | 3 (3-0) | 3 (3-0) | ||
| Wales - Ligový pohár | 2024-11-30 | Aberystwyth |
0 - 0
0 - 0
|
Cardiff U21 | R | +0.5 | Méně |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | (-) | (-) | ||
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2024-11-23 | 3 Cardiff U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Ipswich U21 1 1 | P | -1.0, -1.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2024-11-08 | 2 Everton U21 |
1 - 0
2 - 2
|
Cardiff U21 | R | 0.0 | Více |
|
3-8 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2024-11-04 | 2 Cardiff U21 |
1 - 0
4 - 1
|
Bristol City U21 4 | V | -1.0 | Více |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2024-10-28 | 5 Swansea U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Cardiff U21 4 | V | -0.5 | Méně |
|
13-7 (20) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 7 (6-1) | ||
| Wales - Ligový pohár | 2024-10-21 | 2 Cardiff U21 |
0 - 0
3 - 2
|
Cardiff Met Uni 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 5 (4-1) |
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2024-10-17 | 1 4 Watford U21 |
0 - 2
0 - 2
|
Cardiff U21 | V | +0.5 | Méně |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2024-10-05 | 2 Cardiff U21 |
0 - 0
2 - 0
|
Charlton U21 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
8-5 (13) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2024-10-01 | 2 Cardiff U21 |
2 - 1
2 - 2
|
Ipswich U21 | R | 0.0, -0.5 | Více |
|
7-3 (10) | 7-0 (7) | 4 (4-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2024-09-27 | 2 Sheff Utd U21 |
2 - 0
2 - 0
|
Cardiff U21 | P | -1.0, -1.5 | Méně |
|
7-5 (12) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2024-09-23 | 2 Brentford U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Cardiff U21 3 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
8-5 (13) | 5-2 (7) | 3 (1-2) | 2 (0-2) | ||
| Wales - Ligový pohár | 2024-09-17 | 2 Cardiff U21 |
0 - 0
2 - 1
|
Merthyr Town 1 | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-5 (12) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2024-09-13 | 4 Ipswich U21 |
1 - 2
2 - 2
|
Cardiff U21 3 | R | 0.0, +0.5 | Více |
|
4-2 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2024-08-30 | 1 1 Birmingham U21 |
2 - 2
3 - 4
|
Cardiff U21 2 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
0-11 (11) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2024-08-26 | 1 Cardiff U21 |
0 - 0
2 - 0
|
Fleetwood Town U21 3 | V | 0.0 | Méně |
|
7-11 (18) | 6-3 (9) | 2 (2-0) | 7 (1-6) | ||
| Anglie - Development League 2 | 2024-08-20 | 1 Wigan U21 |
0 - 2
1 - 3
|
Cardiff U21 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
1-7 (8) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2024-08-14 | Cardiff U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Sheff Wed U21 2 | P | 0.0 | Méně |
|
6-10 (16) | 2-8 (10) | 3 (1-2) | 3 (2-1) | ||
| Wales - Ligový pohár | 2024-08-02 | Cardiff U21 |
1 - 0
3 - 1
|
Pontypridd Utd 2 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
8-2 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Wales - Ligový pohár | 2024-07-19 | 2 Afan Lido |
0 - 1
1 - 3
|
Cardiff U21 2 | V | +1.0, +1.5 | Push | 10.0 | Více |
|
9-3 (12) | 7-1 (8) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| Anglie - Development League 2 | 2024-05-10 | 1 Cardiff U21 |
3 - 2
3 - 4
|
Hull U21 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - Development League 2 | 2024-04-30 | 1 Coventry U21 |
0 - 1
3 - 3
|
Cardiff U21 | R | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
9-8 (17) | 2-8 (10) | 3 (0-3) | 3 (3-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2024-04-23 | Cardiff U21 |
4 - 1
5 - 1
|
Peterborough U21 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-1 (5) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.571 | 4.75 | 3.6 |
| Poločas | 2 | 2.75 | 4 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.0) | Domácí@1.9 | Hosté@1.9 |
| Poločas (-0.5) | Domácí@2.05 | Hosté@1.75 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.5) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Poločas (1.5) | Ví[email protected] | Méně@1.85 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 0 , Roh: 3 - 1
Roh: , Hendikep: -1.0 , Góly: 3.5
Skóre: 1 - 0 , Roh: 0 - 0 Poločas
Roh: , Hendikep: -0.5 , Góly: 1.5
-
32' - 1st Goal - Millwall U21 -
45+2' - Red Card - Cardiff U21 -
1-0 score at the end of First Half -
47' - 1st Corner - Millwall U21 -
56' - 2nd Goal - Millwall U21 -
67' - 2nd Corner - Millwall U21 -
86' - 3rd Corner - Cardiff U21 -
90' - 4th Corner - Millwall U21 - Race to 3 Corners - Millwall U21
-
2-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

