út, Nov 15, 2022 · 15:30
NejstaršíNedávné
VRPVPP
1.45
4.50
5.00
NedávnéNejstarší
PPVVVV
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 3.5
Góly celkem
Méně 9.0
Rohy celkem
+1.0
Esbjerg - B tým
Midtjylland - B tým vs Esbjerg - B tým Profil týmů
Midtjylland - B tým
P
Více než 9.5 rohůMéně0/1
Více než 2.5 gólůVíce1/1
Asijský handicapNekryje4/10
V závěru odpadá
Esbjerg - B tým
PPNedávné
Více než 9.5 rohůVyrovnané1/2
Více než 2.5 gólůVíce2/2
Asijský handicapVyrovnané4/9
Poslední
| Midtjylland - B tým | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Esbjerg - B tým | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Midtjylland - B tým | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Esbjerg - B tým | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.5
Rozložení rohůLinie 9.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 2,
Prům.: 4.50,
Sm. odch.: 1.50, Medián: 3,
Modus: ,
Více: 50%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Midtjylland - B tým vs Esbjerg - B tým Časové rozložení gólů/rohů
Midtjylland - B tým vs Esbjerg - B tým Vzájemné zápasy
Midtjylland - B tým vs Esbjerg - B tým Zobrazit celé H2H →| Midtjylland - B tým Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Dánsko - Liga B týmů | 2019-09-10 | Esbjerg - B tým |
0 - 2
1 - 3
|
Midtjylland - B tým 1 | V | +0.5 | Více |
|
||||||
| Dánsko - Liga B týmů | 2019-07-16 | Midtjylland - B tým |
4 - 1
7 - 1
|
Esbjerg - B tým 1 | V | -2.0 | Více |
|
||||||
| Dánsko - Liga B týmů | 2019-03-26 | 1 Esbjerg - B tým |
0 - 1
0 - 4
|
Midtjylland - B tým 2 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
||||||
| Dánsko - Liga B týmů | 2019-02-12 | 1 Midtjylland - B tým |
1 - 2
1 - 3
|
Esbjerg - B tým 2 | P |
|
||||||||
| Dánsko - Liga B týmů | 2016-11-15 | 1 Midtjylland - B tým |
1 - 2
4 - 2
|
Esbjerg - B tým | V | -0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Dánsko - Liga B týmů | 2016-08-01 | Esbjerg - B tým |
0 - 0
1 - 1
|
Midtjylland - B tým | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2016-03-21 | Esbjerg - B tým |
0 - 0
0 - 1
|
Midtjylland - B tým | V | 0.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
6-7 (13) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Dánsko - Liga B týmů | 2015-11-23 | Midtjylland - B tým |
0 - 3
1 - 6
|
Esbjerg - B tým | P | 0.0 | Více |
|
0-8 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2015-08-24 | Esbjerg - B tým |
0 - 1
0 - 2
|
Midtjylland - B tým | V |
|
12-3 (15) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||||
| Dánsko - Liga B týmů | 2014-09-08 | Midtjylland - B tým |
0 - 1
1 - 2
|
Esbjerg - B tým 1 | P | -0.5 | Méně |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2014-09-01 | Esbjerg - B tým |
0 - 3
0 - 4
|
Midtjylland - B tým | V | Push |
|
6-4 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | |||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Midtjylland - B tým Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Dánsko - Liga B týmů | 2022-04-04 | 2 Hobro IK - B tým |
0 - 1
2 - 1
|
Midtjylland - B tým 3 | P | +0.5 | Méně |
|
||||||
| Dánsko - Liga B týmů | 2021-08-23 | 1 AC Horsens - B tým |
2 - 1
4 - 1
|
Midtjylland - B tým 4 | P | +0.5, +1.0 | Více |
|
||||||
| Dánsko - Liga B týmů | 2020-10-19 | 3 Midtjylland - B tým |
3 - 0
4 - 0
|
AGF - B tým 1 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
||||||
| Dánsko - Liga B týmů | 2020-02-25 | Sonderjyske - B tým |
1 - 1
2 - 1
|
Midtjylland - B tým 1 | P | +1.5 | Méně |
|
||||||
| Dánsko - Liga B týmů | 2019-11-19 | 1 Silkeborg IF - B tým |
0 - 1
1 - 1
|
Midtjylland - B tým 2 | R | +0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Dánsko - Liga B týmů | 2019-10-28 | 2 Silkeborg IF - B tým |
0 - 2
1 - 3
|
Midtjylland - B tým 1 | V | +0.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2019-09-16 | 1 Midtjylland - B tým |
0 - 2
1 - 2
|
Viborg FF - B tým 1 | P | -1.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2019-09-10 | Esbjerg - B tým |
0 - 2
1 - 3
|
Midtjylland - B tým 1 | V | +0.5 | Více |
|
3-8 (11) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2019-07-29 | 2 Viborg FF - B tým |
2 - 1
5 - 1
|
Midtjylland - B tým 1 | P | +1.5 | Více |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2019-07-16 | Midtjylland - B tým |
4 - 1
7 - 1
|
Esbjerg - B tým 1 | V | -2.0 | Více |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2019-05-13 | Midtjylland - B tým |
1 - 1
4 - 2
|
Sonderjyske - B tým 2 | V | -1.5 | Více |
|
6-4 (10) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2019-05-06 | Odense BK - B tým |
2 - 1
3 - 1
|
Midtjylland - B tým | P | +1.0 | Push |
|
3-13 (16) | 3-5 (8) | 3 (0-3) | 3 (0-3) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2019-04-30 | 1 Sonderjyske - B tým |
2 - 2
3 - 3
|
Midtjylland - B tým 3 | R | +1.0, +1.5 | Více |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2019-04-23 | 2 Vejle - B tým |
0 - 2
0 - 5
|
Midtjylland - B tým | V | +2.0 | Více |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2019-04-08 | 2 Midtjylland - B tým |
0 - 0
1 - 0
|
Odense BK - B tým 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2019-03-26 | 1 Esbjerg - B tým |
0 - 1
0 - 4
|
Midtjylland - B tým 2 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2019-02-12 | 1 Midtjylland - B tým |
1 - 2
1 - 3
|
Esbjerg - B tým 2 | P |
|
5-8 (13) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||||
| Dánsko - Liga B týmů | 2018-12-03 | 1 Midtjylland - B tým |
1 - 0
2 - 0
|
AaB - B tým 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Dánsko - Liga B týmů | 2018-11-20 | 1 Midtjylland - B tým |
0 - 0
1 - 1
|
Vendsyssel - B tým 1 | R | -1.0 | Méně |
|
9-5 (14) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2018-11-12 | 2 Hobro IK - B tým |
1 - 0
2 - 1
|
Midtjylland - B tým 4 | P | +1.5 | Méně |
|
2-8 (10) | 0-6 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2018-04-30 | Midtjylland - B tým |
0 - 2
0 - 3
|
FC Nordsjaelland - B tým 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2018-04-04 | Lyngby BK - B tým |
4 - 1
5 - 1
|
Midtjylland - B tým | P | +1.5, +2.0 | Více |
|
6-4 (10) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2018-03-06 | 2 Midtjylland - B tým |
1 - 0
3 - 0
|
Lyngby BK - B tým | V | -0.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2018-02-19 | 2 AaB - B tým |
0 - 0
0 - 0
|
Midtjylland - B tým 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
6-8 (14) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2018-02-12 | 1 Midtjylland - B tým |
0 - 0
0 - 1
|
Skive 1 | P |
|
8-3 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||||
| Dánsko - Liga B týmů | 2017-11-21 | AGF Aarhus - B tým |
1 - 0
1 - 4
|
Midtjylland - B tým 1 | V | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
1-11 (12) | 0-8 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Dánsko - Liga B týmů | 2017-11-14 | 1 Midtjylland - B tým |
1 - 1
1 - 1
|
AGF Aarhus - B tým 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Dánsko - Liga B týmů | 2017-11-06 | 1 AC Horsens - B tým |
0 - 3
1 - 3
|
Midtjylland - B tým 2 | V | +0.5, +1.0 | Více |
|
4-3 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2017-08-21 | 2 Midtjylland - B tým |
0 - 1
1 - 1
|
Silkeborg IF - B tým | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
9-8 (17) | 4-4 (8) | 4 (2-2) | 2 (1-1) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2017-08-07 | 1 Midtjylland - B tým |
6 - 1
8 - 1
|
AC Horsens - B tým | V | +0.5, +1.0 | Více |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Esbjerg - B tým Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Dánsko - Future Cup | 2022-10-31 | 1 2 Sonderjyske - B tým |
2 - 1
4 - 2
|
Esbjerg - B tým 1 | P | -0.5 | Více | 8.0 |
|
|||||
| Dánsko - Liga B týmů | 2021-11-01 | 2 Vejle - B tým |
1 - 0
2 - 1
|
Esbjerg - B tým | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Dánsko - Liga B týmů | 2020-02-17 | Esbjerg - B tým |
2 - 0
2 - 1
|
Odense BK - B tým 2 | V |
|
||||||||
| Dánsko - Liga B týmů | 2019-11-25 | Viborg FF - B tým |
0 - 1
0 - 3
|
Esbjerg - B tým | V | +1.0 | Méně |
|
||||||
| Dánsko - Liga B týmů | 2019-10-21 | Esbjerg - B tým |
2 - 0
5 - 0
|
Viborg FF - B tým 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Dánsko - Liga B týmů | 2019-09-17 | 1 Esbjerg - B tým |
2 - 1
6 - 2
|
Silkeborg IF - B tým 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
0-6 (6) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Dánsko - Liga B týmů | 2019-09-10 | Esbjerg - B tým |
0 - 2
1 - 3
|
Midtjylland - B tým 1 | P | +0.5 | Více |
|
3-8 (11) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2019-08-26 | 1 Silkeborg IF - B tým |
1 - 0
2 - 3
|
Esbjerg - B tým 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2019-07-16 | Midtjylland - B tým |
4 - 1
7 - 1
|
Esbjerg - B tým 1 | P | -2.0 | Více |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2019-05-20 | Esbjerg - B tým |
1 - 2
1 - 4
|
Odense BK - B tým | P | +0.5, +1.0 | Více |
|
3-8 (11) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2019-05-13 | Odense BK - B tým |
2 - 0
4 - 1
|
Esbjerg - B tým 1 | P | -2.0, -2.5 | Více | 10.0 | Více |
|
3-8 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Dánsko - Liga B týmů | 2019-05-07 | Esbjerg - B tým |
2 - 1
2 - 3
|
Vejle - B tým | P | -0.5,-1.0 | Více |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2019-04-01 | 1 Sonderjyske - B tým |
2 - 2
2 - 3
|
Esbjerg - B tým | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2019-03-26 | 1 Esbjerg - B tým |
0 - 1
0 - 4
|
Midtjylland - B tým 2 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2019-03-18 | 2 Vejle - B tým |
0 - 0
3 - 1
|
Esbjerg - B tým 1 | P | +1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
9-5 (14) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Dánsko - Liga B týmů | 2019-03-11 | Esbjerg - B tým |
1 - 2
1 - 3
|
Sonderjyske - B tým | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
11-2 (13) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2019-02-12 | 1 Midtjylland - B tým |
1 - 2
1 - 3
|
Esbjerg - B tým 2 | V |
|
5-8 (13) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||||
| Dánsko - Liga B týmů | 2018-11-30 | 1 Esbjerg - B tým |
1 - 1
2 - 1
|
Vejle - B tým 2 | V | -0.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2018-11-13 | 3 FC Helsingor - B tým |
0 - 2
0 - 4
|
Esbjerg - B tým 2 | V | +1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
0-3 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Dánsko - Liga B týmů | 2018-10-23 | 4 Vejle - B tým |
0 - 0
2 - 2
|
Esbjerg - B tým 1 | R | +1.5, +2.0 | Více |
|
6-5 (11) | 5-4 (9) | 4 (3-1) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2018-10-08 | 1 Lyngby BK - B tým |
0 - 1
0 - 1
|
Esbjerg - B tým 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2018-10-02 | 3 Esbjerg - B tým |
0 - 2
2 - 4
|
Lyngby BK - B tým 1 | P | -1.5 | Více |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2018-09-17 | 2 Sonderjyske - B tým |
1 - 2
5 - 2
|
Esbjerg - B tým | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
7-3 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 4 (4-0) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2018-08-06 | 1 Esbjerg - B tým |
2 - 0
6 - 1
|
FC Helsingor - B tým | V | -0.5 | Více |
|
9-2 (11) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2018-05-22 | 1 AC Horsens - B tým |
2 - 4
2 - 6
|
Esbjerg - B tým | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
0-7 (7) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2018-05-01 | 2 Esbjerg - B tým |
1 - 1
1 - 5
|
Silkeborg IF - B tým | P | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
5-10 (15) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Dánsko - Liga B týmů | 2018-03-22 | 3 Sonderjyske - B tým |
1 - 1
1 - 2
|
Esbjerg - B tým | V |
|
4-6 (10) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||||
| Dánsko - Liga B týmů | 2018-03-12 | Silkeborg IF - B tým |
0 - 2
1 - 4
|
Esbjerg - B tým 1 | V | -1.0 | Více |
|
14-2 (16) | 7-0 (7) | 4 (4-0) | 1 (1-0) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2017-11-29 | Esbjerg - B tým |
0 - 2
0 - 3
|
Sonderjyske - B tým | P | +1.0 | Méně |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Dánsko - Liga B týmů | 2017-11-13 | Odense BK - B tým |
1 - 1
3 - 1
|
Esbjerg - B tým 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.45 | 4.5 | 5 |
| Poločas | 1.909 | 2.875 | 4.333 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.0) | Domácí@1.7 | Hosté@2.1 |
| Poločas (-0.5) | Domácí@1.95 | Hosté@1.85 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.0) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@1.75 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.5) | Ví[email protected] | Méně@2.05 |
| Poločas (1.5) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 1 , Roh: 2 - 3
Roh: 9.0 , Hendikep: -1.0 , Góly: 3.5
Skóre: 0 - 0 , Roh: 1 - 1 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: -0.5 , Góly: 1.5
- 29' - 1st Offside- Esbjerg Reserves
-
32' - 1st Corner - Esbjerg - B tým -
36' - 2nd Corner - Midtjylland - B tým -
0-0 score at the end of First Half -
48' - 3rd Corner - Esbjerg - B tým -
55' - 4th Corner - Midtjylland - B tým -
74' - 5th Corner - Esbjerg - B tým - Race to 3 Corners - Esbjerg - B tým
-
90' - 1st Goal - Esbjerg - B tým -
0-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

