so, Oct 10, 2015 · 09:15
NejstaršíNedávné
VVRVVP
1.36
4.33
6.50
NedávnéNejstarší
PVVVRV
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.75
Góly celkem
–
Rohy celkem
-1.25
MFK Chrudim
MFK Chrudim vs Převýšov Profil týmů
MFK Chrudim
VVVPVVRVVPNedávnéStabilní+0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůMéně1/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapKryje6/9
Převýšov
PVPPVRVVVPNedávnéZlepšení+0.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapVyrovnané4/8
MFK Chrudim vs Převýšov Fakta o zápasu
MFK Chrudim
7V-1R-2P v posledních 10 zápasech, s 20 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.0 pro, 1.2 proti. Výhry 70%, AH výhra 66%, góly Over 70%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 70%7
Remíza 10%1
Prohra 20%2
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 70%7
Neplatné 0%0
Méně 30%3
Asijský hendikep
Výhra 66%6
Neplatné 0%0
Prohra 33%3
Převýšov
5V-1R-4P v posledních 10 zápasech, s 13 vstřelenými a 15 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.3 pro, 1.5 proti. Výhry 50%, AH výhra 50%, góly Over 60%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 50%5
Remíza 10%1
Prohra 40%4
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 60%6
Neplatné 0%0
Méně 40%4
Asijský hendikep
Výhra 50%4
Neplatné 12%1
Prohra 37%3
Poslední
| MFK Chrudim | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Převýšov | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| MFK Chrudim | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Převýšov | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5, 3.0
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 36,
Prům.: 3.14,
Sm. odch.: 1.75, Medián: 3,
Modus: 4,
Více: 64%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
MFK Chrudim vs Převýšov Časové rozložení gólů/rohů
MFK Chrudim vs Převýšov Vzájemné zápasy
MFK Chrudim vs Převýšov Zobrazit celé H2H →| MFK Chrudim Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Česko - 3. liga | 2014-09-03 | Převýšov |
0 - 1
1 - 1
|
MFK Chrudim | R | Méně |
|
|||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| MFK Chrudim Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Česko - 3. liga | 2015-10-04 | 2 Banik Most |
0 - 1
2 - 1
|
MFK Chrudim 3 | P | +0.5, +1.0 | Méně |
|
||||||
| Česko - 3. liga | 2015-09-26 | 1 MFK Chrudim |
2 - 0
3 - 0
|
FK MAS Táborsko B 3 1 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
||||||
| Česko - 3. liga | 2015-09-20 | 1 3 SK Sokol Brozany |
0 - 0
0 - 3
|
MFK Chrudim 1 | V | 0.0, +0.5 | Push |
|
||||||
| Česko - 3. liga | 2015-09-12 | MFK Chrudim |
0 - 0
0 - 0
|
FK Loko Vltavín | R | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Česko - 3. liga | 2015-09-05 | 2 Králův Dvůr |
0 - 0
0 - 1
|
MFK Chrudim 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Česko - 3. liga | 2015-09-02 | 3 FK Štěchovice |
0 - 0
0 - 1
|
MFK Chrudim 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
7-0 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Česko - Pohár | 2015-08-29 | 3 MFK Chrudim |
0 - 1
0 - 5
|
Hradec Králové 2 | P | +1.5 | Více |
|
2-8 (10) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Česko - 3. liga | 2015-08-23 | 2 Benešov |
1 - 0
1 - 4
|
MFK Chrudim 1 | V |
|
0-4 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||||
| Česko - 3. liga | 2015-08-19 | 1 MFK Chrudim |
4 - 2
5 - 3
|
FK Tachov 2 | V | -1.5 | Více |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Česko - 3. liga | 2015-08-15 | 2 MFK Chrudim |
1 - 0
2 - 1
|
Sokol Zapy 6 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-08-01 | MFK Chrudim |
3 - 0
4 - 1
|
Hradec Králové 2 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Česko - 3. liga | 2015-06-14 | FK Čáslav |
0 - 0
3 - 0
|
MFK Chrudim | P | -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Česko - 3. liga | 2015-06-06 | MFK Chrudim |
0 - 0
1 - 0
|
Viktorie Jirny 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
11-1 (12) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| Česko - 3. liga | 2015-05-30 | 1 FK Loko Vltavín |
3 - 0
3 - 0
|
MFK Chrudim 2 | P |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||||
| Česko - 3. liga | 2015-05-23 | 2 MFK Chrudim |
1 - 0
2 - 0
|
Králův Dvůr 1 | V |
|
9-0 (9) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||||
| Česko - 3. liga | 2015-05-17 | 1 Jiskra Domažlice |
1 - 0
2 - 2
|
MFK Chrudim 3 | R |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||||
| Česko - 3. liga | 2015-05-09 | 2 MFK Chrudim |
1 - 0
2 - 0
|
Sokol Zapy 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
11-8 (19) | 4-5 (9) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||
| Česko - 3. liga | 2015-04-15 | 1 SK Union 2013 NB |
2 - 0
2 - 1
|
MFK Chrudim 1 | P | 0.0 | Více |
|
1-7 (8) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Česko - 3. liga | 2015-04-05 | 4 Slavoj Vyšehrad |
0 - 0
0 - 1
|
MFK Chrudim 1 | V |
|
5-1 (6) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||||
| Česko - 3. liga | 2015-03-28 | 2 MFK Chrudim |
1 - 0
1 - 0
|
FC Písek 2 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Česko - 3. liga | 2015-03-21 | 1 Bohemians Praha |
2 - 0
2 - 0
|
MFK Chrudim 3 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
1-4 (5) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Česko - 3. liga | 2015-03-14 | 4 MFK Chrudim |
2 - 0
3 - 0
|
Slavia Lounovice 4 | V | -0.5, -1.0 | Push |
|
9-4 (13) | 6-2 (8) | 4 (4-0) | 3 (3-0) | ||
| Česko - 3. liga | 2015-03-08 | 1 Meteor Praha VIII |
1 - 1
1 - 2
|
MFK Chrudim 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Česko - 3. liga | 2014-11-22 | MFK Chrudim |
1 - 0
3 - 0
|
Novy Bydzov 1 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Česko - 3. liga | 2014-11-15 | 1 MFK Chrudim |
1 - 0
2 - 0
|
Zenit Čáslav 3 | V | -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Česko - 3. liga | 2014-11-01 | 2 MFK Chrudim |
0 - 1
1 - 1
|
FK Loko Vltavín 5 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Česko - 3. liga | 2014-10-18 | 2 MFK Chrudim |
0 - 0
0 - 0
|
Jiskra Domažlice 1 | R | 0.0, -0.5 |
|
10-0 (10) | 6-0 (6) | 4 (4-0) | 1 (1-0) | |||
| Česko - 3. liga | 2014-09-20 | MFK Chrudim |
2 - 0
2 - 0
|
FK Štěchovice | V | Méně |
|
1-0 (1) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |||
| Česko - 3. liga | 2014-09-13 | Chomutov |
1 - 0
1 - 0
|
MFK Chrudim | P | Méně |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | |||
| Česko - 3. liga | 2014-09-06 | 1 MFK Chrudim |
0 - 3
2 - 4
|
Slavoj Vyšehrad 1 | P | -1.0, -1.5 | Více |
|
1-6 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Převýšov Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Česko - 3. liga | 2015-10-04 | Převýšov |
0 - 1
1 - 2
|
Zenit Čáslav 1 | P | -1.0, -1.5 | Méně |
|
||||||
| Česko - 3. liga | 2015-09-27 | 5 SK Union 2013 NB |
0 - 1
0 - 1
|
Převýšov 5 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
||||||
| Česko - 3. liga | 2015-09-20 | Převýšov |
1 - 1
3 - 2
|
FK Štěchovice 2 | V | -1.0 | Více |
|
||||||
| Česko - 3. liga | 2015-09-16 | 2 Banik Most |
0 - 1
0 - 1
|
Převýšov 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Česko - 3. liga | 2015-09-06 | 1 Převýšov |
0 - 0
0 - 0
|
Jiskra Domažlice | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Česko - 3. liga | 2015-09-02 | 2 Převýšov |
2 - 0
3 - 1
|
FK MAS Táborsko B 1 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Česko - Pohár | 2015-08-30 | Převýšov |
0 - 4
0 - 5
|
Pardubice 1 | P |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||||
| Česko - 3. liga | 2015-08-23 | 2 Převýšov |
0 - 3
1 - 3
|
Viktorie Jirny | P | Více |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | |||
| Česko - 3. liga | 2015-08-19 | 3 FC Písek |
0 - 2
1 - 3
|
Převýšov 2 1 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Česko - 3. liga | 2015-08-16 | 2 Viktoria Žižkov |
1 - 0
1 - 0
|
Převýšov 2 1 | P | -0.5 | Méně |
|
8-3 (11) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Česko - 3. liga | 2015-08-09 | 1 1 Převýšov |
2 - 0
5 - 1
|
FK Kolín 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Česko - 3. liga | 2015-06-06 | 1 Převýšov |
0 - 1
0 - 2
|
Králův Dvůr 3 | P |
|
9-7 (16) | 5-5 (10) | 5 (5-0) | 0 (0-0) | ||||
| Česko - 3. liga | 2015-06-03 | Loko Vltavin |
1 - 0
2 - 1
|
Převýšov 2 | P | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Česko - 3. liga | 2015-05-31 | 1 Jiskra Domažlice |
2 - 0
4 - 1
|
Převýšov 3 | P | -0.5 | Více |
|
4-4 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Česko - 3. liga | 2015-05-24 | Převýšov |
0 - 0
1 - 0
|
Sokol Zapy | V | -0.5 | Méně |
|
9-4 (13) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Česko - 3. liga | 2015-05-17 | 1 FK Admira Praha |
0 - 4
0 - 4
|
Převýšov 2 | V |
|
8-1 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||||
| Česko - 3. liga | 2015-05-10 | 2 Převýšov |
0 - 0
0 - 0
|
Benešov 1 | R | -0.5 | Méně |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||
| Česko - 3. liga | 2015-04-26 | 1 Převýšov |
3 - 0
6 - 0
|
Chomutov 3 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Česko - 3. liga | 2015-04-19 | 3 Slavoj Vyšehrad |
1 - 1
1 - 1
|
Převýšov 2 | R | -1.0 | Méně |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Česko - 3. liga | 2015-04-15 | 1 2 Převýšov |
1 - 1
1 - 2
|
Viktorie Jirny 2 | P | -0.5 | Více |
|
3-4 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Česko - 3. liga | 2015-04-12 | 1 Převýšov |
1 - 1
2 - 1
|
FC Písek 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
13-3 (16) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 4 (4-0) |
| Česko - 3. liga | 2015-04-04 | Bohemians Praha |
1 - 0
2 - 0
|
Převýšov 1 | P | -1.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Česko - 3. liga | 2015-03-29 | 1 2 Převýšov |
0 - 1
1 - 3
|
Slavia Lounovice | P |
|
3-6 (9) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||||
| Česko - 3. liga | 2015-03-22 | 1 Meteor Praha VIII |
0 - 3
2 - 3
|
Převýšov 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Česko - 3. liga | 2015-03-15 | Převýšov |
1 - 0
2 - 0
|
Zenit Čáslav 1 | V | -0.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Česko - 3. liga | 2015-03-08 | 2 Převýšov |
2 - 0
6 - 0
|
SK Union 2013 NB 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-01-31 | Loko Vltavin |
0 - 0
2 - 3
|
Převýšov | V |
|
4-8 (12) | 2-7 (9) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||||
| Česko - 3. liga | 2014-11-23 | Viktorie Jirny |
2 - 0
3 - 1
|
Převýšov | P | -1.0, -1.5 | Více |
|
6-7 (13) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Česko - 3. liga | 2014-11-16 | Převýšov |
0 - 0
3 - 1
|
FK Loko Vltavín 3 | V | Více | 10.0 | Více |
|
6-5 (11) | 5-5 (10) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | |
| Česko - 3. liga | 2014-11-02 | 1 Převýšov |
2 - 1
2 - 1
|
Jiskra Domažlice 1 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
5-11 (16) | 3-6 (9) | 2 (0-2) | 3 (2-1) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.36 | 4.33 | 6.5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.25) | Domácí@1.85 | Hosté@1.95 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.75) | Ví[email protected] | Méně@2 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 0 , Roh: 6 - 2
Roh: , Hendikep: -1.0, -1.5 , Góly: 2.5, 3.0
-
8' - 1st Corner - MFK Chrudim -
10' - 2nd Corner - Převýšov -
15' - 3rd Corner - MFK Chrudim -
18' - 1st Yellow Card - Převýšov -
23' - 1st Goal - MFK Chrudim - Race to 3 Corners - MFK Chrudim
-
27' - 4th Corner - MFK Chrudim -
28' - 2nd Yellow Card - Převýšov -
29' - 5th Corner - MFK Chrudim -
30' - 3rd Yellow Card - MFK Chrudim -
1-0 score at the end of First Half - Race to 5 Corners - MFK Chrudim
-
62' - 6th Corner - MFK Chrudim -
67' - 4th Yellow Card - Převýšov -
68' - 5th Yellow Card - Převýšov -
71' - 2nd Goal - MFK Chrudim -
72' - 7th Corner - MFK Chrudim -
76' - 8th Corner - Převýšov -
2-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

