út, Mar 13, 2018 · 19:45
Merstham
5 2
1 - 1
Celý zápas · Pol. 1-1
Hendon
5 3
NejstaršíNedávné
RRPPPV
3.60
4.00
1.75
NedávnéNejstarší
VVPPRP

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.25
Góly celkem
–
Rohy celkem
-0.75
Hendon
Merstham
PVPPRRPPPVNedávnéPokles-0.5 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 13
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapNekryje3/10
Hendon
VVPPPRPPVVNedávnéPokles-0.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 19
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapNekryje4/10
Tým druhého poločasuPomalý startGól v 1. poločase v 9 z posledních 10
Merstham

2V-2R-6P v posledních 10 zápasech, s 10 vstřelenými a 18 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.0 pro, 1.8 proti. Výhry 20%, AH výhra 30%, góly Over 40%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 20%2 Remíza 20%2 Prohra 60%6
Góly celkem 3.0, 3.5
Více 40%4 Neplatné 0%0 Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 30%3 Neplatné 10%1 Prohra 60%6
Hendon

4V-1R-5P v posledních 10 zápasech, s 16 vstřelenými a 17 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.6 pro, 1.7 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 30%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 40%4 Remíza 10%1 Prohra 50%5
Góly celkem 3.0, 3.5
Více 30%3 Neplatné 0%0 Méně 70%7
Asijský hendikep
Výhra 40%4 Neplatné 0%0 Prohra 60%6
Poslední
Merstham
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Hendon
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Merstham
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Hendon
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Žádná data

Merstham Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Anglie - Isthmian Premier Division 2018-01-30 Harlow Town
0 - 0
1 - 2
Merstham 2 V 0.0 Push
Anglie - Isthmian Premier Division 2018-01-10 Leatherhead
0 - 0
2 - 1
Merstham 2 P -0.5, -1.0 Push 9.0
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-12-30 1 Tooting & Mitcham
1 - 1
3 - 1
Merstham 3 P 0.0 Více
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-12-19 1 Leiston
1 - 1
3 - 1
Merstham 3 P -0.5, -1.0 Více
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-12-16 1 Burgess Hill Town
0 - 0
0 - 0
Merstham 1 R 0.0 Méně
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-12-05 Billericay
1 - 1
2 - 2
Merstham 2 R -2.0 Více 10.0 Více
12-0 (12) 7-0 (7) 1 (1-0) 1 (1-0)
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-11-07 1 3 Merstham
1 - 1
1 - 2
Margate 2 P 0.0 Více 9.5 Méně
4-4 (8) 1-2 (3) 2 (1-1) 1 (0-1)
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-10-24 2 Merstham
0 - 2
0 - 4
Dulwich 1 P 0.0 Více
6-1 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-10-17 Margate
0 - 1
0 - 2
Merstham 1 V 0.0, -0.5 Méně
3-5 (8) 2-3 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Anglie - Isthmian Cup 2017-10-10 Sittingbourne
1 - 0
1 - 0
Merstham 1 P +0.5 Méně
3-9 (12) 1-3 (4) 1 (1-0) 5 (1-4)
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-10-03 1 Merstham
1 - 0
2 - 0
Folkestone Invicta 1 V 0.0 Méně
1-6 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
UK Friendlies 2017-07-30 Merstham
3 - 0
6 - 0
Hampton & Richmond V 0.0, -0.5 Více
9-2 (11) 2-2 (4) 0 (0-0) 3 (3-0)
Anglie - County Cup 2017-05-03 Woking
0 - 0
4 - 0
Merstham P -0.5, -1.0 Více
8-1 (9) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-04-13 3 Lowestoft Town
1 - 4
1 - 5
Merstham 1 V -0.5 Více
3-10 (13) 1-6 (7) 0 (0-0) 1 (1-0)
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-04-11 1 Merstham
0 - 1
1 - 4
Dulwich 1 P 0.0, +0.5 Více 10.0 Méně
1-6 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-04-04 1 2 Merstham
0 - 0
2 - 1
Leiston 3 V +0.5 Push
4-5 (9) 4-3 (7) 3 (2-1) 0 (0-0)
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-03-28 1 Merstham
1 - 1
1 - 2
Worthing 1 P -0.5 Push 10.0 Méně
2-4 (6) 0-3 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-02-28 1 Leiston
1 - 1
1 - 2
Merstham 1 V -0.5, -1.0 Push
8-10 (18) 4-4 (8) 2 (1-1) 0 (0-0)
Anglie - County Cup 2017-02-06 Merstham
0 - 0
1 - 1
South Park 1 R -0.5, -1.0 Méně
7-5 (12) 3-2 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-01-02 1 Merstham
0 - 0
0 - 0
Leatherhead 1 R 0.0, -0.5 Méně
5-5 (10) 2-4 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Anglie - Isthmian Premier Division 2016-12-31 1 Merstham
0 - 0
2 - 2
Burgess Hill Town 2 R -0.5 Více
5-7 (12) 2-2 (4) 0 (0-0) 3 (0-3)
Anglie - Isthmian Premier Division 2016-12-20 Harlow Town
1 - 0
2 - 1
Merstham 2 1 P 0.0, -0.5 Push
8-3 (11) 0-3 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Anglie - Isthmian Premier Division 2016-11-22 1 Tonbridge Angels
2 - 0
2 - 2
Merstham 5 R -0.5 Více
8-0 (8) 3-0 (3) 1 (1-0) 4 (4-0)
Anglie - FA Trophy 2016-11-15 1 1 Merstham
0 - 0
0 - 3
Hythe Town 3 P -0.5 Méně
7-6 (13) 2-1 (3) 1 (1-0) 5 (3-2)
Anglie - Isthmian Premier Division 2016-11-08 1 Wingate & Finchley
1 - 0
3 - 2
Merstham 2 P 0.0, -0.5 Více
7-5 (12) 0-3 (3) 2 (0-2) 5 (5-0)
Anglie - FA Cup 2016-11-05 3 Merstham
0 - 2
0 - 5
Oxford Utd 1 P +1.0,+1.5 Více 11.0 Méně
3-5 (8) 1-3 (4) 3 (1-2) 0 (0-0)
Anglie - Ryman Premier Division 2016-10-18 2 Merstham
2 - 1
3 - 1
Folkestone Invicta 2 V -0.5 Více 10.0 Méně
5-4 (9) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Anglie - Ryman Premier Division 2016-10-04 Worthing
1 - 0
1 - 0
Merstham P +0.5 Méně
4-5 (9) 3-2 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Anglie - Isthmian Cup 2016-09-12 Kingstonian
1 - 1
2 - 2
Merstham 2 R -0.5 Více
3-5 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Anglie - Ryman Premier Division 2016-08-23 1 Folkestone Invicta
0 - 0
0 - 0
Merstham 1 R -0.5, -1.0 Méně
9-6 (15) 4-4 (8) 4 (2-2) 2 (2-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Hendon Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Anglie - County Cup 2018-02-21 1 Hendon
1 - 0
2 - 0
Barnet XI V 0.0 Méně
Anglie - Isthmian Premier Division 2018-02-13 1 Hendon
1 - 1
2 - 1
Leiston 3 V -0.5, -1.0 Push 10.5
Anglie - County Cup 2018-02-06 Hendon
0 - 1
1 - 2
Balham P -1.5 Méně
Anglie - Isthmian Premier Division 2018-01-30 1 Hendon
0 - 2
1 - 4
Leatherhead 3 P -0.5, -1.0 Více
Anglie - Isthmian Premier Division 2018-01-27 Hendon
0 - 1
3 - 3
Folkestone Invicta 2 R 0.0, -0.5 Více
Anglie - FA Trophy 2018-01-13 1 Sutton Utd
1 - 0
3 - 0
Hendon 2 P -1.5 Více 10.0 Více
8-4 (12) 2-0 (2) 1 (1-0) 4 (1-3)
Anglie - Isthmian Cup 2018-01-09 1 Hendon
1 - 2
1 - 3
Corinthian Casuals 1 P -0.5, -1.0 Více
12-3 (15) 6-1 (7) 2 (2-0) 2 (2-0)
Anglie - Isthmian Premier Division 2018-01-01 1 Hendon
0 - 1
0 - 1
Wingate & Finchley P -0.5, -1.0 Méně
5-3 (8) 3-1 (4) 2 (2-0) 0 (0-0)
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-12-30 2 Harlow Town
0 - 0
0 - 3
Hendon 1 1 V +0.5 Více 10.0 Více
5-6 (11) 0-5 (5) 0 (0-0) 2 (2-0)
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-12-19 3 Dorking Wanderers
0 - 2
0 - 3
Hendon 3 1 V 0.0, +0.5 Méně
3-4 (7) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Anglie - FA Trophy 2017-12-16 2 Hendon
1 - 0
2 - 1
Bath City 3 V 0.0, +0.5 Více
8-6 (14) 2-1 (3) 1 (1-0) 4 (2-2)
Anglie - County Cup 2017-12-12 Hendon
2 - 0
3 - 3
Hanwell Town R -1.5 Více
11-12 (23) 4-5 (9) 2 (2-0) 3 (0-3)
Anglie - FA Trophy 2017-11-28 1 Slough
0 - 1
1 - 1
Hendon 1 R -0.5 Méně 9.5 Více
8-3 (11) 1-1 (2) 1 (0-1) 2 (2-0)
Anglie - FA Trophy 2017-11-25 3 Hendon
0 - 0
1 - 1
Slough 1 R 0.0 Méně
9-1 (10) 4-0 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-11-21 1 Hendon
3 - 1
3 - 3
Dulwich 3 R 0.0, +0.5 Více 10.0 Méně
2-3 (5) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Anglie - Isthmian Cup 2017-11-14 Hendon
1 - 1
5 - 1
Grays Athletic V -1.0 Více
5-4 (9) 4-3 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
Anglie - FA Trophy 2017-11-11 Hendon
2 - 0
3 - 0
Burgess Hill Town 1 V -0.5, -1.0 Push
12-3 (15) 8-2 (10) 6 (5-1) 2 (2-0)
Anglie - County Cup 2017-10-23 Hendon
0 - 2
2 - 2
Wingate & Finchley 1 R -0.5, -1.0 Více
12-0 (12) 2-0 (2) 0 (0-0) 3 (3-0)
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-10-17 1 Hendon
1 - 0
1 - 0
Needham Market 1 V -1.0, -1.5 Méně 10.0 Více
7-4 (11) 3-3 (6) 2 (2-0) 2 (1-1)
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-10-03 2 Enfield Town
1 - 0
1 - 0
Hendon 1 P 0.0, +0.5 Méně 9.5 Méně
5-4 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-09-26 1 Hendon
1 - 0
3 - 0
Staines Town 2 V 0.0, -0.5 Více
3-6 (9) 3-3 (6) 2 (2-0) 2 (0-2)
Anglie - FA Cup - kvalifikace 2017-09-05 2 Wingate & Finchley
2 - 0
2 - 2
Hendon 2 R 0.0, -0.5 Více 10.0 Více
7-5 (12) 6-2 (8) 0 (0-0) 1 (1-0)
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-08-15 1 Hendon
2 - 0
3 - 0
Enfield Town V 0.0, +0.5 Push
5-1 (6) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
UK Friendlies 2017-07-29 Whitehawk
0 - 0
0 - 1
Hendon V -1.0, -1.5 Méně
8-5 (13) 5-4 (9) 3 (2-1) 2 (2-0)
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-02-07 1 Hendon
1 - 1
2 - 2
Bognor Regis Town R +1.0 Více 10.0 Push
3-7 (10) 1-3 (4) 2 (1-1) 2 (1-1)
Anglie - County Cup 2017-01-17 1 Enfield Town
0 - 0
1 - 3
Hendon 1 V -1.0 Více
5-3 (8) 2-2 (4) 2 (2-0) 3 (2-1)
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-01-02 2 Dulwich
1 - 0
2 - 1
Hendon P -1.0, -1.5 Push
7-3 (10) 5-1 (6) 2 (2-0) 0 (0-0)
Anglie - Isthmian Premier Division 2016-12-31 1 Staines Town
0 - 1
3 - 2
Hendon 3 P -0.5, -1.0 Více
10-2 (12) 3-0 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Anglie - Isthmian Premier Division 2016-12-13 1 Hendon
0 - 2
0 - 4
Grays Athletic 1 P 0.0 Více
9-7 (16) 6-2 (8) 2 (1-1) 1 (1-0)
Anglie - Isthmian Premier Division 2016-12-06 Hendon
0 - 2
3 - 3
Folkestone Invicta R 0.0 Více 10.5 Méně
2-3 (5) 1-3 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 3.6 4 1.75
Poločas 3.6 2.6 2.25
Asijský hendikep
Celý zápas (+0.75) Domácí@1.85 Hosté@1.95
Poločas (+0.25) Domácí@1.9 Hosté@1.9
Góly celkem
Celý zápas (3.25) Ví[email protected] Méně@1.925
Poločas (1.25) Ví[email protected] Méně@2


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 1 , Roh: 5 - 5

Roh: , Hendikep: +0.5, +1.0 , Góly: 3.0, 3.5

3
Střela na branku
7
4
Střela mimo
5
95
Útok
76
48
Nebezpečný útok
37
57
Držení míče %
43

Skóre: 1 - 1 , Roh: 2 - 2 Poločas

Roh: , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 1.0, 1.5

1
Střela na branku
4
1
Střela mimo
1
40
Útok
42
23
Nebezpečný útok
15
48
Držení míče %
52
  • 5' - 1st Yellow Card - Merstham
  • 7' - 2nd Yellow Card - Hendon
  • 18' - 1st Corner - Hendon
  • 21' - 3rd Yellow Card - Merstham
  • 21' - 1st Goal - Hendon
  • 22' - 2nd Corner - Hendon
  • 27' - 3rd Corner - Merstham
  • 38' - 4th Corner - Merstham
  • 39' - 2nd Goal - Merstham
  • 1-1 score at the end of First Half
  • Race to 3 Corners - Hendon
  • 47' - 5th Corner - Hendon
  • 71' - 6th Corner - Hendon
  • 73' - 7th Corner - Hendon
  • Race to 5 Corners - Hendon
  • 80' - 4th Yellow Card - Hendon
  • 82' - 5th Yellow Card - Hendon
  • 83' - 8th Corner - Merstham
  • 85' - 9th Corner - Merstham
  • 89' - 10th Corner - Merstham
  • 1-1 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění