pá, Dec 29, 2017 · 13:30
NejstaršíNedávné
PVPPVP
5.25
3.30
1.60
NedávnéNejstarší
VPRPVP
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.0
Góly celkem
Více 8.5
Rohy celkem
-0.75
Paradou AC
MC El Eulma vs Paradou AC Profil týmů
MC El Eulma
PRPRPVPPVPNedávnéStabilní-0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapNekryje3/10
Paradou AC
RVVPPVPRPVNedávnéStabilní-0.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůMéně2/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Tým druhého poločasuVíce než 2.5 karty v 9 z posledních 10
Poslední
| MC El Eulma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Paradou AC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| MC El Eulma | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Paradou AC | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0
Rozložení rohůLinie 8.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 1.83,
Sm. odch.: 1.18, Medián: 2,
Modus: 1,
Více: 39%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
MC El Eulma vs Paradou AC Časové rozložení gólů/rohů
MC El Eulma vs Paradou AC Vzájemné zápasy
MC El Eulma vs Paradou AC Zobrazit celé H2H →| MC El Eulma Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Alžírsko - 2. divize | 2017-03-31 | MC El Eulma |
1 - 0
2 - 0
|
Paradou AC 1 | V | 0.0 | Push | 8.5 |
|
|||||
| Alžírsko - 2. divize | 2016-09-16 | 1 Paradou AC |
2 - 0
4 - 0
|
MC El Eulma 1 | P | -0.5 | Více | 8.0 |
|
|||||
| Alžírsko - 2. divize | 2016-04-01 | 2 MC El Eulma |
1 - 0
1 - 0
|
Paradou AC 4 | V | Méně | 8.5 |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| MC El Eulma Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Alžírsko - 2. divize | 2017-12-15 | JSM Skikda |
1 - 0
1 - 0
|
MC El Eulma 2 | P | -1.0 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Alžírsko - 2. divize | 2017-12-08 | 1 MC El Eulma |
0 - 0
1 - 0
|
CA Batna 5 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Alžírsko - 2. divize | 2017-11-17 | 1 3 MC El Eulma |
0 - 0
0 - 1
|
AS Ain M'lila 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Alžírsko - 2. divize | 2017-11-11 | 1 JSM Bejaia |
1 - 0
3 - 0
|
MC El Eulma 1 | P | -1.0, -1.5 | Více |
|
||||||
| Alžírsko - 2. divize | 2017-11-07 | 2 MC El Eulma |
0 - 0
1 - 0
|
Ain Fakroun 3 | V | -0.5 | Méně | 8.0 |
|
|||||
| Alžírsko - 2. divize | 2017-10-31 | 4 RC Relizane |
1 - 1
3 - 1
|
MC El Eulma 5 | P | -1.0 | Více | 8.5 | Více |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Alžírsko - 2. divize | 2017-10-27 | 4 MC El Eulma |
0 - 0
0 - 0
|
WA Tlemcen 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Alžírsko - 2. divize | 2017-10-21 | 1 4 GC Mascara |
0 - 0
3 - 0
|
MC El Eulma 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Alžírsko - 2. divize | 2017-09-29 | 2 Amal Bou Saâda |
0 - 0
0 - 0
|
MC El Eulma 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Alžírsko - 2. divize | 2017-09-15 | MC El Eulma |
0 - 1
0 - 1
|
MO Bejaia 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
8-1 (9) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Alžírsko - 2. divize | 2017-09-08 | 2 ASM Oran |
0 - 0
2 - 1
|
MC El Eulma 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Alžírsko - 2. divize | 2017-08-25 | 1 3 MC El Eulma |
1 - 1
2 - 1
|
MC Saida 1 | V | -0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
8-5 (13) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Alžírsko - 2. divize | 2017-05-12 | 1 Ain Fakroun |
1 - 1
2 - 1
|
MC El Eulma | P | -0.5, -1.0 | Více | 8.5 | Více |
|
18-0 (18) | 11-0 (11) | 8 (8-0) | 0 (0-0) |
| Alžírsko - 2. divize | 2017-04-07 | 1 2 MC El Eulma |
0 - 0
3 - 0
|
CA Bordj Bou Arreridj 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 8.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Alžírsko - 2. divize | 2017-03-31 | MC El Eulma |
1 - 0
2 - 0
|
Paradou AC 1 | V | 0.0 | Push | 8.5 | Více |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Alžírsko - 2. divize | 2017-03-24 | 1 ASO Chlef |
1 - 0
1 - 1
|
MC El Eulma 1 | R | -0.5 | Push | 8.0 | Více |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Alžírsko - 2. divize | 2017-03-17 | 2 MC El Eulma |
0 - 0
1 - 0
|
AS Khroub 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
8-3 (11) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 3 (1-2) | ||
| Alžírsko - 2. divize | 2017-03-10 | 2 Amal Bou Saâda |
0 - 0
1 - 0
|
MC El Eulma 3 | P | -0.5 | Méně | 8.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Alžírsko - 2. divize | 2017-03-03 | 1 MC El Eulma |
0 - 0
0 - 0
|
ASM Oran 3 | R | -0.5 | Méně | 8.0 | Více |
|
5-4 (9) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Alžírsko - 2. divize | 2017-02-24 | 4 WA Boufarik |
0 - 1
0 - 1
|
MC El Eulma 3 | V | -0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
11-3 (14) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 5 (5-0) |
| Alžírsko - 2. divize | 2017-02-17 | 3 MC El Eulma |
0 - 0
1 - 1
|
US Biskra 3 | R | 0.0, -0.5 | Push | 8.0 | Push |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Alžírsko - 2. divize | 2017-02-10 | 3 GC Mascara |
1 - 0
1 - 0
|
MC El Eulma 1 | P | -0.5 | Méně | 8.0 | Méně |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Alžírsko - 2. divize | 2017-02-03 | 1 2 MC El Eulma |
0 - 0
1 - 0
|
RC Arba 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 8.0 | Více |
|
6-4 (10) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Alžírsko - 2. divize | 2017-01-27 | 1 USM Blida |
1 - 1
1 - 1
|
MC El Eulma 3 | R | -0.5, -1.0 | Push | 8.0 | Více |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Alžírsko - 2. divize | 2017-01-13 | 2 MC Saida |
0 - 2
0 - 2
|
MC El Eulma 3 | V | -1.0 | Push |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Alžírsko - 2. divize | 2016-12-24 | 3 MC El Eulma |
0 - 0
2 - 0
|
Ain Fakroun 3 | V | 0.0, -0.5 | Push | 8.0 | Více |
|
7-2 (9) | 4-4 (8) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Alžírsko - 2. divize | 2016-12-20 | JSM Skikda |
1 - 0
1 - 0
|
MC El Eulma | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Alžírsko - 2. divize | 2016-12-06 | 2 CA Bordj Bou Arreridj |
2 - 0
1 - 0
|
MC El Eulma 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 6-2 (8) | 4 (2-2) | 0 (0-0) | ||
| Alžírsko - 2. divize | 2016-11-18 | 4 AS Khroub |
1 - 0
1 - 1
|
MC El Eulma 2 | R | -0.5 | Push | 8.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Alžírsko - 2. divize | 2016-11-11 | 1 MC El Eulma |
1 - 0
1 - 1
|
Amal Bou Saâda 2 | R | -0.5 | Push | 8.0 | Více |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Paradou AC Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Alžírsko - 1. divize | 2017-12-16 | 1 Paradou AC |
1 - 0
2 - 0
|
CS Constantine 2 1 | V | 0.0 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Alžírsko - 1. divize | 2017-12-08 | 4 Olympique Medea |
0 - 0
1 - 0
|
Paradou AC 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Alžírsko - 1. divize | 2017-12-02 | 1 Paradou AC |
0 - 0
0 - 0
|
CR Belouizdad 4 | R | -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Alžírsko - 1. divize | 2017-11-18 | 2 ES Setif |
1 - 0
2 - 1
|
Paradou AC 1 | P | -0.5 | Více | 8.5 |
|
|||||
| Alžírsko - 1. divize | 2017-11-09 | 2 Paradou AC |
0 - 0
1 - 0
|
US Biskra 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Alžírsko - 1. divize | 2017-11-03 | 4 MC Alger |
1 - 0
2 - 1
|
Paradou AC 3 | P | -0.5, -1.0 | Více | 8.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Alžírsko - 1. divize | 2017-10-27 | 2 Paradou AC |
2 - 2
2 - 3
|
USM El Harrach 5 | P | -0.5, -1.0 | Více | 8.5 | Více |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Alžírsko - 1. divize | 2017-10-21 | 1 USM Bel Abbes |
0 - 0
0 - 1
|
Paradou AC | V | -0.5, -1.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Alžírsko - 1. divize | 2017-10-16 | 2 Paradou AC |
0 - 0
1 - 0
|
DRB Tadjenant 2 | V | -0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
12-2 (14) | 8-0 (8) | 4 (4-0) | 2 (1-1) |
| Alžírsko - 1. divize | 2017-10-12 | 3 NA Hussein Dey |
1 - 1
1 - 1
|
Paradou AC 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Alžírsko - 1. divize | 2017-09-29 | 1 JS Saoura |
1 - 0
2 - 0
|
Paradou AC 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
7-6 (13) | 4-4 (8) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Alžírsko - 1. divize | 2017-09-22 | 2 Paradou AC |
1 - 0
1 - 0
|
USM Blida 2 | V | -1.0 | Méně | 8.0 | Více |
|
11-3 (14) | 4-2 (6) | 4 (3-1) | 4 (4-0) |
| Alžírsko - 1. divize | 2017-09-15 | 1 JS Kabylie |
1 - 1
1 - 1
|
Paradou AC | R | -0.5 | Push | 8.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Alžírsko - 1. divize | 2017-09-07 | 2 Paradou AC |
1 - 0
1 - 0
|
MC Oran 4 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 8.0 | Více |
|
6-12 (18) | 3-7 (10) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Alžírsko - 1. divize | 2017-08-26 | USM Alger |
0 - 1
2 - 1
|
Paradou AC 2 | P | -1.0 | Více | 8.0 | Více |
|
16-4 (20) | 12-1 (13) | 5 (5-0) | 1 (1-0) |
| Alžírsko - 2. divize | 2017-04-29 | Paradou AC |
0 - 1
2 - 1
|
JSM Bejaia 2 | V | -1.0 | Více |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Alžírsko - 2. divize | 2017-04-07 | 1 Paradou AC |
0 - 0
0 - 1
|
ASO Chlef 3 | P | -1.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Alžírsko - 2. divize | 2017-03-31 | MC El Eulma |
1 - 0
2 - 0
|
Paradou AC 1 | P | 0.0 | Push | 8.5 | Více |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Alžírsko - 2. divize | 2017-03-24 | 2 AS Khroub |
0 - 0
0 - 2
|
Paradou AC 1 | V | +0.5 | Push | 8.5 | Více |
|
12-2 (14) | 8-2 (10) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Alžírsko - 2. divize | 2017-03-17 | 1 Paradou AC |
3 - 1
3 - 1
|
Amal Bou Saâda 2 | V | -1.0 | Více |
|
7-1 (8) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Alžírsko - 2. divize | 2017-03-10 | 1 3 ASM Oran |
1 - 0
1 - 0
|
Paradou AC | P | 0.0, +0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
4-5 (9) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Alžírsko - 2. divize | 2017-03-03 | 1 Paradou AC |
1 - 0
3 - 0
|
WA Boufarik 2 | V | -1.0 | Více | 8.5 | Více |
|
5-5 (10) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Alžírsko - 2. divize | 2017-02-24 | 4 US Biskra |
0 - 1
0 - 1
|
Paradou AC 4 | V | 0.0 | Méně | 8.0 | Méně |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Alžírsko - 2. divize | 2017-02-17 | 3 Paradou AC |
0 - 0
0 - 1
|
GC Mascara 3 | P | -1.0 | Méně | 8.0 | Více |
|
11-2 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| Alžírsko - 2. divize | 2017-02-10 | 2 RC Arba |
0 - 1
0 - 1
|
Paradou AC 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 8.0 | Více |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Alžírsko - 2. divize | 2017-02-03 | 4 Paradou AC |
1 - 0
2 - 1
|
USM Blida 3 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 8.0 | Push |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Alžírsko - 2. divize | 2017-01-28 | 1 Paradou AC |
0 - 0
0 - 0
|
MC Saida 1 | R | -1.5, -2.0 | Méně |
|
10-1 (11) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 3 (3-0) | ||
| Alžírsko - 2. divize | 2017-01-13 | 1 Paradou AC |
1 - 0
1 - 0
|
Ain Fakroun 3 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 8.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Alžírsko - Pohár | 2016-12-28 | 3 Paradou AC |
0 - 0
0 - 0
|
NA Hussein Dey 2 | R | 0.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
10-6 (16) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Alžírsko - 2. divize | 2016-12-24 | 1 Paradou AC |
0 - 0
1 - 0
|
JSM Skikda 3 | V | -1.0 | Méně | 8.0 | Více |
|
6-4 (10) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 5.25 | 3.3 | 1.6 |
| Poločas | 6 | 1.9 | 2.4 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.75) | Domácí@1.8 | Hosté@2 |
| Poločas (+0.25) | Domácí@1.825 | Hosté@1.975 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (8.5) | Ví[email protected] | Méně@1.925 |
| Poločas (4.0) | Ví[email protected] | Méně@1.925 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.0) | Ví[email protected] | Méně@1.65 |
| Poločas (0.75) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 3 , Roh: 9 - 0
Roh: 8.5 , Hendikep: +0.5, +1.0 , Góly: 2.0
Skóre: 0 - 1 , Roh: 7 - 0 Poločas
Roh: 4.0 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 0.5, 1.0
-
11' - 1st Corner - MC El Eulma -
13' - 2nd Corner - MC El Eulma -
18' - 1st Goal - Paradou AC -
34' - 3rd Corner - MC El Eulma - Race to 3 Corners - MC El Eulma
-
35' - 4th Corner - MC El Eulma -
39' - 5th Corner - MC El Eulma - Race to 5 Corners - MC El Eulma
-
40' - 6th Corner - MC El Eulma -
43' - 7th Corner - MC El Eulma - Race to 7 Corners - MC El Eulma
-
0-1 score at the end of First Half -
55' - 8th Corner - MC El Eulma -
57' - 2nd Goal - Paradou AC -
76' - 3rd Goal - Paradou AC - Race to 9 Corners - MC El Eulma
-
88' - 9th Corner - MC El Eulma -
0-3 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

