Matlock Town vs Stourbridge Profil týmů
Matlock Town vs Stourbridge Fakta o zápasu
3V-3R-4P v posledních 10 zápasech, s 12 vstřelenými a 17 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.2 pro, 1.7 proti. Výhry 30%, AH výhra 60%, góly Over 40%, rohy Over 20%.
7V-0R-3P v posledních 10 zápasech, s 18 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.8 pro, 1.2 proti. Výhry 70%, AH výhra 70%, góly Over 30%, rohy Over 30%.
| Matlock Town | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Stourbridge | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Matlock Town | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Stourbridge | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Matlock Town vs Stourbridge Časové rozložení gólů/rohů
Matlock Town vs Stourbridge Vzájemné zápasy
Matlock Town vs Stourbridge Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Matlock Town Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - Northern Premier League | 2016-02-23 | 1 1 Matlock Town |
1 - 0
1 - 1
|
Nantwich Town 1 | R | +0.5 | Méně |
|
||||||
| Anglie - Northern Premier League | 2016-02-16 | 1 Matlock Town |
1 - 0
2 - 0
|
Mickleover Sports 1 | V | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Anglie - Northern Premier League | 2016-02-09 | 1 Darlington 1883 |
1 - 0
3 - 0
|
Matlock Town 2 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - Northern Premier League | 2016-02-02 | Matlock Town |
1 - 1
3 - 1
|
Grantham 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Northern League Challenge Cup | 2015-12-01 | 1 Matlock Town |
1 - 1
1 - 3
|
Daventry Town 2 | P | -0.5 | Více |
|
||||||
| Anglie - Northern Premier League | 2015-10-27 | 2 Salford City |
1 - 1
2 - 2
|
Matlock Town 3 | R | -1.0, -1.5 | Více |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2015-10-13 | 1 Nantwich Town |
2 - 2
2 - 2
|
Matlock Town 1 | R | -0.5, -1.0 | Více |
|
4-4 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2015-10-06 | 1 Matlock Town |
0 - 0
1 - 0
|
Rushall Olympic 2 | V | 0.0 | Méně |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2015-09-29 | Mickleover Sports |
0 - 0
2 - 0
|
Matlock Town 1 | P | 0.0 | Méně |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2015-09-08 | Matlock Town |
0 - 1
0 - 3
|
Halesowen 1 | P | -0.5 | Více |
|
12-1 (13) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 3 (3-0) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2015-08-31 | 1 Matlock Town |
1 - 0
1 - 0
|
Ilkeston 3 | V | 0.0 | Méně |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| UK Friendlies | 2015-07-28 | Matlock Town |
0 - 1
1 - 4
|
Sheff Utd U21 | P | 0.0 | Více |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| UK Friendlies | 2015-07-09 | Matlock Town |
0 - 2
0 - 3
|
Chesterfield | P | +1.0,+1.5 | Push | 10.5 | Méně |
|
1-4 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - Derbyshire Senior Cup | 2015-04-27 | 2 Gresley FC |
0 - 2
0 - 7
|
Matlock Town 1 | V | +0.5 |
|
4-8 (12) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |||
| Anglie - Northern Premier League | 2015-03-18 | 1 2 Whitby |
0 - 1
1 - 1
|
Matlock Town 1 | R | 0.0 | Méně |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2015-03-10 | 1 4 Kings Lynn Town |
1 - 0
1 - 3
|
Matlock Town 2 | V | 0.0 | Více |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2015-02-17 | Matlock Town |
2 - 0
3 - 1
|
Belper Town 7 2 | V | -1.0 | Více |
|
9-3 (12) | 6-2 (8) | 5 (3-2) | 3 (2-1) | ||
| Anglie - Derbyshire Senior Cup | 2015-01-13 | 1 Alfreton Town |
0 - 3
1 - 3
|
Matlock Town | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
8-2 (10) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Derbyshire Senior Cup | 2014-12-10 | Matlock Town |
0 - 0
2 - 0
|
Buxton 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
6-0 (6) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2014-11-25 | 1 Matlock Town |
1 - 1
1 - 2
|
Rushall Olympic | P | 0.0, -0.5 | Push |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - FA Trophy | 2014-11-04 | 1 Matlock Town |
0 - 1
0 - 4
|
Halesowen | P |
|
1-6 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||||
| Anglie - Northern Premier League | 2014-10-07 | 1 Grantham |
0 - 1
2 - 1
|
Matlock Town | P | -0.5 | Více |
|
10-4 (14) | 6-3 (9) | 4 (3-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2014-09-02 | Frickley |
0 - 0
1 - 0
|
Matlock Town | P | 0.0 | Méně |
|
5-0 (5) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2014-08-29 | Matlock Town |
2 - 0
3 - 1
|
Barwell | V | Více |
|
1-3 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |||
| Anglie - Northern Premier League | 2014-08-25 | Belper Town |
2 - 1
3 - 3
|
Matlock Town | R |
|
11-5 (16) | 9-1 (10) | 2 (2-0) | 3 (1-2) | ||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Stourbridge Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - Northern Premier League | 2016-04-04 | Stourbridge |
1 - 0
2 - 0
|
Stamford 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - Northern Premier League | 2016-03-21 | 1 Stourbridge |
0 - 2
1 - 2
|
Ashton Utd 4 | P | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - Northern Premier League | 2016-03-07 | 1 Stourbridge |
2 - 0
4 - 1
|
Matlock 2 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - Northern Premier League | 2016-02-23 | Sutton Coldfield Tn |
1 - 1
2 - 3
|
Stourbridge | V | +0.5 | Více |
|
||||||
| Anglie - Northern Premier League | 2016-02-01 | Stourbridge |
1 - 0
2 - 0
|
Marine 1 | V | -1.0 | Méně |
|
||||||
| Anglie - Northern Premier League | 2016-01-26 | Barwell |
1 - 1
3 - 1
|
Stourbridge 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - Northern Premier League | 2016-01-19 | 1 1 Salford City |
0 - 0
0 - 1
|
Stourbridge 2 | V | -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - FA Trophy | 2015-12-12 | 1 Stourbridge |
0 - 0
2 - 1
|
Kidderminster 1 1 | V | 0.0 | Více |
|
6-5 (11) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - FA Cup | 2015-12-05 | Stourbridge |
0 - 0
0 - 2
|
Eastleigh 3 | P | +0.5, +1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - FA Cup | 2015-11-07 | 1 5 Dover |
1 - 1
1 - 2
|
Stourbridge 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Anglie - County Cup | 2015-11-02 | Stourbridge |
0 - 2
0 - 5
|
Wolverhampton U21 | P | +0.5 | Více |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2015-10-27 | 2 Nantwich Town |
0 - 0
1 - 0
|
Stourbridge | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
9-6 (15) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2015-10-19 | Stourbridge |
1 - 0
1 - 2
|
Ilkeston 2 | P | 0.0, -0.5 | Push |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 2 (2-0) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2015-10-12 | Stourbridge |
2 - 0
2 - 0
|
Sutton Coldfield Tn 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2015-09-28 | Stourbridge |
1 - 0
1 - 1
|
Grantham | R | 0.0, -0.5 |
|
9-3 (12) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | |||
| Anglie - Northern Premier League | 2015-09-22 | 3 Ramsbottom Utd |
0 - 0
1 - 2
|
Stourbridge 1 | V | +0.5 | Více |
|
6-7 (13) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2015-09-07 | Stourbridge |
1 - 2
2 - 3
|
Barwell 2 | P | 0.0 | Více |
|
7-3 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2015-08-24 | 1 2 Ilkeston |
2 - 0
4 - 3
|
Stourbridge 2 1 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
6-9 (15) | 5-4 (9) | 2 (2-0) | 3 (0-3) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2015-08-17 | 1 Stourbridge |
1 - 1
4 - 3
|
Nantwich Town | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
5-10 (15) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 4 (0-4) |
| Anglie - Northern Premier League | 2015-04-21 | 1 FC United of Manchester |
0 - 0
1 - 0
|
Stourbridge 2 | P | -1.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2015-03-10 | 1 Stourbridge |
1 - 2
1 - 2
|
Ramsbottom Utd 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2015-02-24 | 2 Stourbridge |
1 - 0
1 - 1
|
Stamford 2 | R | -0.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2014-12-26 | 1 1 Stourbridge |
1 - 0
1 - 1
|
Halesowen 2 | R | 0.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - County Cup | 2014-12-16 | 1 Stourbridge |
1 - 2
2 - 2
|
Rushall Olympic | R | -0.5 | Více |
|
8-7 (15) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2014-11-25 | 2 Stourbridge |
0 - 1
0 - 2
|
Barwell 4 | P | -0.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - FA Trophy | 2014-11-04 | Stourbridge |
2 - 1
4 - 2
|
Carlton Town 1 | V |
|
7-2 (9) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||||
| Anglie - FA Cup - kvalifikace | 2014-10-14 | 1 Stourbridge |
0 - 1
0 - 2
|
Shildon 1 | P | -1.0, -1.5 | Méně |
|
15-1 (16) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2014-09-09 | 1 Stourbridge |
4 - 0
4 - 0
|
Belper Town 1 | V | -0.5 | Více |
|
8-4 (12) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2014-09-02 | Stourbridge |
3 - 1
5 - 3
|
Nantwich Town | V | -0.5 | Více |
|
7-8 (15) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2014-08-18 | Ilkeston |
0 - 1
3 - 4
|
Stourbridge | V | Více |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | |||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 3.6 | 4 | 1.75 |
| Poločas | 3.75 | 2.37 | 2.37 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.5) | Domácí@1.925 | Hosté@1.875 |
| Poločas (+0.25) | Domácí@1.8 | Hosté@2 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.5) | Ví[email protected] | Méně@1.925 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.0) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
| Poločas (1.25) | Více@2 | Méně@1.8 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 1 , Roh: 4 - 5
Roh: 9.5 , Hendikep: +0.5 , Góly: 3.0
Skóre: 0 - 0 , Roh: 3 - 1 Poločas
Roh: , Hendikep: , Góly:
-
1-1 score at the end of Second Half -
4' - 1st Corner - Matlock Town -
4' - 2nd Corner - Matlock Town - Race to 3 Corners - Matlock Town
-
18' - 3rd Corner - Matlock Town -
27' - 4th Corner - Stourbridge -
0-0 score at the end of First Half -
50' - 1st Yellow Card - Matlock Town -
53' - 5th Corner - Stourbridge -
53' - 6th Corner - Stourbridge -
54' - 7th Corner - Stourbridge -
61' - 2nd Yellow Card - Stourbridge - Race to 5 Corners - Stourbridge
-
65' - 8th Corner - Stourbridge -
65' - 1st Goal - Stourbridge -
88' - 3rd Yellow Card - Stourbridge -
90+2' - 2nd Goal - Matlock Town -
90+4' - 9th Corner - Matlock Town
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

