Matlock Town vs Hyde Utd Profil týmů
Matlock Town vs Hyde Utd Fakta o zápasu
4V-2R-4P v posledních 10 zápasech, s 14 vstřelenými a 15 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.4 pro, 1.5 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 60%, rohy Over 0%.
5V-3R-2P v posledních 10 zápasech, s 21 vstřelenými a 11 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.1 pro, 1.1 proti. Výhry 50%, AH výhra 50%, góly Over 40%, rohy Over 0%.
| Matlock Town | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Hyde Utd | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Matlock Town | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Hyde Utd | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Matlock Town vs Hyde Utd Časové rozložení gólů/rohů
Matlock Town vs Hyde Utd Vzájemné zápasy
Matlock Town vs Hyde Utd Zobrazit celé H2H →| Matlock Town Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - Northern Premier League | 2022-11-12 | 1 Hyde Utd |
0 - 1
0 - 1
|
Matlock Town 3 | V | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Matlock Town Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - Northern Premier League | 2023-02-21 | 3 Stalybridge Celtic |
0 - 2
2 - 3
|
Matlock Town 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - Northern Premier League | 2023-02-14 | 5 Matlock Town |
0 - 1
0 - 1
|
Guiseley 5 | P | 0.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - Northern Premier League | 2023-02-07 | 2 Nantwich Town |
0 - 0
0 - 1
|
Matlock Town 1 | V | +0.5 | Méně |
|
||||||
| Anglie - Northern Premier League | 2023-01-07 | 1 3 Matlock Town |
0 - 1
2 - 2
|
Morpeth Town 3 | R | -0.5 | Více |
|
||||||
| Anglie - Northern Premier League | 2023-01-02 | 2 Gainsborough |
1 - 0
3 - 0
|
Matlock Town 2 1 | P | -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - Northern Premier League | 2022-11-12 | 1 Hyde Utd |
0 - 1
0 - 1
|
Matlock Town 3 | V | -0.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2022-10-25 | 1 Matlock Town |
2 - 1
4 - 1
|
Marske United 2 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
8-4 (12) | 6-3 (9) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2022-10-22 | 2 Warrington Town |
2 - 0
3 - 1
|
Matlock Town 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 6-2 (8) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Anglie - Northern Premier League | 2022-10-11 | 3 Matlock Town |
0 - 2
1 - 2
|
Liversedge 1 | P | -1.0, -1.5 | Více |
|
3-0 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2022-10-01 | 2 Matlock Town |
0 - 1
1 - 1
|
Nantwich Town 2 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
3-9 (12) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Anglie - Northern Premier League | 2022-09-27 | 1 Ashton Utd |
0 - 0
0 - 1
|
Matlock Town 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
1-6 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2022-09-20 | 2 Guiseley |
1 - 0
2 - 1
|
Matlock Town 2 | P | +0.5 | Více |
|
7-7 (14) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2022-09-13 | 2 FC United of Manchester |
1 - 1
2 - 1
|
Matlock Town 1 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
4-8 (12) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 3 (0-3) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2022-09-06 | 3 Matlock Town |
2 - 0
3 - 1
|
Stafford Rangers | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2022-08-23 | 2 Matlock Town |
0 - 1
1 - 1
|
Stalybridge Celtic 3 | R | -1 | Méně |
|
9-4 (13) | 3-2 (5) | 4 (2-2) | 4 (3-1) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2022-08-16 | Radcliffe FC |
0 - 0
1 - 0
|
Matlock Town 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
4-7 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| UK Friendlies | 2022-07-16 | Matlock Town |
0 - 1
0 - 2
|
Chesterfield | P | +1.0, +1.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| UK Friendlies | 2022-07-12 | Matlock Town |
0 - 1
0 - 1
|
Mansfield | P | +1.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2022-07-08 | Buxton |
1 - 0
1 - 0
|
Matlock Town | P | -1.0, -1.5 | Méně |
|
7-7 (14) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 3 (0-3) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2022-04-26 | 2 Scarborough Athletic |
0 - 0
2 - 1
|
Matlock Town 2 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
9-2 (11) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2022-04-18 | 1 Buxton |
1 - 0
1 - 0
|
Matlock Town 2 | P | -1.0 | Méně |
|
12-6 (18) | 9-1 (10) | 4 (4-0) | 4 (0-4) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2022-04-09 | Basford Utd |
0 - 0
0 - 1
|
Matlock Town 4 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 6 (4-2) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2022-03-29 | 1 Matlock Town |
0 - 0
0 - 0
|
Radcliffe FC 2 | R | -1.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - Northern Premier League | 2022-03-19 | 1 Mickleover FC |
1 - 0
2 - 1
|
Matlock Town 2 | P | 0.0 | Více |
|
4-8 (12) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2022-03-08 | Matlock Town |
1 - 1
1 - 1
|
Ashton Utd 4 | R | -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - Northern Premier League | 2022-03-05 | 1 Gainsborough |
0 - 0
1 - 2
|
Matlock Town 3 | V | +0.5 | Více |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 3 (3-0) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2022-02-26 | 3 FC United of Manchester |
1 - 0
1 - 1
|
Matlock Town 3 1 | R |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||||
| Anglie - Northern Premier League | 2022-01-18 | 3 Matlock Town |
0 - 0
0 - 0
|
Scarborough Athletic 3 | R | -0.5,-1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
12-1 (13) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - Northern Premier League | 2022-01-11 | 1 3 Hyde |
1 - 1
2 - 3
|
Matlock Town 1 | V | +0.5, +1.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - Northern Premier League | 2021-12-11 | 2 Stalybridge Celtic |
0 - 0
0 - 2
|
Matlock Town 4 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
10-5 (15) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 3 (2-1) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Hyde Utd Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - Northern Premier League | 2023-02-18 | 1 Hyde Utd |
2 - 0
4 - 2
|
Liversedge 2 | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Anglie - Northern Premier League | 2023-02-11 | 1 Marske United |
0 - 0
0 - 2
|
Hyde Utd | V | +1.0 | Méně |
|
||||||
| Anglie - Northern Premier League | 2023-02-04 | 1 Hyde Utd |
0 - 1
0 - 1
|
Warrington Rylands 2 | P | -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Anglie - Northern Premier League | 2023-01-31 | 2 Belper Town |
0 - 0
1 - 1
|
Hyde Utd 2 | R | +1.0, +1.5 | Méně |
|
||||||
| Anglie - Northern Premier League | 2023-01-21 | Hyde Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Stafford Rangers 1 | V | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Anglie - Northern Premier League | 2023-01-14 | 2 FC United of Manchester |
3 - 3
4 - 4
|
Hyde Utd 2 | R | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
7-5 (12) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Anglie - Northern Premier League | 2023-01-10 | 3 Hyde Utd |
1 - 1
2 - 2
|
Warrington Town 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - Northern Premier League | 2023-01-02 | 4 Ashton Utd |
0 - 3
0 - 6
|
Hyde Utd 2 | V | +0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
2-9 (11) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Anglie - Northern Premier League | 2022-12-26 | 3 Hyde Utd |
0 - 0
0 - 1
|
Stalybridge Celtic 4 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - Northern Premier League | 2022-12-03 | 1 Hyde Utd |
1 - 0
1 - 0
|
Gainsborough 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2022-11-22 | 1 2 Hyde Utd |
0 - 2
1 - 2
|
Lancaster City 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
8-2 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - Northern Premier League | 2022-11-12 | 1 Hyde Utd |
0 - 1
0 - 1
|
Matlock Town 3 | P | -0.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2022-11-08 | South Shields |
0 - 0
0 - 1
|
Hyde Utd | V | -0.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 2 (1-1) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2022-10-29 | 2 Hyde Utd |
4 - 0
7 - 0
|
Bamber Bridge 2 1 | V | -0.5 | Více |
|
9-2 (11) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2022-10-22 | 3 Hyde Utd |
1 - 0
1 - 0
|
Marske United 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2022-10-18 | 2 Bamber Bridge |
1 - 0
1 - 0
|
Hyde Utd 4 | P | 0.0 | Méně |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Anglie - FA Cup - kvalifikace | 2022-10-15 | 2 Buxton |
0 - 1
2 - 1
|
Hyde Utd 3 | P | -0.5 | Více |
|
8-8 (16) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Anglie - FA Cup - kvalifikace | 2022-10-01 | 1 Hyde Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Darlington | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - Northern Premier League | 2022-09-27 | 1 Hyde Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Nantwich Town 1 | V | -0.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2022-09-24 | 2 Hyde Utd |
1 - 0
2 - 1
|
Guiseley 4 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
0-4 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - FA Cup - kvalifikace | 2022-09-17 | 2 Hyde Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Warrington Town 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2022-09-06 | 1 Hyde Utd |
1 - 0
1 - 0
|
FC United of Manchester 5 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
4-7 (11) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Anglie - FA Cup - kvalifikace | 2022-09-03 | 3 Warrington Rylands |
0 - 3
0 - 4
|
Hyde Utd 2 | V |
|
5-5 (10) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||||
| Anglie - Northern Premier League | 2022-08-29 | 1 Hyde Utd |
0 - 0
0 - 1
|
Ashton Utd 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2022-08-23 | 2 Hyde Utd |
0 - 0
2 - 0
|
Belper Town 1 | V | -0.5,-1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-5 (10) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Anglie - Northern Premier League | 2022-08-20 | 1 Atherton Collieries |
0 - 1
0 - 1
|
Hyde Utd 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglie - Northern Premier League | 2022-08-13 | 1 Hyde Utd |
0 - 1
1 - 1
|
Radcliffe FC 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
5-6 (11) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| UK Friendlies | 2022-08-06 | 1 Hyde Utd |
0 - 0
0 - 1
|
Runcorn Linnets | P | -0.5 | Méně |
|
3-1 (4) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2021-08-03 | Hyde Utd |
1 - 0
2 - 0
|
Curzon Ashton | V | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2021-07-24 | Hyde Utd |
2 - 3
4 - 4
|
Bradford P A 1 | R | 0.0 | Více |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.625 | 3.25 | 2.45 |
| Poločas | 3.25 | 2.1 | 3.1 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (0.0) | Domácí@1.975 | Hosté@1.825 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.95 | Hosté@1.85 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 1 , Roh: 5 - 5
Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.5
Skóre: 0 - 0 , Roh: 2 - 2 Poločas
Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0
-
9' - 1st Corner - Matlock Town - 14' - 1st Offside - Matlock Town
- 18' - 2nd Offside - Matlock Town
- 20' - 3rd Offside - Hyde Utd
-
25' - 2nd Corner - Hyde Utd - 27' - 4th Offside - Matlock Town
-
30' - 3rd Corner - Hyde Utd -
37' - 4th Corner - Matlock Town -
43' - 1st Yellow Card - Matlock Town -
0-0 score at the end of First Half - Race to 3 Corners - Matlock Town
-
51' - 5th Corner - Matlock Town -
52' - 6th Corner - Matlock Town -
54' - 2nd Yellow Card - Matlock Town -
58' - Red Card - Hyde Utd -
59' - 1st Goal - Matlock Town -
70' - 7th Corner - Hyde Utd -
73' - 8th Corner - Matlock Town - Race to 5 Corners - Matlock Town
-
82' - 9th Corner - Hyde Utd -
83' - 2nd Goal - Hyde Utd -
87' - 10th Corner - Hyde Utd -
90+1' - 3rd Yellow Card - Hyde Utd -
1-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

