Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.0
Góly celkem
Méně 9.5
Rohy celkem
-0.25
Mansfield
Mansfield vs Wigan Profil týmů
Mansfield
PVPPRVVPVVNedávnéV ráži+0.9 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapKryje6/10
V závěru odpadáUdává tempoGól v 1. poločase v 7 z posledních 10Více než 2.5 karty v 7 z posledních 10
Wigan
VRPPPVRVPPNedávnéStabilní+0.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůMéně2/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapNekryje3/10
Poslední
| Mansfield | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Wigan | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Mansfield | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Wigan | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0
Rozložení rohůLinie 9.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 1.85,
Sm. odch.: 1.35, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 43%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Mansfield vs Wigan Časové rozložení gólů/rohů
Mansfield vs Wigan Vzájemné zápasy
Mansfield vs Wigan Zobrazit celé H2H →| Mansfield Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| England League 1 | 2024-10-22 | Wigan |
0 - 1
1 - 2
|
Mansfield 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Mansfield Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| England League 1 | 2025-01-04 | Stockport |
1 - 2
1 - 2
|
Mansfield 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2025-01-01 | 4 Mansfield |
2 - 1
2 - 1
|
Bolton 5 | V | 0.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2024-12-29 | 2 Reading |
1 - 1
2 - 1
|
Mansfield 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2024-12-26 | 1 2 Peterborough |
0 - 3
0 - 3
|
Mansfield 4 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2024-12-21 | 1 Mansfield |
1 - 0
1 - 0
|
Rotherham | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2024-12-14 | 2 Charlton |
0 - 0
0 - 0
|
Mansfield 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2024-12-07 | 1 Mansfield |
1 - 2
1 - 2
|
Huddersfield 3 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
6-7 (13) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2024-12-03 | 1 Bolton |
0 - 1
3 - 1
|
Mansfield 4 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - FA Cup | 2024-11-30 | 2 Stevenage |
0 - 0
0 - 1
|
Mansfield 1 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2024-11-26 | 1 Wycombe |
0 - 0
1 - 0
|
Mansfield 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2024-11-23 | 3 Mansfield |
0 - 0
0 - 1
|
Bristol Rovers 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-4 (12) | 6-2 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2024-11-09 | 2 Wrexham |
1 - 0
1 - 0
|
Mansfield 2 | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
0-4 (4) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - FA Cup | 2024-11-03 | 1 2 Curzon Ashton |
0 - 2
0 - 4
|
Mansfield 3 | V | +1.0, +1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
0-6 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Anglie - EFL Trophy | 2024-10-29 | 1 Mansfield |
2 - 0
3 - 0
|
Newcastle U21 2 | V | -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
0-6 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| England League 1 | 2024-10-26 | 2 Mansfield |
0 - 1
1 - 1
|
Birmingham 1 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| England League 1 | 2024-10-22 | Wigan |
0 - 1
1 - 2
|
Mansfield 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2024-10-19 | 2 Mansfield |
0 - 1
0 - 1
|
Stevenage 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-2 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2024-10-05 | 4 Mansfield |
2 - 0
2 - 0
|
Blackpool 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-3 (13) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2024-10-01 | 6 Crawley Town |
0 - 1
0 - 2
|
Mansfield 3 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-9 (17) | 4-5 (9) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2024-09-28 | Northampton |
0 - 0
0 - 2
|
Mansfield 3 | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2024-09-21 | 1 Mansfield |
0 - 1
2 - 1
|
Shrewsbury 4 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-4 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - EFL Trophy | 2024-09-17 | 1 Mansfield |
0 - 2
0 - 3
|
Bradford 1 | P | -0.5 | Více |
|
4-10 (14) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| England League 1 | 2024-09-14 | 1 Mansfield |
1 - 0
2 - 1
|
Cambridge Utd 3 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| England League 1 | 2024-08-31 | Mansfield |
1 - 1
1 - 1
|
Stockport 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| England League 1 | 2024-08-24 | 3 Lincoln City |
2 - 0
4 - 1
|
Mansfield 3 | P | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
8-3 (11) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Anglie - EFL Trophy | 2024-08-20 | 1 2 Rotherham |
1 - 0
2 - 0
|
Mansfield 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-11 (16) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 4 (0-4) |
| England League 1 | 2024-08-17 | 1 Mansfield |
2 - 1
3 - 3
|
Burton Albion 3 | R | -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - Pohár EFL | 2024-08-13 | 2 Bolton |
0 - 0
1 - 1
|
Mansfield 4 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2024-08-09 | 1 Barnsley |
1 - 2
1 - 2
|
Mansfield 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| UK Friendlies | 2024-08-06 | Matlock Town |
0 - 2
0 - 3
|
Mansfield 1 | V | +1.0 | Push | 9.0 | Více |
|
9-6 (15) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 5 (4-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Wigan Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| England League 1 | 2025-01-04 | 2 Wigan |
0 - 2
0 - 3
|
Birmingham 3 | P | +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2024-12-29 | 2 Wrexham |
0 - 0
2 - 1
|
Wigan 3 | P | -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2024-12-26 | 1 Rotherham |
0 - 1
0 - 1
|
Wigan 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2024-12-21 | 3 Wigan |
1 - 0
2 - 2
|
Shrewsbury 3 | R | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2024-12-14 | 3 Bolton |
0 - 1
0 - 2
|
Wigan 4 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - EFL Trophy | 2024-12-10 | 3 Chesterfield |
1 - 1
3 - 2
|
Wigan 2 | P | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| England League 1 | 2024-12-07 | 1 Wigan |
0 - 1
0 - 2
|
Leyton Orient 1 | P | 0.0 | Push | 9.5 | Méně |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2024-12-03 | 2 Huddersfield |
0 - 0
1 - 0
|
Wigan 3 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Anglie - FA Cup | 2024-11-30 | 3 Cambridge Utd |
0 - 0
1 - 1
|
Wigan 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2024-11-26 | 1 Wigan |
2 - 0
2 - 1
|
Northampton 1 | V | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
9-4 (13) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| England League 1 | 2024-11-23 | 2 Barnsley |
0 - 1
0 - 1
|
Wigan 3 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-2 (12) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 6 (6-0) |
| Anglie - EFL Trophy | 2024-11-12 | 4 Wigan |
0 - 0
0 - 0
|
Nottm Forest U21 2 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
9-4 (13) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 4 (4-0) |
| England League 1 | 2024-11-09 | 2 Wigan |
0 - 1
0 - 1
|
Wycombe 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-5 (14) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 8 (7-1) |
| Anglie - FA Cup | 2024-11-02 | 1 2 Carlisle |
0 - 0
0 - 0
|
Wigan 2 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
4-8 (12) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| England League 1 | 2024-10-28 | 2 Blackpool |
1 - 2
2 - 2
|
Wigan 3 | R | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2024-10-22 | Wigan |
0 - 1
1 - 2
|
Mansfield 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2024-10-19 | Cambridge Utd |
2 - 0
2 - 0
|
Wigan | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
0-1 (1) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - EFL Trophy | 2024-10-08 | Carlisle |
0 - 2
0 - 2
|
Wigan 2 | V | +0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
0-4 (4) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2024-10-05 | 3 Stockport |
0 - 0
0 - 0
|
Wigan 3 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
1-2 (3) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2024-10-01 | 3 Wigan |
1 - 0
3 - 0
|
Peterborough 4 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
3-8 (11) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2024-09-28 | Wigan |
0 - 0
0 - 0
|
Exeter 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2024-09-24 | 3 Wigan |
0 - 0
0 - 0
|
Stevenage 4 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2024-09-21 | 2 Lincoln City |
0 - 0
0 - 0
|
Wigan 1 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2024-09-14 | 1 Bristol Rovers |
0 - 2
0 - 4
|
Wigan 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Anglie - EFL Trophy | 2024-09-03 | 2 Wigan |
0 - 1
1 - 2
|
Morecambe 3 | P | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2024-08-31 | Birmingham |
1 - 0
2 - 1
|
Wigan 2 | P | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 | Více |
|
7-3 (10) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 6 (5-1) |
| England League 1 | 2024-08-24 | 2 Wigan |
1 - 0
1 - 0
|
Crawley Town 2 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
4-9 (13) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| England League 1 | 2024-08-17 | Reading |
1 - 0
2 - 0
|
Wigan 3 | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-5 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Anglie - Pohár EFL | 2024-08-13 | 1 Wigan |
1 - 0
1 - 1
|
Barnsley 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-10 (15) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| England League 1 | 2024-08-10 | 1 Wigan |
0 - 0
0 - 1
|
Charlton 1 | P | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-6 (13) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 5 (2-3) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.2 | 3.1 | 3.4 |
| Poločas | 3 | 1.952 | 4.333 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.25) | Domácí@1.95 | Hosté@1.95 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.65 | Hosté@2.3 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.5) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.0) | Ví[email protected] | Méně@2.06 |
| Poločas (0.75) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 2 , Roh: 4 - 0
Roh: 9.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.0
Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 0.5, 1.0
-
44' - 1st Yellow Card - Mansfield -
0-0 score at the end of First Half -
48' - 1st Goal - Wigan -
54' - 2nd Goal - Wigan - 68' ~ Substitution ~ Evans ~ Gregory ~(Mansfield)
- 68' ~ Substitution ~ Maris ~ Quinn ~(Mansfield)
- 68' ~ Substitution ~ Baccus ~ Boateng ~(Mansfield)
- 68' ~ Substitution ~ Thomas ~ Smith ~(Wigan)
- 68' ~ Substitution ~ Reed ~ Craig ~(Mansfield)
- 74' ~ Substitution ~ Goodwin ~ Taylor ~(Wigan)
- 74' ~ Substitution ~ Carragher ~ Olakigbe ~(Wigan)
- 80' ~ Substitution ~ Blake-Tracy ~ Cargill ~(Mansfield)
-
85' - 2nd Yellow Card - Mansfield -
89' - 1st Corner - Mansfield -
90' - 2nd Corner - Mansfield - 88' ~ Substitution ~ Mchugh ~ Weir ~(Wigan)
-
90' - 3rd Corner - Mansfield - Race to 3 Corners - Mansfield
-
90+3' - 4th Corner - Mansfield
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

