Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.5
Góly celkem
Méně 11.0
Rohy celkem
-0.75
Mansfield
Mansfield vs Swindon Profil týmů
Mansfield
VRVVPRPVVVNedávnéStabilní+0.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapKryje6/10
Swindon
PVPVVPVPRRNedávnéPokles-0.5 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapNekryje4/10
Poslední
| Mansfield | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Swindon | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Mansfield | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Swindon | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5
Rozložení rohůLinie 11.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.45,
Sm. odch.: 1.50, Medián: 2,
Modus: ,
Více: 48%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Mansfield vs Swindon Časové rozložení gólů/rohů
Mansfield vs Swindon Vzájemné zápasy
Mansfield vs Swindon Zobrazit celé H2H →| Mansfield Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2018-10-20 | 3 Swindon |
0 - 0
0 - 0
|
Mansfield 5 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-02-10 | 1 Swindon |
1 - 0
1 - 0
|
Mansfield 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2017-10-14 | 2 Mansfield |
0 - 2
1 - 3
|
Swindon 1 | P | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Mansfield Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2018-12-26 | 2 Mansfield |
0 - 0
2 - 1
|
Bury 4 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-12-22 | 1 Stevenage |
1 - 0
1 - 3
|
Mansfield 2 | V | +0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-12-08 | 3 Mansfield |
1 - 0
2 - 0
|
Notts County 3 | V | -1.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - EFL Trophy | 2018-12-04 | 2 Mansfield |
0 - 1
0 - 1
|
Bury 4 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| England League 2 | 2018-11-24 | 2 Lincoln City |
0 - 0
1 - 1
|
Mansfield 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - FA Cup | 2018-11-20 | 1 Charlton |
1 - 0
5 - 0
|
Mansfield 4 | P | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
4-10 (14) | 2-6 (8) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2018-11-17 | 1 Mansfield |
1 - 0
1 - 0
|
Port Vale 6 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-2 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Anglie - EFL Trophy | 2018-11-13 | Mansfield |
1 - 0
3 - 2
|
Scunthorpe 1 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
3-8 (11) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - FA Cup | 2018-11-11 | Mansfield |
1 - 0
1 - 1
|
Charlton 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-5 (15) | 7-1 (8) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2018-11-06 | 1 Mansfield |
0 - 1
2 - 1
|
Grimsby 1 | V | -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
9-5 (14) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| England League 2 | 2018-11-03 | 4 Cheltenham |
2 - 1
2 - 2
|
Mansfield 3 | R | +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2018-10-30 | 2 Crewe |
0 - 2
0 - 3
|
Mansfield | V | +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
7-4 (11) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2018-10-27 | 2 Mansfield |
1 - 1
1 - 1
|
Milton Keynes Dons 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2018-10-23 | 3 Morecambe |
0 - 1
0 - 1
|
Mansfield 3 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-4 (11) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2018-10-20 | 3 Swindon |
0 - 0
0 - 0
|
Mansfield 5 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - EFL Trophy | 2018-10-09 | Mansfield |
1 - 0
2 - 1
|
Wolverhampton U21 5 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| England League 2 | 2018-10-06 | 1 Bury |
0 - 1
2 - 2
|
Mansfield 4 | R | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2018-10-02 | Mansfield |
0 - 0
0 - 0
|
Oldham | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
8-0 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-09-29 | 1 Mansfield |
1 - 0
4 - 0
|
Northampton 3 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
12-3 (15) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2018-09-22 | 2 Cambridge Utd |
0 - 1
1 - 1
|
Mansfield 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-6 (13) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2018-09-15 | 2 Mansfield |
0 - 1
1 - 2
|
Exeter 4 | P | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - EFL Trophy | 2018-09-04 | 1 2 Lincoln City |
1 - 1
1 - 2
|
Mansfield 6 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
8-7 (15) | 2-6 (8) | 4 (0-4) | 4 (4-0) |
| England League 2 | 2018-09-01 | 1 Mansfield |
0 - 0
1 - 0
|
Carlisle | V | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-4 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Anglie - Pohár EFL | 2018-08-28 | 2 West Brom |
1 - 0
2 - 1
|
Mansfield 1 | P | -1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2018-08-25 | Macclesfield |
0 - 1
1 - 1
|
Mansfield 2 | R | +0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2018-08-21 | Tranmere |
0 - 0
0 - 0
|
Mansfield 2 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
10-7 (17) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 4 (3-1) |
| England League 2 | 2018-08-18 | 3 Mansfield |
0 - 0
1 - 1
|
Colchester 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - Pohár EFL | 2018-08-14 | 2 Mansfield |
4 - 1
6 - 1
|
Accrington Stanley 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2018-08-11 | 1 Yeovil |
2 - 2
2 - 2
|
Mansfield 4 | R | +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
1-2 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2018-08-04 | 1 Mansfield |
1 - 0
3 - 0
|
Newport County | V | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Swindon Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2018-12-26 | 4 Northampton |
1 - 0
1 - 1
|
Swindon 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-12-22 | 2 Swindon |
0 - 0
0 - 0
|
Cheltenham 4 | R | -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-12-15 | Grimsby |
1 - 1
2 - 1
|
Swindon | P | 0.0 | Více | 11.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-12-08 | 2 Swindon |
1 - 0
2 - 1
|
Newport County 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - FA Cup | 2018-12-02 | Swindon |
0 - 0
0 - 1
|
Woking 3 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-11-27 | 2 Swindon |
3 - 1
3 - 2
|
Stevenage 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
7-5 (12) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2018-11-24 | 2 Port Vale |
0 - 1
0 - 1
|
Swindon 2 | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2018-11-17 | Swindon |
0 - 1
0 - 4
|
Carlisle | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - FA Cup | 2018-11-10 | Swindon |
1 - 1
2 - 1
|
York | V | -1.0, -1.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| England League 2 | 2018-11-03 | 2 Colchester |
1 - 0
1 - 0
|
Swindon 2 | P | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-10-27 | 3 Notts County |
1 - 0
1 - 2
|
Swindon 4 | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
10-3 (13) | 6-3 (9) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2018-10-23 | 2 Swindon |
0 - 2
0 - 2
|
Cambridge Utd 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
11-6 (17) | 7-4 (11) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2018-10-20 | 3 Swindon |
0 - 0
0 - 0
|
Mansfield 5 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2018-10-13 | 1 Exeter |
1 - 0
2 - 0
|
Swindon | P | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-9 (15) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - EFL Trophy | 2018-10-09 | Plymouth |
0 - 2
0 - 3
|
Swindon | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-10-06 | 1 Swindon |
0 - 0
1 - 1
|
Northampton 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
4-12 (16) | 1-7 (8) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2018-10-02 | Crewe |
1 - 0
1 - 0
|
Swindon | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-7 (14) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| England League 2 | 2018-09-29 | 1 3 Swindon |
0 - 0
0 - 0
|
Oldham 2 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
10-3 (13) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-09-22 | 3 Yeovil |
0 - 0
0 - 3
|
Swindon 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2018-09-15 | 3 Swindon |
0 - 1
1 - 2
|
Bury 4 | P | 0.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - EFL Trophy | 2018-09-11 | 1 Swindon |
0 - 0
1 - 0
|
Newport County 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2018-09-08 | 1 Morecambe |
0 - 1
0 - 1
|
Swindon 1 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-5 (11) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-09-01 | 1 Swindon |
0 - 1
1 - 1
|
Milton Keynes Dons 1 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-7 (15) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 5 (3-2) |
| England League 2 | 2018-08-25 | 2 Forest Green |
1 - 1
1 - 1
|
Swindon 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
11-4 (15) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2018-08-21 | 1 1 Crawley Town |
0 - 2
2 - 2
|
Swindon 2 2 | R | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
17-4 (21) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 7 (7-0) |
| England League 2 | 2018-08-18 | 1 Swindon |
1 - 2
3 - 2
|
Tranmere 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
12-5 (17) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 4 (4-0) |
| Anglie - Pohár EFL | 2018-08-14 | Swindon |
0 - 0
0 - 1
|
Forest Green | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
7-1 (8) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-08-11 | Lincoln City |
2 - 1
4 - 1
|
Swindon 1 | P | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2018-08-04 | 4 Swindon |
0 - 0
3 - 2
|
Macclesfield 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2018-07-27 | Swindon Supermarine |
1 - 0
1 - 4
|
Swindon 1 | V | +1.0, +1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.65 | 4 | 6 |
| Poločas | 2.25 | 2.25 | 5.5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.75) | Domácí@1.85 | Hosté@2 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@1.8 | Hosté@2 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (11.0) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Poločas (5.0) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 0 , Roh: 11 - 6
Roh: 11.0 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 2.5
Skóre: 0 - 0 , Roh: 6 - 5 Poločas
Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0
-
6' - 1st Corner - Mansfield -
14' - 2nd Corner - Mansfield -
18' - 3rd Corner - Mansfield - Race to 3 Corners - Mansfield
-
23' - 1st Yellow Card - Swindon -
27' - 4th Corner - Swindon -
27' - 5th Corner - Swindon -
28' - 6th Corner - Swindon -
33' - 2nd Yellow Card - Mansfield -
35' - 7th Corner - Mansfield -
37' - 8th Corner - Mansfield - Race to 5 Corners - Mansfield
-
40' - 9th Corner - Mansfield -
45' - 10th Corner - Swindon -
45+1' - 11th Corner - Swindon -
0-0 score at the end of First Half -
50' - 12th Corner - Mansfield - Race to 7 Corners - Mansfield
-
54' - 3rd Yellow Card - Swindon -
56' - 13th Corner - Swindon - 60' Substitution - Khan for Elsnik - Mansfield
-
62' - 14th Corner - Mansfield - 65' Substitution - Richards for Adebayo - Swindon
-
73' - 4th Yellow Card - Mansfield - 79' Substitution - Rose for Benning - Mansfield
-
86' - 15th Corner - Mansfield - Race to 9 Corners - Mansfield
-
87' - 16th Corner - Mansfield -
90+3' - 5th Yellow Card - Mansfield -
90+4' - 17th Corner - Mansfield -
0-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

