ne, Jul 21, 2024 · 13:30
NejstaršíNedávné
PPPVRV
2.88
2.75
2.50
NedávnéNejstarší
VPVVVV
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 1.5
Góly celkem
–
Rohy celkem
0.0
Mighty Wanderers
MAFCO vs Mighty Wanderers Profil týmů
MAFCO
PPPVPPPVRVNedávné
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapNekryje4/10
Mighty Wanderers
RRVPVVVVPVNedávnéV ráži+0.7 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 21
Více než 9.5 rohůMéně1/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapKryje6/10
Poslední
| MAFCO | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Mighty Wanderers | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| MAFCO | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Mighty Wanderers | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 1.5
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38,
Prům.: 1.97,
Sm. odch.: 1.11, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 66%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
MAFCO vs Mighty Wanderers Časové rozložení gólů/rohů
MAFCO vs Mighty Wanderers Vzájemné zápasy
MAFCO vs Mighty Wanderers Zobrazit celé H2H →| MAFCO Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Malawi - Superliga | 2023-08-27 | 1 Mighty Wanderers |
0 - 0
1 - 0
|
MAFCO 5 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
||||||
| Malawi - Superliga | 2023-07-26 | 1 MAFCO |
0 - 2
0 - 2
|
Mighty Wanderers 2 | P | 0.0, +0.5 | Push |
|
||||||
| Malawi - Superliga | 2022-06-25 | 5 MAFCO |
0 - 0
1 - 1
|
Mighty Wanderers 1 | R | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| MAFCO Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Malawi - Superliga | 2024-07-13 | Mighty Tigers |
2 - 0
2 - 3
|
MAFCO 2 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Malawi - Superliga | 2024-07-01 | Mzuzu City Hammers |
0 - 0
1 - 1
|
MAFCO 1 | R | 0.0, -0.5 | Push |
|
||||||
| Malawi - Superliga | 2024-05-19 | 1 Bangwe All Stars |
0 - 0
0 - 1
|
MAFCO 2 | V | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Malawi - Superliga | 2024-05-05 | 2 Dedza Dynamos |
3 - 0
3 - 0
|
MAFCO 3 | P | -0.5 | Více |
|
||||||
| Malawi - Superliga | 2024-04-27 | 2 Silver Strikers |
1 - 1
5 - 1
|
MAFCO 4 | P | -1.0, -1.5 | Více |
|
||||||
| Malawi - Top 8 Cup | 2024-01-06 | 6 MAFCO |
1 - 1
1 - 2
|
Nyasa Big Bullets FC 2 | P | +0.5 | Více |
|
0-5 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Malawi - Superliga | 2023-08-30 | 1 Red Lions |
0 - 1
1 - 2
|
MAFCO 1 | V | 0.0 | Více |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Malawi - Superliga | 2023-08-27 | 1 Mighty Wanderers |
0 - 0
1 - 0
|
MAFCO 5 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
7-4 (11) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| Malawi - Superliga | 2023-08-20 | 1 Extreme FC |
1 - 0
2 - 1
|
MAFCO 1 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Malawi - Superliga | 2023-07-30 | Bangwe All Stars |
1 - 1
2 - 1
|
MAFCO 2 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Malawi - Superliga | 2023-07-26 | 1 MAFCO |
0 - 2
0 - 2
|
Mighty Wanderers 2 | P | 0.0, +0.5 | Push |
|
12-5 (17) | 2-3 (5) | 4 (2-2) | 3 (1-2) | ||
| Malawi - Superliga | 2023-06-24 | 2 MAFCO |
0 - 0
0 - 1
|
Blue Eagles 3 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Malawi - Superliga | 2023-06-03 | MAFCO |
0 - 0
1 - 0
|
Moyale Barracks 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
4-7 (11) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Malawi - Superliga | 2023-05-21 | Mighty Tigers |
0 - 1
1 - 1
|
MAFCO | R | 0.0 | Push |
|
5-3 (8) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Malawi - Superliga | 2023-05-14 | 2 Ekwendeni Hammers |
0 - 0
1 - 0
|
MAFCO 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 8.0 | Méně |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Malawi - Superliga | 2022-10-22 | 1 MAFCO |
0 - 0
2 - 0
|
Sable Farming 1 | V | -0.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Malawi - Superliga | 2022-08-21 | 4 Moyale Barracks |
1 - 1
2 - 1
|
MAFCO 2 | P | +0.5, +1.0 | Více |
|
0-6 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Malawi - Superliga | 2022-07-30 | 1 MAFCO |
2 - 0
5 - 1
|
Ekwendeni Hammers 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Malawi - Superliga | 2022-06-25 | 5 MAFCO |
0 - 0
1 - 1
|
Mighty Wanderers 1 | R | 0.0 | Méně |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Malawi - Superliga | 2022-06-19 | 4 MAFCO |
1 - 0
2 - 0
|
Dedza Dynamos 2 | V | -0.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Malawi - Superliga | 2022-05-28 | 2 MAFCO |
1 - 0
3 - 0
|
Rumphi United 1 | V | -0.5 | Více |
|
9-2 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 4 (4-0) | ||
| Malawi - Superliga | 2022-05-15 | 2 Mighty Tigers |
0 - 2
1 - 3
|
MAFCO 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
7-5 (12) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Malawi - Superliga | 2022-04-20 | 1 MAFCO |
3 - 0
5 - 1
|
TN Stars | V | -0.5 | Více |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Malawi - Superliga | 2022-04-17 | Big Bullets |
1 - 0
1 - 0
|
MAFCO 1 | P | -1.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Malawi - Superliga | 2022-04-10 | 1 CIVO United |
0 - 0
1 - 1
|
MAFCO 2 | R | 0.0, -0.5 | Push |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Malawi - Superliga | 2022-03-27 | Ekwendeni Hammers |
1 - 1
2 - 2
|
MAFCO 1 | R | 0.0,-0.5 | Více |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Malawi Challenge Cup | 2021-11-21 | 1 MAFCO |
1 - 0
1 - 2
|
Big Bullets 3 | P | +0.5, +1.0 | Více |
|
2-5 (7) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Malawi Challenge Cup | 2021-11-06 | 3 Big Bullets |
3 - 0
3 - 1
|
MAFCO 3 | P | -1.0 | Více |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Malawi - Superliga | 2021-08-28 | 1 MAFCO |
0 - 0
2 - 1
|
Mzuzu Warriors 1 | V | -1 | Více |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Malawi - Superliga | 2021-08-21 | Civil Service Utd |
1 - 0
1 - 0
|
MAFCO | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Mighty Wanderers Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Malawi - Superliga | 2024-07-18 | 1 Mighty Wanderers |
0 - 0
2 - 0
|
Chitipa United 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně |
|
||||||
| Malawi - Superliga | 2024-07-13 | 1 Mighty Wanderers |
0 - 1
1 - 2
|
Moyale Barracks 5 1 | P | -0.5 | Více |
|
||||||
| Malawi - Ligový pohár | 2024-07-08 | 5 Cobbe Barracks |
0 - 3
0 - 3
|
Mighty Wanderers 1 | V | +0.5 | Více |
|
||||||
| Malawi - Superliga | 2024-06-30 | 2 Mighty Tigers |
1 - 1
1 - 2
|
Mighty Wanderers 3 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
||||||
| Malawi - Superliga | 2024-06-23 | Mighty Wanderers |
1 - 0
3 - 0
|
Civil Service Utd 3 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Malawi - Superliga | 2024-06-01 | 2 Mighty Wanderers |
1 - 1
3 - 1
|
Dedza Dynamos 2 | V | -0.5 | Více |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Malawi - Superliga | 2024-05-19 | Silver Strikers |
0 - 0
2 - 0
|
Mighty Wanderers 3 | P | 0.0, -0.5 | Push |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Malawi - Superliga | 2024-05-11 | Mighty Wanderers |
1 - 0
1 - 0
|
Karonga United 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Malawi - Superliga | 2024-05-04 | 1 Nyasa Big Bullets FC |
0 - 1
1 - 1
|
Mighty Wanderers 2 | R | -0.5 | Push |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Malawi - Superliga | 2024-04-28 | Bangwe All Stars |
0 - 0
0 - 0
|
Mighty Wanderers 1 | R | 0.0 | Méně |
|
1-6 (7) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Malawi - Superliga | 2024-04-20 | 4 Mighty Wanderers |
2 - 0
3 - 0
|
Creck SC 2 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Malawi - Superliga | 2024-04-07 | 2 Mighty Wanderers |
1 - 0
1 - 1
|
Kamuzu Barracks 4 | R | 0.0, -0.5 | Push |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Malawi Challenge Cup | 2023-12-24 | Big Bullets |
1 - 0
1 - 1
|
Mighty Wanderers 3 | R | 0.0, -0.5 | Push |
|
5-9 (14) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Malawi - Superliga | 2023-11-23 | 2 Mighty Wanderers |
0 - 0
0 - 0
|
Mighty Tigers 3 | R | -1 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Malawi - Superliga | 2023-10-08 | Mighty Wanderers |
1 - 0
1 - 1
|
Moyale Barracks | R | -1.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Malawi - Superliga | 2023-10-01 | 1 Mighty Wanderers |
0 - 0
3 - 0
|
Extreme FC 4 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
14-4 (18) | 7-2 (9) | 3 (3-0) | 5 (4-1) | ||
| Malawi - Top 8 Cup | 2023-09-23 | 1 Silver Strikers |
1 - 0
2 - 1
|
Mighty Wanderers 1 | P | 0.0 | Více |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Malawi - Superliga | 2023-09-20 | 1 Mighty Wanderers |
0 - 1
2 - 1
|
Karonga United 2 | V | -0.5 | Více |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Malawi - Superliga | 2023-09-13 | 1 Mighty Wanderers |
0 - 1
1 - 1
|
Kamuzu Barracks 3 | R | -0.5 | Více |
|
6-1 (7) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Malawi - Superliga | 2023-08-27 | 1 Mighty Wanderers |
0 - 0
1 - 0
|
MAFCO 5 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
7-4 (11) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| Malawi - Superliga | 2023-07-29 | Kamuzu Barracks |
0 - 0
1 - 0
|
Mighty Wanderers 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
1-7 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Malawi - Superliga | 2023-07-26 | 1 MAFCO |
0 - 2
0 - 2
|
Mighty Wanderers 2 | V | 0.0, +0.5 | Push |
|
12-5 (17) | 2-3 (5) | 4 (2-2) | 3 (1-2) | ||
| Malawi - Superliga | 2023-07-23 | 3 Mighty Wanderers |
0 - 0
1 - 0
|
Blue Eagles 2 | V | -0.5 | Méně |
|
1-5 (6) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Malawi - Superliga | 2023-07-20 | 1 Mighty Wanderers |
0 - 0
1 - 0
|
Silver Strikers 6 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
1-7 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Malawi - Superliga | 2023-07-01 | 4 Mighty Wanderers |
0 - 0
0 - 0
|
Big Bullets 1 | R | 0.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Malawi - Superliga | 2023-06-25 | 1 Mighty Wanderers |
1 - 0
1 - 1
|
Dedza Dynamos 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Malawi - Superliga | 2023-06-10 | 3 Extreme FC |
1 - 0
1 - 0
|
Mighty Wanderers 1 1 | P | +0.5, +1.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Malawi - Superliga | 2023-05-27 | 1 Mighty Wanderers |
0 - 0
0 - 1
|
Chitipa United 1 | P | -1.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Malawi - Superliga | 2023-05-13 | 1 Moyale Barracks |
0 - 0
0 - 0
|
Mighty Wanderers 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Malawi - Superliga | 2023-05-07 | 2 Mighty Tigers |
0 - 0
1 - 1
|
Mighty Wanderers 1 | R | +0.5, +1.0 | Méně |
|
1-2 (3) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.875 | 2.75 | 2.5 |
| Poločas | 4 | 1.727 | 3.6 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (0.0) | Domácí@2.05 | Hosté@1.75 |
| Poločas (0.0) | Domácí@2.025 | Hosté@1.775 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (1.5) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
| Poločas (0.5) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 0 , Roh: 4 - 12
Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.5
Skóre: 0 - 0 , Roh: 2 - 7 Poločas
Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 0.5
-
3' - 1st Corner - Mighty Wanderers -
9' - 2nd Corner - Mighty Wanderers - Race to 3 Corners - Mighty Wanderers
-
14' - 3rd Corner - Mighty Wanderers -
16' - 4th Corner - MAFCO -
21' - 1st Yellow Card - MAFCO -
26' - 5th Corner - Mighty Wanderers -
31' - 6th Corner - MAFCO - Race to 5 Corners - Mighty Wanderers
-
37' - 7th Corner - Mighty Wanderers -
40' - 8th Corner - Mighty Wanderers -
45+3' - 9th Corner - Mighty Wanderers - Race to 7 Corners - Mighty Wanderers
-
0-0 score at the end of First Half -
53' - 10th Corner - MAFCO -
58' - 2nd Yellow Card - MAFCO -
61' - 11th Corner - Mighty Wanderers -
64' - 12th Corner - MAFCO - Race to 9 Corners - Mighty Wanderers
-
66' - 13th Corner - Mighty Wanderers -
67' - 14th Corner - Mighty Wanderers -
85' - 15th Corner - Mighty Wanderers -
90+4' - 16th Corner - Mighty Wanderers -
90+6' - 3rd Yellow Card - MAFCO -
0-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

