Luverdense vs Ceilandia Profil týmů
Luverdense vs Ceilandia Fakta o zápasu
4V-4R-2P v posledních 10 zápasech, s 13 vstřelenými a 13 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.3 pro, 1.3 proti. Výhry 40%, AH výhra 80%, góly Over 40%, rohy Over 0%.
5V-2R-3P v posledních 10 zápasech, s 12 vstřelenými a 6 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.2 pro, 0.6 proti. Výhry 50%, AH výhra 60%, góly Over 30%, rohy Over 0%.
| Luverdense | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Ceilandia | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Luverdense | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Ceilandia | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Luverdense vs Ceilandia Časové rozložení gólů/rohů
Luverdense vs Ceilandia Vzájemné zápasy
Luverdense vs Ceilandia Zobrazit celé H2H →| Luverdense Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Copa Verde | 2017-03-04 | 2 Ceilandia |
0 - 0
0 - 1
|
Luverdense 2 | V | 0.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Luverdense Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Copa do Brasil | 2017-03-16 | Corinthians |
1 - 0
1 - 1
|
Luverdense 2 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Copa do Brasil | 2017-03-10 | 2 Luverdense |
0 - 2
0 - 2
|
Corinthians 1 | P | +1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Copa Verde | 2017-03-04 | 2 Ceilandia |
0 - 0
0 - 1
|
Luverdense 2 | V | 0.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Copa do Brasil | 2017-03-01 | Avai |
0 - 1
1 - 1
|
Luverdense 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Matogrossense | 2017-02-12 | 2 Mixto |
1 - 1
2 - 4
|
Luverdense 3 | V | +1.0 | Více |
|
||||||
| Brazílie - Serie B | 2016-11-26 | 1 CRB |
2 - 0
3 - 0
|
Luverdense 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
11-5 (16) | 6-2 (8) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Serie B | 2016-11-18 | 1 5 Luverdense |
1 - 0
1 - 0
|
Goias 3 | V | -0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
8-7 (15) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Brazílie - Serie B | 2016-11-12 | 1 1 Luverdense |
1 - 0
2 - 2
|
Bahia 2 | R | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
4-11 (15) | 4-5 (9) | 2 (1-1) | 4 (0-4) |
| Brazílie - Serie B | 2016-11-08 | 4 Vasco Da Gama |
1 - 0
1 - 1
|
Luverdense 2 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-3 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Brazílie - Serie B | 2016-11-01 | 4 Luverdense |
1 - 0
2 - 1
|
Criciuma 4 | V | -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
7-6 (13) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Serie B | 2016-10-25 | Oeste |
0 - 0
1 - 1
|
Luverdense 3 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Serie B | 2016-10-22 | 1 4 Luverdense |
0 - 1
2 - 1
|
Nautico 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie B | 2016-10-15 | 3 Londrina |
0 - 0
1 - 1
|
Luverdense 3 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Serie B | 2016-10-08 | 3 Sampaio Correa |
2 - 0
2 - 0
|
Luverdense | P | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Push |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Serie B | 2016-10-05 | 3 Luverdense |
2 - 1
3 - 2
|
Parana 5 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Serie B | 2016-10-01 | 2 Luverdense |
1 - 1
2 - 1
|
Tupi MG 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Serie B | 2016-09-21 | 3 Ceara |
0 - 0
0 - 0
|
Luverdense 5 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
10-3 (13) | 7-2 (9) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Serie B | 2016-09-17 | 1 Vila Nova |
0 - 0
0 - 0
|
Luverdense 4 | R | -0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Serie B | 2016-09-14 | Luverdense |
0 - 0
1 - 0
|
Brasil de Pelotas 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Push |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Brazílie - Serie B | 2016-09-06 | 2 Atlético GO |
1 - 0
2 - 0
|
Luverdense 1 | P | -0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
11-5 (16) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Serie B | 2016-09-03 | 2 Luverdense |
2 - 1
3 - 1
|
Paysandu 4 | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
13-7 (20) | 6-4 (10) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie B | 2016-08-30 | 2 Avai |
1 - 0
2 - 1
|
Luverdense 1 1 | P | -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
5-8 (13) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Serie B | 2016-08-28 | 1 3 Luverdense |
1 - 0
4 - 0
|
Bragantino 3 | V | -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
6-7 (13) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Brazílie - Serie B | 2016-08-20 | 2 Joinville |
1 - 0
1 - 1
|
Luverdense 1 | R | 0.0, -0.5 | Push | 11.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie B | 2016-08-03 | 4 Luverdense |
0 - 0
0 - 0
|
CRB 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Push |
|
7-4 (11) | 6-2 (8) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Serie B | 2016-07-26 | 1 Goias |
1 - 0
1 - 1
|
Luverdense 2 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie B | 2016-07-23 | 3 Bahia |
1 - 0
1 - 0
|
Luverdense 2 | P | -1.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Serie B | 2016-07-16 | 2 Luverdense |
0 - 0
1 - 1
|
Vasco Da Gama 1 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
11-3 (14) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Serie B | 2016-07-08 | Criciuma |
2 - 1
2 - 2
|
Luverdense 2 | R | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 | Více |
|
9-5 (14) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| Brazílie - Serie B | 2016-07-02 | 1 Luverdense |
0 - 1
0 - 1
|
Oeste 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Ceilandia Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Campeonato Brasiliense | 2017-03-15 | 1 1 Ceilandia |
0 - 0
1 - 0
|
SE Santa Maria 2 | V | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Campeonato Brasiliense | 2017-03-11 | 4 Ceilandia |
0 - 0
1 - 0
|
Paracatu FC 5 | V | -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Brasiliense | 2017-03-08 | Brasiliense |
0 - 0
0 - 0
|
Ceilandia | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Copa Verde | 2017-03-04 | 2 Ceilandia |
0 - 0
0 - 1
|
Luverdense 2 | P | 0.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Brasiliense | 2017-03-01 | 1 Brasilia FC |
0 - 1
0 - 3
|
Ceilandia 2 | V | +0.5 | Více |
|
||||||
| Brazílie - Campeonato Brasiliense | 2017-02-25 | 1 3 Ceilandia |
1 - 1
3 - 2
|
CA Taguatinga 5 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
7-5 (12) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 5 (3-2) | ||
| Brazílie - Copa do Brasil | 2017-02-15 | 2 Ceilandia |
0 - 1
1 - 1
|
ABC 5 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
1-2 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Copa Verde | 2017-02-11 | 2 Ceilandia |
0 - 0
3 - 0
|
Sete de Setembro 2 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
7-7 (14) | 4-4 (8) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Campeonato Brasiliense | 2017-02-04 | 4 Ceilandia |
0 - 1
0 - 1
|
Real FC 4 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Brazílie - Serie D | 2016-08-20 | 2 Ceilandia |
0 - 0
0 - 1
|
Fluminense De Feira 1 1 | P | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie D | 2016-08-14 | Fluminense De Feira |
0 - 1
0 - 1
|
Ceilandia 2 | V | -0.5 | Méně |
|
7-6 (13) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Brazílie - Serie D | 2016-07-30 | 4 Ceilandia |
0 - 0
2 - 1
|
Aparecidense 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Serie D | 2016-07-23 | 3 Aparecidense |
0 - 0
0 - 0
|
Ceilandia 5 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
10-4 (14) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Brazílie - Serie D | 2016-07-09 | 2 Ceilandia |
1 - 0
3 - 0
|
Aparecidense 4 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
6-6 (12) | 3-5 (8) | 4 (3-1) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Serie D | 2016-06-12 | 1 Ceilandia |
2 - 0
5 - 0
|
Comercial MS 3 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
5-6 (11) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Brasiliense | 2016-05-07 | 4 Ceilandia |
0 - 0
0 - 1
|
Luziania 4 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
11-3 (14) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Brasiliense | 2016-04-30 | 2 Luziania |
0 - 0
2 - 0
|
Ceilandia 3 | P | -0.5 | Méně |
|
6-5 (11) | 4-3 (7) | 5 (4-1) | 2 (1-1) | ||
| Brazílie - Campeonato Brasiliense | 2016-04-24 | 3 Brasiliense |
1 - 1
2 - 1
|
Ceilandia 4 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Brasiliense | 2016-04-20 | 3 Ceilandia |
0 - 0
1 - 0
|
Brasiliense | V |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||||
| Brazílie - Campeonato Brasiliense | 2016-04-13 | 4 Ceilandia |
0 - 0
0 - 0
|
Brasilia FC 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Brasiliense | 2016-03-26 | 5 Ceilandia |
1 - 1
2 - 2
|
Luziania 3 | R | 0.0 | Více |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 4 (3-1) | 1 (1-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Brasiliense | 2016-02-27 | 1 Ceilandia |
0 - 0
0 - 0
|
SE Gama 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Brasiliense | 2016-02-20 | 3 Brasiliense |
0 - 2
0 - 2
|
Ceilandia 5 | V | -0.5 | Push |
|
9-0 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Brasiliense | 2016-02-06 | 2 SE Santa Maria |
0 - 0
0 - 0
|
Ceilandia 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 2 (0-2) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.66 | 3.5 | 4.75 |
| Poločas | 2.3 | 2.1 | 4.75 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.75) | Domácí@1.9 | Hosté@1.9 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@1.85 | Hosté@1.95 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.85 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 1 , Roh: 5 - 9
Roh: , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 2.5
Skóre: 0 - 0 , Roh: 4 - 5 Poločas
Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0
-
2' - 1st Corner - Ceilandia -
4' - 2nd Corner - Luverdense -
7' - 3rd Corner - Luverdense -
8' - 4th Corner - Ceilandia - Race to 3 Corners - Ceilandia
-
12' - 5th Corner - Ceilandia -
14' - 6th Corner - Luverdense -
21' - 1st Yellow Card - Luverdense -
33' - 2nd Yellow Card - Luverdense -
36' - 7th Corner - Luverdense -
40' - 8th Corner - Ceilandia - Race to 5 Corners - Ceilandia
-
44' - 9th Corner - Ceilandia -
45' - 3rd Yellow Card - Luverdense -
0-0 score at the end of First Half -
48' - 4th Yellow Card - Ceilandia -
50' - 5th Yellow Card - Luverdense -
50' - 6th Yellow Card - Ceilandia -
54' - 10th Corner - Ceilandia - Race to 7 Corners - Ceilandia
-
54' - 11th Corner - Ceilandia -
58' - 1st Goal - Luverdense -
63' - 12th Corner - Ceilandia - Race to 9 Corners - Ceilandia
-
63' - 13th Corner - Ceilandia -
67' - 2nd Goal - Luverdense -
74' - 14th Corner - Luverdense -
76' - 3rd Goal - Ceilandia -
88' - 4th Goal - Luverdense -
89' - 7th Yellow Card - Luverdense -
90+1' - 8th Yellow Card - Ceilandia -
3-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

