Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.25
Góly celkem
Méně 9.5
Rohy celkem
+0.5
Lorient
Lorient vs Rennes Profil týmů
Lorient
DLLDLWWDLDStabilní+0.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 21
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapKryje6/10
Rennes
WDDWLWWLWLStabilní-0.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 22
Více než 9.5 rohůMéně2/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapNekryje4/10
Poslední
| Lorient | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Rennes | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Lorient | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Rennes | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Celkem– zápasů | Hosté– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0, 2.5
Rozložení rohůLinie 9.5
Rozložení karetLinie 4.0
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 3.03,
Sm. odch.: 1.39, Medián: 3,
Modus: 3,
Více: 68%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Lorient vs Rennes Časové rozložení gólů/rohů
Lorient vs Rennes Vzájemné zápasy
Lorient vs Rennes Zobrazit celé H2H →| Lorient Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francie - Ligue 1 | 2022-08-07 | 3 Rennes |
0 - 0
0 - 1
|
Lorient 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Francie - Ligue 1 | 2022-04-24 | 1 1 Rennes |
2 - 0
5 - 0
|
Lorient | P | -1.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Francie - Pohár | 2021-12-18 | Rennes |
1 - 0
1 - 0
|
Lorient | P | -1.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Francie - Ligue 1 | 2021-11-28 | Lorient |
0 - 0
0 - 2
|
Rennes 2 | P | +0.5, +1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Francie - Ligue 1 | 2021-02-03 | 2 Rennes |
1 - 0
1 - 1
|
Lorient 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Francie - Ligue 1 | 2020-12-20 | 1 Lorient |
0 - 1
0 - 3
|
Rennes 2 | P | +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
1-2 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2020-08-04 | 2 Lorient |
1 - 0
1 - 1
|
Rennes 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Francie - Ligue 1 | 2017-02-25 | Rennes |
1 - 0
1 - 0
|
Lorient 3 | P | -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Francie - Ligue 1 | 2016-11-29 | 1 Lorient |
1 - 1
2 - 1
|
Rennes 1 | V | 0.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francouzský ligový pohár | 2016-10-26 | 3 Rennes |
1 - 0
3 - 2
|
Lorient 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Francie - Ligue 1 | 2016-01-09 | Rennes |
3 - 1
2 - 2
|
Lorient 1 | R | -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2015-10-24 | 1 1 Lorient |
1 - 0
1 - 1
|
Rennes 1 1 | R | 0.0 | Push | 9.0 | Více |
|
3-8 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2015-04-04 | 1 Lorient |
0 - 2
0 - 3
|
Rennes 1 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2014-11-07 | 3 Rennes |
0 - 0
1 - 0
|
Lorient 3 | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Lorient Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francie - Pohár | 2023-01-21 | 2 SC Bastia |
0 - 0
1 - 1
|
Lorient 1 | R | 0.0 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Francie - Ligue 1 | 2023-01-14 | 1 Marseille |
1 - 1
3 - 1
|
Lorient | P | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Francie - Ligue 1 | 2023-01-11 | 1 Lorient |
0 - 0
2 - 2
|
Monako 1 | R | +0.5, +1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Francie - Pohár | 2023-01-08 | AS La Chataigneraie |
0 - 2
0 - 6
|
Lorient | V | +2.5, +3.0 | Více | 8.5 |
|
|||||
| Francie - Ligue 1 | 2023-01-01 | 3 Angers |
1 - 0
1 - 2
|
Lorient | V | 0.0 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Francie - Ligue 1 | 2022-12-29 | 3 Lorient |
0 - 2
0 - 2
|
Montpellier 4 | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2022-12-21 | 1 Lorient |
1 - 1
2 - 1
|
Nantes | V | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2022-11-13 | 4 Strasbourg |
0 - 1
1 - 1
|
Lorient 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2022-11-06 | 1 Lorient |
0 - 1
1 - 2
|
PSG 1 | P | +1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-8 (13) | 5-4 (9) | 4 (2-2) | 2 (0-2) |
| Francie - Ligue 1 | 2022-10-30 | Lorient |
1 - 0
1 - 2
|
Nice 1 | P | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
8-3 (11) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2022-10-23 | 2 Troyes |
1 - 0
2 - 2
|
Lorient | R | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Francie - Ligue 1 | 2022-10-15 | 1 Lorient |
0 - 0
0 - 0
|
Remeš 2 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2022-10-09 | 3 Brest |
1 - 1
1 - 2
|
Lorient 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
7-8 (15) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2022-10-02 | 1 2 Lorient |
1 - 0
2 - 1
|
Lille 3 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
0-14 (14) | 0-7 (7) | 4 (0-4) | 4 (0-4) |
| Francie - Ligue 1 | 2022-09-16 | 3 Auxerre |
0 - 3
1 - 3
|
Lorient 1 | V | 0.0 | Více | 9.0 | Více |
|
9-5 (14) | 5-3 (8) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Francie - Ligue 1 | 2022-09-11 | 2 Lorient |
1 - 1
3 - 2
|
Nantes 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Francie - Ligue 1 | 2022-09-07 | 1 Lorient |
2 - 1
3 - 1
|
Lyon 3 | V | +0.5, +1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Francie - Ligue 1 | 2022-09-04 | 4 AC Ajaccio |
0 - 0
0 - 1
|
Lorient 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2022-08-31 | 1 Lens |
2 - 1
5 - 2
|
Lorient 3 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Francie - Ligue 1 | 2022-08-28 | 1 Lorient |
2 - 0
2 - 1
|
Clermont Foot 2 1 | V | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2022-08-21 | 2 Toulouse |
1 - 1
2 - 2
|
Lorient 1 | R | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Francie - Ligue 1 | 2022-08-07 | 3 Rennes |
0 - 0
0 - 1
|
Lorient 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-07-27 | 1 Lorient |
0 - 1
2 - 1
|
Chateauroux | V | -1.5 | Více |
|
10-2 (12) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 3 (3-0) | ||
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2022-07-23 | 1 Nantes |
1 - 0
2 - 0
|
Lorient | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-07-09 | Lorient |
0 - 0
1 - 0
|
Concarneau | V | -2.0, -2.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Francie - Ligue 1 | 2022-05-21 | 2 Lorient |
0 - 1
1 - 1
|
Troyes 2 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 4-3 (7) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2022-05-14 | 1 4 Bordeaux |
0 - 0
0 - 0
|
Lorient 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2022-05-08 | 1 Lorient |
0 - 1
0 - 3
|
Marseille 1 | P | +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
4-8 (12) | 1-8 (9) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2022-05-01 | 2 Lorient |
1 - 1
1 - 2
|
Remeš 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2022-04-24 | 1 1 Rennes |
2 - 0
5 - 0
|
Lorient | P | -1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Rennes Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francie - Pohár | 2023-01-20 | 1 Marseille |
0 - 0
1 - 0
|
Rennes 2 | P | -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Francie - Ligue 1 | 2023-01-15 | Rennes |
0 - 0
1 - 0
|
PSG | V | +1.0 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Francie - Ligue 1 | 2023-01-11 | Clermont Foot |
1 - 0
2 - 1
|
Rennes 1 2 | P | +0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Francie - Pohár | 2023-01-07 | 1 Bordeaux |
1 - 1
1 - 2
|
Rennes 1 | V | +1.0 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Francie - Ligue 1 | 2023-01-02 | 1 Rennes |
1 - 1
2 - 1
|
Nice 1 | V | -0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Francie - Ligue 1 | 2022-12-29 | 2 Remeš |
2 - 1
3 - 1
|
Rennes 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2022-11-12 | Rennes |
1 - 0
2 - 1
|
Toulouse | V | -1.0 | Push | 9.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Francie - Ligue 1 | 2022-11-06 | 4 Lille |
1 - 0
1 - 1
|
Rennes 1 1 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Evropská liga UEFA | 2022-11-03 | 1 Rennes |
1 - 0
1 - 1
|
AEK Larnaca 2 | R | -2.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2022-10-30 | 1 Rennes |
2 - 0
3 - 0
|
Montpellier 2 | V | -1.0, -1.5 | Push | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Evropská liga UEFA | 2022-10-27 | 2 Fenerbahce |
1 - 3
3 - 3
|
Rennes 3 | R | 0.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2022-10-23 | 2 Angers |
0 - 1
1 - 2
|
Rennes 2 | V | +1.0 | Push | 9.5 | Více |
|
5-6 (11) | 4-2 (6) | 4 (4-0) | 1 (0-1) |
| Francie - Ligue 1 | 2022-10-16 | 2 Rennes |
1 - 1
3 - 2
|
Lyon 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Evropská liga UEFA | 2022-10-13 | 3 Dynamo Kyjev |
0 - 0
0 - 1
|
Rennes 2 | V | +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-9 (15) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Francie - Ligue 1 | 2022-10-09 | 1 1 Rennes |
1 - 0
3 - 0
|
Nantes | V | -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Evropská liga UEFA | 2022-10-06 | Rennes |
1 - 1
2 - 1
|
Dynamo Kyjev 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
9-3 (12) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Francie - Ligue 1 | 2022-10-01 | 1 Strasbourg |
0 - 1
1 - 3
|
Rennes 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Francie - Ligue 1 | 2022-09-18 | 3 Marseille |
0 - 2
1 - 1
|
Rennes 4 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
11-7 (18) | 4-6 (10) | 4 (4-0) | 2 (2-0) |
| Evropská liga UEFA | 2022-09-15 | 1 3 Rennes |
0 - 0
2 - 2
|
Fenerbahce 1 | R | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Francie - Ligue 1 | 2022-09-11 | 1 Rennes |
1 - 0
5 - 0
|
Auxerre | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Evropská liga UEFA | 2022-09-08 | 1 AEK Larnaca |
1 - 1
1 - 2
|
Rennes 1 | V | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
3-9 (12) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Francie - Ligue 1 | 2022-09-04 | 1 2 Troyes |
1 - 0
1 - 1
|
Rennes 2 | R | +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Francie - Ligue 1 | 2022-08-31 | 2 Rennes |
0 - 0
3 - 1
|
Brest | V | -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
7-3 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Francie - Ligue 1 | 2022-08-27 | Lens |
0 - 0
2 - 1
|
Rennes 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2022-08-21 | 1 3 Rennes |
1 - 0
2 - 1
|
AC Ajaccio 2 | V | -1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
4-8 (12) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Francie - Ligue 1 | 2022-08-13 | 1 Monako |
0 - 0
1 - 1
|
Rennes 3 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
1-6 (7) | 0-5 (5) | 4 (0-4) | 1 (0-1) |
| Francie - Ligue 1 | 2022-08-07 | 3 Rennes |
0 - 0
0 - 1
|
Lorient 1 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2022-07-30 | Rennes |
1 - 1
1 - 2
|
Aston Villa | P | 0.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2022-07-27 | 3 Nantes |
0 - 0
0 - 1
|
Rennes | V | +0.5 | Méně | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-07-20 | Caen |
0 - 2
1 - 2
|
Rennes 1 | V | +0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
6-7 (13) | 5-3 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 4 | 3.3 | 2 |
| Poločas | 4.5 | 2.05 | 2.75 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.5) | Domácí@1.87 | Hosté@2.03 |
| Poločas (+0.25) | Domácí@1.725 | Hosté@2.15 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.5) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Ví[email protected] | Méně@1.89 |
| Poločas (0.75) | Ví[email protected] | Méně@2.15 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 1 , Roh: 2 - 10
Roh: 9.5 , Hendikep: +0.5 , Góly: 2.0, 2.5
Skóre: 2 - 0 , Roh: 1 - 2 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 0.5, 1.0
- 6' - 1st Shot Off Target - (Rennes)]
- 12' - 1st Shot On Target - (Lorient)]
-
13' - 1st Corner - Lorient -
13' - 1st Goal - Lorient - 15' - 2nd Shot On Target - (Lorient)]
- 17' - 3rd Shot Off Target - (Rennes)]
- 23' - 3rd Shot On Target - (Rennes)]
-
30' - 2nd Corner - Rennes -
31' - 2nd Goal - Lorient - 32' - 4th Shot On Target - (Lorient)]
- 35' - 4th Shot Off Target - (Rennes)]
-
40' - 3rd Corner - Rennes - 39' - 5th Shot On Target - (Lorient)]
- 39' - 5th Shot Off Target - (Rennes)]
- 40' - 6th Shot Off Target - (Rennes)]
- 43' - 6th Shot On Target - (Rennes)]
-
2-0 score at the end of First Half - 46' Substitution - Santamaria for Ugochukwu - Rennes
- 46' Substitution - Innocent for Abergel - Lorient
- 46' Substitution - Sulemana for Wooh - Rennes
- 46' Substitution - Tait for Majer - Rennes
- 47' - 1st Offside - Lorient
-
51' - 4th Corner - Rennes - Race to 3 Corners - Rennes
- 51' - 6th Shot Off Target - (Rennes)]
-
53' - 5th Corner - Rennes - 56' - 7th Shot On Target - (Rennes)]
- 56' - 7th Shot Off Target - (Rennes)]
- 58' - 8th Shot Off Target - (Rennes)]
- 57' Substitution - Doku for Doue - Rennes
-
63' - 6th Corner - Rennes - Race to 5 Corners - Rennes
-
63' - 7th Corner - Rennes - Race to 7 Corners - Rennes
-
64' - 8th Corner - Rennes -
66' - 1st Yellow Card - Rennes - 68' - 8th Shot On Target - (Rennes)]
-
69' - 9th Corner - Rennes - Race to 9 Corners - Rennes
-
70' - 10th Corner - Rennes -
73' - 3rd Goal - Rennes - 74' - 9th Shot On Target - (Rennes)]
- 79' - 9th Shot Off Target - (Rennes)]
- 80' - 10th Shot Off Target - (Rennes)]
- 80' Substitution - Carioca for Diarra - Lorient
- 84' - 11th Shot Off Target - (Rennes)]
- 84' Substitution - Yongwa for Ponceau - Lorient
- 85' Substitution - Meling for Truffert - Rennes
- 89' - 12th Shot Off Target - (Rennes)]
-
90+1' - 11th Corner - Rennes - 90+2' - 10th Shot On Target - (Rennes)]
- 90+2' - 13th Shot Off Target - (Rennes)]
-
90+3' - 12th Corner - Lorient -
2-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

