ne, Feb 3, 2019 · 11:00
11:00
NejstaršíNedávné
PVPVVP
1.36
4.75
6.00
NedávnéNejstarší
PPRPPR

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.0
Góly celkem
–
Rohy celkem
+1.25
Martos CD
Loja
Hodnocení se připravuje
VPPPPVPVVPNedávnéZlepšení+0.6 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 12
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapNekryje4/10
Martos CD
Hodnocení se připravuje
PPPVRPPRPPNedávné
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapNekryje3/9
Loja

4V-0R-6P v posledních 10 zápasech, s 11 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.1 pro, 1.2 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 20%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 40%4 Remíza 0%0 Prohra 60%6
Góly celkem 3.0
Více 20%2 Neplatné 10%1 Méně 70%7
Asijský hendikep
Výhra 40%4 Neplatné 0%0 Prohra 60%6
Martos CD

1V-2R-7P v posledních 10 zápasech, s 7 vstřelenými a 26 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.7 pro, 2.6 proti. Výhry 10%, AH výhra 33%, góly Over 20%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 10%1 Remíza 20%2 Prohra 70%7
Góly celkem 3.0
Více 20%2 Neplatné 40%4 Méně 40%4
Asijský hendikep
Výhra 33%3 Neplatné 0%0 Prohra 66%6
Poslední
Loja
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Martos CD
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Loja
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Martos CD
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Loja Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2016-11-06 2 Martos CD
2 - 0
3 - 0
Loja 2 P +0.5 Více
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2015-04-26 4 Martos CD
1 - 0
2 - 1
Loja 4 1 P 0.0, -0.5 Více
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2014-12-07 Loja
0 - 1
0 - 1
Martos CD 1 P 0.0, -0.5 Méně
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Loja Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2019-01-27 2 Velez CF
1 - 0
2 - 0
Loja 1 P -0.5 Méně
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2019-01-13 1 CD Rincón
0 - 0
0 - 2
Loja 1 V 0.0 Méně
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2018-12-23 2 Linares Deportivo
0 - 1
0 - 2
Loja 3 V -1.0, -1.5 Méně
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2018-12-16 2 Loja
0 - 0
0 - 2
Real Jaen 3 1 P +0.5 Méně
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2018-12-06 1 UD San Pedro
1 - 2
1 - 3
Loja 2 V 0.0 Více
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2018-12-01 2 4 Loja
0 - 1
1 - 3
Antequera P 0.0, +0.5 Více
3-0 (3) 2-0 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2018-11-24 4 Juventud Torremolinos CF
1 - 0
1 - 0
Loja 3 P 0.0 Méně
7-2 (9) 3-2 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2018-11-11 1 CD El Palo
0 - 0
2 - 0
Loja 1 P -0.5, -1.0 Méně
7-3 (10) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2018-10-11 2 CD Huetor Tajar
1 - 0
1 - 0
Loja 3 P 0.0, -0.5 Méně
6-7 (13) 3-3 (6) 3 (2-1) 0 (0-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2018-09-20 1 Loja
1 - 0
3 - 0
River Melilla CF 6 V -2.5, -3.0 Méně
6-2 (8) 4-2 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2018-09-16 2 Alhaurino
2 - 0
5 - 4
Loja 3 P +0.5 Více
5-8 (13) 4-4 (8) 1 (0-1) 2 (0-2)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2018-04-01 5 CD Huetor Tajar
0 - 1
2 - 3
Loja 5 V -0.5, -1.0 Více
4-4 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2018-03-07 1 Loja
2 - 0
4 - 2
Linares Deportivo 4 V 0.0, -0.5 Více
0-4 (4) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (0-2)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2018-03-04 1 Velez CF
2 - 0
3 - 2
Loja P 0.0, -0.5 Více
4-6 (10) 2-2 (4) 2 (1-1) 1 (0-1)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2018-02-22 1 2 Atletico Malagueno
0 - 1
2 - 1
Loja 5 1 P -1.0, -1.5 Push
8-2 (10) 0-1 (1) 1 (0-1) 1 (0-1)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2018-01-21 2 Melistar
0 - 3
0 - 5
Loja 2 V +1.0, +1.5 Více
4-1 (5) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (1-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2018-01-17 Loja
3 - 0
5 - 0
Maracena 1 V -1.0 Více
1-4 (5) 1-3 (4) 2 (0-2) 0 (0-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2017-12-20 4 UD San Pedro
1 - 2
4 - 3
Loja 1 P 0.0 Více
6-6 (12) 1-2 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2017-12-17 Loja
1 - 0
3 - 0
Ciudad Torredonjimeno 4 V 0.0, -0.5 Více
2-5 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2017-11-01 5 CD Rincón
0 - 0
0 - 1
Loja 4 V -0.5 Méně
5-6 (11) 1-5 (6) 2 (0-2) 1 (0-1)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2017-09-17 4 Loja
2 - 0
2 - 1
Antequera 1 V
3-8 (11) 3-3 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2017-09-13 1 CD El Palo
0 - 0
1 - 1
Loja 4 R -1.0, -1.5 Méně
4-2 (6) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (1-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2017-09-10 5 Loja
0 - 1
1 - 1
Melistar 2 R -2.0 Méně
9-5 (14) 4-3 (7) 1 (1-0) 2 (0-2)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2017-09-02 2 Maracena
1 - 1
1 - 1
Loja 3 R 0.0, -0.5 Méně
7-4 (11) 2-0 (2) 0 (0-0) 3 (2-1)
Evropa - Přátelská utkání 2017-08-15 Loja
0 - 0
0 - 0
Lucena R -0.5 Méně
5-3 (8) 0-2 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2017-04-23 2 Loja
0 - 0
2 - 1
Malaga B 1 1 V 0.0, +0.5 Push
6-4 (10) 2-4 (6) 2 (0-2) 2 (2-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2017-03-26 6 Atarfe Ind CF
1 - 0
2 - 1
Loja 3 P 0.0, +0.5 Více
2-4 (6) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2017-03-12 3 Velez CF
1 - 0
1 - 3
Loja 1 V -0.5 Více
4-5 (9) 2-4 (6) 3 (1-2) 0 (0-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2017-03-05 1 Loja
1 - 0
2 - 0
Alhaurin Torre 3 V -1.5, -2.0 Méně
3-3 (6) 3-1 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2017-02-26 4 CD El Palo
2 - 1
3 - 3
Loja 3 R 0.0, -0.5 Více
5-2 (7) 3-1 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Martos CD Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2019-01-07 2 Alhaurin Torre
2 - 1
6 - 1
Martos CD 1 P -0.5, -1.0 Více
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2018-12-19 3 Martos CD
1 - 1
1 - 2
CD El Palo 4 P +1.0, +1.5 Více
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2018-12-16 2 Polideportivo Almeria
0 - 0
0 - 0
Martos CD R -1.0 Méně
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2018-11-25 1 CD Huetor Tajar
4 - 0
8 - 1
Martos CD 4 P -0.5, -1.0 Více
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2018-11-04 3 Velez CF
1 - 0
3 - 0
Martos CD 5 P -0.5 Více
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2018-11-01 1 2 Martos CD
0 - 1
1 - 1
Alhaurino 4 1 R -0.5 Méně
10-1 (11) 5-1 (6) 1 (0-1) 3 (3-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2018-10-24 2 River Melilla CF
0 - 1
1 - 2
Martos CD 2 V +0.5 Více
10-4 (14) 6-0 (6) 2 (2-0) 3 (2-1)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2018-09-23 6 UD San Pedro
1 - 0
2 - 1
Martos CD 3 P
8-2 (10) 4-1 (5) 2 (2-0) 3 (2-1)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2018-09-09 4 Juventud Torremolinos CF
1 - 0
1 - 0
Martos CD 2 P -0.5, -1.0 Méně
2-1 (3) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2018-08-26 CD El Palo
0 - 0
2 - 0
Martos CD 1 P -1.5, -2.0 Méně
10-2 (12) 3-0 (3) 0 (0-0) 3 (2-1)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2018-04-22 1 Linares Deportivo
1 - 0
3 - 0
Martos CD P -1.0, -1.5 Push
12-1 (13) 7-0 (7) 1 (1-0) 0 (0-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2018-03-25 1 Antequera
1 - 0
2 - 0
Martos CD 3 P -1.0, -1.5 Méně
4-1 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2018-03-10 7 Melistar
1 - 0
1 - 0
Martos CD 3 P +1.0 Méně
5-2 (7) 3-0 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2018-02-28 2 Atarfe Ind CF
1 - 0
2 - 0
Martos CD 3 P -1.0 Méně
10-5 (15) 6-2 (8) 2 (2-0) 3 (2-1)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2017-12-17 1 Motril
3 - 0
4 - 1
Martos CD P -0.5, -1.0 Více
6-5 (11) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2017-11-19 1 Malaga B
1 - 0
5 - 1
Martos CD 3 P -1.0, -1.5 Více
9-3 (12) 2-2 (4) 0 (0-0) 3 (3-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2017-11-01 4 Martos CD
1 - 2
3 - 2
Antequera 9 V 0.0 Více
3-7 (10) 1-1 (2) 1 (0-1) 4 (0-4)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2017-10-29 1 CD El Palo
2 - 0
2 - 1
Martos CD 3 P -0.5 Více
7-4 (11) 6-1 (7) 3 (3-0) 1 (0-1)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2017-10-21 5 Martos CD
1 - 0
1 - 1
Melistar 5 R -1.5, -2.0 Méně
7-4 (11) 5-2 (7) 3 (1-2) 1 (1-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2017-10-15 1 1 Maracena
2 - 2
2 - 4
Martos CD 3 V 0.0 Více
2-4 (6) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2017-09-03 6 Juventud Torremolinos CF
1 - 1
2 - 3
Martos CD 5 V -0.5 Více
6-1 (7) 3-0 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2017-04-23 1 4 Ciudad Torredonjimeno
1 - 0
4 - 2
Martos CD 2 1 P 0.0 Více
2-6 (8) 0-2 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2017-04-08 2 Martos CD
2 - 0
2 - 1
Guadix CF 1 V -1.0, -1.5 Více
8-2 (10) 6-0 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2017-04-02 4 Alhaurino
0 - 2
0 - 2
Martos CD 2 V 0.0, +0.5 Méně
9-2 (11) 6-0 (6) 3 (3-0) 2 (2-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2017-03-12 7 Martos CD
0 - 1
2 - 2
Malaga B 4 R +0.5, +1.0 Více
6-2 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2017-03-05 1 Antequera
2 - 0
3 - 0
Martos CD 4 P -0.5 Více
7-6 (13) 4-4 (8) 3 (1-2) 1 (1-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2017-02-05 3 Martos CD
0 - 0
0 - 0
Velez CF 3 R -0.5 Méně
4-4 (8) 1-2 (3) 2 (0-2) 1 (1-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2017-01-29 5 Alhaurin Torre
1 - 2
2 - 2
Martos CD 4 R +1.0, +1.5
8-6 (14) 5-5 (10) 5 (4-1) 1 (1-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2017-01-22 2 Martos CD
0 - 0
2 - 1
CD El Palo V -0.5 Více
3-5 (8) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 9 2017-01-15 3 CD Huetor Tajar
0 - 0
1 - 1
Martos CD 3 R 0.0, -0.5 Méně
10-3 (13) 3-1 (4) 1 (1-0) 3 (2-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 1.36 4.75 6
Poločas 1.83 2.6 5.5
Asijský hendikep
Celý zápas (-1.25) Domácí@1.825 Hosté@1.975
Poločas (-0.5) Domácí@1.875 Hosté@1.925
Góly celkem
Celý zápas (3.0) Ví[email protected] Méně@1.9
Poločas (1.25) Více@2 Méně@1.8


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0

Roh: , Hendikep: -1.0, -1.5 , Góly: 3.0

0
Střela na branku
0
0
Střela mimo
0
0
Útok
0
0
Nebezpečný útok
0

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění