so, Mar 7, 2015 · 15:00
NejstaršíNedávné
RVRVPP
1.28
5.50
9.50
NedávnéNejstarší
RPRRVR
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.25
Góly celkem
Více 11.0
Rohy celkem
+1.5
Warrenpoint Town
Linfield vs Warrenpoint Town Profil týmů
Linfield
VVPRRVRVPPNedávnéStabilní-0.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 22
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapNekryje3/10
Warrenpoint Town
RRVPVRVRPRNedávnéZlepšení+0.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapKryje6/9
Linfield vs Warrenpoint Town Fakta o zápasu
Linfield
4V-3R-3P v posledních 10 zápasech, s 18 vstřelenými a 15 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.8 pro, 1.5 proti. Výhry 40%, AH výhra 30%, góly Over 30%, rohy Over 50%.
Výsledek v plném čase
Výhra 40%4
Remíza 30%3
Prohra 30%3
Góly celkem 3.0, 3.5
Více 30%3
Neplatné 0%0
Méně 70%7
Rohy celkem 11.0
Více 50%5
Neplatné 10%1
Méně 40%4
Asijský hendikep
Výhra 30%3
Neplatné 0%0
Prohra 70%7
Warrenpoint Town
3V-5R-2P v posledních 10 zápasech, s 20 vstřelenými a 17 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.0 pro, 1.7 proti. Výhry 30%, AH výhra 66%, góly Over 60%, rohy Over 10%.
Výsledek v plném čase
Výhra 30%3
Remíza 50%5
Prohra 20%2
Góly celkem 3.0, 3.5
Více 60%6
Neplatné 0%0
Méně 40%4
Rohy celkem 11.0
Více 10%1
Neplatné 40%4
Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 66%6
Neplatné 0%0
Prohra 33%3
Poslední
| Linfield | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Warrenpoint Town | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Linfield | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Warrenpoint Town | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.0, 3.5
Rozložení rohůLinie 11.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 30,
Prům.: 3.37,
Sm. odch.: 1.66, Medián: 3,
Modus: 4,
Více: 50%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Linfield vs Warrenpoint Town Časové rozložení gólů/rohů
Linfield vs Warrenpoint Town Vzájemné zápasy
Linfield vs Warrenpoint Town Zobrazit celé H2H →| Linfield Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-11-22 | Warrenpoint Town |
1 - 0
1 - 2
|
Linfield | V | +1.0 | Méně |
|
||||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-09-13 | 1 Linfield |
1 - 0
1 - 0
|
Warrenpoint Town 3 | V | -1.5 | Méně |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Linfield Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Severní Irsko - Pohár | 2015-02-28 | 3 Portadown |
3 - 0
3 - 2
|
Linfield 2 | P | 0.0 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2015-02-20 | 1 Linfield |
1 - 0
1 - 2
|
Portadown 3 | P | -0.5, -1.0 | Push | 11.0 |
|
|||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2015-02-14 | 1 Dungannon Swifts |
0 - 0
0 - 3
|
Linfield 1 | V | +0.5, +1.0 | Push |
|
||||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2015-02-10 | 2 Linfield |
2 - 0
2 - 2
|
Cliftonville 6 | R | -0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2015-01-31 | 1 Linfield |
1 - 1
2 - 1
|
Ballymena Utd 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2015-01-27 | 2 Ballinamallard Utd |
0 - 1
1 - 1
|
Linfield 1 | R | +1.0, +1.5 | Méně |
|
4-10 (14) | 3-5 (8) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2015-01-03 | 3 Linfield |
0 - 0
1 - 1
|
Coleraine 1 | R | -1.0 | Méně | 11.5 | Více |
|
10-4 (14) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2015-01-01 | 3 Crusaders |
2 - 0
2 - 1
|
Linfield 1 | P | 0.0 | Push | 11.0 | Více |
|
8-9 (17) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 6 (2-4) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-12-26 | 1 2 Linfield |
1 - 1
2 - 1
|
Glentoran 5 | V | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-12-20 | 1 Linfield |
1 - 2
3 - 2
|
Portadown 6 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-11-29 | Linfield |
2 - 0
2 - 1
|
Coleraine | V | Push |
|
6-10 (16) | 2-6 (8) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | |||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-11-22 | Warrenpoint Town |
1 - 0
1 - 2
|
Linfield | V | +1.0 | Méně |
|
5-5 (10) | 5-2 (7) | 4 (3-1) | 2 (0-2) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-11-15 | 2 Linfield |
2 - 1
2 - 2
|
Glentoran 3 | R | -0.5, -1.0 | Více |
|
9-10 (19) | 4-5 (9) | 2 (2-0) | 4 (2-2) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-11-08 | Linfield |
0 - 0
0 - 0
|
Dungannon Swifts | R | -1.5 | Méně |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | (-) | (-) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-11-01 | 1 7 Glenavon |
0 - 1
1 - 2
|
Linfield 3 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 11.5 | Méně |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| County Antrim Shield | 2014-10-28 | Linfield |
2 - 1
2 - 4
|
Crusaders 1 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-10-25 | Linfield |
0 - 2
1 - 2
|
Crusaders 3 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
8-6 (14) | 5-4 (9) | 7 (4-3) | 1 (1-0) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-10-18 | 1 Linfield |
1 - 1
1 - 3
|
Cliftonville 2 | P | 0.0 | Více |
|
6-1 (7) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-10-13 | 1 Linfield |
2 - 1
3 - 1
|
Institute 3 | V | -1.5 | Více | 11.5 | Více |
|
10-2 (12) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-10-04 | Linfield |
3 - 1
3 - 2
|
Ballymena Utd 2 | V | Více |
|
6-12 (18) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | |||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-09-29 | 5 Crusaders |
2 - 1
2 - 2
|
Linfield 4 | R | 0.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-09-13 | 1 Linfield |
1 - 0
1 - 0
|
Warrenpoint Town 3 | V | -1.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-09-02 | Cliftonville |
0 - 0
0 - 0
|
Linfield | R | 0.0, -0.5 | Méně | 11.5 | Méně |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-08-30 | Dungannon Swifts |
0 - 0
0 - 1
|
Linfield | V | Méně |
|
9-6 (15) | 6-4 (10) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | |||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-08-13 | Glentoran |
1 - 0
2 - 3
|
Linfield | V | Více |
|
4-12 (16) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | |||
| Evropská liga UEFA - kvalifikace | 2014-07-24 | AIK |
1 - 0
2 - 0
|
Linfield | P | Méně | 10.5 | Méně |
|
9-1 (10) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | |
| Evropská liga UEFA - kvalifikace | 2014-07-17 | Linfield |
0 - 0
1 - 0
|
AIK | V | +1.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Warrenpoint Town Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2015-02-21 | 4 Warrenpoint Town |
1 - 0
1 - 1
|
Dungannon Swifts 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2015-02-14 | 1 Crusaders |
3 - 0
4 - 1
|
Warrenpoint Town 2 1 | P | -1.5 | Více |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-02-03 | Warrenpoint Town |
1 - 0
1 - 1
|
Dundalk | R | +1.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2015-01-31 | Glenavon |
1 - 0
2 - 2
|
Warrenpoint Town | R | -0.5, -1.0 | Více |
|
||||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2015-01-23 | Warrenpoint Town |
3 - 0
7 - 0
|
Ballinamallard Utd | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2015-01-17 | Cliftonville |
1 - 1
2 - 2
|
Warrenpoint Town 3 | R |
|
5-6 (11) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||||
| Severní Irsko - Pohár | 2015-01-10 | Coleraine |
0 - 0
1 - 3
|
Warrenpoint Town | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
12-4 (16) | 8-3 (11) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2015-01-03 | 1 2 Warrenpoint Town |
0 - 1
0 - 5
|
Glentoran 1 | P | +0.5, +1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2015-01-01 | 1 Warrenpoint Town |
0 - 0
2 - 0
|
Ballymena Utd 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-12-26 | 3 Institute |
1 - 1
1 - 1
|
Warrenpoint Town 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-4 (11) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-12-20 | 1 Coleraine |
0 - 0
0 - 0
|
Warrenpoint Town 1 | R | -1.0 | Méně |
|
0-3 (3) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-12-12 | 2 Warrenpoint Town |
2 - 0
2 - 1
|
Portadown | V | +1.5 | Méně |
|
5-7 (12) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 4 (1-3) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-12-06 | 2 Warrenpoint Town |
2 - 2
3 - 3
|
Dungannon Swifts 4 | R | 0.0, +0.5 | Více |
|
0-4 (4) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-11-28 | Ballinamallard Utd |
1 - 0
3 - 1
|
Warrenpoint Town 1 | P | Více |
|
7-11 (18) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 9 (1-8) | |||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-11-22 | Warrenpoint Town |
1 - 0
1 - 2
|
Linfield | P | +1.0 | Méně |
|
5-5 (10) | 5-2 (7) | 4 (3-1) | 2 (0-2) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-11-15 | 2 Warrenpoint Town |
1 - 0
2 - 2
|
Ballymena Utd 2 | R | 0.0, +0.5 | Více |
|
4-9 (13) | 3-7 (10) | 3 (0-3) | 2 (1-1) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-11-07 | 1 Cliftonville |
0 - 1
3 - 1
|
Warrenpoint Town 2 | P | -2.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-11-01 | 2 Crusaders |
1 - 0
3 - 0
|
Warrenpoint Town 1 | P | -1.5, -2.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-10-25 | 2 4 Warrenpoint Town |
2 - 3
2 - 5
|
Glentoran 2 | P | +0.5 | Více |
|
0-8 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-10-17 | 1 3 Warrenpoint Town |
0 - 0
0 - 1
|
Institute 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-10-10 | Glenavon |
1 - 2
3 - 2
|
Warrenpoint Town | P | -1.0, -1.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-10-03 | 3 Warrenpoint Town |
0 - 0
2 - 0
|
Ballinamallard Utd 3 | V | Méně | 10.5 | Více |
|
12-1 (13) | 9-0 (9) | 3 (3-0) | 2 (2-0) | |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-09-27 | 1 Portadown |
1 - 2
2 - 2
|
Warrenpoint Town 2 1 | R |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 2 (2-0) | ||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-09-13 | 1 Linfield |
1 - 0
1 - 0
|
Warrenpoint Town 3 | P | -1.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-09-06 | Warrenpoint Town |
0 - 0
1 - 1
|
Cliftonville | R | +1.0, +1.5 | Méně |
|
6-7 (13) | 1-7 (8) | 5 (1-4) | 0 (0-0) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-09-02 | Dungannon Swifts |
0 - 0
0 - 2
|
Warrenpoint Town | V | -0.5 | Méně |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-08-23 | Warrenpoint Town |
1 - 2
1 - 3
|
Coleraine | P | Více |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | |||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-08-16 | Glentoran |
2 - 1
3 - 1
|
Warrenpoint Town | P |
|
7-4 (11) | 4-4 (8) | (-) | (-) | ||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-08-13 | Warrenpoint Town |
0 - 0
0 - 2
|
Glenavon | P | Méně |
|
5-8 (13) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | |||
| Evropa - Přátelská utkání | 2014-07-19 | Drogheda United |
3 - 0
3 - 0
|
Warrenpoint Town | P | Více | 9.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.28 | 5.5 | 9.5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.5) | Domácí@1.775 | Hosté@2.025 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (11.0) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.25) | Ví[email protected] | Méně@1.775 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 0 , Roh: 11 - 3
Roh: 11.0 , Hendikep: -1.5 , Góly: 3.0, 3.5
-
2' - 1st Corner - Linfield -
6' - 1st Goal - Linfield -
7' - 2nd Goal - Linfield -
18' - 3rd Goal - Linfield -
21' - 2nd Corner - Linfield - Race to 3 Corners - Linfield
-
23' - 3rd Corner - Linfield -
34' - 4th Corner - Warrenpoint Town -
37' - 1st Yellow Card - Warrenpoint Town -
39' - 5th Corner - Linfield -
3-0 score at the end of First Half - Race to 5 Corners - Linfield
-
46' - 6th Corner - Linfield -
48' - 2nd Yellow Card - Linfield -
54' - 3rd Yellow Card - Warrenpoint Town -
61' - 7th Corner - Linfield - Race to 7 Corners - Linfield
-
74' - 8th Corner - Linfield -
75' - 9th Corner - Linfield -
78' - 10th Corner - Warrenpoint Town -
80' - 11th Corner - Warrenpoint Town - Race to 9 Corners - Linfield
-
84' - 12th Corner - Linfield -
85' - 13th Corner - Linfield -
87' - 14th Corner - Linfield
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

