st, Jan 24, 2018 · 19:00
NejstaršíNedávné
PRRRPV
2.50
3.20
2.80
NedávnéNejstarší
PPPVRV
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.5
Góly celkem
Méně 10.5
Rohy celkem
+0.25
Sao Caetano
Linense vs Sao Caetano Profil týmů
Linense
VRRVPRRRPVNedávnéPokles-0.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapNekryje4/10
V závěru odpadáNeudrží vedeníGól v 1. poločase v 9 z posledních 10Více než 2.5 karty v 9 z posledních 10
Sao Caetano
VVVPVRVPPPNedávnéPokles-1.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapNekryje3/10
Poslední
| Linense | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Sao Caetano | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Linense | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Sao Caetano | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5
Rozložení rohůLinie 10.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.83,
Sm. odch.: 1.53, Medián: 3,
Modus: 2,
Více: 53%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Linense vs Sao Caetano Časové rozložení gólů/rohů
Linense vs Sao Caetano Vzájemné zápasy
Linense vs Sao Caetano Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Linense Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazil Campeonato Paulista | 2018-01-21 | 2 Ponte Preta |
0 - 1
0 - 1
|
Linense 4 | V | -1.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Brazil Campeonato Paulista | 2018-01-17 | 1 Linense |
0 - 2
0 - 3
|
Santos 3 | P | +0.5, +1.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 4 | 2017-12-03 | 2 Linense |
0 - 0
1 - 1
|
Jumilla 3 | R | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 4 | 2017-11-19 | 2 Linense |
3 - 1
3 - 3
|
Granada B 4 1 | R | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-10-28 | 2 Inter de Limeira |
0 - 1
1 - 1
|
Linense 4 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-10-22 | 1 Linense |
1 - 1
1 - 2
|
Inter de Limeira 1 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-10-15 | 2 XV Piracicaba |
0 - 1
0 - 1
|
Linense 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-3 (11) | 3-3 (6) | 4 (3-1) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-10-12 | 3 Linense |
1 - 0
1 - 1
|
SV Neulengbach ženy 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-10-07 | 2 Linense |
2 - 0
2 - 2
|
Sao Paulo XI 2 | R | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
9-2 (11) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Španělsko - Segunda B - Skupina 4 | 2017-10-01 | 5 Linense |
1 - 0
2 - 0
|
CD El Ejido 2 | V | -0.5, -1.0 | Push |
|
7-9 (16) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 2 (0-2) | ||
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-09-30 | 1 Sao Paulo XI |
1 - 0
1 - 2
|
Linense 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
5-5 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-09-27 | 3 SV Neulengbach ženy |
0 - 0
1 - 1
|
Linense 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
2-10 (12) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Španělsko - Segunda B - Skupina 4 | 2017-09-24 | 2 Recreativo Huelva |
0 - 0
1 - 1
|
Linense 2 1 | R | -0.5 | Push |
|
8-5 (13) | 6-3 (9) | 3 (1-2) | 3 (1-2) | ||
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-09-23 | 1 Linense |
0 - 0
0 - 1
|
XV Piracicaba 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Španělsko - Segunda B - Skupina 4 | 2017-09-17 | 2 Linense |
0 - 1
0 - 1
|
Ecija Balompie 7 | P | -0.5 | Méně |
|
7-8 (15) | 2-6 (8) | 3 (0-3) | 3 (3-0) | ||
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-09-17 | Linense |
0 - 1
0 - 1
|
XV Piracicaba | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
9-2 (11) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 4 | 2017-09-10 | 2 Linense |
1 - 0
2 - 0
|
Extremadura 2 | V | 0.0, +0.5 | Push |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-09-09 | 1 2 Noroeste |
0 - 2
0 - 2
|
Linense 4 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
14-1 (15) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 4 | 2017-09-03 | 2 CF Lorca Deportiva |
0 - 0
0 - 2
|
Linense | V | 0.0 | Push |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-09-02 | 2 Linense |
0 - 0
0 - 0
|
Mirassol 1 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-08-31 | 1 2 CA Penapolense |
0 - 0
0 - 1
|
Linense 2 | V | +0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 3 (0-3) |
| Španělsko - Segunda B - Skupina 4 | 2017-08-27 | 1 Linense |
2 - 1
4 - 1
|
Real Betis B 1 | V | -0.5 | Více |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-08-26 | 3 Velo Clube SP |
0 - 0
0 - 2
|
Linense 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-8 (13) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Španělsko - Segunda B - Skupina 4 | 2017-08-20 | CD Badajoz |
0 - 1
1 - 1
|
Linense 2 1 | R | 0.0, -0.5 | Push |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-08-19 | 1 Linense |
0 - 0
1 - 2
|
Ferroviaria SP 1 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
8-6 (14) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-08-05 | 4 XV Piracicaba |
0 - 0
1 - 0
|
Linense 2 | P | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-7 (13) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-07-29 | Linense |
0 - 0
0 - 0
|
Noroeste 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-7 (14) | 5-4 (9) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-07-23 | 2 Mirassol |
1 - 0
1 - 1
|
Linense 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-07-20 | 2 Linense |
2 - 0
3 - 1
|
CA Penapolense 2 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-07-15 | 3 Linense |
0 - 1
1 - 2
|
Velo Clube SP 2 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Sao Caetano Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazil Campeonato Paulista | 2018-01-21 | 1 Sao Caetano |
0 - 1
0 - 4
|
Corinthians 1 | P | +1.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Brazil Campeonato Paulista | 2018-01-17 | 2 Ituano |
2 - 0
3 - 1
|
Sao Caetano 1 | P | -0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-10-27 | 1 4 XV Piracicaba |
2 - 0
2 - 0
|
Sao Caetano 4 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-10-21 | 1 Sao Caetano |
1 - 1
2 - 1
|
XV Piracicaba 4 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-10-15 | 1 Sao Caetano |
0 - 0
0 - 0
|
Santos XI 3 | R | -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-10-12 | 3 Mirassol |
0 - 1
0 - 1
|
Sao Caetano 3 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-10-07 | 1 1 Sao Caetano |
1 - 1
1 - 2
|
Desportivo Brasil 3 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-09-30 | 5 Desportivo Brasil |
0 - 1
2 - 3
|
Sao Caetano 2 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-09-28 | 2 Sao Caetano |
0 - 0
1 - 0
|
Mirassol 1 1 | V | -1.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-09-17 | 1 Sao Caetano |
1 - 1
2 - 1
|
CA Juventus | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
13-1 (14) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-09-09 | 1 Nacional SP |
2 - 0
2 - 0
|
Sao Caetano 1 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-8 (13) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 4 (0-4) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-09-02 | 3 Sao Caetano |
1 - 1
1 - 1
|
SV Neulengbach ženy 3 | R | -0.5 | Méně |
|
9-3 (12) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 5 (5-0) | ||
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-08-30 | 5 EC Agua Santa |
1 - 1
1 - 1
|
Sao Caetano 4 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
11-2 (13) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-08-26 | 1 Sao Caetano |
2 - 0
3 - 0
|
EC Taubate 2 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-7 (10) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-08-19 | 2 Sao Caetano |
3 - 0
5 - 1
|
Portuguesa Santista 2 1 | V | -1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-08-12 | 3 Santos XI |
1 - 0
2 - 1
|
Sao Caetano 1 | P | +0.5 | Více |
|
7-7 (14) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 3 (0-3) | ||
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-08-05 | 1 CA Juventus |
0 - 1
0 - 3
|
Sao Caetano 1 | V | +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-07-29 | Sao Caetano |
0 - 1
2 - 1
|
Nacional SP 2 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
7-5 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-07-23 | 3 SV Neulengbach ženy |
1 - 1
2 - 3
|
Sao Caetano 3 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-07-19 | 3 Sao Caetano |
1 - 0
3 - 1
|
EC Agua Santa 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-07-15 | 3 EC Taubate |
0 - 0
0 - 0
|
Sao Caetano 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-07-09 | 1 Portuguesa Santista |
1 - 1
1 - 1
|
Sao Caetano 2 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
3-9 (12) | 2-6 (8) | 4 (0-4) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2017-07-01 | 1 1 Sao Caetano |
1 - 1
2 - 2
|
Santos XI 3 | R | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
4-10 (14) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2017-05-06 | 1 2 Sao Caetano |
1 - 0
2 - 1
|
Bragantino 3 | V | -0.5 | Více |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2017-05-02 | 5 Sao Caetano |
2 - 0
3 - 0
|
Rio Claro 4 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
3-9 (12) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2017-04-30 | 2 Rio Claro |
1 - 1
2 - 2
|
Sao Caetano 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
15-3 (18) | 9-1 (10) | 5 (5-0) | 3 (3-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2017-04-23 | 6 Sao Caetano |
1 - 1
2 - 3
|
CA Penapolense 5 | P | -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
11-4 (15) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2017-04-16 | 1 2 EC Taubate |
1 - 0
3 - 2
|
Sao Caetano 3 1 | P | 0.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2017-04-13 | 2 SV Neulengbach ženy |
0 - 1
0 - 2
|
Sao Caetano 4 | V | 0.0 | Méně | 11.0 | Push |
|
6-5 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2017-04-09 | 3 Sao Caetano |
1 - 1
1 - 1
|
EC Barretos 4 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 11.0 | Push |
|
2-9 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.5 | 3.2 | 2.8 |
| Poločas | 3.2 | 2.1 | 3.5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.25) | Domácí@2.15 | Hosté@1.725 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.8 | Hosté@2 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.5) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
| Poločas (5.0) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Ví[email protected] | Méně@1.8 |
| Poločas (1.0) | Více@2 | Méně@1.8 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 2 , Roh: 8 - 3
Roh: 10.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.5
Skóre: 0 - 1 , Roh: 2 - 2 Poločas
Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0
-
8' - 1st Corner - Sao Caetano -
10' - 2nd Corner - Sao Caetano -
27' - 1st Goal - Sao Caetano - 29' - Missed Penalty - Linense
-
45+1' - 3rd Corner - Linense -
45+1' - 4th Corner - Linense -
0-1 score at the end of First Half -
51' - 5th Corner - Linense - Race to 3 Corners - Linense
-
58' - 6th Corner - Linense - Race to 5 Corners - Linense
-
63' - 7th Corner - Linense -
66' - 8th Corner - Linense -
86' - 1st Yellow Card - Sao Caetano - Race to 7 Corners - Linense
-
90+1' - 9th Corner - Linense -
90+2' - 10th Corner - Sao Caetano -
90+3' - 2nd Yellow Card - Sao Caetano -
90+4' - 2nd Goal - Sao Caetano -
90+6' - 11th Corner - Linense -
0-2 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

