po, Aug 25, 2025 · 22:00
NejstaršíNedávné
RRPRRP
2.63
3.20
2.63
NedávnéNejstarší
VPVPVP
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.5
Góly celkem
Více 9.5
Rohy celkem
0.0
Leones
Leones vs CD Real Santander Profil týmů
Leones
VPRRRRPRRPNedávnéPokles-0.5 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
CD Real Santander
PPRPPVPVPVNedávnéZlepšení+1.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Poslední
| Leones | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| CD Real Santander | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Leones | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| CD Real Santander | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5
Rozložení rohůLinie 9.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.53,
Sm. odch.: 1.82, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 38%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Leones vs CD Real Santander Časové rozložení gólů/rohů
Leones vs CD Real Santander Vzájemné zápasy
Leones vs CD Real Santander Zobrazit celé H2H →| Leones Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Kolumbie - Primera B | 2025-03-17 | 1 3 CD Real Santander |
0 - 0
1 - 0
|
Leones 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera B | 2024-07-22 | 5 Leones |
1 - 0
2 - 0
|
CD Real Santander 3 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera B | 2024-02-03 | 1 CD Real Santander |
0 - 0
0 - 0
|
Leones 4 | R | -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera B | 2023-09-09 | 2 CD Real Santander |
0 - 0
2 - 1
|
Leones 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera B | 2023-04-02 | 4 Leones |
1 - 0
1 - 1
|
CD Real Santander 3 2 | R | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera B | 2022-08-05 | 1 Leones |
0 - 0
1 - 1
|
CD Real Santander 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
4-7 (11) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Kolumbie - Primera B | 2022-03-21 | 3 CD Real Santander |
0 - 1
0 - 4
|
Leones 1 | V | 0.0 | Více | 8.5 | Více |
|
13-2 (15) | 6-2 (8) | 5 (3-2) | 1 (1-0) |
| Kolumbie - Primera B | 2021-08-20 | 1 Leones |
0 - 0
2 - 1
|
CD Real Santander 1 | V | -0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Kolumbie - Pohár | 2021-04-21 | 3 CD Real Santander |
1 - 0
2 - 0
|
Leones 1 1 | P | 0.0, -0.5 | Push | 8.5 | Více |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 4 (2-2) | 2 (1-1) |
| Kolumbie - Pohár | 2021-04-15 | 3 Leones |
1 - 3
1 - 3
|
CD Real Santander 3 | P | -0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Kolumbie - Primera B | 2017-10-01 | 3 Leones |
1 - 0
1 - 0
|
CD Real Santander 5 1 | V | -1.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Kolumbie - Primera B | 2017-08-21 | 1 4 CD Real Santander |
0 - 0
1 - 1
|
Leones 4 | R | -0.5 | Méně |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Kolumbie - Primera B | 2017-05-29 | 2 CD Real Santander |
1 - 0
1 - 0
|
Leones 3 | P | -0.5 | Méně | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Kolumbie - Primera B | 2017-05-20 | Leones |
1 - 0
2 - 1
|
CD Real Santander 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Kolumbie - Primera B | 2017-05-01 | 3 CD Real Santander |
0 - 0
0 - 1
|
Leones 2 | V | -0.5 | Méně |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Leones Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Kolumbie - Primera B | 2025-08-18 | Real Cartagena |
3 - 0
4 - 0
|
Leones | P | -1.5 | Více |
|
||||||
| Kolumbie - Primera B | 2025-08-11 | 3 Leones |
0 - 1
1 - 1
|
Tigres FC 5 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera B | 2025-08-05 | 2 Leones |
1 - 0
2 - 2
|
Barranquilla FC 1 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera B | 2025-07-19 | Leones |
0 - 1
0 - 1
|
Orsomarso 4 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera B | 2025-07-14 | 2 Boca Juniors De Cali |
1 - 0
1 - 1
|
Leones 2 | R | -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Kolumbie - Pohár | 2025-06-12 | 1 Fortaleza CEIF |
1 - 1
1 - 1
|
Leones 3 | R | -1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-4 (13) | 3-3 (6) | 5 (3-2) | 2 (2-0) |
| Kolumbie - Pohár | 2025-06-08 | 1 6 Leones |
0 - 1
2 - 2
|
Deportivo Pereira 5 | R | +0.5, +1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
4-6 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Kolumbie - Pohár | 2025-06-03 | 1 Bogota FC |
0 - 0
0 - 0
|
Leones 4 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-5 (12) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 4 (1-3) |
| Kolumbie - Pohár | 2025-05-28 | 2 Leones |
0 - 2
1 - 2
|
La Equidad 4 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Kolumbie - Primera B | 2025-05-17 | 3 Leones |
2 - 0
3 - 0
|
Bogota FC 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Kolumbie - Primera B | 2025-05-10 | 2 Atletico Cali FC |
0 - 0
0 - 0
|
Leones 1 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-5 (12) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Kolumbie - Primera B | 2025-05-05 | 1 2 Leones |
1 - 1
1 - 3
|
Jaguares de Cordoba 5 | P | +0.5 | Více |
|
4-9 (13) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Kolumbie - Primera B | 2025-04-26 | 3 Leones |
0 - 0
0 - 1
|
Cucuta Deportivo 3 | P | +0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
6-8 (14) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 6 (3-3) |
| Kolumbie - Primera B | 2025-04-21 | 1 Atletico Huila |
1 - 0
2 - 0
|
Leones 3 | P | -1.0, -1.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Kolumbie - Primera B | 2025-04-12 | 2 Patriotas FC |
2 - 1
3 - 1
|
Leones 2 | P | -1.0 | Více | 9.0 | Push |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Kolumbie - Primera B | 2025-04-06 | 3 Leones |
0 - 1
4 - 1
|
Deportes Quindio 1 1 | V | 0.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Kolumbie - Primera B | 2025-03-28 | 1 Jaguares de Cordoba |
0 - 0
2 - 0
|
Leones 2 | P | -1.0 | Méně |
|
7-3 (10) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| Kolumbie - Primera B | 2025-03-25 | 2 Leones |
3 - 0
3 - 1
|
Real Soacha Cundinamarca 4 | V | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
4-11 (15) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Kolumbie - Primera B | 2025-03-17 | 1 3 CD Real Santander |
0 - 0
1 - 0
|
Leones 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
2-11 (13) | 1-5 (6) | 4 (1-3) | 4 (1-3) |
| Kolumbie - Primera B | 2025-03-12 | 2 Leones |
1 - 1
1 - 2
|
Internacional FC de Palmira 5 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
4-7 (11) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Kolumbie - Primera B | 2025-03-03 | 1 Tigres FC |
0 - 0
1 - 1
|
Leones 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
8-5 (13) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Kolumbie - Primera B | 2025-02-24 | 1 1 Barranquilla FC |
1 - 1
2 - 3
|
Leones 2 | V | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Kolumbie - Primera B | 2025-02-17 | 1 1 Leones |
0 - 1
1 - 2
|
Real Cartagena 4 | P | +0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
10-10 (20) | 6-8 (14) | 5 (2-3) | 3 (3-0) |
| Kolumbie - Primera B | 2025-02-09 | 1 4 Orsomarso |
1 - 3
2 - 3
|
Leones 2 1 | V | -0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
11-4 (15) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Kolumbie - Primera B | 2025-02-03 | 1 Leones |
1 - 1
1 - 1
|
Boca Juniors De Cali 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-7 (14) | 6-4 (10) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Kolumbie - Primera B | 2024-10-23 | 1 Deportes Quindio |
4 - 0
4 - 0
|
Leones 1 | P | -1.0 | Více | 8.5 | Více |
|
4-8 (12) | 1-7 (8) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Kolumbie - Primera B | 2024-10-17 | 1 Leones |
0 - 0
1 - 0
|
Real Soacha Cundinamarca 4 | V | -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Kolumbie - Primera B | 2024-10-10 | 3 Leones |
0 - 1
1 - 2
|
Barranquilla FC 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
9-7 (16) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Kolumbie - Primera B | 2024-10-06 | 1 1 Union Magdalena |
1 - 1
2 - 1
|
Leones 2 | P | -1.0, -1.5 | Více | 8.5 | Více |
|
9-1 (10) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Kolumbie - Primera B | 2024-10-02 | 3 Leones |
2 - 0
2 - 0
|
Internacional FC de Palmira 2 | V | 0.0 | Push | 9.0 | Více |
|
4-8 (12) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| CD Real Santander Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Kolumbie - Primera B | 2025-08-15 | 2 CD Real Santander |
1 - 0
2 - 0
|
Real Cartagena 6 | V | +0.5 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera B | 2025-08-11 | 2 Jaguares de Cordoba |
1 - 0
1 - 0
|
CD Real Santander 2 | P | -1.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera B | 2025-08-04 | 1 CD Real Santander |
1 - 0
4 - 0
|
Bogota FC 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera B | 2025-07-26 | 2 Real Soacha Cundinamarca |
1 - 0
2 - 0
|
CD Real Santander 1 | P | -1.0 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera B | 2025-07-19 | 4 CD Real Santander |
1 - 0
2 - 0
|
Barranquilla FC 2 1 | V | -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera B | 2025-07-13 | 1 Tigres FC |
2 - 0
2 - 0
|
CD Real Santander | P | -0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Kolumbie - Pohár | 2025-06-09 | 3 Llaneros |
2 - 1
2 - 1
|
CD Real Santander | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
5-7 (12) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Kolumbie - Pohár | 2025-06-05 | 4 CD Real Santander |
1 - 1
1 - 1
|
Deportivo Pasto 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Kolumbie - Pohár | 2025-06-01 | 2 Atletico Cali FC |
3 - 1
3 - 2
|
CD Real Santander | P | 0.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Kolumbie - Pohár | 2025-05-29 | 3 CD Real Santander |
0 - 0
0 - 2
|
Union Magdalena 2 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
13-1 (14) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Kolumbie - Primera B | 2025-05-18 | 2 Atletico Huila |
0 - 0
0 - 0
|
CD Real Santander 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 8.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Kolumbie - Primera B | 2025-05-12 | 2 CD Real Santander |
0 - 2
0 - 3
|
Internacional FC de Palmira 6 | P | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Kolumbie - Primera B | 2025-05-06 | 3 Cucuta Deportivo |
0 - 1
2 - 1
|
CD Real Santander 1 1 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Kolumbie - Primera B | 2025-04-27 | 1 5 Deportes Quindio |
2 - 1
4 - 2
|
CD Real Santander 3 1 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Kolumbie - Primera B | 2025-04-19 | 3 CD Real Santander |
0 - 1
1 - 1
|
Patriotas FC 5 2 | R | 0.0 | Push | 9.0 | Více |
|
13-4 (17) | 6-3 (9) | 4 (4-0) | 3 (2-1) |
| Kolumbie - Primera B | 2025-04-14 | 3 Atletico Cali FC |
2 - 0
2 - 0
|
CD Real Santander 3 | P | 0.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
4-8 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Kolumbie - Primera B | 2025-04-06 | 1 3 CD Real Santander |
0 - 0
0 - 0
|
Orsomarso 3 1 | R | 0.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Kolumbie - Primera B | 2025-03-31 | 3 CD Real Santander |
1 - 0
2 - 1
|
Cucuta Deportivo 9 | V | +0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
0-4 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Kolumbie - Primera B | 2025-03-22 | 1 Boca Juniors De Cali |
0 - 0
0 - 1
|
CD Real Santander 3 | V | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-4 (13) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 4 (4-0) |
| Kolumbie - Primera B | 2025-03-17 | 1 3 CD Real Santander |
0 - 0
1 - 0
|
Leones 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
2-11 (13) | 1-5 (6) | 4 (1-3) | 4 (1-3) |
| Kolumbie - Primera B | 2025-03-09 | 1 Real Cartagena |
1 - 0
2 - 0
|
CD Real Santander 1 | P | -1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
3-7 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Kolumbie - Primera B | 2025-03-01 | 5 CD Real Santander |
0 - 1
0 - 1
|
Jaguares de Cordoba 6 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
8-2 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Kolumbie - Primera B | 2025-02-22 | 2 Bogota FC |
1 - 1
2 - 1
|
CD Real Santander 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Kolumbie - Primera B | 2025-02-15 | 5 CD Real Santander |
1 - 3
3 - 4
|
Real Soacha Cundinamarca 4 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
8-4 (12) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Kolumbie - Primera B | 2025-02-10 | 1 4 Barranquilla FC |
0 - 0
1 - 2
|
CD Real Santander 3 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
0-2 (2) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Kolumbie - Primera B | 2025-02-01 | 4 CD Real Santander |
1 - 0
1 - 0
|
Tigres FC 4 | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Kolumbie - Primera B | 2024-10-23 | 2 Internacional FC de Palmira |
2 - 0
4 - 2
|
CD Real Santander 3 1 | P | -2.0 | Více | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Kolumbie - Primera B | 2024-10-16 | 2 CD Real Santander |
0 - 1
0 - 4
|
Llaneros 1 | P | +1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Kolumbie - Primera B | 2024-10-09 | 3 CD Real Santander |
0 - 1
0 - 2
|
Cucuta Deportivo 3 | P | +0.5, +1.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Kolumbie - Primera B | 2024-10-05 | 3 Cucuta Deportivo |
4 - 0
6 - 0
|
CD Real Santander 1 | P | -1.0 | Více | 8.5 | Více |
|
8-5 (13) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.625 | 3.2 | 2.625 |
| Poločas | 3.1 | 2.1 | 3.1 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (0.0) | Domácí@1.95 | Hosté@1.85 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.95 | Hosté@1.85 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.5) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@1.775 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 1 , Roh: 6 - 10
Roh: 9.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.5
Skóre: 1 - 0 , Roh: 4 - 3 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0
-
9' - 1st Corner - Leones -
21' - 2nd Corner - Leones -
21' - 3rd Corner - Leones - Race to 3 Corners - Leones
-
34' - 4th Corner - CD Real Santander -
39' - 5th Corner - CD Real Santander -
43' - 6th Corner - CD Real Santander -
45+1' - 7th Corner - Leones -
45+1' - 1st Goal - Leones -
1-0 score at the end of First Half -
46' - 1st Yellow Card - CD Real Santander -
50' - 2nd Yellow Card - CD Real Santander -
56' - 8th Corner - CD Real Santander -
65' - 9th Corner - Leones - Race to 5 Corners - Leones
-
67' - 10th Corner - CD Real Santander -
81' - 3rd Yellow Card - Leones -
83' - 11th Corner - CD Real Santander -
83' - 12th Corner - CD Real Santander - Race to 7 Corners - CD Real Santander
-
84' - 13th Corner - CD Real Santander -
85' - 14th Corner - CD Real Santander - Race to 9 Corners - CD Real Santander
-
86' - 15th Corner - CD Real Santander -
90' - 2nd Goal - CD Real Santander -
90+3' - 16th Corner - Leones -
1-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

