Leixoes vs Varzim Profil týmů
Leixoes vs Varzim Fakta o zápasu
3V-4R-3P v posledních 10 zápasech, s 9 vstřelenými a 10 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.9 pro, 1.0 proti. Výhry 30%, AH výhra 14%, góly Over 30%, rohy Over 30%.
3V-4R-3P v posledních 10 zápasech, s 12 vstřelenými a 14 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.2 pro, 1.4 proti. Výhry 30%, AH výhra 66%, góly Over 60%, rohy Over 40%.
| Leixoes | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Varzim | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Leixoes | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Varzim | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Leixoes vs Varzim Časové rozložení gólů/rohů
Leixoes vs Varzim Vzájemné zápasy
Leixoes vs Varzim Zobrazit celé H2H →| Leixoes Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-01-23 | 1 3 Leixoes |
0 - 1
0 - 4
|
Varzim 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Segunda Liga | 2015-08-22 | 4 Varzim |
0 - 0
1 - 0
|
Leixoes 1 2 | P | -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Leixoes Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-08-20 | 2 Leixoes |
1 - 1
1 - 2
|
FC Porto B 4 | P | 0.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-08-14 | 4 Cova de Piedade |
1 - 0
1 - 0
|
Leixoes 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-08-06 | 1 Leixoes |
0 - 0
0 - 0
|
Famalicao 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
||||||
| Portugalsko - Ligový pohár | 2016-07-31 | 1 Cova de Piedade |
0 - 1
1 - 1
|
Leixoes 2 | R | 0.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-16 | 3 Leixoes |
1 - 0
1 - 0
|
Gil Vicente 3 | V |
|
||||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-13 | 1 Leixoes |
0 - 0
3 - 2
|
AD Fafe 2 | V |
|
8-3 (11) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-09 | Kristiansund BK U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Leixoes | R |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-05-14 | 3 UD Oliveirense |
0 - 0
1 - 2
|
Leixoes 5 | V | +1.0, +1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-05-08 | 1 2 Leixoes |
0 - 1
0 - 2
|
Olhanense 1 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-04-30 | 3 Leixoes |
0 - 0
0 - 0
|
Famalicao 3 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-5 (13) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-04-24 | 3 Clube Oriental Lisboa |
0 - 0
0 - 1
|
Leixoes 4 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-7 (9) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-04-17 | Leixoes |
0 - 1
0 - 2
|
Freamunde 3 | P | 0.0 | Push | 10.5 | Méně |
|
9-1 (10) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-04-13 | 1 Benfica B |
0 - 1
0 - 2
|
Leixoes 3 | V | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-3 (12) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-04-10 | 2 Leixoes |
0 - 1
2 - 2
|
Santa Clara 4 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
12-5 (17) | 6-4 (10) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-04-06 | 4 Sporting Covilha |
0 - 0
0 - 0
|
Leixoes 5 1 | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
8-1 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-04-02 | 3 Leixoes |
0 - 0
0 - 1
|
Portimonense 5 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
10-5 (15) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-03-26 | 1 Leixoes |
1 - 0
1 - 1
|
Academico Viseu 4 1 | R | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-03-20 | 2 SC Farense |
0 - 0
3 - 0
|
Leixoes 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
4-8 (12) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-03-13 | 1 Braga B |
0 - 1
0 - 1
|
Leixoes 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-03-09 | Leixoes |
0 - 0
0 - 1
|
Feirense 1 | P | 0.0 | Méně |
|
14-4 (18) | 7-3 (10) | 7 (6-1) | 4 (4-0) | ||
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-03-05 | 1 Gil Vicente |
1 - 0
2 - 0
|
Leixoes 4 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
5-11 (16) | 2-5 (7) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-02-27 | 2 Leixoes |
2 - 1
3 - 1
|
Kristiansund BK U19 4 1 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-02-21 | 5 CD Mafra |
0 - 0
1 - 0
|
Leixoes 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-4 (12) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-02-17 | Leixoes |
2 - 1
3 - 1
|
Sporting B 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-02-14 | 3 Guimaraes B |
1 - 0
1 - 0
|
Leixoes 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
2-11 (13) | 1-6 (7) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-02-07 | 3 Leixoes |
0 - 2
1 - 2
|
Chaves 5 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-01-31 | 1 FC Porto B |
0 - 1
0 - 2
|
Leixoes 7 | V | -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Portugalsko - Ligový pohár | 2016-01-27 | 1 3 Belenenses |
1 - 0
4 - 0
|
Leixoes 2 | P | -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-01-23 | 1 3 Leixoes |
0 - 1
0 - 4
|
Varzim 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Portugalsko - Ligový pohár | 2016-01-20 | 1 3 Leixoes |
0 - 1
0 - 4
|
Braga 2 | P | +1.0, +1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Varzim Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-08-20 | 2 Academico Viseu |
0 - 1
2 - 2
|
Varzim 3 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-08-13 | 2 Varzim |
1 - 0
2 - 0
|
Benfica B 2 | V | 0.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-08-06 | 3 Gil Vicente |
1 - 0
1 - 0
|
Varzim 2 | P | -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Ligový pohár | 2016-07-31 | 1 1 Olhanense |
1 - 1
1 - 2
|
Varzim 3 | V | 0.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-20 | Varzim |
1 - 1
1 - 2
|
Moreirense | P | 10.0 |
|
|||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-17 | 2 Varzim |
0 - 1
2 - 2
|
Chaves 2 | R |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-16 | 2 Varzim |
0 - 1
0 - 4
|
Rio Ave 1 | P |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-13 | Varzim |
0 - 0
1 - 1
|
Vizela | R | 0.0,-0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
1-1 (2) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-09 | 1 Varzim |
1 - 1
2 - 1
|
Portimonense | V |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-05-14 | 4 Varzim |
0 - 0
0 - 0
|
Portimonense 2 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
4-9 (13) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-05-08 | 2 Clube Oriental Lisboa |
0 - 1
0 - 2
|
Varzim 2 | V | +0.5,+1.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-04-30 | 3 Varzim |
0 - 2
0 - 3
|
CD Mafra | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-04-24 | 2 Santa Clara |
1 - 0
2 - 0
|
Varzim 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-04-17 | 1 Varzim |
0 - 0
0 - 0
|
Sporting Covilha 1 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-04-13 | 1 2 Feirense |
1 - 0
1 - 0
|
Varzim 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-7 (13) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-04-10 | 2 Varzim |
1 - 1
2 - 2
|
SC Farense 2 | R | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
7-5 (12) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-04-02 | 3 Varzim |
0 - 0
2 - 0
|
Gil Vicente 2 | V | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-03-26 | 4 Kristiansund BK U19 |
2 - 1
2 - 2
|
Varzim 2 1 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-2 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-03-20 | 3 Braga B |
0 - 1
0 - 2
|
Varzim 1 | V | 0.0 | Push | 10.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-03-16 | 1 4 Varzim |
1 - 0
2 - 1
|
Sporting B 3 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
13-5 (18) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-03-13 | 5 Chaves |
0 - 0
1 - 0
|
Varzim 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-03-09 | 2 Varzim |
1 - 1
2 - 1
|
Academico Viseu 6 2 | V | -0.5 | Více |
|
8-1 (9) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-03-05 | 4 UD Oliveirense |
1 - 0
1 - 0
|
Varzim 5 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-02-28 | 3 Varzim |
0 - 0
2 - 0
|
FC Porto B 3 1 | V | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-02-21 | Guimaraes B |
0 - 1
0 - 1
|
Varzim 3 | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-5 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-02-17 | 2 Olhanense |
1 - 0
1 - 1
|
Varzim 4 | R | 0.0, +0.5 | Push | 10.5 | Méně |
|
1-6 (7) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-02-13 | 2 Varzim |
0 - 0
3 - 2
|
Atletico Clube de Portugal 4 1 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
9-6 (15) | 5-4 (9) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-02-07 | 1 3 Benfica B |
1 - 0
1 - 1
|
Varzim 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Push |
|
2-9 (11) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-01-31 | 3 Varzim |
1 - 0
1 - 1
|
Penafiel 4 | R | 0.0, -0.5 | Push | 10.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-01-23 | 1 3 Leixoes |
0 - 1
0 - 4
|
Varzim 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.4 | 3.2 | 3 |
| Poločas | 3.25 | 1.95 | 3.75 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (0.0) | Domácí@1.775 | Hosté@2.1 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.775 | Hosté@2.025 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.0) | Ví[email protected] | Méně@1.85 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.0) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
| Poločas (0.75) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 0 , Roh: 2 - 7
Roh: 10.0 , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.0
Skóre: 1 - 0 , Roh: 0 - 3 Poločas
Roh: , Hendikep: , Góly:
-
1' - 1st Corner - Varzim -
10' - 1st Yellow Card - Leixoes -
21' - 2nd Yellow Card - Leixoes -
23' - 2nd Corner - Varzim -
24' - 3rd Yellow Card - Varzim - Race to 3 Corners - Varzim
-
30' - 3rd Corner - Varzim -
31' - 4th Yellow Card - Varzim -
44' - 1st Goal - Leixoes -
1-0 score at the end of First Half -
46' - 4th Corner - Leixoes -
50' - 5th Yellow Card - Varzim -
51' - 2nd Goal - Leixoes -
54' - 3rd Goal - Leixoes -
58' - 6th Yellow Card - Varzim -
60' - 7th Yellow Card - Varzim -
63' - 5th Corner - Leixoes -
69' - 6th Corner - Varzim - Race to 5 Corners - Varzim
-
72' - 7th Corner - Varzim -
73' - 8th Corner - Varzim - Race to 7 Corners - Varzim
-
84' - 9th Corner - Varzim -
3-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

