Leicester U21 vs West Ham U21 Profil týmů
Leicester U21 vs West Ham U21 Fakta o zápasu
2V-2R-6P v posledních 10 zápasech, s 14 vstřelenými a 23 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.4 pro, 2.3 proti. Výhry 20%, AH výhra 20%, góly Over 60%, rohy Over 0%.
4V-0R-6P v posledních 10 zápasech, s 18 vstřelenými a 22 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.8 pro, 2.2 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 60%, rohy Over 0%.
| Leicester U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| West Ham U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Leicester U21 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| West Ham U21 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Leicester U21 vs West Ham U21 Časové rozložení gólů/rohů
Leicester U21 vs West Ham U21 Vzájemné zápasy
Leicester U21 vs West Ham U21 Zobrazit celé H2H →| Leicester U21 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - Premier League U21 | 2015-01-05 | 1 West Ham U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Leicester U21 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Leicester U21 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - Premier League 2 | 2022-08-14 | 1 Man City U21 |
1 - 1
3 - 1
|
Leicester U21 3 | P | -1.0, -1.5 | Více |
|
||||||
| Anglie - Premier League 2 | 2022-08-08 | 2 Leicester U21 |
1 - 1
2 - 2
|
Tottenham U21 2 | R | 0.0, +0.5 | Více |
|
||||||
| Anglie - EFL Trophy | 2021-11-09 | 1 Barrow |
0 - 0
1 - 0
|
Leicester U21 | P | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Anglie - EFL Trophy | 2021-08-31 | 2 Fleetwood Town |
2 - 0
4 - 1
|
Leicester U21 2 | P | -1.0,-1.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - EFL Trophy | 2021-01-13 | 1 Tranmere |
3 - 1
4 - 2
|
Leicester U21 1 | P | -0.5 | Více |
|
||||||
| Anglie - EFL Trophy | 2020-12-08 | 1 Salford City |
1 - 0
3 - 3
|
Leicester U21 | R | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Anglie - EFL Trophy | 2020-10-06 | Harrogate Town |
3 - 0
3 - 1
|
Leicester U21 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
10-3 (13) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Anglie - EFL Trophy | 2020-09-08 | Hull |
0 - 0
1 - 2
|
Leicester U21 1 | V | 0.0 | Více |
|
3-10 (13) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - EFL Trophy | 2020-02-04 | 1 Newport County |
1 - 0
1 - 0
|
Leicester U21 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
3-7 (10) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Anglie - EFL Trophy | 2020-01-07 | 1 Tranmere |
1 - 0
1 - 2
|
Leicester U21 | V | +1.0,+1.5 | Push | 10.5 | Více |
|
7-9 (16) | 3-4 (7) | 4 (0-4) | 4 (3-1) |
| Anglie - EFL Trophy | 2019-12-04 | Doncaster |
0 - 1
0 - 3
|
Leicester U21 | V | 0.0 | Push | 10.5 | Více |
|
6-10 (16) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - EFL Trophy | 2019-11-05 | 2 Sunderland |
1 - 0
1 - 2
|
Leicester U21 2 | V | -0.5 | Push | 10.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - EFL Trophy | 2019-10-29 | 3 Grimsby |
1 - 0
1 - 2
|
Leicester U21 | V | 0.0, +0.5 | Push |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - EFL Trophy | 2019-09-24 | Scunthorpe |
0 - 0
1 - 1
|
Leicester U21 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
10-7 (17) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 4 (2-2) | ||
| Anglie - EFL Trophy | 2018-11-07 | 3 Rochdale |
2 - 1
2 - 2
|
Leicester U21 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Anglie - EFL Trophy | 2018-10-16 | 1 2 Bury |
1 - 1
2 - 1
|
Leicester U21 2 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
1-8 (9) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Anglie - EFL Trophy | 2018-09-11 | 1 2 Fleetwood Town |
1 - 0
2 - 2
|
Leicester U21 | R | -1.0 | Více |
|
1-7 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Anglie - EFL Trophy | 2018-01-17 | Oldham |
0 - 1
4 - 2
|
Leicester U21 1 | P | 0.0 | Více | 9.0 | Více |
|
7-6 (13) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Anglie - EFL Trophy | 2017-12-05 | 1 Scunthorpe |
1 - 2
1 - 2
|
Leicester U21 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
3-10 (13) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 3 (2-1) |
| Anglie - EFL Trophy | 2017-11-07 | Morecambe |
1 - 1
2 - 2
|
Leicester U21 | R | 0.0, +0.5 | Více |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Anglie - EFL Trophy | 2017-10-03 | Carlisle |
0 - 1
0 - 1
|
Leicester U21 | V | -1.0, -1.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - EFL Trophy | 2017-08-29 | Fleetwood Town |
1 - 0
3 - 0
|
Leicester U21 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| U21 Tournament 50 Mins Play | 2017-07-29 | 1 Leicester U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Brest U21 | P | -0.5 | Méně |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| U21 Tournament 50 Mins Play | 2017-07-28 | 1 Leicester U21 |
0 - 2
0 - 2
|
Standard Liege U21 2 | P | 0.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| U21 Tournament 50 Mins Play | 2017-07-28 | 1 Leicester U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Caen U21 3 | P | -0.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2016-08-02 | Chesterfield |
0 - 1
3 - 1
|
Leicester U21 | P | -0.5 | Více |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 4 (2-2) | 3 (0-3) | ||
| Anglie - Premier League U21 | 2015-09-28 | Liverpool U21 |
1 - 0
2 - 1
|
Leicester U21 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - Premier League U21 | 2015-08-10 | 1 Leicester U21 |
1 - 1
1 - 1
|
Man Utd U21 | R | 0.0,-0.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - Premier League U21 | 2015-05-04 | 1 Liverpool U21 |
0 - 1
2 - 1
|
Leicester U21 | P | -0.5 |
|
8-5 (13) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | |||
| Anglie - Premier League U21 | 2015-04-04 | Man City U21 |
2 - 0
4 - 2
|
Leicester U21 | P |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| West Ham U21 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - Premier League 2 | 2022-08-12 | 1 West Ham U21 |
1 - 2
2 - 3
|
Arsenal U21 2 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Anglie - Premier League 2 | 2022-08-05 | Fulham U21 |
1 - 0
3 - 1
|
West Ham U21 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Anglie - EFL Trophy | 2021-10-26 | 1 Gillingham |
0 - 2
0 - 2
|
West Ham U21 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Anglie - EFL Trophy | 2021-09-28 | 1 Colchester |
1 - 0
1 - 0
|
West Ham U21 3 | P | 0.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - EFL Trophy | 2020-12-08 | Peterborough |
0 - 0
3 - 0
|
West Ham U21 4 | P | 0.0, +0.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - EFL Trophy | 2020-09-29 | 1 Colchester |
0 - 0
0 - 1
|
West Ham U21 1 | V | -0.5 | Méně |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Anglie - EFL Trophy | 2020-09-08 | Southend |
1 - 1
1 - 3
|
West Ham U21 2 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
4-10 (14) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - EFL Trophy | 2019-11-13 | Exeter |
1 - 1
3 - 1
|
West Ham U21 2 | P | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Anglie - EFL Trophy | 2019-10-08 | 1 Cheltenham |
1 - 3
4 - 3
|
West Ham U21 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - EFL Trophy | 2019-09-04 | 1 1 Newport County |
4 - 1
4 - 5
|
West Ham U21 4 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
8-7 (15) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - EFL Trophy | 2018-11-06 | Yeovil |
1 - 0
4 - 0
|
West Ham U21 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
8-9 (17) | 6-4 (10) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Anglie - EFL Trophy | 2018-09-25 | Exeter |
2 - 0
2 - 0
|
West Ham U21 1 | P | -0.5 | Méně |
|
11-2 (13) | 7-1 (8) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - EFL Trophy | 2018-09-18 | Bristol Rovers |
0 - 0
2 - 0
|
West Ham U21 2 | P | -0.5 | Méně |
|
7-6 (13) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - EFL Trophy | 2017-12-05 | Luton |
1 - 0
4 - 0
|
West Ham U21 2 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - EFL Trophy | 2017-11-28 | 1 Wycombe |
1 - 0
2 - 0
|
West Ham U21 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 11.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - EFL Trophy | 2017-10-31 | 1 Bristol Rovers |
1 - 1
1 - 3
|
West Ham U21 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
4-3 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - EFL Trophy | 2017-08-15 | 1 Swindon |
0 - 1
2 - 3
|
West Ham U21 1 1 | V | -0.5 | Více |
|
8-8 (16) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-30 | VVV |
1 - 0
6 - 1
|
West Ham U21 2 | P |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||||
| UK Friendlies | 2016-07-19 | Peterborough |
0 - 1
1 - 2
|
West Ham U21 | V | 10.0 | Méně |
|
7-1 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 5 (5-0) | ||
| UK Friendlies | 2016-07-15 | Chelmsford |
0 - 0
2 - 0
|
West Ham U21 | P | +0.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Premier League U21 | 2015-11-02 | 3 Brighton U21 |
0 - 2
1 - 2
|
West Ham U21 3 | V | 0.0 | Více |
|
8-5 (13) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 2 (1-1) | ||
| Anglie - Premier League U21 | 2015-10-26 | West Ham U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Fulham U21 | P | 0.0 | Méně |
|
12-0 (12) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Anglie - Premier League U21 | 2015-09-21 | West Ham U21 |
1 - 1
2 - 2
|
Newcastle U21 1 | R | -0.5 | Více |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglie - Premier League U21 | 2015-08-28 | Arsenal U21 |
2 - 0
5 - 0
|
West Ham U21 | P | -0.5 |
|
7-3 (10) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | |||
| Anglie - Premier League U21 | 2015-08-24 | West Ham U21 |
1 - 1
1 - 2
|
Aston Villa U21 | P | 0.0, -0.5 | Push |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| UK Friendlies | 2015-07-17 | Chelmsford City |
0 - 1
0 - 4
|
West Ham U21 | V | +0.5 | Více |
|
8-6 (14) | 6-4 (10) | 4 (2-2) | 3 (2-1) | ||
| Anglie - Premier League U21 | 2015-05-15 | Chelsea U21 |
0 - 0
0 - 1
|
West Ham U21 | V | -1.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
10-5 (15) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 4 (3-1) |
| Anglie - Premier League U21 | 2015-05-08 | West Ham U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Everton U21 | P | 0.0 | Více |
|
8-1 (9) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Anglie - Premier League U21 | 2015-04-24 | 1 West Ham U21 |
1 - 0
2 - 1
|
Man City U21 2 | V | +1.0 |
|
2-12 (14) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | |||
| Anglie - Premier League U21 | 2015-04-17 | 1 West Ham U21 |
0 - 0
1 - 2
|
Norwich U21 1 | P | 0.0, +0.5 |
|
9-4 (13) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | |||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.7 | 3.75 | 2.1 |
| Poločas | 3 | 2.5 | 2.625 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.25) | Domácí@1.825 | Hosté@1.975 |
| Poločas (0.0) | Domácí@2.025 | Hosté@1.775 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.25) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 1 , Roh: 4 - 4
Roh: , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 3.0, 3.5
Skóre: 2 - 1 , Roh: 3 - 4 Poločas
Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0, 1.5
-
3' - 1st Corner - Leicester U21 -
4' - 2nd Corner - West Ham U21 -
7' - 1st Goal - Leicester U21 -
11' - 3rd Corner - West Ham U21 - Race to 3 Corners - West Ham U21
-
12' - 4th Corner - West Ham U21 -
21' - 5th Corner - Leicester U21 -
25' - 2nd Goal - Leicester U21 -
32' - 3rd Goal - West Ham U21 -
34' - 6th Corner - West Ham U21 -
35' - 7th Corner - Leicester U21 -
2-1 score at the end of First Half - Race to 5 Corners - West Ham U21
-
66' - 4th Goal - Leicester U21 -
69' - 8th Corner - Leicester U21 -
74' - 1st Yellow Card - West Ham U21 -
84' - 2nd Yellow Card - Leicester U21 -
90+1' - 3rd Yellow Card - West Ham U21 -
90+2' - 4th Yellow Card - West Ham U21 -
3-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

