ne, Nov 5, 2017 · 14:01
1 - 1
Celý zápas · Pol. 1-0
NejstaršíNedávné
VRVVPR
7.50
4.50
1.40
NedávnéNejstarší
RVVRVP

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.0
Góly celkem
Méně 9.5
Rohy celkem
+1.0
Leatherhead
Leatherhead
RPRVVRVVPRNedávné
Více než 9.5 rohůMéně2/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapKryje6/10
Billericay
VRVRPVRVVRNedávné
Více než 9.5 rohůVíce9/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Leatherhead

4V-4R-2P v posledních 10 zápasech, s 18 vstřelenými a 13 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.8 pro, 1.3 proti. Výhry 40%, AH výhra 60%, góly Over 30%, rohy Over 20%.

Výsledek v plném čase
Výhra 40%4 Remíza 40%4 Prohra 20%2
Góly celkem 3.0
Více 30%3 Neplatné 10%1 Méně 60%6
Rohy celkem 9.5
Více 20%2 Neplatné 0%0 Méně 80%8
Asijský hendikep
Výhra 60%6 Neplatné 0%0 Prohra 40%4
Billericay

5V-4R-1P v posledních 10 zápasech, s 29 vstřelenými a 13 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.9 pro, 1.3 proti. Výhry 50%, AH výhra 50%, góly Over 40%, rohy Over 90%.

Výsledek v plném čase
Výhra 50%5 Remíza 40%4 Prohra 10%1
Góly celkem 3.0
Více 40%4 Neplatné 20%2 Méně 40%4
Rohy celkem 9.5
Více 90%9 Neplatné 0%0 Méně 10%1
Asijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 20%2 Prohra 30%3
Poslední
Leatherhead
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Billericay
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Leatherhead
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Billericay
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Leatherhead Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Anglie - Ryman Premier Division 2016-04-06 Leatherhead
2 - 0
4 - 1
Billericay V 0.0, +0.5 Více 10.0
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Leatherhead Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-10-04 1 Worthing
0 - 0
1 - 1
Leatherhead 1 R +0.5, +1.0 Méně
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-09-27 2 Leatherhead
0 - 1
0 - 2
Margate 1 P 0.0, -0.5 Méně
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-08-28 1 Leatherhead
0 - 0
1 - 0
Met Police 4 1 V -0.5, -1.0 Méně 9.0
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-08-16 1 Leatherhead
1 - 0
3 - 0
Worthing 1 V -0.5, -1.0 Méně 9.0
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-04-04 1 Dulwich
0 - 0
1 - 1
Leatherhead 1 R -1.0 Méně
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-03-15 1 Leatherhead
1 - 0
2 - 0
Folkestone Invicta 5 V 0.0, +0.5 Méně 9.5 Méně
2-2 (4) 2-2 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-02-22 1 Leatherhead
1 - 0
2 - 0
AFC Sudbury V 0.0, -0.5 Méně 10.0 Méně
6-2 (8) 3-1 (4) 2 (2-0) 1 (1-0)
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-01-31 3 Tonbridge Angels
1 - 3
4 - 4
Leatherhead 4 R -0.5 Více
2-5 (7) 1-3 (4) 2 (0-2) 1 (0-1)
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-01-14 2 Leatherhead
0 - 1
2 - 3
Kingstonian 1 P 0.0 Více
4-4 (8) 2-3 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-01-07 1 Leatherhead
1 - 1
2 - 2
Harrow Borough 3 R -0.5 Více
5-3 (8) 0-1 (1) 1 (0-1) 1 (1-0)
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-01-02 1 Merstham
0 - 0
0 - 0
Leatherhead 1 R 0.0, -0.5 Méně
5-5 (10) 2-4 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Anglie - Isthmian Premier Division 2016-11-22 1 Staines Town
1 - 3
2 - 5
Leatherhead 2 V -0.5 Více
4-2 (6) 1-1 (2) 1 (0-1) 2 (1-1)
Anglie - Ryman Premier Division 2016-10-12 2 Leatherhead
0 - 0
0 - 1
Havant and W P +0.5, +1.0 Méně 9.5 Méně
4-3 (7) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Anglie - Ryman Premier Division 2016-10-05 1 Leatherhead
0 - 3
3 - 3
Leiston 1 R +0.5 Více 9.0 Více
6-6 (12) 1-3 (4) 1 (0-1) 3 (2-1)
Anglie - Ryman Premier Division 2016-09-28 Leatherhead
0 - 0
0 - 1
Staines Town 3 P 0.0, +0.5 Méně 9.0 Více
5-6 (11) 2-3 (5) 3 (1-2) 1 (0-1)
Anglie - Ryman Premier Division 2016-09-20 Folkestone Invicta
0 - 0
1 - 1
Leatherhead 2 R 0.0, -0.5 Méně
4-7 (11) 0-5 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Anglie - Isthmian Cup 2016-09-14 3 Leatherhead
2 - 1
2 - 1
Walton Casuals 3 V -0.5 Více
3-6 (9) 2-2 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Anglie - Ryman Premier Division 2016-08-24 1 Leatherhead
0 - 0
1 - 1
Worthing 3 R 0.0, -0.5 Méně
7-5 (12) 2-1 (3) 0 (0-0) 3 (2-1)
Anglie - Ryman Premier Division 2016-04-11 Hendon
1 - 1
2 - 3
Leatherhead 2 V 0.0 Více 9.5 Více
6-4 (10) 3-2 (5) 1 (0-1) 2 (1-1)
Anglie - Ryman Premier Division 2016-04-06 Leatherhead
2 - 0
4 - 1
Billericay V 0.0, +0.5 Více 10.0 Méně
4-4 (8) 2-2 (4) 3 (2-1) 0 (0-0)
Anglie - Ryman Premier Division 2016-03-23 1 Burgess Hill Town
0 - 2
1 - 2
Leatherhead 1 V 0.0 Push 9.5 Méně
2-5 (7) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (1-1)
Anglie - Ryman Premier Division 2016-03-16 Leatherhead
0 - 1
0 - 3
Bognor Regis Town P +0.5 Více 10.0 Méně
4-2 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Anglie - Ryman Premier Division 2016-02-10 1 Leatherhead
2 - 0
2 - 2
Hampton & Richmond R 0.0, +0.5 Více 10.0 Méně
0-5 (5) 0-4 (4) 2 (0-2) 1 (0-1)
Anglie - Ryman Premier Division 2016-02-02 Tonbridge Angels
1 - 0
4 - 0
Leatherhead 1 P -0.5 Více
3-11 (14) 3-6 (9) 1 (0-1) 2 (0-2)
Anglie - Ryman Premier Division 2016-01-06 Leatherhead
1 - 0
3 - 0
Staines Town 1 V 0.0, -0.5 Více 9.5 Méně
6-1 (7) 4-0 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Anglie - County Cup 2015-12-02 1 Leatherhead
2 - 0
3 - 0
Carshalton 2 V 0.0, -0.5 Push
6-3 (9) 5-1 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Anglie - Ryman Premier Division 2015-10-28 2 Leatherhead
0 - 0
0 - 0
Kingstonian 1 R 0.0, -0.5 Méně
4-3 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Anglie - Ryman Premier Division 2015-10-21 4 Leatherhead
0 - 2
0 - 2
Tonbridge Angels 1 P 0.0 Méně 9.5 Méně
6-3 (9) 5-3 (8) 3 (2-1) 0 (0-0)
Anglie - Ryman Premier Division 2015-10-14 Grays Athletic
0 - 0
0 - 2
Leatherhead 3 V -0.5, -1.0 Méně
8-4 (12) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Anglie - Ryman Premier Division 2015-09-30 1 Leatherhead
2 - 0
3 - 0
Grays Athletic V 0.0 Více
5-9 (14) 2-3 (5) 1 (0-1) 3 (1-2)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Billericay Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-10-31 2 Needham Market
0 - 1
1 - 1
Billericay 2 R +1.5 Méně
Anglie - FA Cup - kvalifikace 2017-10-17 1 3 Billericay
2 - 1
2 - 1
Brackley 2 V 0.0, -0.5 Více
Anglie - FA Cup - kvalifikace 2017-10-03 1 Billericay
2 - 0
6 - 1
Hungerford Town 2 V -1.0 Více
Anglie - FA Cup - kvalifikace 2017-09-30 2 Hungerford Town
1 - 0
1 - 1
Billericay 2 R 0.0 Méně
Anglie - Isthmian Cup 2017-04-12 1 Billericay
4 - 1
8 - 3
Tonbridge Angels V -0.5, -1.0 Více
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-03-28 3 Billericay
0 - 2
0 - 2
Dulwich 2 P -0.5, -1.0 Méně 10.0 Push
4-6 (10) 2-3 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-02-28 1 Enfield Town
2 - 2
2 - 2
Billericay 1 R 0.0, +0.5 Více
9-2 (11) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-02-15 2 Billericay
4 - 0
6 - 0
Needham Market 2 V 0.0 Více 10.0 Více
8-5 (13) 7-4 (11) 5 (3-2) 0 (0-0)
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-01-17 Met Police
1 - 1
1 - 1
Billericay R 0.0 Méně 9.5 Více
8-3 (11) 5-1 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Anglie - Isthmian Premier Division 2017-01-02 1 Billericay
0 - 1
2 - 1
Tonbridge Angels 1 V 0.0, -0.5 Více
6-7 (13) 3-4 (7) 2 (1-1) 3 (1-2)
Anglie - Isthmian Premier Division 2016-11-15 4 Billericay
0 - 2
0 - 2
Havant and W 3 P 0.0 Méně 10.5 Méně
6-4 (10) 2-3 (5) 4 (1-3) 0 (0-0)
Anglie - Isthmian Premier Division 2016-11-01 1 Lowestoft Town
0 - 1
1 - 1
Billericay 4 R 0.0, -0.5 Méně
7-5 (12) 3-4 (7) 0 (0-0) 2 (2-0)
Anglie - Isthmian Premier Division 2016-10-25 Billericay
0 - 0
3 - 0
Wingate & Finchley 1 1 V Více 10.0 Méně
2-2 (4) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Anglie - Ryman Premier Division 2016-10-08 2 Harrow Borough
0 - 0
0 - 0
Billericay 2 R 0.0, +0.5 Méně
11-8 (19) 6-1 (7) 0 (0-0) 3 (0-3)
Anglie - Ryman Premier Division 2016-09-20 AFC Sudbury
2 - 2
2 - 3
Billericay 1 V -0.5 Více
3-5 (8) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Anglie - Ryman Premier Division 2016-08-23 Billericay
0 - 0
0 - 1
Lowestoft Town P 0.0, -0.5 Méně
8-3 (11) 3-1 (4) 0 (0-0) 4 (4-0)
UK Friendlies 2016-08-05 AFC Hornchurch
2 - 0
4 - 0
Billericay P 0.0, -0.5 Více
3-2 (5) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
UK Friendlies 2016-07-20 Billericay
0 - 0
1 - 1
Gillingham R +0.5, +1.0 Méně 10.0 Více
9-8 (17) 6-2 (8) 2 (1-1) 3 (0-3)
UK Friendlies 2016-07-12 Billericay
1 - 1
1 - 2
Reading U21 P 0.0 Push
4-7 (11) 3-2 (5) 1 (1-0) 3 (0-3)
Anglie - Ryman Premier Division 2016-04-18 1 Hendon
1 - 1
1 - 1
Billericay R 0.0, +0.5 Méně
3-4 (7) 1-0 (1) 0 (0-0) 3 (2-1)
Anglie - Ryman Premier Division 2016-04-06 Leatherhead
2 - 0
4 - 1
Billericay P 0.0, +0.5 Více 10.0 Méně
4-4 (8) 2-2 (4) 3 (2-1) 0 (0-0)
Anglie - Ryman Premier Division 2016-02-15 5 Farnborough
0 - 1
0 - 2
Billericay 2 V +1.0 Méně 9.5 Více
6-6 (12) 2-2 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Anglie - Ryman Premier Division 2015-10-27 2 Needham Market
1 - 2
1 - 3
Billericay 1 V 0.0 Více
3-1 (4) 1-1 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Anglie - Ryman Premier Division 2015-09-22 1 Billericay
2 - 0
6 - 0
Met Police 4 V 0.0 Více
2-6 (8) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
UK Friendlies 2015-07-23 AFC Hornchurch
1 - 0
2 - 0
Billericay P 0.0 Méně
8-3 (11) 3-2 (5) 0 (0-0) 2 (2-0)
Anglie - County Cup 2015-04-20 2 Billericay
0 - 3
0 - 5
Concord Rangers 1 P +0.5 Více
3-11 (14) 2-3 (5) 3 (0-3) 2 (0-2)
Anglie - Ryman Premier Division 2015-03-23 2 Billericay
1 - 0
4 - 0
Leiston 1 1 V 0.0 Více
8-2 (10) 5-1 (6) 1 (1-0) 1 (0-1)
Anglie - Isthmian Cup 2015-03-11 2 Grays Athletic
0 - 0
2 - 1
Billericay 2 P 0.0, -0.5 Push
1-7 (8) 0-4 (4) 0 (0-0) 2 (0-2)
Anglie - Ryman Premier Division 2015-03-09 1 Billericay
3 - 0
3 - 0
Witham Town 1 V -0.5 Více
5-6 (11) 3-5 (8) 1 (0-1) 1 (0-1)
Anglie - Isthmian Cup 2015-02-16 1 Billericay
4 - 1
4 - 3
Whyteleafe 2 V -0.5, -1.0 Více
6-5 (11) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 7.5 4.5 1.4
Poločas 5.5 2.62 1.9
Asijský hendikep
Celý zápas (+1.0) Domácí@2.375 Hosté@1.65
Poločas (+0.5) Domácí@1.95 Hosté@1.85
Rohy celkem
Celý zápas (9.5) Ví[email protected] Méně@1.95
Poločas (4.5) Ví[email protected] Méně@1.9
Góly celkem
Celý zápas (3.0) Ví[email protected] Méně@2.35
Poločas (1.5) Ví[email protected] Méně@1.775


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 1 , Roh: 4 - 4

Roh: 9.5 , Hendikep: +1.0 , Góly: 3.0

4
Střela na branku
6
9
Střela mimo
14
62
Útok
64
34
Nebezpečný útok
36
52
Držení míče %
48

Skóre: 1 - 0 , Roh: 3 - 2 Poločas

Roh: 4.5 , Hendikep: +0.5 , Góly: 1.5

2
Střela na branku
2
5
Střela mimo
4
30
Útok
31
15
Nebezpečný útok
18
59
Držení míče %
41
  • 20' - 1st Corner - Leatherhead
  • 21' - 1st Goal - Leatherhead
  • 25' - 1st Yellow Card - Leatherhead
  • 30' - 2nd Yellow Card - Billericay
  • 33' - 2nd Corner - Leatherhead
  • 39' - 3rd Corner - Billericay
  • 41' - 4th Corner - Billericay
  • 43' - 3rd Yellow Card - Billericay
  • 45' - 5th Corner - Leatherhead
  • Race to 3 Corners - Leatherhead
  • 1-0 score at the end of First Half
  • 46' Substitution - Bricknell for Theophanous - Billericay
  • 46' Substitution - Pennant for Chambers - Billericay
  • 52' - 6th Corner - Billericay
  • 59' - 4th Yellow Card - Billericay
  • 67' - 2nd Goal - Billericay
  • 70' - 7th Corner - Leatherhead
  • 72' - 5th Yellow Card - Leatherhead
  • 86' - 6th Yellow Card - Billericay
  • 87' - 7th Yellow Card - Billericay
  • 90+1' - 8th Corner - Billericay
  • 1-1 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění