st, Nov 18, 2015 · 10:59
NejstaršíNedávné
VVVVVV
5.25
3.75
1.57
NedávnéNejstarší
RRPPPR
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.75
Góly celkem
Více 10.5
Rohy celkem
+0.75
Kozarmisleny SE
Kozarmisleny SE vs Budapest Honved Profil týmů
Kozarmisleny SE
RVVVVVVNedávné
Více než 9.5 rohůVyrovnané4/7
Více než 2.5 gólůVyrovnané4/7
Asijský handicapKryje7/8
Budapest Honved
PRVVPRPPPRNedávnéPokles-1.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 20
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Kozarmisleny SE vs Budapest Honved Fakta o zápasu
Kozarmisleny SE
6V-1R-2P v posledních 9 zápasech, s 15 vstřelenými a 10 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.7 pro, 1.1 proti. Výhry 66%, AH výhra 87%, góly Over 55%, rohy Over 55%.
Výsledek v plném čase
Výhra 66%6
Remíza 11%1
Prohra 22%2
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 55%5
Neplatné 0%0
Méně 44%4
Rohy celkem 10.5
Více 55%5
Neplatné 0%0
Méně 44%4
Asijský hendikep
Výhra 87%7
Neplatné 0%0
Prohra 12%1
Budapest Honved
2V-4R-4P v posledních 10 zápasech, s 10 vstřelenými a 13 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.0 pro, 1.3 proti. Výhry 20%, AH výhra 50%, góly Over 60%, rohy Over 40%.
Výsledek v plném čase
Výhra 20%2
Remíza 40%4
Prohra 40%4
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 60%6
Neplatné 0%0
Méně 40%4
Rohy celkem 10.5
Více 40%4
Neplatné 0%0
Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 50%5
Neplatné 0%0
Prohra 50%5
Poslední
| Kozarmisleny SE | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Budapest Honved | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Kozarmisleny SE | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Budapest Honved | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5, 3.0
Rozložení rohůLinie 10.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.40,
Sm. odch.: 1.59, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 43%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Kozarmisleny SE vs Budapest Honved Časové rozložení gólů/rohů
Kozarmisleny SE vs Budapest Honved Vzájemné zápasy
Kozarmisleny SE vs Budapest Honved Zobrazit celé H2H →| Kozarmisleny SE Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Maďarsko - Pohár | 2015-10-28 | 5 Budapest Honved |
0 - 0
1 - 2
|
Kozarmisleny SE 3 | V | -1.5, -2.0 | Push |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Kozarmisleny SE Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Maďarsko - Pohár | 2015-10-28 | 5 Budapest Honved |
0 - 0
1 - 2
|
Kozarmisleny SE 3 | V | -1.5, -2.0 | Push |
|
||||||
| Maďarsko - Pohár | 2015-10-14 | 3 Kozarmisleny SE |
0 - 0
1 - 0
|
Diosgyori VTK 3 | V | +1.0 | Méně |
|
||||||
| Maďarsko - Pohár | 2015-09-22 | 4 Kozarmisleny SE |
0 - 0
2 - 0
|
Puskas Academy 3 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Maďarsko - NB III | 2015-09-18 | 3 Szentlorinc SE |
0 - 1
0 - 3
|
Kozarmisleny SE 1 | V | +0.5 | Více |
|
||||||
| Maďarsko - NB III | 2015-08-21 | 4 Penzugyor SE |
0 - 1
0 - 2
|
Kozarmisleny SE 3 | V | 0.0, +0.5 |
|
|||||||
| Maďarsko - NB III | 2015-08-16 | 1 Kozarmisleny SE |
2 - 0
3 - 0
|
Budapest Honved II 2 | V | -0.5, -1.0 | Push |
|
6-9 (15) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Maďarsko - Pohár | 2015-08-12 | Kozarmisleny SE |
2 - 0
2 - 2
|
BFC Siofok 3 | R | 0.0,+0.5 | Více |
|
8-4 (12) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 4 (2-2) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-02-11 | BFC Siofok |
1 - 0
2 - 0
|
Kozarmisleny SE | P |
|
5-4 (9) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||||
| Maďarsko - Pohár | 2014-09-23 | 3 Kozarmisleny SE |
0 - 1
0 - 5
|
Pécsi MFC 1 | P | +1.0, +1.5 |
|
5-7 (12) | 3-5 (8) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | |||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Budapest Honved Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-11-06 | Budapest Honved |
0 - 0
0 - 0
|
Videoton FC | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
||||||
| Maďarsko - NB I | 2015-10-31 | 1 Debreceni VSC |
0 - 0
0 - 0
|
Budapest Honved 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Maďarsko - Pohár | 2015-10-28 | 5 Budapest Honved |
0 - 0
1 - 2
|
Kozarmisleny SE 3 | P | -1.5, -2.0 | Push |
|
||||||
| Maďarsko - NB I | 2015-10-24 | 4 MTK Budapest |
2 - 0
2 - 1
|
Budapest Honved 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Maďarsko - NB I | 2015-10-17 | 4 Videoton FC |
2 - 0
3 - 0
|
Budapest Honved 3 | P | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Maďarsko - Pohár | 2015-10-14 | 2 Soroksar |
3 - 2
3 - 3
|
Budapest Honved 1 | R | +1.0, +1.5 | Více |
|
3-8 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Maďarsko - NB I | 2015-10-03 | 3 Ferencvarosi TC |
2 - 1
2 - 1
|
Budapest Honved 4 | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Maďarsko - NB I | 2015-09-26 | 1 Budapest Honved |
1 - 0
2 - 1
|
Diosgyori VTK 2 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Maďarsko - Pohár | 2015-09-23 | 1 Bonyhád Völgység |
0 - 0
0 - 2
|
Budapest Honved 2 | V | +3.0, +3.5 | Méně |
|
1-7 (8) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Maďarsko - NB I | 2015-09-19 | 5 Szombathelyi Haladas |
0 - 0
0 - 0
|
Budapest Honved 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Maďarsko - NB I | 2015-09-12 | 3 Budapest Honved |
0 - 1
0 - 1
|
Vasas SC 4 | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Maďarsko - NB I | 2015-08-29 | 5 Budapest Honved |
0 - 0
0 - 0
|
Puskas Academy 3 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Maďarsko - NB I | 2015-08-22 | Bekescsabai Elore SE |
0 - 1
1 - 4
|
Budapest Honved 3 | V | +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
3-8 (11) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Maďarsko - NB I | 2015-08-15 | 3 Ujpest |
0 - 0
1 - 1
|
Budapest Honved 6 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-3 (11) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Maďarsko - Pohár | 2015-08-12 | 2 FC Eto Gyor |
0 - 1
0 - 2
|
Budapest Honved 1 | V | +0.5,+1.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Maďarsko - NB I | 2015-08-08 | 2 Paksi Se |
2 - 0
3 - 1
|
Budapest Honved 5 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
6-10 (16) | 5-6 (11) | 4 (2-2) | 2 (1-1) |
| Maďarsko - NB I | 2015-08-02 | 1 Budapest Honved |
2 - 1
3 - 3
|
Debreceni VSC 4 | R | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Maďarsko - NB I | 2015-07-25 | 2 Budapest Honved |
1 - 1
2 - 1
|
MTK Budapest 2 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
10-3 (13) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Maďarsko - NB I | 2015-07-18 | 2 Budapest Honved |
0 - 0
1 - 0
|
Videoton FC 3 1 | V | 0.0,+0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-07-11 | Budapest Honved |
3 - 0
3 - 0
|
OFK Dunajska Luzna | V | -1.0,-1.5 | Méně |
|
12-3 (15) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-07-08 | Budapest Honved |
0 - 0
0 - 0
|
SFM Senec | R | -1.5 | Méně |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-06-27 | Budapest Honved |
0 - 1
1 - 1
|
Paksi Se | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-06-23 | Budapest Honved |
1 - 1
1 - 1
|
Apollon Limassol | R | 0.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Maďarsko - NB I | 2015-05-30 | 1 1 Budapest Honved |
0 - 0
2 - 0
|
Lombard Papa 4 1 | V | -1.5, -2.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Maďarsko - Ligakupa | 2015-05-27 | 1 Budapest Honved |
0 - 0
1 - 0
|
Ferencvarosi TC 4 | V | +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Maďarsko - NB I | 2015-05-24 | Ferencvarosi TC |
1 - 0
1 - 0
|
Budapest Honved 2 | P | -1.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Maďarsko - NB I | 2015-05-16 | 3 Budapest Honved |
0 - 1
1 - 1
|
Videoton FC 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-6 (12) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Maďarsko - Ligakupa | 2015-05-12 | Ferencvarosi TC |
1 - 0
3 - 0
|
Budapest Honved 2 1 | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Maďarsko - NB I | 2015-05-09 | 1 Budapest Honved |
2 - 0
2 - 0
|
Kecskemeti TE 1 | V | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Maďarsko - NB I | 2015-05-01 | 1 Paksi Se |
0 - 0
0 - 0
|
Budapest Honved 3 | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 5.25 | 3.75 | 1.57 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.75) | Domácí@2.025 | Hosté@1.775 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.5) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.75) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 1 , Roh: 3 - 3
Roh: 10.5 , Hendikep: +0.5, +1.0 , Góly: 2.5, 3.0
-
8' - 1st Corner - Budapest Honved -
16' - 2nd Corner - Kozarmisleny SE -
19' - 1st Goal - Kozarmisleny SE -
1-0 score at the end of First Half -
57' - 3rd Corner - Budapest Honved -
63' - 4th Corner - Kozarmisleny SE -
67' - 2nd Goal - Kozarmisleny SE -
70' - 1st Yellow Card - Kozarmisleny SE - Race to 3 Corners - Kozarmisleny SE
-
82' - 5th Corner - Kozarmisleny SE -
84' - 6th Corner - Budapest Honved -
87' - 2nd Yellow Card - Budapest Honved -
89' - 3rd Goal - Budapest Honved -
2-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

