Kongsvinger vs Eidsvold TF Fakta o zápasu
4V-3R-3P v posledních 10 zápasech, s 16 vstřelenými a 14 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.6 pro, 1.4 proti. Výhry 40%, AH výhra 60%, góly Over 40%, rohy Over 0%.
7V-0R-3P v posledních 10 zápasech, s 26 vstřelenými a 16 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.6 pro, 1.6 proti. Výhry 70%, AH výhra 70%, góly Over 70%, rohy Over 0%.
Fotbalové predikce: Góly Under 3.75, Kongsvinger -1.75 (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
| Kongsvinger | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Eidsvold TF | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Kongsvinger | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Eidsvold TF | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Celkem– zápasů | Hosté– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Kongsvinger vs Eidsvold TF Časové rozložení gólů/rohů
Kongsvinger vs Eidsvold TF Vzájemné zápasy
Kongsvinger vs Eidsvold TF Zobrazit celé H2H →| Kongsvinger Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Norsko - Pohár | 2022-06-14 | 3 Eidsvold TF |
1 - 0
3 - 2
|
Kongsvinger 1 | P | +1.0, +1.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2021-09-25 | Kongsvinger |
1 - 0
6 - 0
|
Eidsvold TF 1 | V | -1.5, -2.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2021-06-30 | 3 Eidsvold TF |
1 - 3
1 - 4
|
Kongsvinger 2 | V | +0.5, +1.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2021-05-29 | 2 Kongsvinger |
1 - 0
1 - 0
|
Eidsvold TF 1 | V | -1.5 | Méně |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Kongsvinger Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Norsko - 1. divize - play-off | 2024-12-01 | 1 Moss |
1 - 0
3 - 2
|
Kongsvinger | P | 0.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Norsko - 1. divize - play-off | 2024-11-23 | 1 Egersunds |
1 - 2
1 - 2
|
Kongsvinger 2 | V | 0.0, +0.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Norsko - 1. divize - play-off | 2024-11-17 | 1 Lyn 1896 |
1 - 0
1 - 1
|
Kongsvinger 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Norsko - 1. divize | 2024-11-09 | 1 2 IK Start |
0 - 2
1 - 4
|
Kongsvinger 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Norsko - 1. divize | 2024-11-02 | 2 Kongsvinger |
0 - 0
0 - 1
|
Sogndal | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Norsko - 1. divize | 2024-10-26 | 1 Raufoss |
0 - 0
1 - 1
|
Kongsvinger 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - 1. divize | 2024-10-21 | 1 Kongsvinger |
0 - 1
1 - 3
|
Stabaek 2 | P | 0.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Norsko - 1. divize | 2024-10-06 | 1 Egersunds |
0 - 0
0 - 1
|
Kongsvinger 1 | V | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
11-2 (13) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Norsko - 1. divize | 2024-09-28 | 3 Kongsvinger |
1 - 1
2 - 2
|
Valerenga 3 | R | +0.5, +1.0 | Více | 11.0 | Více |
|
5-7 (12) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - 1. divize | 2024-09-25 | 1 Mjondalen |
0 - 0
1 - 2
|
Kongsvinger 1 | V | 0.0, +0.5 | Push | 10.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 6 | 2024-09-22 | 2 Kongsvinger |
2 - 0
2 - 0
|
Innstranden 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně |
|
13-6 (19) | 6-5 (11) | 3 (0-3) | 2 (1-1) | ||
| Norsko - 1. divize | 2024-09-21 | 2 Kongsvinger |
0 - 4
1 - 5
|
Aalesund | P | -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - 1. divize | 2024-09-16 | 3 Kongsvinger |
0 - 0
0 - 0
|
Moss 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norsko - 1. divize | 2024-09-02 | 1 Asane |
0 - 1
2 - 1
|
Kongsvinger 1 | P | +0.5 | Push | 10.5 | Méně |
|
0-5 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Norsko - 1. divize | 2024-08-27 | 1 Kongsvinger |
1 - 0
1 - 0
|
Sandnes Ulf 1 | V | -2.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
12-3 (15) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Norsko - 1. divize | 2024-08-19 | 1 Bryne |
1 - 1
1 - 1
|
Kongsvinger 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Norsko - 1. divize | 2024-08-11 | Kongsvinger |
0 - 1
1 - 1
|
Lyn 1896 1 | R | -0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norsko - 1. divize | 2024-08-03 | 2 Ranheim |
1 - 1
2 - 2
|
Kongsvinger 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
11-5 (16) | 7-3 (10) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Norsko - 1. divize | 2024-07-27 | 1 Kongsvinger |
1 - 1
3 - 3
|
Levanger | R | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Norsko - 1. divize | 2024-07-20 | 2 Moss |
0 - 0
1 - 0
|
Kongsvinger 1 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-6 (12) | 4-5 (9) | 5 (2-3) | 0 (0-0) |
| Norsko - 1. divize | 2024-06-22 | 1 Sogndal |
1 - 0
2 - 0
|
Kongsvinger 2 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
3-8 (11) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Norsko - 1. divize | 2024-06-16 | 1 Kongsvinger |
0 - 1
0 - 5
|
Asane 2 | P | -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Norsko - 1. divize | 2024-06-09 | 2 Aalesund |
3 - 1
4 - 4
|
Kongsvinger 2 | R | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
0-8 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 6 (0-6) |
| Norsko - 1. divize | 2024-06-01 | 1 Kongsvinger |
1 - 0
3 - 1
|
Bryne 1 | V | -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Norsko - 1. divize | 2024-05-27 | 3 Sandnes Ulf |
0 - 2
0 - 2
|
Kongsvinger 2 | V | +1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-4 (13) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Norsko - 1. divize | 2024-05-22 | 2 Kongsvinger |
1 - 0
3 - 2
|
Mjondalen 2 | V | -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
1-6 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Norsko - 1. divize | 2024-05-16 | 1 Valerenga |
0 - 1
0 - 2
|
Kongsvinger 2 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-9 (18) | 3-7 (10) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Norsko - 1. divize | 2024-05-11 | 2 Kongsvinger |
0 - 1
1 - 1
|
Raufoss 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
14-6 (20) | 7-2 (9) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Norsko - 1. divize | 2024-05-04 | Stabaek |
3 - 0
5 - 0
|
Kongsvinger 2 1 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Norsko - 1. divize | 2024-04-27 | Kongsvinger |
3 - 0
3 - 0
|
IK Start 1 | V | -1.0 | Push | 10.0 | Více |
|
5-6 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Eidsvold TF Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2024-10-26 | 1 Valerenga 2 |
0 - 3
1 - 6
|
Eidsvold TF | V | +2.0, +2.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2024-10-19 | 3 Eidsvold TF |
0 - 0
0 - 1
|
Tromsdalen 2 | P | +0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2024-10-05 | 2 Junkeren |
1 - 1
3 - 1
|
Eidsvold TF | P | +1.0, +1.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2024-09-28 | Eidsvold TF |
0 - 0
1 - 0
|
Ullensaker/Kisa 3 | V | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2024-09-22 | 2 Strindheim |
0 - 1
0 - 2
|
Eidsvold TF | V | +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2024-09-14 | 1 Eidsvold TF |
2 - 1
2 - 4
|
Grorud | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2024-09-01 | 1 Alta |
1 - 1
2 - 4
|
Eidsvold TF | V | -0.5 | Více |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2024-08-24 | 2 Eidsvold TF |
0 - 0
3 - 1
|
Kjelsås 2 | V | +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
7-4 (11) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2024-08-17 | 2 Strommen |
1 - 2
2 - 3
|
Eidsvold TF | V | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
6-8 (14) | 3-6 (9) | 5 (0-5) | 0 (0-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2024-08-10 | 1 Eidsvold TF |
2 - 1
4 - 2
|
Follo 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2024-07-27 | 2 2 Eidsvold TF |
0 - 0
0 - 0
|
Skeid | R | +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2024-07-20 | 1 Ullensaker/Kisa |
2 - 1
4 - 3
|
Eidsvold TF 2 | P | -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
4-8 (12) | 2-6 (8) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2024-06-22 | 1 Eidsvold TF |
1 - 1
2 - 1
|
Strommen 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2024-06-15 | 2 Kjelsås |
0 - 0
2 - 2
|
Eidsvold TF 4 | R | -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2024-06-09 | Eidsvold TF |
0 - 0
2 - 2
|
Alta 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
10-5 (15) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2024-06-02 | 2 Skeid |
2 - 0
6 - 1
|
Eidsvold TF 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 | Více |
|
9-6 (15) | 7-2 (9) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2024-05-26 | 1 1 Eidsvold TF |
0 - 1
0 - 3
|
Stjørdals/Blink | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-7 (13) | 4-4 (8) | 4 (0-4) | 1 (1-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2024-05-20 | 1 Follo |
0 - 1
0 - 2
|
Eidsvold TF 3 | V | 0.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2024-05-11 | 1 Eidsvold TF |
2 - 1
3 - 1
|
Strindheim 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
8-4 (12) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 4 (1-3) | ||
| Norsko - Pohár | 2024-05-08 | Eidsvold TF |
0 - 2
3 - 5
|
Sandnes Ulf | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2024-05-04 | 1 Grorud |
1 - 0
2 - 2
|
Eidsvold TF 2 | R | -1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Norsko - Pohár | 2024-05-01 | 1 Eidsvold TF |
2 - 0
2 - 1
|
Asane 3 1 | V | 0.0 | Push | 11.0 | Více |
|
6-6 (12) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2024-04-27 | 1 Eidsvold TF |
0 - 0
2 - 0
|
Gjovik/Lyn 2 | V | -1.5, -2.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
12-4 (16) | 7-2 (9) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| Norsko - Pohár | 2024-04-24 | 2 Eidsvold TF |
0 - 0
1 - 0
|
Mjondalen 2 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2024-04-21 | 1 Eidsvold TF |
1 - 1
4 - 2
|
Junkeren 2 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2024-04-07 | Eidsvold TF |
1 - 0
2 - 1
|
Valerenga 2 2 | V | -0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
7-3 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-03-17 | Frigg |
2 - 2
5 - 3
|
Eidsvold TF | P | +0.5 | Více |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-02-27 | Grorud |
1 - 0
1 - 1
|
Eidsvold TF | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-02-17 | 4 Skeid |
1 - 3
5 - 4
|
Eidsvold TF 1 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
9-5 (14) | 3-4 (7) | 4 (1-3) | 2 (1-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-02-10 | 2 Eidsvold TF |
0 - 0
1 - 1
|
Arendal 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
2-7 (9) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.27 | 5.5 | 7 |
| Poločas | 1.667 | 2.875 | 6 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.75) | Domácí@1.9 | Hosté@1.9 |
| Poločas (-0.75) | Domácí@1.95 | Hosté@1.85 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.75) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Poločas (1.5) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 6 - 0 , Roh: 14 - 0
Roh: , Hendikep: -1.5, -2.0 , Góly: 3.5, 4.0
Skóre: 4 - 0 , Roh: 3 - 0 Poločas
Roh: , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 1.5
-
2' - 1st Goal - Kongsvinger -
10' - 1st Corner - Kongsvinger -
22' - 2nd Corner - Kongsvinger -
22' - 2nd Goal - Kongsvinger -
29' - 3rd Corner - Kongsvinger - Race to 3 Corners - Kongsvinger
-
32' - 3rd Goal - Kongsvinger -
39' - 4th Goal - Kongsvinger -
4-0 score at the end of First Half -
49' - 5th Goal - Kongsvinger -
53' - 6th Goal - Kongsvinger -
54' - 4th Corner - Kongsvinger -
59' - 5th Corner - Kongsvinger - Race to 5 Corners - Kongsvinger
-
65' - 6th Corner - Kongsvinger -
68' - 7th Corner - Kongsvinger - Race to 7 Corners - Kongsvinger
-
72' - 8th Corner - Kongsvinger - Race to 9 Corners - Kongsvinger
-
81' - 9th Corner - Kongsvinger -
85' - 10th Corner - Kongsvinger -
86' - 11th Corner - Kongsvinger -
86' - 12th Corner - Kongsvinger -
87' - 13th Corner - Kongsvinger -
87' - 14th Corner - Kongsvinger -
6-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

