ne, Sep 29, 2019 · 12:00
1 - 1
Celý zápas · Pol. 1-0
NejstaršíNedávné
VPVRPP
5.75
4.75
1.36
NedávnéNejstarší
RVVVRV

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.25
Góly celkem
Méně 9.5
Rohy celkem
+1.0
Kickers Offenbach U19
Kickers Offenbach U19
VVPVRPPNedávné
Více než 9.5 rohůVyrovnané4/7
Více než 2.5 gólůVíce5/7
Asijský handicapKryjeKryto 5/8
Mohuč U19
VVRVVRVVVRNedávnéStabilní0.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapKryjeKryto 6/10
Udává tempo · vyhrává 7 z 7 zápasů, v nichž dá gól prvníVyhrál 7 z posledních 10Gól v 1. poločase v 7 z posledních 10
Kickers Offenbach U19

4V-1R-3P v posledních 8 zápasech, s 16 vstřelenými a 14 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.0 pro, 1.8 proti. Výhry 50%, AH výhra 62%, góly Over 37%, rohy Over 50%.

Výsledek v plném čase
Výhra 50%4 Remíza 12%1 Prohra 37%3
Góly celkem 3.0, 3.5
Více 37%3 Neplatné 0%0 Méně 62%5
Rohy celkem 9.5
Více 50%4 Neplatné 0%0 Méně 50%4
Asijský hendikep
Výhra 62%5 Neplatné 12%1 Prohra 25%2
Mohuč U19

7V-3R-0P v posledních 10 zápasech, s 25 vstřelenými a 8 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.5 pro, 0.8 proti. Výhry 70%, AH výhra 60%, góly Over 40%, rohy Over 70%.

Výsledek v plném čase
Výhra 70%7 Remíza 30%3 Prohra 0%0
Góly celkem 3.0, 3.5
Více 40%4 Neplatné 0%0 Méně 60%6
Rohy celkem 9.5
Více 70%7 Neplatné 0%0 Méně 30%3
Asijský hendikep
Výhra 60%6 Neplatné 0%0 Prohra 40%4
Poslední
Kickers Offenbach U19
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Mohuč U19
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Kickers Offenbach U19
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Mohuč U19
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Žádná data

Kickers Offenbach U19 Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Německo - Bundesliga U19 2019-09-25 4 Kickers Offenbach U19
0 - 3
2 - 6
Eintracht Frankfurt U19 3 P +0.5 Více 9.5
Německo - Bundesliga U19 2019-09-22 1 Kaiserslautern U19
1 - 0
2 - 0
Kickers Offenbach U19 2 P 0.0 Méně 9.5
Německo - Bundesliga U19 2019-09-15 Kickers Offenbach U19
1 - 1
2 - 2
Augsburg U19 R 0.0 Více 9.5
Německo - Bundesliga U19 2019-08-24 1 Karlsruher U19
0 - 1
1 - 2
Kickers Offenbach U19 2 V -0.5 Push 9.5
Německo - Bundesliga U19 2019-08-17 1 4 Kickers Offenbach U19
0 - 1
1 - 2
VfB Stuttgart U19 2 1 P +1.0, +1.5 Méně
Německo - Bundesliga U19 2019-08-10 1 FC Ingolstadt U19
0 - 0
0 - 1
Kickers Offenbach U19 2 V -1.5 Méně
7-5 (12) 4-2 (6) 1 (1-0) 3 (2-1)
Evropa - Přátelská utkání 2019-07-20 Viktoria Griesheim U19
1 - 1
1 - 5
Kickers Offenbach U19 V +2.5 Více
3-3 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Německo - Bundesliga U19 2019-06-16 Kickers Offenbach U19
1 - 0
3 - 0
Elversberg U19 2 V -1.0, -1.5 Méně
8-0 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Mohuč U19 Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Německo - Bundesliga U19 2019-09-21 1 2 Mohuč U19
0 - 1
1 - 1
FC Ingolstadt U19 4 1 R -0.5, -1.0 Méně
Německo - Bundesliga U19 2019-09-14 SC Freiburg U19
0 - 1
0 - 2
Mohuč U19 2 V 0.0, +0.5 Méně 10.0
Německo - Pohár U19 2019-08-31 1 Köln U19
0 - 2
1 - 2
Mohuč U19 5 1 V 0.0, -0.5 Méně 10.0
Německo - Bundesliga U19 2019-08-24 2 Mohuč U19
2 - 0
3 - 2
Greuther Furth U19 2 V -2.0, -2.5 Více
Německo - Bundesliga U19 2019-08-21 3 Bayern Mnichov U19
0 - 0
1 - 1
Mohuč U19 2 R 0.0, -0.5 Méně 10.5
Německo - Bundesliga U19 2019-08-17 Mohuč U19
0 - 0
2 - 0
SSV Ulm U19 2 V -3.5 Méně 10.0 Méně
5-4 (9) 2-3 (5) 3 (1-2) 2 (1-1)
Německo - Bundesliga U19 2019-08-10 1 1 Heidenheim U19
1 - 4
2 - 6
Mohuč U19 3 V +1.0, +1.5 Více
3-5 (8) 2-3 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Německo - Bundesliga U19 2019-05-11 1 Bayern Mnichov U19
0 - 0
0 - 0
Mohuč U19 3 R 0.0, +0.5 Méně
2-6 (8) 1-5 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Německo - Bundesliga U19 2019-05-05 2 Mohuč U19
1 - 1
3 - 1
TSG Hoffenheim U19 2 V -0.5, -1.0 Více 10.0 Více
6-6 (12) 3-3 (6) 2 (1-1) 4 (1-3)
Německo - Bundesliga U19 2019-04-28 Mohuč U19
1 - 0
5 - 0
Eintracht Frankfurt U19 1 V -0.5, -1.0 Více
1-10 (11) 1-5 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Německo - Bundesliga U19 2019-04-13 2 Karlsruher U19
1 - 0
2 - 2
Mohuč U19 2 R +0.5, +1.0 Více 10.0 Méně
2-6 (8) 1-3 (4) 2 (0-2) 3 (1-2)
Německo - Bundesliga U19 2019-03-31 1 5 Augsburg U19
0 - 1
2 - 1
Mohuč U19 5 P +1.0 Push 10.0 Více
8-7 (15) 4-4 (8) 3 (1-2) 3 (1-2)
Německo - Bundesliga U19 2019-03-17 3 FSV Frankfurt U19
0 - 3
1 - 6
Mohuč U19 2 V +1.5 Více 9.5 Více
4-8 (12) 2-4 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
Německo - Bundesliga U19 2019-03-09 1 Mohuč U19
0 - 1
1 - 1
Stuttgarter Kickers U19 R -2 Méně
8-1 (9) 3-0 (3) 1 (1-0) 3 (2-1)
Německo - Bundesliga U19 2019-03-02 2 VfB Stuttgart U19
0 - 0
1 - 3
Mohuč U19 3 V 0.0, -0.5 Více
6-5 (11) 3-5 (8) 2 (0-2) 0 (0-0)
Německo - Bundesliga U19 2019-02-23 2 Mohuč U19
3 - 0
5 - 0
Norimberk U19 2 V -1.0 Více 9.5 Méně
4-2 (6) 3-2 (5) 2 (1-1) 1 (1-0)
Německo - Bundesliga U19 2019-02-16 1 SC Freiburg U19
0 - 2
1 - 2
Mohuč U19 3 V 0.0 Push
8-7 (15) 3-5 (8) 3 (1-2) 3 (1-2)
Německo - Bundesliga U19 2019-02-10 5 Mohuč U19
1 - 0
1 - 0
Kaiserslautern U19 2 V -1.0, -1.5 Méně 10.0 Méně
3-5 (8) 2-5 (7) 4 (0-4) 0 (0-0)
Evropa - Přátelská utkání 2019-01-26 Mohuč U19
2 - 0
3 - 0
Borussia M'gladbach U19 V 0.0,-0.5 Méně
5-4 (9) 3-2 (5) 1 (0-1) 2 (0-2)
Německo - Bundesliga U19 2018-12-08 3 Mohuč U19
1 - 1
3 - 2
FC Ingolstadt U19 1 V -0.5, -1.0 Více 9.5 Více
6-7 (13) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Německo - Bundesliga U19 2018-12-02 2 Mohuč U19
1 - 0
2 - 2
Bayern Mnichov U19 2 R 0.0, +0.5 Více 10.0 Méně
2-5 (7) 1-2 (3) 2 (0-2) 1 (0-1)
Německo - Bundesliga U19 2018-11-24 4 TSG Hoffenheim U19
0 - 1
0 - 2
Mohuč U19 2 V 0.0, -0.5 Méně 10.0 Více
7-7 (14) 1-5 (6) 2 (0-2) 3 (2-1)
Německo - Bundesliga U19 2018-11-10 2 Eintracht Frankfurt U19
0 - 1
0 - 1
Mohuč U19 2 V 0.0 Méně 9.0 Méně
6-2 (8) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Německo - Bundesliga U19 2018-11-04 5 Mohuč U19
1 - 0
1 - 2
Karlsruher U19 2 P -0.5, -1.0 Push 10.0 Více
4-7 (11) 1-4 (5) 2 (1-1) 3 (2-1)
Německo - Bundesliga U19 2018-10-27 1 Heidenheim U19
0 - 0
0 - 0
Mohuč U19 4 R +0.5 Méně 9.5 Více
3-12 (15) 1-4 (5) 1 (1-0) 2 (0-2)
Německo - Bundesliga U19 2018-10-21 4 Mohuč U19
1 - 0
1 - 2
Augsburg U19 2 P -0.5 Méně 9.0 Více
5-8 (13) 1-1 (2) 1 (1-0) 3 (3-0)
Německo - Bundesliga U19 2018-09-30 2 Stuttgarter Kickers U19
0 - 0
0 - 2
Mohuč U19 1 V +0.5 Méně
5-4 (9) 1-3 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Německo - Bundesliga U19 2018-09-23 2 Mohuč U19
1 - 1
3 - 1
VfB Stuttgart U19 4 V -0.5 Více 9.0 Více
4-6 (10) 1-3 (4) 3 (1-2) 1 (0-1)
Německo - Bundesliga U19 2018-09-16 2 Norimberk U19
0 - 1
1 - 4
Mohuč U19 2 V +0.5, +1.0 Více 9.0 Push
4-5 (9) 3-2 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Německo - Bundesliga U19 2018-08-26 2 Mohuč U19
1 - 0
2 - 0
SC Freiburg U19 3 V -0.5, -1.0 Méně
7-7 (14) 4-4 (8) 0 (0-0) 3 (1-2)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 5.75 4.75 1.364
Poločas 5 2.625 1.909
Asijský hendikep
Celý zápas (+1.0) Domácí@2.15 Hosté@1.675
Poločas (+0.5) Domácí@1.825 Hosté@1.975
Rohy celkem
Celý zápas (9.5) Ví[email protected] Méně@1.95
Poločas (4.5) Ví[email protected] Méně@1.9
Góly celkem
Celý zápas (3.25) Více@2 Méně@1.8
Poločas (1.25) Ví[email protected] Méně@1.95


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 1 , Roh: 7 - 8

Roh: 9.5 , Hendikep: +1.0 , Góly: 3.0, 3.5

3
Střela na branku
9
2
Střela mimo
6
126
Útok
156
85
Nebezpečný útok
126
42
Držení míče %
58

Skóre: 1 - 0 , Roh: 2 - 3 Poločas

Roh: 4.5 , Hendikep: +0.5 , Góly: 1.0, 1.5

2
Střela na branku
2
1
Střela mimo
3
66
Útok
73
43
Nebezpečný útok
57
46
Držení míče %
54
  • 7' - 1st Corner - Kickers Offenbach U19
  • 8' - 1st Goal - Kickers Offenbach U19
  • 10' - 2nd Corner - Mohuč U19
  • 16' - 1st Yellow Card - Kickers Offenbach U19
  • 20' - 3rd Corner - Mohuč U19
  • 22' - 4th Corner - Kickers Offenbach U19
  • 25' - 2nd Yellow Card - Mohuč U19
  • 31' - 5th Corner - Mohuč U19
  • Race to 3 Corners - Mohuč U19
  • 34' - 3rd Yellow Card - Mohuč U19
  • 40' - 4th Yellow Card - Mohuč U19
  • 44' - 5th Yellow Card - Mohuč U19
  • 44' - 6th Yellow Card - Mohuč U19
  • 45' - 7th Yellow Card - Kickers Offenbach U19
  • 1-0 score at the end of First Half
  • 52' - 6th Corner - Mohuč U19
  • 54' - 7th Corner - Kickers Offenbach U19
  • Race to 5 Corners - Mohuč U19
  • 55' - 8th Corner - Mohuč U19
  • 55' - 9th Corner - Mohuč U19
  • 59' - 10th Corner - Kickers Offenbach U19
  • 59' - 11th Corner - Kickers Offenbach U19
  • 65' - 12th Corner - Mohuč U19
  • Race to 7 Corners - Mohuč U19
  • 70' - 2nd Goal - Mohuč U19
  • 77' - 13th Corner - Mohuč U19
  • 79' - 8th Yellow Card - Kickers Offenbach U19
  • 85' - 14th Corner - Kickers Offenbach U19
  • 90+3' - 15th Corner - Kickers Offenbach U19
  • 1-1 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění