st, Jun 26, 2019 · 19:00
NejstaršíNedávné
V
19.00
15.00
1.03
NedávnéNejstarší
VVVVRR
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 5.5
Góly celkem
–
Rohy celkem
+4.5
KFC Eppegem
KFC Eppegem vs KV Mechelen Profil týmů
KFC Eppegem
Žádná data
Asijský handicapKryje1/1
KV Mechelen
RVVVVPRRVVNedávnéPokles-0.9 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 22
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Poslední
| KFC Eppegem | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| KV Mechelen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| KFC Eppegem | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| KV Mechelen | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 5.5
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.70,
Sm. odch.: 1.25, Medián: 3,
Modus: 3,
Více: 0%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
KFC Eppegem vs KV Mechelen Časové rozložení gólů/rohů
KFC Eppegem vs KV Mechelen Vzájemné zápasy
KFC Eppegem vs KV Mechelen Zobrazit celé H2H →Žádná data
| KFC Eppegem Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Belgium Provincial League | 2016-01-10 | 1 3 Crossing Schaerbeek |
1 - 2
1 - 3
|
KFC Eppegem 3 | V | +1.5 | Push |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| KV Mechelen Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Belgie - Pohár | 2019-05-01 | 2 Gent |
1 - 1
1 - 2
|
KV Mechelen 2 | V | -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-04-24 | 1 Lokeren |
0 - 0
0 - 3
|
KV Mechelen 1 | V | 0.0 | Více |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-04-18 | KVV Thes Sport |
1 - 1
1 - 2
|
KV Mechelen | V | +1.0 | Méně |
|
||||||
| Belgie - První divize B - play-off | 2019-03-16 | 1 KV Mechelen |
0 - 0
2 - 1
|
KFCO Beerschot Wilrijk 4 1 | V | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Belgie - První divize B - play-off | 2019-03-09 | 1 2 KFCO Beerschot Wilrijk |
0 - 0
0 - 0
|
KV Mechelen 4 | R | 0.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Belgie - První divize B | 2019-03-03 | 1 3 Lommel |
0 - 1
1 - 1
|
KV Mechelen 3 1 | R | +1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Belgie - První divize B | 2019-02-23 | KV Mechelen |
0 - 2
0 - 5
|
Union Saint-Gilloise 4 | P | -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-7 (9) | 0-6 (6) | 4 (0-4) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2019-02-15 | Tubize |
0 - 2
0 - 3
|
KV Mechelen 1 | V | +1.0, +1.5 | Více | 9.5 | Více |
|
5-9 (14) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 5 (1-4) |
| Belgie - První divize B | 2019-02-09 | 1 KV Mechelen |
1 - 1
2 - 1
|
OH Leuven 4 1 | V | -1.5 | Více | 9.5 | Více |
|
11-0 (11) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2019-02-02 | 4 KV Mechelen |
1 - 0
3 - 0
|
Westerlo 4 | V | -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Belgie - Pohár | 2019-01-29 | Union Saint-Gilloise |
0 - 1
1 - 2
|
KV Mechelen | V | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2019-01-26 | 3 KFCO Beerschot Wilrijk |
0 - 0
0 - 0
|
KV Mechelen 3 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-7 (12) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Belgie - Pohár | 2019-01-23 | KV Mechelen |
0 - 0
0 - 0
|
Union Saint-Gilloise 3 1 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Belgie - První divize B | 2019-01-18 | 2 KV Mechelen |
2 - 1
2 - 2
|
Roeselare 1 1 | R | -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
11-5 (16) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| Belgie - První divize B | 2019-01-13 | 1 3 Union Saint-Gilloise |
1 - 1
1 - 2
|
KV Mechelen 3 | V | +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-01-07 | 2 Holstein Kiel |
1 - 0
2 - 0
|
KV Mechelen | P | -0.5 | Méně |
|
5-7 (12) | 2-6 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Belgie - První divize B | 2018-12-22 | 2 KV Mechelen |
3 - 1
3 - 1
|
Tubize 3 | V | -1.5 | Více | 9.5 | Více |
|
8-2 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Belgie - Pohár | 2018-12-19 | 2 KV Mechelen |
2 - 0
3 - 0
|
KV Kortrijk 4 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2018-12-14 | 1 1 OH Leuven |
1 - 1
1 - 3
|
KV Mechelen 2 | V | +0.5, +1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
5-7 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Belgie - První divize B | 2018-12-08 | 3 Westerlo |
0 - 0
1 - 3
|
KV Mechelen | V | +0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
8-4 (12) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 4 (4-0) |
| Belgie - Pohár | 2018-12-05 | KV Mechelen |
0 - 0
2 - 0
|
Lokeren 4 | V | -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-8 (15) | 4-4 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2018-11-30 | 1 KV Mechelen |
0 - 1
1 - 1
|
KFCO Beerschot Wilrijk 6 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Belgie - První divize B | 2018-11-23 | 3 Roeselare |
0 - 0
0 - 0
|
KV Mechelen 3 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2018-11-17 | 1 KV Mechelen |
1 - 0
3 - 2
|
Lommel 3 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Belgie - První divize B | 2018-11-09 | 2 KV Mechelen |
1 - 0
2 - 1
|
Union Saint-Gilloise 4 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
2-9 (11) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2018-11-04 | 2 Westerlo |
0 - 2
0 - 3
|
KV Mechelen 3 | V | +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Belgie - První divize B | 2018-10-30 | 1 2 Tubize |
0 - 3
0 - 3
|
KV Mechelen | V | +1.0 | Více |
|
4-3 (7) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Belgie - První divize B | 2018-10-27 | 1 KV Mechelen |
0 - 0
3 - 0
|
Roeselare 3 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Belgie - První divize B | 2018-10-21 | 1 KV Mechelen |
2 - 0
3 - 0
|
KFCO Beerschot Wilrijk 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
8-7 (15) | 3-4 (7) | 4 (1-3) | 1 (0-1) |
| Belgie - První divize B | 2018-10-05 | 1 KV Mechelen |
2 - 0
3 - 0
|
OH Leuven 2 | V | -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
9-1 (10) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 19 | 15 | 1.025 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+4.5) | Domácí@1.9 | Hosté@1.9 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (5.5) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 4 , Roh: 8 - 5
Roh: , Hendikep: +4.5 , Góly: 5.5
Skóre: 1 - 2 , Roh: 3 - 2 Poločas
Roh: , Hendikep: , Góly:
-
5' - 1st Corner - KFC Eppegem -
16' - 2nd Corner - KV Mechelen -
22' - 3rd Corner - KFC Eppegem -
22' - 1st Yellow Card - KV Mechelen -
23' - 1st Goal - KFC Eppegem -
32' - 4th Corner - KV Mechelen -
37' - 5th Corner - KFC Eppegem - Race to 3 Corners - KFC Eppegem
-
45+1' - 2nd Goal - KV Mechelen -
45+3' - 3rd Goal - KV Mechelen -
1-2 score at the end of First Half -
47' - 6th Corner - KV Mechelen -
47' - 7th Corner - KV Mechelen -
51' - 4th Goal - KFC Eppegem -
57' - 8th Corner - KFC Eppegem -
63' - 5th Goal - KV Mechelen -
66' - 9th Corner - KFC Eppegem - Race to 5 Corners - KFC Eppegem
-
75' - 10th Corner - KV Mechelen -
83' - 11th Corner - KFC Eppegem -
83' - 12th Corner - KFC Eppegem - Race to 7 Corners - KFC Eppegem
-
89' - 6th Goal - KV Mechelen -
90' - 13th Corner - KFC Eppegem -
2-4 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

