st, Apr 5, 2023 · 14:00
NejstaršíNedávné
VPPPVR
2.40
3.40
2.50
NedávnéNejstarší
PPVRVP
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.75
Góly celkem
–
Rohy celkem
0.0
KF Llapi
KF Llapi vs KF Gjilani Profil týmů
KF Llapi
VVPVVPPPVRNedávnéPokles-1.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 18
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
V závěru odpadáUdává tempoGól v 1. poločase v 9 z posledních 10Více než 2.5 karty v 9 z posledních 10
KF Gjilani
PRRRPVRVPPNedávnéZlepšení+0.6 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 18
Více než 9.5 rohůMéně1/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapNekryje4/10
Poslední
| KF Llapi | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| KF Gjilani | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| KF Llapi | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| KF Gjilani | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5, 3.0
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.48,
Sm. odch.: 1.40, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 43%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
KF Llapi vs KF Gjilani Časové rozložení gólů/rohů
KF Llapi vs KF Gjilani Vzájemné zápasy
KF Llapi vs KF Gjilani Zobrazit celé H2H →| KF Llapi Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Kosovo - Pohár | 2022-03-16 | KF Llapi |
0 - 0
2 - 0
|
KF Gjilani 3 | V | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Kosovo - Superliga | 2021-11-28 | 2 KF Llapi |
0 - 0
0 - 0
|
KF Gjilani 2 | R | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Kosovo - Superliga | 2021-09-29 | 1 3 KF Gjilani |
0 - 1
2 - 1
|
KF Llapi 2 1 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
||||||
| Kosovo - Superliga | 2021-04-17 | 6 KF Gjilani |
0 - 1
0 - 2
|
KF Llapi 4 1 | V | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Kosovo - Superliga | 2021-02-21 | 3 KF Llapi |
1 - 0
3 - 1
|
KF Gjilani 4 | V | 0.0 | Více |
|
||||||
| Kosovo - Superliga | 2020-06-29 | 1 KF Gjilani |
1 - 2
2 - 2
|
KF Llapi 3 | R | -1.5, -2.0 | Více |
|
8-4 (12) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Kosovo - Superliga | 2020-03-08 | 3 KF Llapi |
2 - 0
2 - 1
|
KF Gjilani 1 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
6-8 (14) | 6-2 (8) | 4 (4-0) | 0 (0-0) | ||
| Kosovo - Superliga | 2019-03-06 | 4 KF Gjilani |
0 - 0
0 - 1
|
KF Llapi 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 8.0 | Více |
|
5-8 (13) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Kosovo - Superliga | 2018-10-17 | 2 KF Llapi |
1 - 0
3 - 1
|
KF Gjilani | V | -0.5 | Více |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| KF Llapi Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Kosovo - Pohár | 2023-03-15 | 1 KF Llapi |
1 - 2
2 - 2
|
KF Malisheva 2 | R | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Kosovo - Superliga | 2023-03-12 | 3 KF Llapi |
1 - 0
3 - 2
|
KF Ballkani | V | +1.0 | Více |
|
||||||
| Kosovo - Superliga | 2023-03-08 | 2 KF Ferizaj |
1 - 1
2 - 1
|
KF Llapi 2 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
||||||
| Kosovo - Superliga | 2023-03-04 | 2 KF Drita |
0 - 0
2 - 0
|
KF Llapi 2 | P | -1.0 | Méně |
|
||||||
| Kosovo - Superliga | 2023-02-26 | 1 KF Llapi |
0 - 2
0 - 2
|
KF Prishtina 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Kosovo - Superliga | 2023-02-23 | 2 KF Dukagjini |
0 - 1
0 - 1
|
KF Llapi 3 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
9-4 (13) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Kosovo - Superliga | 2023-02-11 | 2 KF Drenica Skenderaj |
0 - 1
0 - 1
|
KF Llapi 3 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
0-7 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Kosovo - Superliga | 2022-12-04 | 1 KF Llapi |
0 - 1
0 - 3
|
KF Ballkani | P | +0.5 | Více |
|
9-0 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Kosovo - Superliga | 2022-11-10 | 2 KF Ballkani |
0 - 2
1 - 4
|
KF Llapi 2 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
10-0 (10) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Kosovo - Superliga | 2022-10-30 | 5 KF Llapi |
4 - 1
4 - 1
|
KF Drita 4 | V | +0.5 | Více |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Kosovo - Superliga | 2022-10-26 | 1 KF Llapi |
0 - 0
0 - 1
|
KF Dukagjini 5 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
15-1 (16) | 8-0 (8) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Kosovo - Superliga | 2022-10-16 | 5 Trepca 89 |
1 - 0
3 - 3
|
KF Llapi 3 | R | 0.0, -0.5 | Více |
|
1-10 (11) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 5 (0-5) | ||
| Kosovo - Superliga | 2022-08-14 | 1 KF Drenica Skenderaj |
0 - 1
0 - 1
|
KF Llapi 3 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Evropská konferenční liga UEFA - kvalifikace | 2022-07-14 | 1 KF Llapi |
1 - 1
2 - 2
|
Buducnost Podgorica 3 | R | 0.0 | Více | 9.0 | Více |
|
13-1 (14) | 6-0 (6) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Evropská konferenční liga UEFA - kvalifikace | 2022-07-07 | 5 Buducnost Podgorica |
2 - 0
2 - 0
|
KF Llapi 3 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-06-28 | 1 Laci |
1 - 0
2 - 0
|
KF Llapi 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-06-26 | Makedonija Gj. P |
0 - 0
1 - 1
|
KF Llapi 1 | R | 0.0,-0.5 | Méně | 8.0 | Více |
|
7-10 (17) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 4 (0-4) |
| Kosovo - Pohár | 2022-05-26 | 6 KF Llapi |
1 - 1
2 - 1
|
KF Drita 5 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Kosovo - Superliga | 2022-05-01 | 2 KF Llapi |
0 - 1
1 - 1
|
KF Ballkani 1 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Kosovo - Superliga | 2022-04-28 | 3 KF Malisheva |
0 - 0
0 - 2
|
KF Llapi 2 | V | 0.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Kosovo - Superliga | 2022-04-17 | 3 KF Llapi |
1 - 0
1 - 0
|
KF Drita 4 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
3-8 (11) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 2 (1-1) | ||
| Kosovo - Superliga | 2022-04-10 | 3 KF Ulpiana |
0 - 1
0 - 2
|
KF Llapi 1 | V | +0.5, +1.0 | Méně |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Kosovo - Pohár | 2022-03-16 | KF Llapi |
0 - 0
2 - 0
|
KF Gjilani 3 | V | 0.0 | Méně |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Kosovo - Superliga | 2022-03-10 | 2 KF Llapi |
1 - 1
3 - 3
|
KF Drenica Skenderaj 2 | R | -1.0 | Více |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Kosovo - Superliga | 2022-03-06 | 2 KF Ballkani |
0 - 0
1 - 0
|
KF Llapi 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Kosovo - Superliga | 2022-02-26 | 1 2 KF Llapi |
2 - 0
3 - 0
|
KF Malisheva 5 | V | -1 | Více |
|
1-1 (2) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Kosovo - Superliga | 2022-02-19 | 2 KF Drita |
0 - 0
1 - 1
|
KF Llapi 6 | R | 0.0,-0.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Kosovo - Superliga | 2021-12-05 | 3 KF Dukagjini |
0 - 0
0 - 0
|
KF Llapi 4 | R | +1.0 | Méně |
|
8-6 (14) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Kosovo - Superliga | 2021-11-28 | 2 KF Llapi |
0 - 0
0 - 0
|
KF Gjilani 2 | R | 0.0 | Méně |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Kosovo - Superliga | 2021-11-25 | 2 KF Drenica Skenderaj |
1 - 0
3 - 5
|
KF Llapi 2 | V | 0.0 | Více |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| KF Gjilani Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Kosovo - Superliga | 2023-04-01 | KF Ballkani |
1 - 0
2 - 0
|
KF Gjilani | P | -1.0, -1.5 | Méně | 8.0 |
|
|||||
| Kosovo - Superliga | 2023-03-12 | 2 KF Drita |
1 - 0
1 - 0
|
KF Gjilani 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
||||||
| Kosovo - Superliga | 2023-02-22 | 5 KF Drenica Skenderaj |
1 - 1
1 - 2
|
KF Gjilani 2 | V | 0.0 | Více |
|
||||||
| Kosovo - Superliga | 2023-02-19 | 7 KF Gjilani |
1 - 1
2 - 2
|
KF Malisheva 4 | R | -0.5 | Více |
|
||||||
| Kosovo - Pohár | 2023-02-05 | 2 KF Gjilani |
0 - 0
4 - 0
|
KF Vjosa 2 | V | -1.5 | Více |
|
||||||
| Kosovo - Superliga | 2022-11-27 | KF Gjilani |
0 - 1
0 - 3
|
KF Ballkani | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Kosovo - Superliga | 2022-11-10 | 4 KF Gjilani |
0 - 0
1 - 1
|
KF Drita 5 | R | +0.5 | Méně |
|
1-5 (6) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Kosovo - Superliga | 2022-11-05 | 1 KF Prishtina |
1 - 0
2 - 2
|
KF Gjilani 2 | R | -0.5 | Více |
|
9-1 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Kosovo - Superliga | 2022-10-23 | 1 1 Trepca 89 |
0 - 1
1 - 1
|
KF Gjilani 3 | R | 0.0 | Méně |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 2 (0-2) | ||
| Kosovo - Superliga | 2022-10-20 | 2 KF Gjilani |
0 - 0
0 - 2
|
KF Drenica Skenderaj 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Kosovo - Superliga | 2022-09-14 | 2 KF Drita |
3 - 0
4 - 1
|
KF Gjilani 2 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Kosovo - Superliga | 2022-09-11 | 4 KF Gjilani |
1 - 0
1 - 1
|
KF Prishtina 2 | R | -0.5 | Méně |
|
5-10 (15) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Kosovo - Superliga | 2022-09-04 | 4 KF Dukagjini |
0 - 1
0 - 1
|
KF Gjilani 4 | V | +1.0, +1.5 | Méně |
|
1-2 (3) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Kosovo - Superliga | 2022-08-24 | 1 2 KF Drenica Skenderaj |
0 - 0
0 - 0
|
KF Gjilani 2 1 | R | 0.0,+0.5 | Méně |
|
3-8 (11) | 2-2 (4) | 4 (2-2) | 1 (0-1) | ||
| Kosovo - Superliga | 2022-08-21 | 3 KF Gjilani |
0 - 0
1 - 0
|
KF Malisheva 3 | V | -1.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Evropská konferenční liga UEFA - kvalifikace | 2022-07-14 | 6 FK Liepaja |
0 - 0
3 - 1
|
KF Gjilani 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Evropská konferenční liga UEFA - kvalifikace | 2022-07-07 | 2 KF Gjilani |
1 - 0
1 - 0
|
FK Liepaja 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Kosovo - Superliga | 2022-05-22 | 1 5 KF Ballkani |
2 - 0
2 - 0
|
KF Gjilani 2 | P | -0.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Kosovo - Superliga | 2022-05-15 | KF Gjilani |
2 - 1
3 - 4
|
KF Malisheva 4 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
5-5 (10) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 2 (2-0) | ||
| Kosovo - Superliga | 2022-04-27 | 3 KF Gjilani |
1 - 1
1 - 2
|
KF Prishtina 4 | P | -0.5 | Více |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Kosovo - Superliga | 2022-04-24 | 2 KF Dukagjini |
2 - 0
2 - 0
|
KF Gjilani 1 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Kosovo - Pohár | 2022-03-16 | KF Llapi |
0 - 0
2 - 0
|
KF Gjilani 3 | P | 0.0 | Méně |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Kosovo - Superliga | 2022-03-10 | 1 3 KF Drita |
0 - 1
1 - 1
|
KF Gjilani 5 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Kosovo - Superliga | 2022-02-27 | 2 KF Prishtina |
0 - 1
2 - 2
|
KF Gjilani 1 | R | 0.0, +0.5 | Více |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Kosovo - Superliga | 2022-02-24 | 1 3 KF Gjilani |
1 - 0
2 - 1
|
KF Dukagjini 4 | V | -1.5 | Více |
|
0-5 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Kosovo - Superliga | 2022-02-20 | 1 KF Feronikeli |
0 - 1
1 - 3
|
KF Gjilani | V | +2 | Více |
|
0-10 (10) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 3 (0-3) | ||
| Kosovo - Pohár | 2022-02-05 | 2 KF Gjilani |
1 - 1
2 - 1
|
KF Dukagjini 3 1 | V | -1.0,-1.5 | Více |
|
3-4 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Kosovo - Superliga | 2021-12-04 | 1 KF Gjilani |
1 - 1
3 - 1
|
KF Malisheva 3 1 | V | -0.5 | Více |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Kosovo - Superliga | 2021-11-28 | 2 KF Llapi |
0 - 0
0 - 0
|
KF Gjilani 2 | R | 0.0 | Méně |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Kosovo - Superliga | 2021-11-25 | 1 KF Gjilani |
0 - 0
1 - 0
|
KF Drita 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
1-7 (8) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 2 (0-2) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.4 | 3.4 | 2.5 |
| Poločas | 2.875 | 2.3 | 3 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (0.0) | Domácí@1.85 | Hosté@1.95 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.85 | Hosté@1.95 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.75) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.725 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 2 , Roh: 6 - 2
Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.5, 3.0
Skóre: 1 - 2 , Roh: 3 - 2 Poločas
Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0, 1.5
- 1' - 1st Offside - KF Gjilani
-
6' - 1st Corner - KF Gjilani -
7' - 2nd Corner - KF Gjilani -
7' - 1st Goal - KF Gjilani - 9' - 2nd Offside - KF Llapi
-
9' - 1st Yellow Card - KF Gjilani -
11' - 2nd Yellow Card - KF Gjilani -
18' - 2nd Goal - KF Gjilani - 20' - 3rd Offside - KF Gjilani
- 22' - 4th Offside - KF Llapi
- 26' - 5th Offside - KF Gjilani
-
28' - 3rd Yellow Card - KF Llapi -
31' - 3rd Corner - KF Llapi -
37' - 4th Corner - KF Llapi -
38' - 5th Corner - KF Llapi - Race to 3 Corners - KF Llapi
-
39' - 3rd Goal - KF Llapi -
1-2 score at the end of First Half - 55' - 6th Offside - KF Gjilani
-
58' - 6th Corner - KF Llapi -
65' - 7th Corner - KF Llapi - Race to 5 Corners - KF Llapi
-
77' - 8th Corner - KF Llapi -
90+5' - 4th Yellow Card - KF Gjilani -
90+6' - 5th Yellow Card - KF Llapi -
1-2 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

