Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.0
Góly celkem
–
Rohy celkem
-0.25
KF Drita
KF Drita vs Linfield Profil týmů
KF Drita
Hodnocení se připravuje
PRPVVVVVPVNedávnéV ráži+0.6 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 11
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapKryje6/10
Linfield
Hodnocení se připravuje
VVRVPVVVVVNedávnéV ráži+1.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapKryje6/10
KF Drita vs Linfield Fakta o zápasu
KF Drita
7V-1R-2P v posledních 10 zápasech, s 25 vstřelenými a 10 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.5 pro, 1.0 proti. Výhry 70%, AH výhra 60%, góly Over 70%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 70%7
Remíza 10%1
Prohra 20%2
Góly celkem 2.0
Více 70%7
Neplatné 10%1
Méně 20%2
Asijský hendikep
Výhra 60%6
Neplatné 0%0
Prohra 40%4
Linfield
8V-1R-1P v posledních 10 zápasech, s 28 vstřelenými a 8 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.8 pro, 0.8 proti. Výhry 80%, AH výhra 60%, góly Over 80%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 80%8
Remíza 10%1
Prohra 10%1
Góly celkem 2.0
Více 80%8
Neplatné 10%1
Méně 10%1
Asijský hendikep
Výhra 60%6
Neplatné 0%0
Prohra 40%4
Poslední
| KF Drita | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Linfield | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| KF Drita | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Linfield | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 3.28,
Sm. odch.: 1.95, Medián: 3,
Modus: 3,
Více: 76%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
KF Drita vs Linfield Časové rozložení gólů/rohů
KF Drita vs Linfield Vzájemné zápasy
KF Drita vs Linfield Zobrazit celé H2H →Žádná data
| KF Drita Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Kosovo - Superliga | 2020-07-21 | 1 KF Drita |
0 - 0
1 - 0
|
KF Drenica Skenderaj 1 | V | -1.5 | Méně |
|
||||||
| Kosovo - Superliga | 2020-07-18 | 3 KF Drita |
0 - 0
0 - 2
|
KF Gjilani 4 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Kosovo - Superliga | 2020-07-09 | KF Drita |
1 - 0
2 - 1
|
KF Feronikeli 1 | V | -1.5 | Push |
|
||||||
| Kosovo - Superliga | 2020-07-05 | 4 KF Llapi |
0 - 2
0 - 4
|
KF Drita 5 | V | +0.5, +1.0 | Více |
|
||||||
| Kosovo - Superliga | 2020-06-24 | 2 KF Vushtrria |
0 - 2
0 - 4
|
KF Drita 3 | V | +2.5 | Více |
|
||||||
| Kosovo - Superliga | 2020-03-08 | 3 KF Drita |
1 - 0
2 - 1
|
KF Prishtina 4 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Kosovo - Superliga | 2020-02-28 | KF Drita |
3 - 0
4 - 1
|
KF Drenica Skenderaj 2 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
2-8 (10) | 0-6 (6) | 6 (0-6) | 2 (2-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2020-01-22 | KF Drita |
7 - 0
7 - 2
|
KF Dardana 1 1 | V | -2.0, -2.5 | Více |
|
9-2 (11) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2020-01-19 | 1 KF Shkupi Skopje |
0 - 0
0 - 0
|
KF Drita 1 | R | -0.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Kosovo - Superliga | 2019-12-01 | 3 Trepca 89 |
2 - 0
3 - 1
|
KF Drita 3 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
5-8 (13) | 2-7 (9) | 3 (0-3) | 2 (1-1) | ||
| Kosovo - Superliga | 2019-11-09 | 1 KF Feronikeli |
0 - 0
0 - 0
|
KF Drita 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
7-7 (14) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Kosovo - Superliga | 2019-11-03 | 1 KF Flamurtari Pristina |
0 - 0
1 - 0
|
KF Drita 3 | P | 0.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Kosovo - Superliga | 2019-10-27 | 2 KF Ferizaj |
0 - 0
0 - 2
|
KF Drita 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
0-7 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Kosovo - Superliga | 2019-10-24 | 1 KF Prishtina |
0 - 0
1 - 0
|
KF Drita 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Kosovo - Superliga | 2019-10-03 | KF Drita |
2 - 0
5 - 1
|
KF Vushtrria 2 | V | -1.0 | Více | 8.0 | Více |
|
5-5 (10) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Kosovo - Superliga | 2019-09-29 | 5 KF Gjilani |
0 - 1
0 - 1
|
KF Drita 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
0-2 (2) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Kosovo - Superliga | 2019-09-22 | 2 KF Drita |
0 - 1
1 - 1
|
Trepca 89 2 | R | -0.5 | Méně |
|
8-3 (11) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Kosovo - Superliga | 2019-08-30 | 2 KF Dukagjini |
0 - 2
0 - 4
|
KF Drita 1 | V | +0.5 | Více |
|
8-5 (13) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Kosovo - Superliga | 2019-04-14 | 1 KF Drita |
0 - 2
2 - 2
|
KF Drenica Skenderaj 3 | R | 0.0, -0.5 | Více |
|
11-2 (13) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 3 (3-0) | ||
| Kosovo - Superliga | 2019-04-03 | 1 KF Drita |
1 - 0
4 - 0
|
KF KEK-U 4 | V | -3.0 | Push |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Kosovo - Superliga | 2019-03-29 | 5 KF Ferizaj |
1 - 0
1 - 2
|
KF Drita 3 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
1-12 (13) | 0-6 (6) | 4 (0-4) | 2 (0-2) | ||
| Kosovo - Superliga | 2019-03-16 | 3 KF Drita |
0 - 0
2 - 0
|
KF Liria Prizren 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Kosovo - Superliga | 2019-03-09 | 3 KF Drita |
1 - 0
1 - 0
|
KF Ferizaj 3 | V | -1.0 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Kosovo - Superliga | 2019-03-05 | 1 KF Ballkani |
1 - 0
1 - 2
|
KF Drita 2 | V | 0.0 | Více |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Kosovo - Superliga | 2019-03-01 | 2 KF Drita |
0 - 0
2 - 0
|
KF Drenica Skenderaj 4 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 3 (3-0) | ||
| Kosovo - Superliga | 2019-02-24 | 1 Trepca 89 |
1 - 0
1 - 0
|
KF Drita 2 | P | 0.0 | Méně |
|
7-4 (11) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 6 (5-1) | ||
| Kosovo - Superliga | 2019-02-16 | 1 KF Drita |
1 - 0
3 - 1
|
KF Gjilani 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
2-2 (4) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Kosovo - Pohár | 2019-02-10 | 3 FC Vellaznimi |
1 - 0
1 - 0
|
KF Drita 3 | P | +0.5, +1.0 | Méně |
|
5-9 (14) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Kosovo - Superliga | 2018-10-30 | 1 KF Flamurtari Pristina |
0 - 1
0 - 1
|
KF Drita 4 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Kosovo - Superliga | 2018-10-20 | 1 4 KF Ferizaj |
0 - 1
0 - 2
|
KF Drita 3 | V | 0.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Linfield Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2020-03-07 | 3 Carrick Rangers |
0 - 1
0 - 2
|
Linfield 1 | V | +1.0, +1.5 | Méně |
|
||||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2020-02-21 | 1 Linfield |
1 - 0
4 - 0
|
Crusaders 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2020-02-14 | 5 Ballymena Utd |
1 - 2
1 - 4
|
Linfield 2 | V | +1.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2020-02-08 | 4 Warrenpoint Town |
0 - 1
1 - 2
|
Linfield 1 | V | +1.5, +2.0 | Méně |
|
||||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2020-02-04 | 2 Linfield |
1 - 1
2 - 1
|
Dungannon Swifts 3 | V | -2.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2020-01-28 | 2 Larne |
2 - 1
3 - 1
|
Linfield 1 | P | +0.5 | Více |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2020-01-25 | Linfield |
5 - 1
8 - 1
|
Glenavon 4 1 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
8-5 (13) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2020-01-18 | 1 Linfield |
0 - 0
0 - 0
|
Dungannon Swifts 2 | R | -2.5, -3.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2020-01-13 | 2 Cliftonville |
1 - 1
1 - 2
|
Linfield 2 | V | 0.0 | Více | 11.0 | Více |
|
8-8 (16) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2020-01-01 | Linfield |
2 - 0
3 - 0
|
Institute 2 | V | -2.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
12-2 (14) | 8-2 (10) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2019-12-21 | 2 Linfield |
0 - 1
1 - 1
|
Crusaders 4 | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-3 (12) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2019-12-14 | 1 Warrenpoint Town |
0 - 1
0 - 2
|
Linfield 1 | V | +2.0 | Méně |
|
1-12 (13) | 1-8 (9) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2019-12-07 | 1 2 Linfield |
0 - 0
1 - 0
|
Cliftonville 3 1 | V | -0.5 | Méně |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Severní Irsko - Ligový pohár | 2019-12-03 | 1 Linfield |
0 - 0
0 - 3
|
Coleraine 2 | P | -0.5 | Push | 9.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2019-11-30 | Linfield |
0 - 0
1 - 0
|
Larne 1 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2019-11-26 | 3 Ballymena Utd |
1 - 2
1 - 2
|
Linfield 4 1 | V | +0.5, +1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 4 (1-3) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2019-11-22 | 2 Glenavon |
1 - 0
1 - 0
|
Linfield 2 | P | +1.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
8-13 (21) | 6-5 (11) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2019-11-16 | 1 3 Institute |
0 - 2
0 - 3
|
Linfield 1 | V | +1.5 | Push |
|
4-6 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Ireland Champions Cup | 2019-11-11 | 2 Dundalk |
3 - 0
6 - 0
|
Linfield | P | -1.0 | Více |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Ireland Champions Cup | 2019-11-08 | 1 Linfield |
1 - 0
1 - 1
|
Dundalk 1 | R | +0.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2019-11-02 | Linfield |
1 - 0
2 - 0
|
Carrick Rangers 3 | V | -1.5, -2.0 | Méně |
|
11-1 (12) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Severní Irsko - Ligový pohár | 2019-10-29 | 2 Linfield |
1 - 0
1 - 0
|
Cliftonville 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
8-2 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2019-10-26 | 1 Coleraine |
0 - 0
1 - 0
|
Linfield 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 4 (2-2) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2019-10-22 | Linfield |
3 - 0
7 - 0
|
Warrenpoint Town 1 | V | -2.5, -3.0 | Více | 11.0 | Více |
|
18-2 (20) | 10-0 (10) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2019-10-19 | 1 Linfield |
2 - 0
2 - 1
|
Ballymena Utd | V | -1.0 | Push | 10.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2019-10-04 | 6 Crusaders |
0 - 0
1 - 0
|
Linfield 3 | P | 0.0 | Méně |
|
1-8 (9) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2019-09-28 | Linfield |
4 - 0
7 - 0
|
Glenavon | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
5-5 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2019-09-23 | 1 Carrick Rangers |
0 - 1
0 - 3
|
Linfield 1 | V | +1.0, +1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
6-5 (11) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Severní Irsko - Ligový pohár | 2019-09-17 | 2 Ballinamallard Utd |
2 - 2
3 - 3
|
Linfield 2 | R | +2.5 | Více |
|
2-14 (16) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 5 (0-5) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2019-09-14 | 2 Linfield |
0 - 0
1 - 0
|
Glentoran 4 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-5 (15) | 7-4 (11) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.2 | 3.25 | 3 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.25) | Domácí@1.9 | Hosté@1.95 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.0) | Ví[email protected] | Méně@2 |
Živé události
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.0
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

