ne, Dec 13, 2015 · 16:30
NejstaršíNedávné
PRVVPP
2.10
2.80
3.80
NedávnéNejstarší
PVPPPV
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 1.75
Góly celkem
Více 8.0
Rohy celkem
-0.25
Kawkab Marrakech
Kawkab Marrakech vs OC Safi Profil týmů
Kawkab Marrakech
VVRVPRVVPPNedávnéStabilní0.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 21
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapKryje5/8
OC Safi
RVPRVPPPVPNedávnéPokles-0.7 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůMéně1/10
Více než 2.5 gólůMéně2/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Kawkab Marrakech vs OC Safi Fakta o zápasu
Kawkab Marrakech
5V-2R-3P v posledních 10 zápasech, s 12 vstřelenými a 8 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.2 pro, 0.8 proti. Výhry 50%, AH výhra 62%, góly Over 40%, rohy Over 60%.
Výsledek v plném čase
Výhra 50%5
Remíza 20%2
Prohra 30%3
Góly celkem 1.5, 2.0
Více 40%4
Neplatné 0%0
Méně 60%6
Rohy celkem 8.0
Více 60%6
Neplatné 10%1
Méně 30%3
Asijský hendikep
Výhra 62%5
Neplatné 0%0
Prohra 37%3
OC Safi
3V-2R-5P v posledních 10 zápasech, s 7 vstřelenými a 11 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.7 pro, 1.1 proti. Výhry 30%, AH výhra 50%, góly Over 40%, rohy Over 40%.
Výsledek v plném čase
Výhra 30%3
Remíza 20%2
Prohra 50%5
Góly celkem 1.5, 2.0
Více 40%4
Neplatné 0%0
Méně 60%6
Rohy celkem 8.0
Více 40%4
Neplatné 10%1
Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 50%5
Neplatné 0%0
Prohra 50%5
Poslední
| Kawkab Marrakech | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| OC Safi | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Kawkab Marrakech | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| OC Safi | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 1.5, 2.0
Rozložení rohůLinie 8.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 1.80,
Sm. odch.: 1.33, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 58%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Kawkab Marrakech vs OC Safi Časové rozložení gólů/rohů
Kawkab Marrakech vs OC Safi Vzájemné zápasy
Kawkab Marrakech vs OC Safi Zobrazit celé H2H →| Kawkab Marrakech Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Maroko - GNF 1 | 2015-05-24 | 3 Kawkab Marrakech |
0 - 0
0 - 0
|
OC Safi 3 | R | 8.0 |
|
|||||||
| Maroko - GNF 1 | 2015-01-04 | 3 OC Safi |
1 - 0
1 - 0
|
Kawkab Marrakech 1 1 | P | 0.0 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Kawkab Marrakech Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Maroko - GNF 1 | 2015-12-05 | 4 WAC Casablanca |
1 - 0
2 - 0
|
Kawkab Marrakech 3 | P | -0.5 | Push | 8.5 |
|
|||||
| Maroko - GNF 1 | 2015-11-21 | 3 DHJ El Jadida |
1 - 0
1 - 0
|
Kawkab Marrakech 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Maroko - GNF 1 | 2015-11-13 | 2 Kawkab Marrakech |
1 - 0
1 - 0
|
OC Khourigba | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Maroko - GNF 1 | 2015-10-31 | Kawkab Marrakech |
1 - 1
2 - 1
|
MAT Tetouan 2 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Maroko - GNF 1 | 2015-10-03 | 1 Kawkab Marrakech |
0 - 0
0 - 0
|
MAS Fes 5 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Maroko - Pohár | 2015-09-02 | 1 Raja Casablanca |
0 - 0
1 - 0
|
Kawkab Marrakech 3 | P |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||||
| Maroko - Pohár | 2015-08-22 | 1 Kawkab Marrakech |
0 - 0
4 - 0
|
Chabab Kasba Tadla 3 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Maroko - GNF 1 | 2015-05-24 | 3 Kawkab Marrakech |
0 - 0
0 - 0
|
OC Safi 3 | R | 8.0 | Více |
|
8-3 (11) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Maroko - GNF 1 | 2015-05-17 | 3 DHJ El Jadida |
1 - 3
3 - 4
|
Kawkab Marrakech 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Maroko - GNF 1 | 2015-05-10 | 1 Kawkab Marrakech |
0 - 0
1 - 0
|
FAR Rabat | V | 0.0 | Méně |
|
3-7 (10) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 2 (0-2) | ||
| Maroko - GNF 1 | 2015-04-25 | 2 Raja Casablanca |
1 - 1
1 - 1
|
Kawkab Marrakech 3 | R | -0.5 | Více |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Maroko - GNF 1 | 2015-04-22 | 2 Kawkab Marrakech |
0 - 2
1 - 3
|
MAT Tetouan 2 | P | -0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Maroko - GNF 1 | 2015-04-10 | Chabab Atlas Khénifra |
0 - 0
1 - 0
|
Kawkab Marrakech | P | 0.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Maroko - GNF 1 | 2015-03-22 | 1 Kawkab Marrakech |
0 - 0
0 - 0
|
RSB Berkane 2 | R | -0.5 | Méně | 8.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Maroko - GNF 1 | 2015-03-08 | 1 Kawkab Marrakech |
1 - 0
2 - 0
|
IZK Khemisset 2 | V | -0.5 | Push | 8.5 | Více |
|
6-6 (12) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Maroko - GNF 1 | 2015-03-01 | 1 Kawkab Marrakech |
0 - 0
0 - 0
|
FUS Rabat 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Maroko - GNF 1 | 2015-02-20 | 2 WAC Casablanca |
1 - 0
4 - 0
|
Kawkab Marrakech 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
1-7 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Maroko - GNF 1 | 2015-02-14 | 3 Kawkab Marrakech |
1 - 0
2 - 1
|
MAS Fes 1 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Maroko - GNF 1 | 2015-02-08 | 1 KAC Kenitra |
0 - 1
0 - 1
|
Kawkab Marrakech 2 | V | 0.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
1-6 (7) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Maroko - GNF 1 | 2015-02-01 | 1 Kawkab Marrakech |
0 - 1
0 - 1
|
OC Khourigba 6 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Maroko - GNF 1 | 2015-01-04 | 3 OC Safi |
1 - 0
1 - 0
|
Kawkab Marrakech 1 1 | P | 0.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 4 (4-0) |
| Maroko - GNF 1 | 2014-12-26 | 3 Kawkab Marrakech |
0 - 0
1 - 0
|
DHJ El Jadida 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Maroko - GNF 1 | 2014-12-21 | 2 FAR Rabat |
1 - 0
2 - 0
|
Kawkab Marrakech 3 | P | 0.0 | Push | 8.5 | Více |
|
2-7 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Maroko - GNF 1 | 2014-12-14 | 2 Kawkab Marrakech |
1 - 1
1 - 2
|
Raja Casablanca 5 | P | 0.0 | Více |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Maroko - GNF 1 | 2014-11-30 | 1 Kawkab Marrakech |
0 - 0
1 - 0
|
Chabab Atlas Khénifra 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Maroko - GNF 1 | 2014-11-09 | 3 Kawkab Marrakech |
1 - 0
1 - 1
|
Chabab Rif Hoceima | R | -0.5 | Push | 8.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Maroko - GNF 1 | 2014-11-01 | 3 IZK Khemisset |
0 - 1
0 - 1
|
Kawkab Marrakech | V | 0.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
8-6 (14) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 5 (4-1) |
| Maroko - GNF 1 | 2014-10-26 | 1 4 FUS Rabat |
0 - 1
2 - 1
|
Kawkab Marrakech 5 | P | 0.0 | Více |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Maroko - Pohár | 2014-10-22 | 4 Kawkab Marrakech |
0 - 0
2 - 1
|
DHJ El Jadida 3 | V |
|
5-5 (10) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||||
| Maroko - GNF 1 | 2014-10-18 | 1 Kawkab Marrakech |
0 - 0
0 - 0
|
Wydad Casablanca 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| OC Safi Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Maroko - GNF 1 | 2015-12-07 | OC Safi |
0 - 0
0 - 1
|
FUS Rabat 3 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 8.0 |
|
|||||
| Maroko - GNF 1 | 2015-11-28 | 3 Ittihad Tanger |
0 - 0
0 - 1
|
OC Safi 4 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Maroko - GNF 1 | 2015-11-21 | 4 OC Safi |
1 - 3
2 - 4
|
HUS Agadir 3 | P | 0.0 | Více |
|
||||||
| Maroko - GNF 1 | 2015-11-14 | 2 KAC Kenitra |
1 - 1
2 - 1
|
OC Safi 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Maroko - GNF 1 | 2015-11-08 | 4 WAC Casablanca |
0 - 0
2 - 0
|
OC Safi 2 | P | -0.5, -1.0 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Maroko - GNF 1 | 2015-11-01 | 1 2 OC Safi |
0 - 0
1 - 0
|
RSB Berkane 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Maroko - GNF 1 | 2015-10-11 | 2 DHJ El Jadida |
0 - 0
0 - 0
|
OC Safi 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Maroko - GNF 1 | 2015-10-02 | 3 OC Safi |
0 - 0
0 - 1
|
OC Khourigba 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
7-0 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Maroko - GNF 1 | 2015-09-18 | OC Safi |
0 - 0
1 - 0
|
MAT Tetouan 4 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Maroko - GNF 1 | 2015-09-12 | FAR Rabat |
0 - 0
1 - 1
|
OC Safi 2 | R | -0.5 | Push | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Maroko - Pohár | 2015-09-08 | 1 1 OC Safi |
0 - 2
0 - 2
|
MAS Fes 1 | P | 0.0 | Push | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Maroko - Pohár | 2015-09-02 | 3 MAS Fes |
1 - 1
1 - 2
|
OC Safi 2 | V |
|
8-2 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||||
| Maroko - Pohár | 2015-08-28 | 1 OC Safi |
0 - 0
1 - 0
|
Olympique Dcheira 2 | V | -1.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2015-07-16 | DHJ El Jadida |
1 - 0
1 - 0
|
OC Safi | P | -0.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Maroko - GNF 1 | 2015-05-24 | 3 Kawkab Marrakech |
0 - 0
0 - 0
|
OC Safi 3 | R | 8.0 | Více |
|
8-3 (11) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Maroko - GNF 1 | 2015-05-15 | 2 OC Safi |
0 - 0
0 - 2
|
FUS Rabat 2 | P |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||||
| Maroko - GNF 1 | 2015-05-09 | 2 WAC Casablanca |
1 - 0
2 - 0
|
OC Safi | P | -1.0 | Méně | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Maroko - GNF 1 | 2015-04-19 | 2 KAC Kenitra |
1 - 0
1 - 0
|
OC Safi 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Maroko - GNF 1 | 2015-04-12 | OC Safi |
0 - 0
0 - 2
|
OC Khourigba | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
5-5 (10) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Maroko - GNF 1 | 2015-03-21 | 2 HUSA Agadir |
0 - 0
0 - 0
|
OC Safi 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
14-3 (17) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 4 (4-0) | ||
| Maroko - GNF 1 | 2015-03-15 | 2 IZK Khemisset |
0 - 1
1 - 1
|
OC Safi 1 | R | 0.0 | Push | 9.0 | Více |
|
12-1 (13) | 8-1 (9) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Maroko - GNF 1 | 2015-03-08 | 4 OC Safi |
1 - 0
1 - 0
|
DHJ El Jadida 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Maroko - GNF 1 | 2015-03-01 | FAR Rabat |
0 - 0
1 - 1
|
OC Safi 4 | R | -0.5 | Push | 8.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Maroko - GNF 1 | 2015-02-25 | 2 MAT Tetouan |
0 - 1
0 - 1
|
OC Safi 2 | V | -0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Maroko - GNF 1 | 2015-02-22 | 2 OC Safi |
1 - 1
1 - 1
|
Raja Casablanca | R | 0.0 | Push | 9.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Maroko - GNF 1 | 2015-02-07 | 3 OC Safi |
0 - 0
0 - 0
|
Chabab Atlas Khénifra 5 | R |
|
3-0 (3) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||||
| Maroko - GNF 1 | 2015-01-30 | 3 RSB Berkane |
2 - 0
2 - 0
|
OC Safi 3 | P | -0.5 | Push | 9.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Maroko - GNF 1 | 2015-01-04 | 3 OC Safi |
1 - 0
1 - 0
|
Kawkab Marrakech 1 1 | V | 0.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 4 (4-0) |
| Maroko - GNF 1 | 2014-12-27 | 2 FUS Rabat |
1 - 0
4 - 0
|
OC Safi 2 | P | -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
5-8 (13) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Maroko - GNF 1 | 2014-12-21 | 2 OC Safi |
0 - 0
2 - 0
|
Wydad Casablanca 4 | V | 0.0, +0.5 | Push | 9.0 | Méně |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.1 | 2.8 | 3.8 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.25) | Domácí@1.8 | Hosté@2 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (8.0) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (1.75) | Více@2 | Méně@1.8 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 2 , Roh: 9 - 3
Roh: 8.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.5, 2.0
-
6' - 1st Corner - Kawkab Marrakech -
11' - 2nd Corner - Kawkab Marrakech -
18' - 1st Goal - OC Safi - Race to 3 Corners - Kawkab Marrakech
-
34' - 3rd Corner - Kawkab Marrakech -
39' - 4th Corner - Kawkab Marrakech - Race to 5 Corners - Kawkab Marrakech
-
45+1' - 5th Corner - Kawkab Marrakech -
45+2' - 6th Corner - OC Safi -
0-1 score at the end of First Half -
46' - 7th Corner - Kawkab Marrakech - Race to 7 Corners - Kawkab Marrakech
-
48' - 8th Corner - Kawkab Marrakech -
50' - 9th Corner - OC Safi -
58' - 1st Yellow Card - OC Safi -
59' - 10th Corner - Kawkab Marrakech - Race to 9 Corners - Kawkab Marrakech
-
61' - 11th Corner - Kawkab Marrakech -
68' - 2nd Yellow Card - OC Safi -
71' - 12th Corner - OC Safi -
72' - 2nd Goal - OC Safi -
78' - 3rd Goal - Kawkab Marrakech -
86' - 3rd Yellow Card - Kawkab Marrakech
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5
