so, May 24, 2025 · 14:30
Katwijk [4]
7 1
2 - 3
Celý zápas · Pol. 0-0
De Treffers [10]
1 1
NejstaršíNedávné
RPVPVP
1.67
3.90
3.80
NedávnéNejstarší
RPPVRP

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.5
Góly celkem
Méně 11.5
Rohy celkem
+0.75
De Treffers
Katwijk
NejstaršíNedávné
VRVPRPVPVP
Pokles-0.5 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapNekryje4/10
De Treffers
NejstaršíNedávné
VRVVPRVPPR
Pokles-0.6 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVíce10/10
Asijský handicapNekryje3/10
Poslední
Katwijk
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
De Treffers
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Katwijk
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
De Treffers
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Katwijk Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Nizozemsko - Tweede Divisie 2024-03-23 1 De Treffers
2 - 0
3 - 0
Katwijk 3 P 0.0 Méně 11.0
Nizozemsko - Tweede Divisie 2022-09-17 1 Katwijk
0 - 0
0 - 0
De Treffers 1 R -1.0 Méně 10.0
Nizozemsko - Tweede Divisie 2022-06-04 Katwijk
1 - 0
3 - 0
De Treffers V -1.0, -1.5 Více
Nizozemsko - Tweede Divisie 2019-11-16 Katwijk
0 - 0
2 - 0
De Treffers 3 V 0.0, -0.5 Méně
Nizozemsko - Tweede Divisie 2019-01-26 3 Katwijk
0 - 0
3 - 0
De Treffers 1 V -0.5, -1.0 Méně
Nizozemsko - Tweede Divisie 2018-04-21 3 De Treffers
1 - 0
2 - 0
Katwijk 1 P +1.0 Méně 9.5 Více
7-5 (12) 4-3 (7) 3 (2-1) 0 (0-0)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2017-03-25 2 De Treffers
2 - 2
2 - 2
Katwijk 3 R -0.5 Více
3-8 (11) 0-4 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Katwijk Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Nizozemsko - Tweede Divisie 2025-05-17 ACV Assen
2 - 0
5 - 1
Katwijk P +0.5 Více
Nizozemsko - Tweede Divisie 2025-05-03 2 HHC Hardenberg
1 - 0
1 - 2
Katwijk 3 1 V 0.0, +0.5 Push
Nizozemsko - Tweede Divisie 2025-04-19 Katwijk
0 - 1
2 - 3
RKAV Volendam 1 P -1.0, -1.5 Více 11.5
Nizozemsko - Tweede Divisie 2025-04-12 2 GVVV
0 - 2
0 - 3
Katwijk V 0.0 Více 11.5
Nizozemsko - Tweede Divisie 2025-04-05 1 Katwijk
0 - 1
0 - 4
Almere City - B tým P 0.0, -0.5 Více 10.5
Nizozemsko - Tweede Divisie 2025-03-22 Noordwijk
1 - 2
3 - 3
Katwijk 1 R +0.5 Více 11.5 Více
7-8 (15) 4-5 (9) 3 (1-2) 3 (2-1)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2025-03-15 2 Katwijk
1 - 2
1 - 4
Quick Boys 2 P 0.0, -0.5 Více 11.0 Méně
3-5 (8) 1-3 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2025-02-22 2 Katwijk
1 - 0
1 - 0
Rijnsburgse Boys V 0.0 Méně 11.5 Méně
4-3 (7) 3-2 (5) 2 (0-2) 1 (0-1)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2025-02-15 2 Sparta Rotterdam - B tým
0 - 1
1 - 1
Katwijk 1 R +1.0 Méně
1-9 (10) 1-2 (3) 1 (1-0) 3 (0-3)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2025-02-08 1 Katwijk
2 - 0
2 - 1
Spakenburg V -0.5 Push 11.5 Méně
8-3 (11) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2025-02-01 1 Barendrecht
0 - 2
1 - 2
Katwijk 1 V +0.5, +1.0 Méně 10.5 Méně
3-4 (7) 2-4 (6) 3 (1-2) 1 (1-0)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2025-01-25 Katwijk
0 - 1
0 - 1
Koninklijke HFC 3 P -1.0, -1.5 Méně 10.5 Více
12-2 (14) 5-0 (5) 2 (2-0) 5 (3-2)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2025-01-18 1 AFC
0 - 1
1 - 4
Katwijk 1 V 0.0 Více 10.0 Méně
3-4 (7) 2-3 (5) 3 (0-3) 1 (0-1)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2025-01-11 1 Katwijk
2 - 0
3 - 1
ADO '20 1 V -1.5, -2.0 Více 11.0 Více
6-6 (12) 2-2 (4) 2 (1-1) 2 (1-1)
Nizozemsko - Pohár 2024-12-18 1 Katwijk
1 - 1
2 - 3
FC Twente 1 P +1.5, +2.0 Více 11.0 Více
10-5 (15) 8-4 (12) 5 (3-2) 1 (1-0)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2024-12-07 1 1 Katwijk
1 - 0
2 - 2
ACV Assen 1 1 R -1.5 Více
7-7 (14) 2-4 (6) 0 (0-0) 3 (1-2)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2024-11-30 Excelsior Maassluis
0 - 0
1 - 1
Katwijk 2 R +1.0 Méně
4-5 (9) 1-3 (4) 2 (0-2) 2 (1-1)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2024-11-23 Katwijk
0 - 0
1 - 0
HHC Hardenberg V -0.5, -1.0 Méně 11.5 Více
11-8 (19) 5-2 (7) 2 (1-1) 3 (3-0)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2024-11-16 2 RKAV Volendam
0 - 1
0 - 2
Katwijk 2 V +1.5, +2.0 Méně
7-5 (12) 2-1 (3) 0 (0-0) 4 (1-3)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2024-11-09 1 Katwijk
0 - 2
2 - 4
GVVV 1 P -1.0 Více 11.0 Push
7-4 (11) 1-3 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Nizozemsko - Pohár 2024-10-31 1 Spakenburg
1 - 0
2 - 2
Katwijk 1 R -0.5 Více 11.0 Méně
3-7 (10) 3-3 (6) 1 (1-0) 1 (0-1)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2024-10-26 4 Almere City - B tým
0 - 2
1 - 2
Katwijk V +0.5, +1.0 Méně
5-8 (13) 1-5 (6) 1 (1-0) 2 (1-1)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2024-10-19 Katwijk
1 - 1
3 - 2
Noordwijk 3 V -1.0, -1.5 Více 10.5 Více
10-4 (14) 7-2 (9) 3 (2-1) 3 (1-2)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2024-10-05 1 Katwijk
0 - 0
2 - 0
Scheveningen V -1.5, -2.0 Méně 10.0 Více
7-8 (15) 2-5 (7) 2 (0-2) 5 (2-3)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2024-09-21 3 Katwijk
0 - 2
2 - 4
Sparta Rotterdam - B tým 2 P -0.5, -1.0 Více 11.0 Více
11-3 (14) 4-1 (5) 1 (1-0) 5 (5-0)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2024-09-14 1 Spakenburg
0 - 0
0 - 0
Katwijk 1 R 0.0, +0.5 Méně
10-5 (15) 4-1 (5) 1 (1-0) 5 (5-0)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2024-09-07 Katwijk
2 - 0
4 - 1
Barendrecht 1 V -0.5, -1.0 Více 10.5 Více
9-2 (11) 2-1 (3) 2 (1-1) 4 (3-1)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2024-08-31 5 Koninklijke HFC
0 - 0
0 - 0
Katwijk 3 R +0.5 Méně 9.5 Méně
3-4 (7) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2024-08-24 1 Katwijk
0 - 0
0 - 1
AFC 2 P -0.5 Méně 9.5 Více
13-3 (16) 5-1 (6) 3 (2-1) 1 (1-0)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2024-08-17 2 ADO '20
0 - 1
0 - 1
Katwijk 1 V +0.5 Méně
3-13 (16) 1-5 (6) 3 (0-3) 2 (0-2)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
De Treffers Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Nizozemsko - Tweede Divisie 2025-05-17 De Treffers
0 - 0
2 - 2
Scheveningen 1 R -1.5 Více 10.0
Nizozemsko - Tweede Divisie 2025-05-03 1 Rijnsburgse Boys
1 - 0
2 - 1
De Treffers P -0.5, -1.0 Méně 11.0
Nizozemsko - Tweede Divisie 2025-04-19 1 De Treffers
1 - 0
3 - 4
Excelsior Maassluis 2 P -0.5, -1.0 Více 10.5
Nizozemsko - Tweede Divisie 2025-04-12 1 1 Sparta Rotterdam - B tým
0 - 1
1 - 2
De Treffers 2 V 0.0, +0.5 Méně 10.5
Nizozemsko - Tweede Divisie 2025-04-05 1 De Treffers
1 - 0
2 - 2
HHC Hardenberg R 0.0, -0.5 Více 11.0
Nizozemsko - Tweede Divisie 2025-03-29 3 De Treffers
1 - 2
2 - 3
Quick Boys 2 P +0.5 Více 10.5 Méně
6-0 (6) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2025-03-22 2 Spakenburg
0 - 1
1 - 3
De Treffers 2 V 0.0, -0.5 Více 10.5 Méně
3-7 (10) 2-2 (4) 1 (0-1) 2 (1-1)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2025-03-15 1 De Treffers
3 - 1
3 - 2
RKAV Volendam V -1.0, -1.5 Více 10.5 Méně
4-5 (9) 1-2 (3) 2 (1-1) 0 (0-0)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2025-02-22 4 De Treffers
0 - 1
2 - 2
GVVV 5 1 R 0.0 Více 10.5 Více
9-5 (14) 3-3 (6) 2 (2-0) 3 (2-1)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2025-02-15 2 Koninklijke HFC
0 - 2
0 - 3
De Treffers V 0.0, -0.5 Více
6-3 (9) 3-3 (6) 3 (2-1) 2 (2-0)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2025-02-09 1 De Treffers
0 - 1
0 - 3
Almere City - B tým 2 P 0.0, -0.5 Push
5-4 (9) 4-1 (5) 1 (1-0) 3 (1-2)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2025-02-01 AFC
0 - 1
1 - 1
De Treffers 1 R -0.5, -1.0 Méně 9.5 Méně
3-2 (5) 0-2 (2) 1 (0-1) 1 (1-0)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2025-01-25 1 De Treffers
0 - 0
2 - 0
Noordwijk 6 V 0.0, -0.5 Méně
3-10 (13) 3-6 (9) 5 (0-5) 3 (0-3)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2025-01-19 3 ADO '20
0 - 1
0 - 3
De Treffers 1 V +0.5, +1.0 Push
1-3 (4) 1-3 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Evropa - Přátelská utkání 2025-01-06 FC Den Bosch
1 - 0
2 - 1
De Treffers P -1.0 Push 9.0 Více
11-1 (12) 5-1 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2024-12-07 1 1 Scheveningen
0 - 1
1 - 2
De Treffers V +0.5, +1.0 Push 11.5 Méně
3-7 (10) 0-4 (4) 1 (0-1) 4 (2-2)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2024-11-30 3 ACV Assen
0 - 1
0 - 1
De Treffers 2 V 0.0 Méně 11.0 Méně
4-4 (8) 0-3 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2024-11-23 4 De Treffers
1 - 0
2 - 2
Rijnsburgse Boys 2 R +0.5 Více
5-6 (11) 2-3 (5) 0 (0-0) 2 (2-0)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2024-11-16 3 Excelsior Maassluis
0 - 1
0 - 2
De Treffers 2 V +0.5, +1.0 Méně
1-6 (7) 0-3 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2024-11-09 1 De Treffers
0 - 2
2 - 5
Sparta Rotterdam - B tým 1 P -0.5, -1.0 Více 10.5 Méně
7-2 (9) 6-0 (6) 3 (3-0) 0 (0-0)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2024-11-03 2 De Treffers
0 - 0
1 - 2
ADO '20 2 P -1.5 Méně 10.5 Více
5-6 (11) 2-3 (5) 2 (1-1) 2 (1-1)
Nizozemsko - Pohár 2024-10-29 4 De Treffers
0 - 0
1 - 4
Fortuna Sittard 1 P +1.0, +1.5 Více 10.5 Méně
0-5 (5) 0-1 (1) 1 (0-1) 0 (0-0)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2024-10-26 1 HHC Hardenberg
1 - 2
2 - 3
De Treffers 1 V 0.0, -0.5 Více 10.5 Více
5-13 (18) 1-5 (6) 4 (1-3) 5 (3-2)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2024-10-19 2 De Treffers
0 - 0
0 - 2
Spakenburg 2 P +0.5 Méně 10.5 Více
10-7 (17) 4-5 (9) 3 (3-0) 2 (2-0)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2024-10-05 4 De Treffers
1 - 0
1 - 0
Barendrecht 2 V -0.5 Méně 9.5 Více
3-8 (11) 1-1 (2) 0 (0-0) 5 (2-3)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2024-09-28 GVVV
0 - 0
0 - 0
De Treffers 1 R -0.5 Méně
17-7 (24) 11-3 (14) 5 (3-2) 4 (1-3)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2024-09-21 De Treffers
0 - 1
1 - 1
Koninklijke HFC 1 R 0.0 Méně 9.5 Méně
3-4 (7) 0-2 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2024-09-14 1 Almere City - B tým
1 - 1
3 - 3
De Treffers 3 R 0.0 Více
4-8 (12) 3-3 (6) 1 (1-0) 4 (1-3)
Nizozemsko - Tweede Divisie 2024-09-07 2 De Treffers
1 - 1
3 - 5
AFC 2 P 0.0 Více
3-4 (7) 2-4 (6) 2 (0-2) 0 (0-0)
Evropa - Přátelská utkání 2024-07-30 VV UNA
0 - 3
0 - 5
De Treffers V +2.0 Více
4-8 (12) 0-6 (6) 3 (0-3) 1 (0-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 1.667 3.9 3.8
Poločas 2.1 2.75 3.75
Asijský hendikep
Celý zápas (-0.75) Domácí@1.85 Hosté@1.95
Poločas (-0.25) Domácí@1.825 Hosté@1.975
Rohy celkem
Celý zápas (11.5) Více@2 Méně@1.8
Poločas (5.0) Ví[email protected] Méně@2.05
Góly celkem
Celý zápas (3.5) Ví[email protected] Méně@1.95
Poločas (1.5) Ví[email protected] Méně@1.85


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 3 , Roh: 7 - 1

Roh: 11.5 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 3.5

6
Střela na branku
8
11
Střela mimo
5
110
Útok
95
70
Nebezpečný útok
43
33
Držení míče %
67

Skóre: 0 - 0 , Roh: 3 - 1 Poločas

Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.5

2
Střela na branku
1
5
Střela mimo
4
52
Útok
56
35
Nebezpečný útok
19
  • 10' - 1st Corner - De Treffers
  • 27' - 2nd Corner - Katwijk
  • 27' - 3rd Corner - Katwijk
  • 37' - 1st Yellow Card - De Treffers
  • 40' - 4th Corner - Katwijk
  • Race to 3 Corners - Katwijk
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 61' - 1st Goal - De Treffers
  • 66' - 2nd Goal - De Treffers
  • 69' - 5th Corner - Katwijk
  • 74' - 6th Corner - Katwijk
  • Race to 5 Corners - Katwijk
  • 74' - 7th Corner - Katwijk
  • 75' - 3rd Goal - Katwijk
  • 76' - 4th Goal - Katwijk
  • 77' - 8th Corner - Katwijk
  • Race to 7 Corners - Katwijk
  • 79' - 2nd Yellow Card - Katwijk
  • 90' - 5th Goal - De Treffers
  • 2-3 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění