Juventus vs Parma Profil týmů
Juventus vs Parma Fakta o zápasu
7V-1R-2P v posledních 10 zápasech, s 22 vstřelenými a 11 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.2 pro, 1.1 proti. Výhry 70%, AH výhra 60%, góly Over 60%, rohy Over 20%.
5V-2R-3P v posledních 10 zápasech, s 12 vstřelenými a 13 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.2 pro, 1.3 proti. Výhry 50%, AH výhra 60%, góly Over 20%, rohy Over 50%.
| Juventus | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Parma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Juventus | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Parma | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Juventus vs Parma Časové rozložení gólů/rohů
Juventus vs Parma Vzájemné zápasy
Juventus vs Parma Zobrazit celé H2H →| Juventus Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Itálie - Serie A | 2019-08-24 | 2 Parma |
0 - 1
0 - 1
|
Juventus 3 | V | +1.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie A | 2019-02-02 | 1 Juventus |
1 - 0
3 - 3
|
Parma 2 | R | -2.0 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Itálie - Serie A | 2018-09-01 | 1 Parma |
1 - 1
1 - 2
|
Juventus 3 | V | +1.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Itálie - Serie A | 2015-04-11 | 3 Parma |
0 - 0
1 - 0
|
Juventus 4 | P | +1.0, +1.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Itálie - Coppa Italia | 2015-01-28 | 2 Parma |
0 - 0
0 - 1
|
Juventus | V | +1.0, +1.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Itálie - Serie A | 2014-11-09 | Juventus |
3 - 0
7 - 0
|
Parma 1 | V | -1.5, -2.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-0 (5) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie A | 2014-03-26 | Juventus |
2 - 0
2 - 1
|
Parma | V |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | (-) | (-) | ||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Juventus Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Itálie - Coppa Italia | 2020-01-15 | Juventus |
2 - 0
4 - 0
|
Udinese 1 | V | -1.5, -2.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie A | 2020-01-12 | 6 Řím |
0 - 2
1 - 2
|
Juventus 3 | V | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Itálie - Serie A | 2020-01-06 | 1 Juventus |
0 - 0
4 - 0
|
Cagliari 1 | V | -1.5, -2.0 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Itálie - Superpohár | 2019-12-22 | 1 2 Juventus |
1 - 1
1 - 3
|
Lazio 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie A | 2019-12-18 | 1 4 Sampdoria |
1 - 2
1 - 2
|
Juventus 2 | V | +1.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie A | 2019-12-15 | 2 Juventus |
3 - 0
3 - 1
|
Udinese 1 | V | -1.5 | Více | 11.0 | Více |
|
9-8 (17) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| UEFA Champions League | 2019-12-11 | Bayer Leverkusen |
0 - 0
0 - 2
|
Juventus | V | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie A | 2019-12-07 | 4 Lazio |
1 - 1
3 - 1
|
Juventus 3 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 4-3 (7) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie A | 2019-12-01 | 1 Juventus |
1 - 1
2 - 2
|
Sassuolo 5 | R | -2.0 | Více | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League | 2019-11-26 | 1 Juventus |
1 - 0
1 - 0
|
Atlético Madrid 4 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Itálie - Serie A | 2019-11-23 | 5 Atalanta |
0 - 0
1 - 3
|
Juventus 3 | V | 0.0 | Více | 11.5 | Méně |
|
8-3 (11) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie A | 2019-11-10 | 1 Juventus |
0 - 0
1 - 0
|
AC Milán 5 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 11.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 5 (2-3) |
| UEFA Champions League | 2019-11-06 | 1 Lokomotiv Moskva |
1 - 1
1 - 2
|
Juventus 2 | V | +1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Itálie - Serie A | 2019-11-02 | 4 Torino |
0 - 0
0 - 1
|
Juventus 2 | V | +1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
11-6 (17) | 8-3 (11) | 3 (1-2) | 4 (2-2) |
| Itálie - Serie A | 2019-10-30 | 1 4 Juventus |
1 - 1
2 - 1
|
Janov 2 1 | V | -1.5, -2.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
10-2 (12) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Itálie - Serie A | 2019-10-26 | 4 Lecce |
0 - 0
1 - 1
|
Juventus 1 | R | +1.0, +1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
3-14 (17) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 7 (1-6) |
| UEFA Champions League | 2019-10-22 | 2 Juventus |
0 - 1
2 - 1
|
Lokomotiv Moskva 2 | V | -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
11-0 (11) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Itálie - Serie A | 2019-10-19 | 2 Juventus |
1 - 1
2 - 1
|
Bologna 2 | V | -1.0, -1.5 | Push | 10.0 | Více |
|
8-5 (13) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Itálie - Serie A | 2019-10-06 | 2 Inter Milán |
1 - 1
1 - 2
|
Juventus 3 | V | 0.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League | 2019-10-01 | 1 Juventus |
1 - 0
3 - 0
|
Bayer Leverkusen 1 | V | -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Itálie - Serie A | 2019-09-28 | 2 Juventus |
1 - 0
2 - 0
|
Spal 2 | V | -1.5, -2.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
13-2 (15) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Itálie - Serie A | 2019-09-24 | 1 Brescia |
1 - 1
1 - 2
|
Juventus 3 | V | +1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Itálie - Serie A | 2019-09-21 | Juventus |
1 - 1
2 - 1
|
Verona 3 1 | V | -1.5, -2.0 | Push | 10.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2019-09-18 | 1 Atlético Madrid |
0 - 0
2 - 2
|
Juventus 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
11-5 (16) | 5-3 (8) | 2 (0-2) | 4 (3-1) |
| Itálie - Serie A | 2019-09-14 | 3 Fiorentina |
0 - 0
0 - 0
|
Juventus 3 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
10-0 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie A | 2019-08-31 | 3 Juventus |
2 - 0
4 - 3
|
Neapol 3 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie A | 2019-08-24 | 2 Parma |
0 - 1
0 - 1
|
Juventus 3 | V | +1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-8 (13) | 3-6 (9) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2019-08-17 | Triestina |
0 - 1
0 - 1
|
Juventus | V | +2.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
3-8 (11) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2019-08-10 | 2 Atlético Madrid |
2 - 1
2 - 1
|
Juventus | P | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
1-14 (15) | 0-9 (9) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2019-07-26 | K League All Stars |
2 - 1
3 - 3
|
Juventus | R | +2.5 | Více |
|
5-7 (12) | 5-3 (8) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Parma Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Itálie - Coppa Italia | 2020-01-16 | 2 Parma |
0 - 0
0 - 2
|
Řím 2 | P | +0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie A | 2020-01-13 | 4 Parma |
0 - 0
2 - 0
|
Lecce 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 11.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie A | 2020-01-06 | 2 Atalanta |
3 - 0
5 - 0
|
Parma 4 | P | -1.5, -2.0 | Více | 11.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie A | 2019-12-22 | 3 Parma |
0 - 0
1 - 1
|
Brescia 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Itálie - Serie A | 2019-12-14 | 2 Neapol |
0 - 1
1 - 2
|
Parma 2 | V | -1.5 | Push | 11.0 |
|
|||||
| Itálie - Serie A | 2019-12-08 | 3 Sampdoria |
0 - 1
0 - 1
|
Parma 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Itálie - Coppa Italia | 2019-12-05 | Parma |
1 - 0
2 - 1
|
Frosinone | V | -0.5 | Více | 9.0 | Push |
|
8-1 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Itálie - Serie A | 2019-12-01 | 1 Parma |
0 - 0
0 - 1
|
AC Milán 3 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
1-7 (8) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Itálie - Serie A | 2019-11-24 | 1 Bologna |
1 - 1
2 - 2
|
Parma 3 | R | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
15-2 (17) | 8-1 (9) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Itálie - Serie A | 2019-11-10 | 3 Parma |
0 - 0
2 - 0
|
Řím 2 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
5-11 (16) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 6 (1-5) |
| Itálie - Serie A | 2019-11-03 | 2 Fiorentina |
0 - 1
1 - 1
|
Parma 2 | R | -1.0 | Méně | 11.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Itálie - Serie A | 2019-10-29 | 1 Parma |
0 - 1
0 - 1
|
Verona 5 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
12-3 (15) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 5 (5-0) |
| Itálie - Serie A | 2019-10-26 | 3 Inter Milán |
1 - 2
2 - 2
|
Parma 2 | R | -1.5 | Více | 11.5 | Více |
|
11-4 (15) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Itálie - Serie A | 2019-10-20 | 1 Parma |
3 - 0
5 - 1
|
Janov 2 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Itálie - Serie A | 2019-10-05 | 1 4 Spal |
1 - 0
1 - 0
|
Parma 2 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
5-8 (13) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Itálie - Serie A | 2019-09-30 | 2 Parma |
2 - 2
3 - 2
|
Torino 2 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie A | 2019-09-25 | 3 Parma |
0 - 0
1 - 0
|
Sassuolo 1 | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie A | 2019-09-22 | 1 Lazio |
1 - 0
2 - 0
|
Parma 3 | P | -1.5, -2.0 | Méně | 11.5 | Více |
|
10-5 (15) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Itálie - Serie A | 2019-09-15 | Parma |
0 - 2
1 - 3
|
Cagliari 5 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
12-3 (15) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Itálie - Serie A | 2019-09-01 | 1 Udinese |
1 - 1
1 - 3
|
Parma 3 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
8-1 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Itálie - Serie A | 2019-08-24 | 2 Parma |
0 - 1
0 - 1
|
Juventus 3 | P | +1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-8 (13) | 3-6 (9) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Itálie - Coppa Italia | 2019-08-17 | 2 Parma |
2 - 1
3 - 1
|
Venezia 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2019-08-10 | 1 Parma |
1 - 1
2 - 1
|
Sampdoria 1 | V | 0.0 | Více | 9.0 | Více |
|
4-9 (13) | 3-4 (7) | 4 (1-3) | 2 (0-2) |
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2019-08-03 | Burnley |
0 - 0
2 - 0
|
Parma | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-07-27 | Trabzonspor |
1 - 2
2 - 2
|
Parma 3 | R | 0.0 | Více | 8.5 | Více |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Itálie - Serie A | 2019-05-26 | 2 Řím |
1 - 0
2 - 1
|
Parma 1 | P | -2.0, -2.5 | Méně | 12.0 | Více |
|
13-8 (21) | 4-6 (10) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Itálie - Serie A | 2019-05-19 | Parma |
0 - 0
1 - 0
|
Fiorentina 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-7 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Itálie - Serie A | 2019-05-13 | 1 Bologna |
0 - 0
4 - 1
|
Parma 5 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
13-3 (16) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Itálie - Serie A | 2019-05-05 | 1 3 Parma |
1 - 2
3 - 3
|
Sampdoria 2 1 | R | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie A | 2019-04-28 | 3 Chievo |
0 - 1
1 - 1
|
Parma 3 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.2 | 7 | 13 |
| Poločas | 1.571 | 2.875 | 9.5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.75) | Domácí@1.86 | Hosté@2.07 |
| Poločas (-0.75) | Domácí@1.825 | Hosté@2.025 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (11.0) | Ví[email protected] | Méně@1.85 |
| Poločas (5.0) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.25) | Ví[email protected] | Méně@1.86 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 1 , Roh: 10 - 6
Roh: 11.0 , Hendikep: -1.5, -2.0 , Góly: 3.0, 3.5
Skóre: 1 - 0 , Roh: 3 - 1 Poločas
Roh: 5.0 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 1.0, 1.5
-
5' - 1st Corner - Juventus -
7' - 2nd Corner - Juventus - 21' Substitution - Danilo for Alex Sandro - Juventus
- Race to 3 Corners - Juventus
-
25' - 3rd Corner - Juventus -
28' - 4th Corner - Parma -
43' - 1st Goal - Juventus - 44' Substitution - Cornelius for Inglese - Parma
-
1-0 score at the end of First Half -
49' - 5th Corner - Juventus -
51' - 6th Corner - Juventus - Race to 5 Corners - Juventus
-
55' - 7th Corner - Parma -
55' - 2nd Goal - Parma -
58' - 3rd Goal - Juventus - 59' Substitution - Higuain for Ramsey - Juventus
- 66' Substitution - Sprocati for Scozzarella - Parma
-
70' - 1st Yellow Card - Parma -
76' - 8th Corner - Juventus - Race to 7 Corners - Juventus
-
77' - 9th Corner - Juventus -
77' - 10th Corner - Juventus -
78' - 11th Corner - Juventus - Race to 9 Corners - Juventus
- 80' Substitution - Douglas Costa for Dybala - Juventus
-
84' - 12th Corner - Parma -
85' - 13th Corner - Parma - 88' Substitution - Siligardi for Kulusevski - Parma
-
90' - 14th Corner - Juventus -
90+2' - 15th Corner - Parma -
90+3' - 16th Corner - Parma -
2-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

