po, Oct 19, 2026 · 19:30
NejstaršíNedávné
PPPRPR
2.25
3.10
2.88
NedávnéNejstarší
RRPPRR
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.5
Góly celkem
–
Rohy celkem
+0.25
Renate
Juventus U23 vs Renate Profil týmů
59Celkem
Juventus U23Itálie - Serie C - Skupina A · Síla v porovnání s 25 týmy ligy, posledních 365 dní
Silná stránkaRohy získanéSlabá stránkaAktuální forma
RVRRPPPRPRNedávnéPokles-1.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapNekryje1/10
Pomalý startBez výhry v posledních 3 domaBez gólu v prvním poločase 7 zápasů v řadě9+ rohů 8/10
76Celkem
RenateItálie - Serie C - Skupina A · Síla v porovnání s 25 týmy ligy, posledních 365 dní
Silná stránkaÚtokSlabá stránkaAktuální forma
PPPPRRPPRRNedávnéPokles-0.9 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapNekryje1/10
Pomalý startBez výhry v posledních 6 venku3+ karty 8/10
Juventus U23 vs Renate Fakta o zápasu
Juventus U23
1V-5R-4P v posledních 10 zápasech, s 9 vstřelenými a 16 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.9 pro, 1.6 proti. Výhry 10%, AH výhra 10%, góly Over 40%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 10%1
Remíza 50%5
Prohra 40%4
Góly celkem 2.5
Více 40%4
Neplatné 0%0
Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 10%1
Neplatné 20%2
Prohra 70%7
Renate
0V-4R-6P v posledních 10 zápasech, s 9 vstřelenými a 18 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.9 pro, 1.8 proti. Výhry 0%, AH výhra 10%, góly Over 60%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 0%0
Remíza 40%4
Prohra 60%6
Góly celkem 2.5
Více 60%6
Neplatné 0%0
Méně 40%4
Asijský hendikep
Výhra 10%1
Neplatné 10%1
Prohra 80%8
Poslední
| Juventus U23 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Renate | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Juventus U23 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Renate | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.65,
Sm. odch.: 1.33, Medián: 3,
Modus: 3,
Více: 60%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Juventus U23 vs Renate Časové rozložení gólů/rohů
Juventus U23 vs Renate Vzájemné zápasy
Juventus U23 vs Renate Zobrazit celé H2H →| Juventus U23 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Itálie - Serie C - Pohár | 2025-10-29 | 3 Renate |
1 - 1
1 - 1
|
Juventus U23 1 | R | 0.0 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2023-01-22 | 2 Juventus U23 |
0 - 0
1 - 1
|
Renate 3 | R | 0.0 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2022-09-17 | 2 Renate |
2 - 0
3 - 2
|
Juventus U23 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie C - play-off | 2022-05-12 | 4 Renate |
0 - 1
0 - 1
|
Juventus U23 4 | V | -0.5 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2022-04-10 | 1 Juventus U23 |
1 - 0
2 - 1
|
Renate 2 1 | V | 0.0 | Více | 8.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2021-12-05 | 1 4 Renate |
1 - 0
2 - 0
|
Juventus U23 | P | -0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2021-04-18 | 3 Renate |
1 - 1
2 - 1
|
Juventus U23 1 | P | -0.5 | Více | 8.0 | Více |
|
6-6 (12) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2020-12-23 | 1 2 Juventus U23 |
0 - 0
1 - 2
|
Renate 6 | P | 0.0 | Více |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Juventus U23 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2026-10-13 | 1 2 Juventus U23 |
0 - 0
0 - 0
|
Lumezzane 3 | R | -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2026-10-10 | 2 Arzignano Valchiampo |
1 - 0
2 - 1
|
Juventus U23 4 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2026-09-26 | 1 Desenzano |
0 - 0
0 - 0
|
Juventus U23 1 | R | 0.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2026-09-20 | 1 Juventus U23 |
0 - 3
3 - 5
|
AlbinoLeffe 1 | P | 0.0 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2026-09-17 | 1 Cittadella |
1 - 0
2 - 0
|
Juventus U23 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2026-09-13 | 1 A.C. Ospitaletto |
1 - 0
3 - 0
|
Juventus U23 2 | P | -0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
7-7 (14) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 7 (3-4) |
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2026-09-06 | 1 2 Juventus U23 |
0 - 0
0 - 0
|
US Pergolettese 2 | R | -0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2026-08-30 | 4 AC Carpi |
2 - 1
3 - 3
|
Juventus U23 | R | 0.0 | Více | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2026-08-22 | 2 Juventus U23 |
1 - 0
1 - 0
|
Novara 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Itálie - Serie C - Pohár | 2026-08-16 | 1 1 Juventus U23 |
1 - 1
1 - 1
|
Forli | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-11 (18) | 6-3 (9) | 3 (0-3) | 5 (1-4) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2026-08-04 | Forza e Coraggio Alessandria |
1 - 2
1 - 2
|
Juventus U23 | V | +1.0 | Více |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Itálie - Serie C - play-off | 2026-05-06 | 1 Juventus U23 |
0 - 0
0 - 2
|
US Pianese 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Itálie - Serie C - play-off | 2026-05-03 | 1 Juventus U23 |
1 - 0
2 - 2
|
Vis Pesaro | R | -0.5 | Více | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2026-04-26 | Juventus U23 |
2 - 1
2 - 2
|
AC Bra | R | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2026-04-18 | 2 US Pianese |
0 - 0
0 - 0
|
Juventus U23 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2026-04-12 | 1 Juventus U23 |
0 - 0
1 - 0
|
FC Guidonia Montecelio 1937 1 | V | -0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
8-5 (13) | 6-3 (9) | 4 (4-0) | 2 (1-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2026-04-08 | 3 Juventus U23 |
1 - 0
2 - 1
|
Ternana 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
3-9 (12) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 5 (3-2) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2026-04-04 | Perugia |
1 - 2
2 - 2
|
Juventus U23 1 | R | -0.5 | Více |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2026-03-21 | 2 Juventus U23 |
0 - 1
2 - 2
|
Gubbio 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
8-2 (10) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2026-03-15 | 2 Forli |
1 - 0
2 - 2
|
Juventus U23 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
7-7 (14) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2026-03-08 | 4 Juventus U23 |
1 - 2
1 - 3
|
Vis Pesaro 4 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
10-2 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2026-03-04 | Pontedera |
0 - 1
0 - 1
|
Juventus U23 1 | V | 0.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2026-02-22 | 3 Campobasso |
0 - 1
2 - 1
|
Juventus U23 2 2 | P | -0.5 | Více | 8.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2026-02-15 | 2 2 Ravenna |
2 - 0
2 - 0
|
Juventus U23 1 | P | -0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
4-7 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2026-02-12 | 1 Juventus U23 |
4 - 1
4 - 2
|
Sambenedettese 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 8.0 | Více |
|
5-10 (15) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2026-02-08 | 1 Torres |
0 - 1
0 - 3
|
Juventus U23 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
2-9 (11) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2026-02-01 | 2 Juventus U23 |
1 - 0
1 - 0
|
ASD Pineto Calcio 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 7.5 | Více |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2026-01-25 | 4 Arezzo |
1 - 0
1 - 0
|
Juventus U23 3 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2026-01-17 | 1 Juventus U23 |
0 - 0
1 - 0
|
Ascoli 5 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2026-01-11 | 1 2 Livorno |
1 - 1
1 - 2
|
Juventus U23 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
3-6 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Renate Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2026-10-11 | Renate |
1 - 0
2 - 2
|
Giana Erminio 3 | R | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2026-10-03 | 1 A.C. Ospitaletto |
1 - 0
1 - 1
|
Renate 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2026-09-27 | 1 3 Renate |
0 - 0
0 - 1
|
Treviso 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2026-09-20 | 2 Arzignano Valchiampo |
0 - 0
2 - 1
|
Renate 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2026-09-17 | Renate |
0 - 0
0 - 0
|
AC Dolomiti Bellunesi | R | -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2026-09-13 | 4 Lumezzane |
1 - 1
2 - 2
|
Renate 3 | R | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2026-09-07 | 1 Renate |
0 - 0
1 - 2
|
Novara 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
6-4 (10) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Itálie - Serie C - Pohár | 2026-09-03 | 3 Cittadella |
2 - 1
4 - 1
|
Renate | P | -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
5-5 (10) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2026-08-31 | 1 Renate |
0 - 1
0 - 1
|
Cittadella 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
9-4 (13) | 5-3 (8) | 6 (4-2) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2026-08-21 | 3 Alcione Miláno |
2 - 1
3 - 1
|
Renate 3 | P | 0.0 | Více | 8.5 | Více |
|
5-8 (13) | 1-6 (7) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie C - Pohár | 2026-08-15 | 1 Lumezzane |
1 - 1
2 - 2
|
Renate | R | 0.0 | Více | 9.0 | Více |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 5 (3-2) |
| Itálie - Serie C - play-off | 2026-05-13 | 1 Renate |
0 - 2
0 - 3
|
SSD Casarano Calcio 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
7-4 (11) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie C - play-off | 2026-05-10 | 2 SSD Casarano Calcio |
0 - 2
0 - 2
|
Renate 2 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 8.0 | Více |
|
12-3 (15) | 5-3 (8) | 5 (3-2) | 3 (3-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2026-04-25 | 2 Renate |
1 - 1
2 - 1
|
Pro Patria 2 | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.0 | Více |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2026-04-19 | 3 Trento |
1 - 0
3 - 3
|
Renate 3 1 | R | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2026-04-13 | 3 Renate |
1 - 0
2 - 1
|
Pro Vercelli 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2026-04-03 | 3 Arzignano Valchiampo |
0 - 0
0 - 0
|
Renate 2 | R | 0.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
6-5 (11) | 3-4 (7) | 4 (1-3) | 3 (2-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2026-03-28 | 1 Renate |
1 - 1
3 - 1
|
Novara 2 | V | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2026-03-21 | 3 Renate |
1 - 0
1 - 3
|
Vicenza 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2026-03-15 | 1 Virtus Verona |
1 - 0
2 - 2
|
Renate 1 | R | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 | Push |
|
2-7 (9) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2026-03-07 | 3 Renate |
0 - 0
0 - 0
|
Lumezzane 2 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2026-03-03 | 2 Lecco |
0 - 1
0 - 3
|
Renate 1 | V | 0.0 | Více | 8.5 | Více |
|
3-8 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 5 (1-4) |
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2026-02-28 | 1 2 AC Dolomiti Bellunesi |
0 - 2
0 - 3
|
Renate 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2026-02-21 | 4 Renate |
1 - 0
2 - 1
|
Inter Milan U23 1 | V | 0.0 | Více | 8.5 | Více |
|
5-8 (13) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 6 (2-4) |
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2026-02-16 | 5 Cittadella |
1 - 1
2 - 1
|
Renate 4 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2026-02-11 | 1 Renate |
1 - 0
4 - 0
|
Triestina | V | -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
5-8 (13) | 3-6 (9) | 4 (0-4) | 1 (0-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2026-02-08 | 4 A.C. Ospitaletto |
1 - 0
1 - 1
|
Renate 3 | R | 0.0 | Push | 8.5 | Méně |
|
6-0 (6) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2026-02-02 | 3 Renate |
0 - 0
1 - 0
|
Alcione Miláno 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Itálie - Serie C - Pohár | 2026-01-28 | 1 3 US Latina Calcio |
1 - 1
2 - 1
|
Renate 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
5-5 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Itálie - Serie C - Skupina A | 2026-01-24 | 4 Union Brescia |
0 - 1
1 - 2
|
Renate 3 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
15-1 (16) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.25 | 3.1 | 2.875 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.25) | Domácí@1.95 | Hosté@1.85 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.7 | Hosté@2.1 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
Živé události
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.5
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

