ne, Feb 19, 2017 · 11:00
NejstaršíNedávné
RPRVRP
3.00
3.10
2.30
NedávnéNejstarší
RRPVVR
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.25
Góly celkem
–
Rohy celkem
0.0
CE Europa
Jupiter CE vs CE Europa Profil týmů
Jupiter CE
PPPRRPRVRPNedávnéZlepšení+0.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapNekryje4/10
CE Europa
PRVVRVVPRRNedávnéZlepšení+0.5 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Poslední
| Jupiter CE | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| CE Europa | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Jupiter CE | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| CE Europa | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0, 2.5
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.08,
Sm. odch.: 1.66, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 30%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Jupiter CE vs CE Europa Časové rozložení gólů/rohů
Jupiter CE vs CE Europa Vzájemné zápasy
Jupiter CE vs CE Europa Zobrazit celé H2H →| Jupiter CE Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-10-02 | 5 CE Europa |
0 - 0
1 - 1
|
Jupiter CE 3 | R | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-05-01 | 2 CE Europa |
1 - 0
1 - 2
|
Jupiter CE 5 | V | -1.5, -2.0 | Push |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2015-12-13 | 6 Jupiter CE |
3 - 4
4 - 5
|
CE Europa 4 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 |
|
|||||
| Španělsko - Copa de Catalunya | 2015-08-11 | 2 Jupiter CE |
0 - 1
0 - 2
|
CE Europa 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Jupiter CE Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-02-11 | 3 FC Santfeliuenc |
0 - 1
2 - 1
|
Jupiter CE 2 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-02-05 | 3 Jupiter CE |
0 - 1
2 - 2
|
UE Castelldefels 4 | R | -0.5, -1.0 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-01-29 | 1 Jupiter CE |
0 - 0
1 - 0
|
Asco CF 1 | V | +1.0 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-01-22 | 5 Manlleu |
0 - 0
0 - 0
|
Jupiter CE 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-01-15 | 1 4 Jupiter CE |
0 - 1
0 - 1
|
UE Olot 5 | P | +1.0, +1.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-01-08 | 4 Vilafranca |
1 - 1
1 - 1
|
Jupiter CE 7 | R | -1.5 | Méně |
|
9-7 (16) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 5 (1-4) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-12-11 | 2 Jupiter CE |
0 - 0
1 - 1
|
La Jonquera 4 1 | R | 0.0, -0.5 | Push |
|
4-0 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-12-04 | 5 Sabadell B |
0 - 0
2 - 0
|
Jupiter CE 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
6-8 (14) | 3-5 (8) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-11-27 | 2 Jupiter CE |
1 - 2
1 - 3
|
Palamos 2 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
6-9 (15) | 5-3 (8) | 4 (2-2) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-11-20 | 4 EC Granollers |
0 - 0
1 - 0
|
Jupiter CE 2 | P | -0.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-11-13 | 2 Jupiter CE |
0 - 0
0 - 1
|
UE Sant Andreu 3 | P | 0.0 | Méně |
|
4-7 (11) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-11-06 | 4 Terrassa |
1 - 0
2 - 0
|
Jupiter CE 2 | P | -0.5 | Méně |
|
1-2 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-10-30 | 3 Jupiter CE |
0 - 0
1 - 0
|
CF Montanesa 5 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
3-9 (12) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 3 (1-2) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-10-23 | 2 Cerdanyola del Valles FC |
0 - 0
0 - 0
|
Jupiter CE 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
9-4 (13) | 7-1 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-10-16 | 3 Jupiter CE |
0 - 1
0 - 3
|
Pobla Mafumet 2 | P | 0.0 | Více |
|
11-2 (13) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-10-12 | 2 UE Figueres |
0 - 1
2 - 1
|
Jupiter CE 3 | P | -0.5 | Více |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-10-09 | 3 Jupiter CE |
1 - 2
2 - 2
|
UE Vilassar de Mar 2 1 | R | -0.5 | Více |
|
10-4 (14) | 6-3 (9) | 2 (1-1) | 3 (3-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-10-02 | 5 CE Europa |
0 - 0
1 - 1
|
Jupiter CE 3 | R | -0.5 | Méně |
|
12-3 (15) | 6-2 (8) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-09-25 | 3 Jupiter CE |
0 - 0
1 - 1
|
FC Santfeliuenc 4 | R | -0.5 | Méně |
|
6-7 (13) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-09-18 | 3 UE Castelldefels |
0 - 0
0 - 0
|
Jupiter CE 5 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 4 (2-2) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-09-10 | 2 FC Asco |
0 - 0
2 - 1
|
Jupiter CE 2 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-09-04 | 1 Jupiter CE |
3 - 0
3 - 1
|
Manlleu 4 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-08-28 | 4 UE Olot |
0 - 1
4 - 1
|
Jupiter CE 2 | P | -1.0 | Více |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-08-21 | 1 6 Jupiter CE |
0 - 0
1 - 0
|
Vilafranca 3 2 | V | +0.5 | Méně |
|
1-7 (8) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Copa de Catalunya | 2016-07-30 | 1 Jupiter CE |
0 - 1
0 - 1
|
Prat 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-27 | 1 Jupiter CE |
1 - 2
2 - 3
|
Badalona | P | Více |
|
1-4 (5) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-05-08 | 3 Jupiter CE |
1 - 1
1 - 2
|
Peralada 2 | P | -0.5 | Více |
|
0-3 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-05-01 | 2 CE Europa |
1 - 0
1 - 2
|
Jupiter CE 5 | V | -1.5, -2.0 | Push |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-04-24 | 1 5 Jupiter CE |
0 - 2
0 - 3
|
Prat 6 1 | P | +1.0 | Více |
|
3-6 (9) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-04-17 | 6 Terrassa Olimpica 2010 |
1 - 1
3 - 2
|
Jupiter CE 2 | P |
|
2-2 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| CE Europa Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-02-12 | 1 3 CE Europa |
1 - 0
1 - 1
|
FC Asco 2 | R | 0.0 | Push |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-02-05 | 2 Manlleu |
0 - 0
1 - 1
|
CE Europa 2 | R | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-01-29 | 1 CE Europa |
0 - 2
0 - 5
|
UE Olot | P | +0.5 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-01-22 | 1 3 Vilafranca |
0 - 2
1 - 2
|
CE Europa 3 | V | -0.5 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-01-15 | 5 CE Europa |
0 - 0
1 - 0
|
Peralada 4 | V | +0.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-12-17 | 3 Sabadell B |
0 - 0
0 - 0
|
CE Europa 3 | R | +0.5 | Méně |
|
3-7 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-12-11 | 3 CE Europa |
0 - 0
1 - 0
|
Palamos 5 | V | -0.5 | Méně |
|
13-4 (17) | 9-2 (11) | 3 (2-1) | 3 (1-2) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-12-04 | 7 EC Granollers |
0 - 0
0 - 1
|
CE Europa | V | 0.0 | Méně |
|
3-8 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-11-27 | 3 CE Europa |
0 - 0
0 - 0
|
UE Sant Andreu 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-11-20 | 2 Terrassa |
1 - 0
3 - 0
|
CE Europa 3 1 | P | -0.5 | Více |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-11-13 | 1 3 CE Europa |
0 - 0
0 - 1
|
CF Montanesa 5 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-11-06 | 4 Cerdanyola del Valles FC |
2 - 0
2 - 1
|
CE Europa 4 | P | 0.0 | Více |
|
6-4 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-10-30 | 3 CE Europa |
1 - 0
1 - 0
|
Pobla Mafumet 3 | V | 0.0 | Méně |
|
1-8 (9) | 1-6 (7) | 4 (1-3) | 2 (0-2) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-10-16 | 4 CE Europa |
0 - 0
0 - 1
|
UE Vilassar de Mar 4 | P | -1.0 | Méně |
|
13-2 (15) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (3-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-10-12 | 3 UE Castelldefels |
1 - 0
1 - 2
|
CE Europa 3 | V | 0.0 | Více |
|
4-8 (12) | 4-6 (10) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-10-08 | 1 FC Santfeliuenc |
1 - 0
1 - 1
|
CE Europa 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-10-02 | 5 CE Europa |
0 - 0
1 - 1
|
Jupiter CE 3 | R | -0.5 | Méně |
|
12-3 (15) | 6-2 (8) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-09-24 | 2 FC Asco |
0 - 0
1 - 1
|
CE Europa 5 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
0-1 (1) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-09-18 | 3 CE Europa |
1 - 0
1 - 1
|
Manlleu 1 | R | -0.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-09-04 | 4 CE Europa |
0 - 0
0 - 1
|
Vilafranca 5 | P | -0.5 | Méně |
|
1-2 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-08-21 | 3 CE Europa |
0 - 0
0 - 0
|
La Jonquera 4 | R | -1.5 | Méně |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-08-15 | 1 CE Europa |
1 - 0
2 - 0
|
UD Cornella 3 | V | +0.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Španělsko - Copa de Catalunya | 2016-07-31 | 4 CE Europa |
1 - 0
1 - 2
|
Masnou 4 | P | -1.0, -1.5 | Push | 9.5 | Více |
|
7-7 (14) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Španělsko - Tercera - play-off | 2016-05-29 | 4 CE Europa |
1 - 1
2 - 3
|
San Fernando CD 7 | P |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||||
| Španělsko - Tercera - play-off | 2016-05-22 | 2 San Fernando CD |
0 - 1
1 - 1
|
CE Europa 3 | R | -0.5 | Méně |
|
9-3 (12) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-05-08 | 2 FC Santfeliuenc |
0 - 0
0 - 0
|
CE Europa 2 | R | +0.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-05-01 | 2 CE Europa |
1 - 0
1 - 2
|
Jupiter CE 5 | P | -1.5, -2.0 | Push |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-04-17 | 3 CE Europa |
3 - 1
3 - 1
|
Masnou 4 | V | -1.5 | Více |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-04-10 | 1 5 Gava |
0 - 0
1 - 1
|
CE Europa 4 | R | 0.0 | Méně |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-04-03 | 1 CE Europa |
0 - 1
1 - 1
|
UE Figueres 2 | R | -0.5, -1.0 |
|
1-1 (2) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | |||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 3 | 3.1 | 2.3 |
| Poločas | 3.5 | 2 | 3 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (0.0) | Domácí@2.1 | Hosté@1.7 |
| Poločas (0.0) | Domácí@2.05 | Hosté@1.75 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Ví[email protected] | Méně@1.725 |
| Poločas (0.75) | Ví[email protected] | Méně@2.05 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 2 , Roh: 2 - 2
Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.0, 2.5
Skóre: 0 - 2 , Roh: 1 - 0 Poločas
Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 0.5, 1.0
-
3' - 1st Goal - CE Europa -
11' - 1st Yellow Card - Jupiter CE -
20' - 2nd Yellow Card - CE Europa -
21' - 2nd Goal - CE Europa -
23' - 1st Corner - Jupiter CE -
30' - 3rd Yellow Card - Jupiter CE -
34' - 4th Yellow Card - Jupiter CE -
42' - 5th Yellow Card - Jupiter CE -
0-2 score at the end of First Half -
47' - 2nd Corner - Jupiter CE -
51' - 3rd Corner - CE Europa -
73' - 6th Yellow Card - CE Europa -
74' - 3rd Goal - Jupiter CE -
75' - 4th Corner - CE Europa -
81' - 7th Yellow Card - CE Europa -
1-2 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

