so, Nov 16, 2019 · 15:00
0 - 0
Celý zápas · Pol. 0-0
Clyde
4 2
NejstaršíNedávné
VRPVPP
1.33
5.00
7.00
NedávnéNejstarší
PPVRVP

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.0
Góly celkem
–
Rohy celkem
+1.25
Clyde
Inverness CT
VPVPVRPVPPNedávnéPokles-1.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 22
Více než 9.5 rohůVíce9/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapNekryjeKryto 4/10
Clyde
VVRVPVRVPPNedávnéStabilní-0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 22
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapKryjeKryto 6/10
Tým druhého poločasuTým obratů · bere body v 4 z 7 zápasů po inkasovaném prvním góluGól v 1. poločase v 9 z posledních 10Více než 2.5 karty v 9 z posledních 10
Inverness CT

4V-1R-5P v posledních 10 zápasech, s 15 vstřelenými a 16 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.5 pro, 1.6 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 30%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 40%4 Remíza 10%1 Prohra 50%5
Góly celkem 3.0
Více 30%3 Neplatné 40%4 Méně 30%3
Asijský hendikep
Výhra 40%4 Neplatné 0%0 Prohra 60%6
Clyde

5V-2R-3P v posledních 10 zápasech, s 18 vstřelenými a 14 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.8 pro, 1.4 proti. Výhry 50%, AH výhra 60%, góly Over 30%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 50%5 Remíza 20%2 Prohra 30%3
Góly celkem 3.0
Více 30%3 Neplatné 30%3 Méně 40%4
Asijský hendikep
Výhra 60%6 Neplatné 10%1 Prohra 30%3
Poslední
Inverness CT
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Clyde
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Inverness CT
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Clyde
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Žádná data

Inverness CT Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Skotsko - Championship 2019-11-09 Arbroath
1 - 0
3 - 0
Inverness CT 3 P 0.0, +0.5 Více 10.5
Skotsko - Championship 2019-11-02 2 Inverness CT
0 - 1
0 - 3
Dundee Utd 1 P 0.0 Více 11.0
Skotsko - Championship 2019-10-29 1 Queen of South
0 - 1
0 - 2
Inverness CT 2 V 0.0 Méně 10.5
Skotsko - Championship 2019-10-26 Morton
1 - 1
2 - 1
Inverness CT 2 P 0.0, +0.5 Více 11.0
Skotsko - Championship 2019-10-19 2 Inverness CT
0 - 1
2 - 2
Alloa 1 R -1.0 Více 11.0
Skotsko - League Challenge Cup 2019-10-12 Inverness CT
1 - 0
3 - 0
Alloa V -1.0 Push
7-4 (11) 3-2 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Skotsko - Regionální pohár 2019-10-06 4 Brora Rangers FC
1 - 0
3 - 2
Inverness CT 5 P +0.5 Více
5-5 (10) 2-4 (6) 2 (2-0) 1 (1-0)
Skotsko - Championship 2019-10-05 2 Ayr
0 - 1
0 - 2
Inverness CT 3 V 0.0, -0.5 Méně 10.5 Méně
6-3 (9) 2-2 (4) 0 (0-0) 3 (2-1)
Skotsko - Championship 2019-09-28 Inverness CT
1 - 1
1 - 3
Partick 3 P -0.5, -1.0 Více 11.0 Push
6-5 (11) 3-3 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
Skotsko - Championship 2019-09-21 Inverness CT
2 - 0
2 - 0
Queen of South 2 V -0.5 Méně 10.5 Více
10-4 (14) 4-1 (5) 3 (3-0) 2 (0-2)
Skotsko - Championship 2019-09-14 1 Dunfermline
0 - 0
0 - 1
Inverness CT 1 V 0.0 Méně 10.5 Méně
8-1 (9) 4-1 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Skotsko - League Challenge Cup 2019-09-07 Inverness CT
2 - 0
3 - 1
Morton 1 V -0.5 Více
10-5 (15) 6-2 (8) 2 (0-2) 1 (0-1)
Skotsko - Championship 2019-08-30 1 Inverness CT
1 - 0
5 - 0
Morton 2 V -0.5 Více 11.0 Více
8-7 (15) 3-3 (6) 0 (0-0) 1 (0-1)
Skotsko - Championship 2019-08-24 2 Dundee
0 - 0
0 - 0
Inverness CT 2 R 0.0, -0.5 Méně 10.5 Více
11-6 (17) 7-4 (11) 5 (2-3) 4 (2-2)
Skotsko - Championship 2019-08-10 1 Inverness CT
1 - 1
2 - 1
Arbroath 1 V -0.5, -1.0 Více 10.5 Méně
8-2 (10) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Skotsko - Championship 2019-08-03 Dundee Utd
2 - 1
4 - 1
Inverness CT 2 P -0.5 Více 11.0 Více
6-6 (12) 2-4 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Skotsko - Ligový pohár 2019-07-28 1 Dundee
1 - 0
1 - 0
Inverness CT 3 P 0.0 Méně 10.5 Méně
3-4 (7) 2-4 (6) 2 (0-2) 0 (0-0)
Skotsko - Ligový pohár 2019-07-23 1 Inverness CT
1 - 1
3 - 2
Cove Rangers 2 2 V -1.5, -2.0 Více 10.5 Více
7-5 (12) 2-4 (6) 2 (2-0) 1 (1-0)
Skotsko - Ligový pohár 2019-07-20 1 Inverness CT
1 - 0
4 - 1
Raith 2 V -1.0 Více 10.0 Více
10-4 (14) 6-1 (7) 2 (1-1) 2 (1-1)
Skotsko - Ligový pohár 2019-07-16 Peterhead
0 - 0
0 - 0
Inverness CT 1 R +0.5, +1.0 Méně 10.0 Více
9-6 (15) 0-4 (4) 1 (0-1) 2 (2-0)
UK Friendlies 2019-07-12 Inverness CT
1 - 0
3 - 1
St Johnstone V 0.0, +0.5 Více 9.0 Méně
4-4 (8) 2-4 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
UK Friendlies 2019-07-08 Hearts
1 - 0
1 - 1
Inverness CT R -1.0 Méně 9.5 Více
6-9 (15) 2-4 (6) 4 (2-2) 3 (2-1)
UK Friendlies 2019-07-06 Aberdeen
0 - 0
1 - 1
Inverness CT R -1.0 Méně 8.5 Více
5-4 (9) 2-1 (3) 2 (1-1) 3 (2-1)
Skotsko - Premiership - play-off 2019-05-17 3 Dundee Utd
1 - 0
3 - 0
Inverness CT 2 P -0.5 Více 11.0 Více
7-10 (17) 4-6 (10) 3 (2-1) 1 (0-1)
Skotsko - Premiership - play-off 2019-05-14 1 2 Inverness CT
0 - 0
0 - 1
Dundee Utd 1 P 0.0 Méně 11.5 Méně
3-6 (9) 2-4 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Skotsko - Premiership - play-off 2019-05-11 1 Inverness CT
0 - 1
1 - 1
Ayr 4 R 0.0, -0.5 Méně
2-5 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Skotsko - Premiership - play-off 2019-05-07 2 Ayr
0 - 1
1 - 3
Inverness CT 2 V 0.0 Více 10.0 Více
8-4 (12) 3-2 (5) 0 (0-0) 3 (2-1)
Skotsko - Championship 2019-05-04 Inverness CT
1 - 0
1 - 0
Dunfermline V -0.5 Méně 10.0 Méně
4-4 (8) 3-2 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Skotsko - Championship 2019-04-27 2 Alloa
1 - 0
1 - 2
Inverness CT 2 V 0.0 Více 10.5 Více
11-4 (15) 5-1 (6) 3 (2-1) 4 (4-0)
Skotsko - Championship 2019-04-20 1 Inverness CT
0 - 1
0 - 2
Dundee Utd 2 P 0.0, +0.5 Méně 10.5 Více
12-8 (20) 4-5 (9) 1 (1-0) 8 (8-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Clyde Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Skotsko - League One 2019-11-09 3 Clyde
0 - 2
1 - 2
Peterhead 2 P 0.0, -0.5 Více 9.5
Skotsko - League One 2019-11-02 2 Stranraer
2 - 0
3 - 0
Clyde 2 P +0.5 Push 10.0
Skotsko - League One 2019-10-26 1 2 Falkirk
0 - 0
0 - 1
Clyde 2 V -1.0 Méně 9.5
Skotsko - League One 2019-10-19 1 Clyde
0 - 2
2 - 2
Raith 3 1 R 0.0, +0.5 Více 9.5
Skotsko - League Challenge Cup 2019-10-12 1 Arbroath
0 - 1
0 - 2
Clyde 1 V -0.5, -1.0 Méně
Skotsko - League One 2019-10-05 1 Clyde
0 - 2
0 - 2
Montrose 5 1 P -0.5 Méně 9.5 Méně
5-1 (6) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (1-0)
Skotsko - League One 2019-09-28 1 Dumbarton
1 - 0
1 - 2
Clyde 2 V 0.0 Více 10.0 Více
4-8 (12) 3-5 (8) 1 (1-0) 1 (1-0)
Skotsko - League One 2019-09-21 2 Peterhead
1 - 1
1 - 1
Clyde 1 R 0.0 Méně 9.5 Méně
3-3 (6) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Skotsko - League One 2019-09-14 2 Clyde
3 - 0
6 - 1
Stranraer 2 1 V 0.0, -0.5 Více 10.0 Méně
8-1 (9) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Skotsko - League Challenge Cup 2019-09-07 1 Clyde
0 - 1
3 - 2
Queen of South 3 V 0.0, +0.5 Více
7-5 (12) 4-3 (7) 1 (1-0) 2 (1-1)
Skotsko - League One 2019-08-31 2 Forfar
0 - 0
0 - 0
Clyde 1 R 0.0, -0.5 Méně 9.5 Více
4-9 (13) 2-3 (5) 2 (0-2) 3 (0-3)
Skotsko - League One 2019-08-24 1 Clyde
1 - 0
1 - 0
Falkirk 2 V +0.5, +1.0 Méně 9.5 Více
1-13 (14) 0-6 (6) 0 (0-0) 3 (1-2)
Skotsko - League One 2019-08-17 2 Airdrieonians
0 - 1
3 - 1
Clyde 1 P 0.0, -0.5 Více 10.0 Push
5-5 (10) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Skotsko - League Challenge Cup 2019-08-13 Clyde
1 - 0
4 - 0
Motherwell U21 1 V -1.0 Více
7-5 (12) 2-3 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Skotsko - League One 2019-08-10 2 Raith
2 - 0
5 - 2
Clyde 2 P -0.5, -1.0 Více 10.0 Méně
3-5 (8) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (1-1)
Skotsko - League One 2019-08-03 3 Clyde
1 - 0
1 - 1
East Fife 3 R 0.0, -0.5 Méně 10.0 Méně
5-4 (9) 3-3 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Skotsko - Ligový pohár 2019-07-28 3 Queen's Park
0 - 1
1 - 1
Clyde 1 R 0.0, +0.5 Méně 9.5 Méně
3-6 (9) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Skotsko - Ligový pohár 2019-07-24 1 Partick
1 - 1
3 - 2
Clyde 1 P -1.0, -1.5 Více 10.0 Push
7-3 (10) 5-2 (7) 2 (2-0) 1 (0-1)
Skotsko - Ligový pohár 2019-07-21 1 Clyde
0 - 2
2 - 3
Airdrieonians 4 P 0.0, -0.5 Více 10.0 Více
6-5 (11) 4-4 (8) 1 (1-0) 1 (1-0)
Skotsko - Ligový pohár 2019-07-17 2 Clyde
0 - 1
1 - 3
Hamilton P +1.0 Více 9.5 Více
4-7 (11) 3-5 (8) 2 (0-2) 1 (0-1)
UK Friendlies 2019-07-13 Bonnyrigg Rose
1 - 0
1 - 2
Clyde 1 V +0.5, +1.0 Méně
2-10 (12) 2-6 (8) 5 (0-5) 0 (0-0)
UK Friendlies 2019-07-02 Alloa
1 - 1
3 - 2
Clyde P -0.5, -1.0 Více 9.0 Více
5-5 (10) 1-3 (4) 2 (1-1) 2 (2-0)
UK Friendlies 2019-06-29 Linlithgow Rose
0 - 0
2 - 1
Clyde P +2.0, +2.5 Méně 8.0 Více
2-10 (12) 1-3 (4) 4 (1-3) 2 (1-1)
Skotsko - 1. liga - play-off 2019-05-18 2 Clyde
0 - 0
2 - 0
Annan Athletic 2 V -0.5 Méně 9.5 Více
8-5 (13) 4-3 (7) 1 (1-0) 0 (0-0)
Skotsko - 1. liga - play-off 2019-05-14 2 Annan Athletic
1 - 0
1 - 0
Clyde 2 P 0.0 Méně
4-6 (10) 2-3 (5) 2 (1-1) 2 (1-1)
Skotsko - 1. liga - play-off 2019-05-11 1 Clyde
1 - 0
3 - 0
Edinburgh City 1 V -0.5, -1.0 Více 9.0 Více
4-6 (10) 3-3 (6) 2 (2-0) 0 (0-0)
Skotsko - 1. liga - play-off 2019-05-07 1 Edinburgh City
0 - 1
0 - 1
Clyde 2 V 0.0, +0.5 Méně 9.0 Více
2-10 (12) 1-6 (7) 2 (0-2) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2019-05-04 4 Cowdenbeath
1 - 0
2 - 1
Clyde P +1.0, +1.5 Více 9.0 Více
4-6 (10) 2-2 (4) 3 (1-2) 3 (2-1)
Skotsko - League Two 2019-04-27 Clyde
1 - 0
3 - 0
Queen's Park 3 V -1.0, -1.5 Více 9.0 Push
4-5 (9) 4-0 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Skotsko - League Two 2019-04-20 1 Clyde
1 - 0
5 - 0
Berwick 1 V -2.0 Více 9.5 Méně
5-2 (7) 2-1 (3) 2 (1-1) 1 (1-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 1.333 5 7
Poločas 1.8 2.625 6.5
Asijský hendikep
Celý zápas (-1.25) Domácí@1.75 Hosté@2.125
Poločas (-0.5) Domácí@1.8 Hosté@2
Góly celkem
Celý zápas (3.0) Ví[email protected] Méně@2.05
Poločas (1.25) Ví[email protected] Méně@1.95


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 0 , Roh: 3 - 4

Roh: , Hendikep: -1.0, -1.5 , Góly: 3.0

5
Střela na branku
5
8
Střela mimo
2
81
Útok
59
43
Nebezpečný útok
45
58
Držení míče %
42

Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 2 Poločas

Roh: , Hendikep: -0.5 , Góly: 1.0, 1.5

1
Střela na branku
1
6
Střela mimo
0
44
Útok
29
17
Nebezpečný útok
19
58
Držení míče %
42
  • 16' - 1st Corner - Clyde
  • 28' - 2nd Corner - Clyde
  • 32' - 1st Yellow Card - Clyde
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 48' - 3rd Corner - Inverness CT
  • 63' Substitution - Keatings for Curry - Inverness CT
  • 70' Substitution - Todorov for White - Inverness CT
  • 73' - 2nd Yellow Card - Clyde
  • 82' - 4th Corner - Clyde
  • Race to 3 Corners - Clyde
  • 81' Substitution - Carson for Trafford - Inverness CT
  • 83' - 3rd Yellow Card - Inverness CT
  • 84' - 5th Corner - Inverness CT
  • 87' - 6th Corner - Clyde
  • 90+3' - 7th Corner - Inverness CT
  • 0-0 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění