so, Jan 24, 2026 · 15:00
Inverness CT [1]
8 2
3 - 1
Celý zápas · Pol. 0-1
Alloa [4]
1 2
NejstaršíNedávné
PPRRRV
1.48
3.75
6.00
NedávnéNejstarší
VRRPPP

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.75
Góly celkem
Méně 9.5
Rohy celkem
+1.0
Alloa
Inverness CT
RVVVPPRRRVNedávnéPokles-1.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapNekryje4/10
Alloa
RRPVPPPRRVNedávnéPokles-0.5 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapNekryje3/10
Inverness CT

4V-4R-2P v posledních 10 zápasech, s 22 vstřelenými a 8 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.2 pro, 0.8 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 50%, rohy Over 40%.

Výsledek v plném čase
Výhra 40%4 Remíza 40%4 Prohra 20%2
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 50%5 Neplatné 0%0 Méně 50%5
Rohy celkem 9.5
Více 40%4 Neplatné 0%0 Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 40%4 Neplatné 0%0 Prohra 60%6
Alloa

2V-4R-4P v posledních 10 zápasech, s 12 vstřelenými a 10 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.2 pro, 1.0 proti. Výhry 20%, AH výhra 30%, góly Over 30%, rohy Over 30%.

Výsledek v plném čase
Výhra 20%2 Remíza 40%4 Prohra 40%4
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 30%3 Neplatné 0%0 Méně 70%7
Rohy celkem 9.5
Více 30%3 Neplatné 0%0 Méně 70%7
Asijský hendikep
Výhra 30%3 Neplatné 10%1 Prohra 60%6
Poslední
Inverness CT
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Alloa
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Inverness CT
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Alloa
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Inverness CT Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Skotsko - League One 2025-11-25 1 Alloa
0 - 1
1 - 1
Inverness CT 2 R +0.5 Méně 9.0
Skotsko - League One 2025-08-30 2 Inverness CT
0 - 0
1 - 0
Alloa 1 V -1.0, -1.5 Méně 9.5
Skotsko - League One 2025-03-22 1 1 Inverness CT
1 - 0
1 - 1
Alloa 3 R -0.5, -1.0 Méně 9.5
Skotsko - League One 2025-01-25 5 Alloa
0 - 1
1 - 2
Inverness CT 4 V 0.0, +0.5 Více 9.5
Skotsko - League One 2024-11-16 3 Inverness CT
0 - 0
1 - 0
Alloa 2 V -0.5 Méně 9.5
Skotsko - League One 2024-09-14 1 Alloa
0 - 1
2 - 2
Inverness CT 2 R 0.0 Více 10.0 Méně
5-4 (9) 2-3 (5) 1 (0-1) 2 (2-0)
Skotsko - Championship 2021-03-06 1 1 Alloa
1 - 1
1 - 1
Inverness CT 2 R +0.5, +1.0 Méně 11.0 Méně
3-5 (8) 3-2 (5) 0 (0-0) 2 (0-2)
Skotsko - Championship 2021-02-23 Inverness CT
0 - 1
2 - 2
Alloa 2 R -1.0 Více 11.0 Více
13-1 (14) 3-1 (4) 0 (0-0) 3 (3-0)
Skotsko - Championship 2020-12-19 Alloa
0 - 1
2 - 1
Inverness CT 2 P +0.5 Více 11.0 Více
7-10 (17) 2-5 (7) 1 (0-1) 3 (2-1)
Skotsko - Championship 2020-03-07 1 Alloa
2 - 0
2 - 0
Inverness CT 1 P +0.5, +1.0 Méně 11.0 Méně
3-5 (8) 1-3 (4) 3 (0-3) 1 (0-1)
Skotsko - Championship 2020-02-01 1 Inverness CT
0 - 1
1 - 1
Alloa R -1.5 Méně 11.0 Méně
7-2 (9) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Skotsko - FA Cup 2020-01-18 Alloa
1 - 1
2 - 3
Inverness CT V +1.0 Více 11.0 Více
3-9 (12) 1-4 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Skotsko - Championship 2019-11-30 1 2 Alloa
0 - 2
0 - 2
Inverness CT 1 V +0.5, +1.0 Méně 11.0 Více
8-5 (13) 4-2 (6) 1 (1-0) 2 (1-1)
Skotsko - Championship 2019-10-19 2 Inverness CT
0 - 1
2 - 2
Alloa 1 R -1.0 Více 11.0 Více
13-3 (16) 4-1 (5) 1 (0-1) 2 (2-0)
Skotsko - League Challenge Cup 2019-10-12 Inverness CT
1 - 0
3 - 0
Alloa V -1.0 Push
7-4 (11) 3-2 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Inverness CT Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Skotsko - League One 2026-01-20 2 East Fife
0 - 0
0 - 2
Inverness CT V +1.0 Méně 9.5
Skotsko - FA Cup 2026-01-17 2 Spartans FC
0 - 0
0 - 0
Inverness CT R +1.0 Méně 9.5
Skotsko - League Challenge Cup 2026-01-13 Partick
1 - 2
3 - 3
Inverness CT 2 R -0.5 Více
Skotsko - League One 2026-01-10 3 Cove Rangers
0 - 0
0 - 0
Inverness CT 1 R +0.5, +1.0 Méně 9.0
Skotsko - League One 2025-12-27 2 Montrose
0 - 1
2 - 1
Inverness CT 1 1 P +1.0, +1.5 Více 9.0
Skotsko - League One 2025-12-20 1 4 Stenhousemuir
0 - 0
1 - 0
Inverness CT 1 P +0.5 Méně 9.0 Více
3-9 (12) 3-5 (8) 2 (0-2) 0 (0-0)
Skotsko - League Challenge Cup 2025-12-16 2 Dumbarton
0 - 7
0 - 9
Inverness CT 1 V +1.5 Více
1-5 (6) 0-3 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Skotsko - League One 2025-12-13 Inverness CT
2 - 0
4 - 0
Hamilton 2 V -1.0 Více 9.5 Více
8-4 (12) 3-2 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Skotsko - FA Cup 2025-12-10 Tranent
1 - 2
1 - 2
Inverness CT 1 V +1.0, +1.5 Push 11.0 Více
5-7 (12) 3-3 (6) 2 (0-2) 2 (0-2)
Skotsko - League One 2025-11-25 1 Alloa
0 - 1
1 - 1
Inverness CT 2 R +0.5 Méně 9.0 Push
3-6 (9) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Skotsko - League One 2025-11-22 1 Inverness CT
2 - 0
4 - 0
Queen of South 2 V -1.0, -1.5 Více 9.5 Méně
6-1 (7) 3-0 (3) 2 (2-0) 0 (0-0)
Skotsko - League Challenge Cup 2025-11-11 Inverness CT
3 - 0
6 - 0
Dundee Utd B V -4.0 Více
6-4 (10) 4-3 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
Skotsko - League One 2025-11-08 Inverness CT
1 - 0
1 - 0
Cove Rangers 1 V -1.5 Méně 9.5 Více
15-2 (17) 8-1 (9) 2 (2-0) 5 (4-1)
Skotsko - League One 2025-11-01 2 Inverness CT
0 - 0
1 - 0
Montrose 2 V -1.0, -1.5 Méně 9.5 Více
12-1 (13) 6-0 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Skotsko - League One 2025-10-25 3 Peterhead
0 - 0
0 - 1
Inverness CT 5 V +0.5 Méně 9.0 Push
5-4 (9) 1-3 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Skotsko - League One 2025-10-18 Inverness CT
1 - 2
2 - 2
Kelty Hearts 3 R -2.0 Více 9.5 Více
11-2 (13) 4-2 (6) 2 (2-0) 1 (1-0)
Skotsko - League Challenge Cup 2025-10-11 Forfar
1 - 0
1 - 4
Inverness CT V +0.5, +1.0 Více
5-4 (9) 1-2 (3) 3 (1-2) 1 (0-1)
Skotsko - League One 2025-10-04 2 Hamilton
1 - 0
3 - 1
Inverness CT 1 P +0.5 Více 9.5 Méně
2-4 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Skotsko - League One 2025-09-27 Inverness CT
1 - 1
4 - 1
East Fife V -1.0, -1.5 Více 9.5 Méně
4-3 (7) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (0-2)
Skotsko - League Challenge Cup 2025-09-23 Inverness CT
3 - 0
6 - 0
Dundee B 1 V -2.5 Více
5-5 (10) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Skotsko - League One 2025-09-20 2 Queen of South
0 - 1
0 - 2
Inverness CT 5 V +0.5 Méně 9.0 Méně
1-7 (8) 0-6 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Skotsko - League One 2025-09-13 4 Cove Rangers
0 - 0
0 - 1
Inverness CT 2 V +0.5 Méně 9.5 Více
4-6 (10) 1-3 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Skotsko - League Challenge Cup 2025-09-05 1 Inverness CT
1 - 1
2 - 1
Stirling 1 V -1.5, -2.0 Méně
16-0 (16) 4-0 (4) 2 (2-0) 7 (7-0)
Skotsko - League One 2025-08-30 2 Inverness CT
0 - 0
1 - 0
Alloa 1 V -1.0, -1.5 Méně 9.5 Více
9-5 (14) 5-2 (7) 3 (1-2) 4 (1-3)
Skotsko - League Challenge Cup 2025-08-26 2 Inverness CT
1 - 1
4 - 1
Aberdeen B 1 V -2.0 Více
8-4 (12) 5-3 (8) 3 (1-2) 2 (2-0)
Skotsko - League One 2025-08-23 1 Montrose
0 - 2
0 - 2
Inverness CT V +0.5 Méně 9.0 Více
3-7 (10) 0-7 (7) 2 (0-2) 2 (2-0)
Skotsko - League One 2025-08-16 2 Inverness CT
1 - 1
1 - 2
Stenhousemuir 3 P -1.0 Více 9.0 Více
9-1 (10) 1-0 (1) 1 (1-0) 4 (4-0)
Skotsko - League Challenge Cup 2025-08-12 4 Elgin
0 - 0
1 - 4
Inverness CT V 0.0, +0.5 Více
3-5 (8) 1-2 (3) 0 (0-0) 4 (2-2)
Skotsko - League One 2025-08-09 3 Inverness CT
1 - 0
2 - 0
Peterhead 1 V -1.0 Méně 9.0 Méně
6-2 (8) 3-1 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Skotsko - League One 2025-08-02 1 Kelty Hearts
0 - 3
0 - 3
Inverness CT 2 V +0.5, +1.0 Více 9.5 Méně
1-6 (7) 1-5 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Alloa Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Skotsko - League One 2026-01-20 3 Alloa
2 - 0
4 - 1
Montrose 3 V -0.5 Více 9.0
Skotsko - League One 2026-01-03 4 Kelty Hearts
0 - 0
1 - 1
Alloa 2 R +0.5 Méně 9.5
Skotsko - League One 2025-12-27 3 Alloa
0 - 0
0 - 0
Stenhousemuir 3 R 0.0, -0.5 Méně 9.5
Skotsko - League One 2025-12-20 2 Hamilton
1 - 0
1 - 0
Alloa 2 P 0.0 Méně 10.0
Skotsko - League One 2025-12-13 4 Alloa
0 - 1
0 - 2
Queen of South 5 P -0.5 Méně 9.5
Skotsko - League Challenge Cup 2025-12-09 1 Alloa
2 - 2
2 - 3
Airdrieonians 3 P 0.0 Více
2-5 (7) 1-4 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Skotsko - League One 2025-12-06 2 Alloa
1 - 0
4 - 0
Peterhead 1 V -0.5 Více 9.5 Méně
6-0 (6) 4-0 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Skotsko - FA Cup 2025-11-29 Raith
1 - 0
1 - 0
Alloa P -1.0 Méně 10.0 Méně
6-2 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Skotsko - League One 2025-11-25 1 Alloa
0 - 1
1 - 1
Inverness CT 2 R +0.5 Méně 9.0 Push
3-6 (9) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Skotsko - League One 2025-11-22 4 Cove Rangers
0 - 0
0 - 0
Alloa 1 R 0.0, +0.5 Méně 9.5 Více
8-8 (16) 5-3 (8) 0 (0-0) 2 (1-1)
Skotsko - League Challenge Cup 2025-11-11 Alloa
2 - 1
4 - 4
Clyde 2 R -0.5 Více
1-7 (8) 0-2 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Skotsko - League One 2025-11-08 Montrose
0 - 1
0 - 4
Alloa 1 V 0.0 Více 9.5 Méně
4-4 (8) 1-3 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Skotsko - League One 2025-11-01 5 Alloa
2 - 0
3 - 0
Kelty Hearts 6 V -1.0 Více 10.0 Méně
3-2 (5) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Skotsko - League One 2025-10-25 1 3 Alloa
0 - 0
0 - 0
Stenhousemuir 3 R 0.0, -0.5 Méně 9.5 Více
5-5 (10) 4-4 (8) 4 (2-2) 0 (0-0)
Skotsko - League One 2025-10-18 1 Alloa
0 - 0
1 - 1
East Fife 5 R 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
3-5 (8) 1-2 (3) 2 (1-1) 1 (1-0)
Skotsko - League Challenge Cup 2025-10-11 3 Edinburgh City
1 - 0
1 - 2
Alloa 2 V 0.0, +0.5 Více
6-3 (9) 1-1 (2) 1 (0-1) 2 (2-0)
Skotsko - League One 2025-10-07 1 3 Kelty Hearts
0 - 1
0 - 2
Alloa 1 V +0.5 Méně 10.0 Méně
4-5 (9) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (1-0)
Skotsko - League One 2025-10-04 6 Queen of South
0 - 0
1 - 0
Alloa 5 P 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
2-2 (4) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Skotsko - League One 2025-09-27 3 Peterhead
2 - 1
2 - 1
Alloa 2 P 0.0, -0.5 Více 9.5 Více
3-7 (10) 1-6 (7) 4 (0-4) 1 (0-1)
Skotsko - League Challenge Cup 2025-09-23 1 Alloa
1 - 0
3 - 0
Kilmarnock B 1 V -1.5, -2.0 Méně
7-7 (14) 3-1 (4) 2 (1-1) 4 (1-3)
Skotsko - League One 2025-09-20 1 Alloa
2 - 0
2 - 1
Cove Rangers 2 V 0.0, -0.5 Více 9.5 Méně
3-4 (7) 3-0 (3) 1 (1-0) 3 (0-3)
Skotsko - League One 2025-09-13 1 Alloa
0 - 0
0 - 1
Montrose 5 P 0.0, -0.5 Méně 9.5 Více
7-6 (13) 5-3 (8) 0 (0-0) 2 (2-0)
Skotsko - League Challenge Cup 2025-09-06 1 Alloa
1 - 1
5 - 4
Celtic B V 0.0, -0.5 Více 10.0 Méně
1-2 (3) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Skotsko - League One 2025-08-30 2 Inverness CT
0 - 0
1 - 0
Alloa 1 P -1.0, -1.5 Méně 9.5 Více
9-5 (14) 5-2 (7) 3 (1-2) 4 (1-3)
Skotsko - League Challenge Cup 2025-08-26 1 Alloa
0 - 1
2 - 3
St Mirren B 2 P -1.0, -1.5 Více
5-3 (8) 1-0 (1) 1 (1-0) 3 (2-1)
Skotsko - League One 2025-08-23 Alloa
0 - 0
1 - 0
Hamilton 1 V 0.0, +0.5 Méně 10.0 Méně
3-3 (6) 1-2 (3) 2 (1-1) 1 (0-1)
Skotsko - Ligový pohár 2025-08-16 1 Rangers
2 - 1
4 - 2
Alloa 3 P -3.0 Více 10.5 Méně
4-1 (5) 3-0 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Skotsko - League Challenge Cup 2025-08-12 2 Stranraer
0 - 0
2 - 1
Alloa P 0.0 Více
5-6 (11) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (0-2)
Skotsko - League One 2025-08-09 2 East Fife
0 - 0
0 - 1
Alloa 6 V 0.0 Méně 10.0 Více
12-2 (14) 1-0 (1) 1 (1-0) 5 (5-0)
Skotsko - League One 2025-08-02 2 Stenhousemuir
1 - 1
1 - 2
Alloa 1 V 0.0, +0.5 Více 10.0 Méně
3-6 (9) 1-3 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 1.48 3.75 6
Poločas 2 2.3 6
Asijský hendikep
Celý zápas (-1.0) Domácí@1.825 Hosté@1.975
Poločas (-0.5) Domácí@2.025 Hosté@1.775
Rohy celkem
Celý zápas (9.5) Ví[email protected] Méně@1.975
Poločas (4.5) Ví[email protected] Méně@1.875
Góly celkem
Celý zápas (2.75) Ví[email protected] Méně@1.85
Poločas (1.25) Ví[email protected] Méně@1.7


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 1 , Roh: 8 - 1

Roh: 9.5 , Hendikep: -1.0 , Góly: 2.5, 3.0

6
Střela na branku
1
5
Střela mimo
2
75
Útok
23
65
Nebezpečný útok
17
66
Držení míče %
34

Skóre: 0 - 1 , Roh: 4 - 1 Poločas

Roh: 4.5 , Hendikep: -0.5 , Góly: 1.0, 1.5

2
Střela na branku
1
3
Střela mimo
1
38
Útok
11
29
Nebezpečný útok
9
50
Držení míče %
50
  • 9' - 1st Corner - Inverness CT
  • 15' - 2nd Corner - Inverness CT
  • 23' - 1st Goal - Alloa
  • Race to 3 Corners - Inverness CT
  • 36' - 3rd Corner - Inverness CT
  • 42' - 4th Corner - Alloa
  • 45+2' - 5th Corner - Inverness CT
  • 0-1 score at the end of First Half
  • Race to 5 Corners - Inverness CT
  • 53' - 6th Corner - Inverness CT
  • 53' - 2nd Goal - Inverness CT
  • 55' - 1st Yellow Card - Inverness CT
  • 61' - 2nd Yellow Card - Inverness CT
  • 63' - 3rd Yellow Card - Alloa
  • 65' ~ Substitution ~ Hetherington ~ Roberts ~(Alloa)
  • 65' ~ Substitution ~ Sammon ~ Donnelly ~(Alloa)
  • 68' - 4th Yellow Card - Alloa
  • 69' - 3rd Goal - Inverness CT
  • 71' - 7th Corner - Inverness CT
  • 72' - 4th Goal - Inverness CT
  • 3-1%Inverness CT extend their lead and Early Payout is awarded
  • Race to 7 Corners - Inverness CT
  • 74' - 8th Corner - Inverness CT
  • 76' - 9th Corner - Inverness CT
  • 3-1 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění