so, Mar 11, 2023 · 08:00
NejstaršíNedávné
PVPPVP
2.00
3.50
3.00
NedávnéNejstarší
VPRVPP
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.25
Góly celkem
Více 9.5
Rohy celkem
-0.25
Inter Lions
Inter Lions vs SD Raiders Profil týmů
Inter Lions
WWLWLWLLWLPokles-1.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 10
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
SD Raiders
LLLLLLWDLWZlepšení+0.6 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 18
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Poslední
| Inter Lions | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| SD Raiders | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Inter Lions | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| SD Raiders | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Celkem– zápasů | Hosté– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.0,3.5
Rozložení rohůLinie 9.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 3.30,
Sm. odch.: 1.62, Medián: 3,
Modus: 5,
Více: 48%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Inter Lions vs SD Raiders Časové rozložení gólů/rohů
Inter Lions vs SD Raiders Vzájemné zápasy
Inter Lions vs SD Raiders Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Inter Lions Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 1. liga | 2023-03-04 | 2 Inter Lions |
0 - 2
1 - 4
|
Bankstown City Lions FC 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 1. liga | 2023-02-28 | 2 Inter Lions |
1 - 1
2 - 1
|
Hills United FC 1 | V | -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 1. liga | 2023-02-25 | 1 St George Saints |
1 - 0
3 - 0
|
Inter Lions 3 | P | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 1. liga | 2023-02-11 | 2 Mounties Wanderers |
1 - 1
2 - 1
|
Inter Lions 3 | P | +0.5, +1.0 | Méně |
|
||||||
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 1. liga | 2023-02-04 | 3 Inter Lions |
3 - 0
6 - 1
|
Rydalmere Lions FC 1 | V | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 2. liga | 2022-09-03 | 2 Inter Lions |
1 - 0
1 - 2
|
Macarthur Rams 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
9-4 (13) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (2-1) | ||
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 2. liga | 2022-08-20 | 1 Inter Lions |
2 - 0
3 - 0
|
Rydalmere Lions FC 1 | V | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
4-10 (14) | 2-6 (8) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 2. liga | 2022-08-06 | 1 Inter Lions |
0 - 0
0 - 2
|
Central Coast United FC 4 | P | -0.5 | Méně |
|
9-6 (15) | 4-5 (9) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 2. liga | 2022-07-30 | 1 4 Macarthur Rams |
1 - 4
2 - 8
|
Inter Lions 3 | V | +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
3-9 (12) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 2. liga | 2022-07-23 | 3 Inter Lions |
1 - 0
2 - 0
|
Gladesville Ryde Magic 3 | V | -1.5 | Méně |
|
7-6 (13) | 4-5 (9) | 2 (0-2) | 3 (2-1) | ||
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 2. liga | 2022-06-11 | Inner West Hawks |
2 - 3
3 - 5
|
Inter Lions 2 | V | +2.5, +3.0 | Více |
|
0-12 (12) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 4 (0-4) | ||
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 2. liga | 2022-05-17 | Rydalmere Lions FC |
0 - 1
1 - 4
|
Inter Lions | V | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 2. liga | 2022-05-08 | 3 Gladesville Ryde Magic |
1 - 3
3 - 5
|
Inter Lions 2 | V | +0.5, +1.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 2. liga | 2022-04-15 | 3 Sydney University |
1 - 1
2 - 2
|
Inter Lions 1 | R | +1.0, +1.5 | Push |
|
8-7 (15) | 6-3 (9) | 4 (4-0) | 3 (0-3) | ||
| Austrálie - Pohár - kvalifikace | 2022-03-23 | 3 South Coast Flame FC |
0 - 0
0 - 1
|
Inter Lions 6 | V | +1.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Austrálie - Nový Jižní Wales - League 3 | 2021-06-19 | 1 Bankstown United FC |
1 - 1
1 - 2
|
Inter Lions | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
5-6 (11) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 4 (3-1) | ||
| Austrálie - Nový Jižní Wales - League 3 | 2021-06-05 | 1 Canterbury Bankstown FC |
1 - 1
2 - 1
|
Inter Lions 2 1 | P | +0.5, +1.0 | Méně |
|
3-1 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Austrálie - Nový Jižní Wales - League 3 | 2021-05-29 | 2 4 Inter Lions |
0 - 1
1 - 3
|
Dulwich Hill 1 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Austrálie - Nový Jižní Wales - League 3 | 2021-05-22 | 1 Rydalmere Lions FC |
2 - 0
5 - 0
|
Inter Lions 2 | P | -1.5 | Více |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Austrálie - Nový Jižní Wales - League 3 | 2021-05-15 | 4 Inter Lions |
0 - 0
4 - 1
|
Central Coast United FC 2 | V | +0.5 | Více |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 2 (2-0) | ||
| Austrálie - Nový Jižní Wales - League 3 | 2021-04-24 | 1 Inter Lions |
1 - 1
1 - 2
|
Gladesville Ryde Magic | P | +0.5, +1.0 | Méně |
|
2-7 (9) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Austrálie - přátelská utkání | 2020-01-25 | 1 SD Raiders FC |
3 - 0
5 - 0
|
Inter Lions | P | -0.5,-1.0 | Více |
|
3-5 (8) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Austrálie - přátelská utkání | 2020-01-18 | Sutherland Sharks |
2 - 0
3 - 0
|
Inter Lions | P | -3.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Austrálie - Nový Jižní Wales - League 3 | 2017-08-27 | 1 Inter Lions |
1 - 6
3 - 14
|
Dunbar Rovers FC | P | +1.0,+1.5 | Více |
|
3-7 (10) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Austrálie - Nový Jižní Wales - League 3 | 2017-06-04 | 2 Inter Lions |
0 - 3
0 - 7
|
Fraser Park 2 | P | +2.5 | Více |
|
2-9 (11) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Austrálie - Nový Jižní Wales - League 3 | 2017-05-27 | 1 Dunbar Rovers FC |
1 - 0
3 - 1
|
Inter Lions 2 | P | 0.0 | Více |
|
4-9 (13) | 3-6 (9) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Austrálie - Nový Jižní Wales - League 3 | 2017-05-21 | 2 Inter Lions |
0 - 1
0 - 2
|
Stanmore Hawks | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
4-7 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Austrálie - Nový Jižní Wales - League 3 | 2017-05-13 | 1 Granville Rage |
2 - 3
2 - 3
|
Inter Lions 1 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
9-5 (14) | 2-4 (6) | 4 (2-2) | 2 (2-0) | ||
| Austrálie - Nový Jižní Wales - League 3 | 2017-04-30 | 3 Inter Lions |
0 - 2
1 - 3
|
Sydney University 3 1 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Austrálie - Pohár | 2017-04-18 | 2 Inter Lions |
0 - 0
1 - 1
|
Hakoah Sydney City East | R | +1.5, +2.0 | Méně |
|
5-8 (13) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| SD Raiders Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 1. liga | 2023-03-04 | 3 SD Raiders |
1 - 0
2 - 1
|
Macarthur Rams 3 | V | +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 1. liga | 2023-02-25 | 2 Hills United FC |
2 - 2
3 - 2
|
SD Raiders 1 | P | 0.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 1. liga | 2023-02-18 | SD Raiders |
0 - 1
2 - 2
|
St George Saints 2 | R | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 1. liga | 2023-02-04 | 1 4 Dunbar Rovers FC |
0 - 1
0 - 1
|
SD Raiders | V | +0.5, +1.0 | Méně |
|
||||||
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 1. liga | 2022-08-06 | 3 Hakoah Sydney City East |
3 - 0
4 - 0
|
SD Raiders 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 1. liga | 2022-07-30 | SD Raiders |
0 - 1
0 - 3
|
Central Coast Mariners NPL 2 | P | +1.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 1. liga | 2022-07-23 | 2 Western Sydney Wanderers NPL |
2 - 2
4 - 3
|
SD Raiders | P | -1.5, -2.0 | Více | 10.0 | Více |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 1. liga | 2022-07-19 | 2 SD Raiders |
0 - 1
0 - 1
|
Northern Tigers 2 | P | +1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
3-8 (11) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 1. liga | 2022-07-16 | 3 SD Raiders |
1 - 1
1 - 3
|
Bonnyrigg White Eagles 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 1. liga | 2022-07-09 | 3 SD Raiders |
0 - 1
1 - 2
|
St George City FA 3 1 | P | +1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 1. liga | 2022-06-25 | 4 Mounties Wanderers |
0 - 2
0 - 5
|
SD Raiders 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 1. liga | 2022-06-18 | 1 SD Raiders |
0 - 0
0 - 0
|
Blacktown Spartans 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 1. liga | 2022-06-11 | 3 NWS Spirit FC |
1 - 0
1 - 0
|
SD Raiders 1 | P | -1.5, -2.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 1. liga | 2022-06-07 | 1 SD Raiders |
0 - 2
0 - 5
|
Hakoah Sydney City East 1 | P | +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 3-2 (5) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 1. liga | 2022-06-04 | St George Saints |
0 - 0
2 - 0
|
SD Raiders 1 | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-8 (13) | 3-7 (10) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 1. liga | 2022-05-28 | 1 SD Raiders |
0 - 0
2 - 0
|
Hills United FC 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 1. liga | 2022-05-07 | 1 SD Raiders |
0 - 2
0 - 3
|
Western Sydney Wanderers NPL 6 | P | +1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
1-11 (12) | 1-7 (8) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 1. liga | 2022-04-30 | 1 Bonnyrigg White Eagles |
0 - 2
2 - 3
|
SD Raiders 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
8-2 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 1. liga | 2022-04-25 | 2 St George City FA |
1 - 0
3 - 1
|
SD Raiders 5 1 | P | -1.5 | Push | 10.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 1. liga | 2022-04-09 | 2 SD Raiders |
0 - 0
1 - 2
|
Mounties Wanderers | P | -1.0,-1.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 1. liga | 2022-04-02 | 4 Blacktown Spartans |
0 - 1
2 - 2
|
SD Raiders 1 | R | +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 1. liga | 2022-03-26 | 2 SD Raiders |
0 - 1
0 - 1
|
NWS Spirit FC 2 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
7-3 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 1. liga | 2022-03-19 | 4 SD Raiders |
1 - 0
4 - 1
|
St George Saints 3 | V | -0.5 | Více |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Austrálie - přátelská utkání | 2022-01-22 | 1 Blacktown City |
2 - 0
4 - 0
|
SD Raiders 1 | P | -2.5, -3.0 | Více |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 2. liga | 2021-06-20 | 1 Hakoah Sydney City East |
1 - 1
1 - 2
|
SD Raiders 1 | V | -1.5, -2.0 | Méně |
|
9-5 (14) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 3 (1-2) | ||
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 2. liga | 2021-06-13 | 1 Central Coast Mariners NPL |
2 - 1
4 - 1
|
SD Raiders 2 | P | -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
7-4 (11) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 3 (3-0) |
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 2. liga | 2021-06-05 | St George City FA |
0 - 0
1 - 0
|
SD Raiders 3 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 2. liga | 2021-05-29 | 3 Bonnyrigg White Eagles |
1 - 1
3 - 2
|
SD Raiders 2 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
5-10 (15) | 1-7 (8) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 2. liga | 2021-05-22 | 1 1 SD Raiders |
2 - 0
3 - 3
|
Hills United FC 3 | R | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Austrálie - Nový Jižní Wales - 2. liga | 2021-05-15 | 1 Blacktown Spartans |
0 - 1
0 - 1
|
SD Raiders 2 | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 3 , Roh: 8 - 0
Roh: 9.5 , Hendikep: 0.0,-0.5 , Góly: 3.0,3.5
Skóre: 2 - 2 , Roh: 2 - 0 Poločas
Roh: , Hendikep: , Góly:
-
2' - 1st Goal - Inter Lions -
4' - 2nd Goal - SD Raiders -
11' - 1st Corner - Inter Lions -
20' - 3rd Goal - Inter Lions -
31' - 2nd Corner - Inter Lions -
37' - 4th Goal - SD Raiders - 41' - 1st Offside - Inter Lions
-
2-2 score at the end of First Half -
48' - 1st Yellow Card - SD Raiders -
50' - 2nd Yellow Card - Inter Lions -
50' - 3rd Yellow Card - Inter Lions - Race to 3 Corners - Inter Lions
-
60' - 3rd Corner - Inter Lions -
62' - 4th Corner - Inter Lions - Race to 5 Corners - Inter Lions
-
64' - 5th Corner - Inter Lions - 64' - 2nd Offside - Inter Lions
- 66' - 3rd Offside - Inter Lions
-
74' - 6th Corner - Inter Lions -
77' - 5th Goal - SD Raiders -
80' - 7th Corner - Inter Lions - Race to 7 Corners - Inter Lions
-
80' - 8th Corner - Inter Lions - 81' - 4th Offside - SD Raiders
-
83' - 4th Yellow Card - Inter Lions -
90+1' - 5th Yellow Card - SD Raiders - 90+1' - 5th Offside - SD Raiders
-
90+5' - 6th Yellow Card - SD Raiders -
2-3 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

