Independiente Santa Fe vs Junior Profil týmů
Independiente Santa Fe vs Junior Fakta o zápasu
5V-1R-4P v posledních 10 zápasech, s 9 vstřelenými a 9 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.9 pro, 0.9 proti. Výhry 50%, AH výhra 50%, góly Over 30%, rohy Over 50%.
6V-3R-1P v posledních 10 zápasech, s 12 vstřelenými a 6 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.2 pro, 0.6 proti. Výhry 60%, AH výhra 70%, góly Over 30%, rohy Over 40%.
| Independiente Santa Fe | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Junior | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Independiente Santa Fe | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Junior | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Independiente Santa Fe vs Junior Časové rozložení gólů/rohů
Independiente Santa Fe vs Junior Vzájemné zápasy
Independiente Santa Fe vs Junior Zobrazit celé H2H →| Independiente Santa Fe Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Kolumbie - Primera A | 2024-09-02 | 5 Junior |
0 - 1
1 - 1
|
Independiente Santa Fe 6 1 | R | -0.5 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera A | 2024-02-22 | Independiente Santa Fe |
2 - 0
3 - 0
|
Junior 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera A | 2023-09-03 | 7 Independiente Santa Fe |
1 - 0
1 - 0
|
Junior 3 | V | -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera A | 2023-03-19 | 3 Junior |
1 - 1
1 - 1
|
Independiente Santa Fe 5 | R | -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera A | 2022-11-23 | 3 Junior |
0 - 0
2 - 3
|
Independiente Santa Fe 2 | V | -0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera A | 2022-11-13 | 1 1 Independiente Santa Fe |
0 - 0
0 - 0
|
Junior 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 4 (2-2) |
| Kolumbie - Primera A | 2022-07-24 | 2 Junior |
1 - 0
2 - 0
|
Independiente Santa Fe 5 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 9.0 | Push |
|
9-0 (9) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Kolumbie - Pohár | 2022-05-12 | 1 4 Independiente Santa Fe |
0 - 0
0 - 1
|
Junior 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
10-5 (15) | 7-3 (10) | 5 (3-2) | 2 (1-1) |
| Kolumbie - Pohár | 2022-04-21 | Junior |
1 - 1
2 - 1
|
Independiente Santa Fe 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2022-02-03 | 4 Independiente Santa Fe |
0 - 0
2 - 1
|
Junior 5 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
0-6 (6) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Kolumbie - Primera A | 2021-11-07 | 1 Independiente Santa Fe |
0 - 1
1 - 1
|
Junior 4 | R | -0.5 | Push | 8.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Copa Libertadores | 2021-05-25 | 4 Independiente Santa Fe |
0 - 0
0 - 0
|
Junior 3 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-1 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2021-05-02 | 1 3 Independiente Santa Fe |
0 - 0
0 - 0
|
Junior 1 | R | -0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Kolumbie - Primera A | 2021-04-25 | 1 3 Junior |
1 - 0
3 - 1
|
Independiente Santa Fe 4 | P | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
8-5 (13) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Copa Libertadores | 2021-04-23 | 1 Junior |
1 - 1
1 - 1
|
Independiente Santa Fe 3 1 | R | 0.0, -0.5 | Push | 8.5 | Méně |
|
0-3 (3) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Independiente Santa Fe Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Kolumbie - Primera A | 2025-05-01 | 1 Llaneros |
0 - 0
0 - 1
|
Independiente Santa Fe 4 | V | 0.0 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera A | 2025-04-27 | 3 Independiente Santa Fe |
0 - 0
0 - 0
|
Boyaca Chico 1 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera A | 2025-04-15 | 4 Independiente Santa Fe |
0 - 1
1 - 2
|
Independiente Medellin 4 | P | 0.0 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera A | 2025-04-11 | 6 La Equidad |
1 - 1
2 - 1
|
Independiente Santa Fe 3 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera A | 2025-04-05 | 1 Independiente Santa Fe |
1 - 0
1 - 0
|
Deportivo Pasto 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera A | 2025-03-30 | 1 3 Union Magdalena |
0 - 0
0 - 1
|
Independiente Santa Fe 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-03-27 | 3 Millonarios |
0 - 0
2 - 0
|
Independiente Santa Fe 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-03-23 | 5 Independiente Santa Fe |
2 - 1
3 - 2
|
Millonarios 3 1 | V | 0.0 | Více | 9.0 | Více |
|
7-3 (10) | 5-2 (7) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-03-19 | Independiente Santa Fe |
0 - 1
0 - 1
|
Atletico Bucaramanga | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
1-0 (1) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-03-16 | 1 2 Once Caldas |
0 - 0
0 - 1
|
Independiente Santa Fe 7 | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-2 (12) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-03-09 | 3 Independiente Santa Fe |
1 - 0
2 - 0
|
Fortaleza CEIF 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-02-28 | Envigado FC |
0 - 0
0 - 0
|
Independiente Santa Fe | R | +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | (-) | (-) |
| Copa Libertadores - kvalifikace | 2025-02-25 | 1 Independiente Santa Fe |
1 - 1
2 - 1
|
Deportes Iquique 2 | V | -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Copa Libertadores - kvalifikace | 2025-02-18 | 2 Deportes Iquique |
1 - 1
2 - 1
|
Independiente Santa Fe 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-02-15 | 5 America de Cali |
0 - 0
2 - 0
|
Independiente Santa Fe 2 1 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
11-7 (18) | 6-2 (8) | 3 (3-0) | 5 (2-3) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-02-13 | 4 Independiente Santa Fe |
2 - 2
2 - 2
|
Atletico Nacional 2 | R | 0.0 | Více | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-02-07 | 4 Aguilas Doradas |
0 - 0
0 - 0
|
Independiente Santa Fe 4 1 | R | 0.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-02-01 | 1 Independiente Santa Fe |
0 - 0
0 - 0
|
Deportes Tolima 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-01-26 | 3 Independiente Santa Fe |
2 - 1
2 - 1
|
Deportivo Pereira 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
7-6 (13) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2024-12-09 | 1 Independiente Santa Fe |
0 - 2
0 - 3
|
Atletico Nacional 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
8-2 (10) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2024-12-06 | 4 Millonarios |
1 - 0
1 - 1
|
Independiente Santa Fe 7 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2024-12-02 | 5 Independiente Santa Fe |
1 - 0
1 - 2
|
Deportivo Pasto 4 | P | -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
2-2 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Kolumbie - Primera A | 2024-11-29 | 4 Deportivo Pasto |
0 - 0
1 - 0
|
Independiente Santa Fe 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 6-1 (7) | 4 (4-0) | 1 (0-1) |
| Kolumbie - Primera A | 2024-11-27 | 3 Independiente Santa Fe |
0 - 1
0 - 1
|
Millonarios 3 | P | 0.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2024-11-21 | 1 5 Atletico Nacional |
3 - 0
5 - 0
|
Independiente Santa Fe 2 1 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
10-2 (12) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2024-11-15 | 1 3 Independiente Santa Fe |
1 - 0
3 - 0
|
Jaguares de Cordoba 2 1 | V | -1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2024-11-12 | 1 1 America de Cali |
0 - 0
0 - 0
|
Independiente Santa Fe 5 | R | -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2024-11-09 | 3 Independiente Santa Fe |
0 - 1
2 - 1
|
Once Caldas 2 | V | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2024-11-05 | 3 Atletico Nacional |
1 - 1
1 - 1
|
Independiente Santa Fe 2 | R | -0.5 | Push | 10.0 | Více |
|
9-4 (13) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2024-10-27 | 4 Independiente Santa Fe |
0 - 0
0 - 1
|
Millonarios 5 | P | 0.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-3 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Junior Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Kolumbie - Primera A | 2025-05-04 | 2 Junior |
0 - 0
0 - 0
|
America de Cali 1 | R | -1.0 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera A | 2025-04-27 | 6 Deportivo Pereira |
1 - 0
1 - 0
|
Junior 4 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera A | 2025-04-20 | 2 Junior |
1 - 0
2 - 0
|
Alianza 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera A | 2025-04-16 | 2 Deportes Tolima |
0 - 0
0 - 0
|
Junior 1 | R | -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera A | 2025-04-13 | 4 Deportivo Pasto |
3 - 1
3 - 3
|
Junior 1 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Kolumbie - Primera A | 2025-04-07 | 1 Junior |
1 - 0
1 - 0
|
Independiente Medellin 4 | V | 0.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
1-11 (12) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-04-01 | 3 La Equidad |
0 - 0
0 - 1
|
Junior 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
9-3 (12) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-03-26 | 3 Junior |
0 - 1
2 - 1
|
Union Magdalena 6 | V | -1.0 | Více | 8.5 | Více |
|
9-3 (12) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-03-17 | 1 1 Llaneros |
0 - 1
0 - 1
|
Junior 2 1 | V | +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-03-09 | 2 Junior |
1 - 1
2 - 1
|
Millonarios 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
12-4 (16) | 5-2 (7) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Copa Sudamericana | 2025-03-07 | 1 Junior |
0 - 2
2 - 2
|
America de Cali 2 | R | 0.0 | Více | 8.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-03-01 | 1 6 Atletico Bucaramanga |
1 - 1
1 - 1
|
Junior 3 | R | -0.5 | Push | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-02-25 | 4 Junior |
1 - 2
1 - 2
|
Envigado FC 7 | P | -1.0, -1.5 | Více | 11.5 | Méně |
|
2-0 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-02-19 | 1 Boyaca Chico |
0 - 1
0 - 2
|
Junior 2 1 | V | 0.0 | Více | 9.0 | Více |
|
11-1 (12) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-02-13 | 5 Junior |
1 - 0
2 - 0
|
Once Caldas 3 | V | -0.5 | Push | 8.5 | Více |
|
11-4 (15) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-02-08 | 2 Union Magdalena |
0 - 0
0 - 0
|
Junior 1 | R | 0.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-02-02 | 1 Junior |
1 - 0
2 - 2
|
Aguilas Doradas 2 | R | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2025-01-26 | 3 Junior |
0 - 0
0 - 0
|
Deportivo Cali 1 | R | -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Amerika - Přátelská utkání | 2025-01-18 | 4 Sport Boys |
1 - 1
1 - 1
|
Junior 4 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Kolumbie - Primera A | 2024-12-08 | 4 America de Cali |
1 - 0
1 - 0
|
Junior 4 | P | 0.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
9-5 (14) | 5-2 (7) | 4 (3-1) | 3 (2-1) |
| Kolumbie - Primera A | 2024-12-05 | 1 Junior |
2 - 0
3 - 2
|
Deportes Tolima 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
3-9 (12) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2024-12-01 | 1 1 Junior |
1 - 0
1 - 2
|
Once Caldas 5 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
6-4 (10) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2024-11-28 | 1 Once Caldas |
2 - 1
2 - 2
|
Junior 1 | R | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
5-6 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Kolumbie - Primera A | 2024-11-25 | 4 Deportes Tolima |
1 - 0
1 - 0
|
Junior 4 | P | -0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Kolumbie - Primera A | 2024-11-22 | 2 Junior |
1 - 0
1 - 0
|
America de Cali 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
0-10 (10) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Kolumbie - Primera A | 2024-11-15 | 1 1 Junior |
1 - 0
3 - 0
|
Deportivo Cali 3 | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2024-11-11 | 2 Once Caldas |
0 - 0
0 - 0
|
Junior 1 | R | -0.5 | Méně | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Kolumbie - Primera A | 2024-11-07 | Junior |
0 - 0
0 - 0
|
Millonarios 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
10-2 (12) | 7-1 (8) | 4 (4-0) | 2 (2-0) |
| Kolumbie - Primera A | 2024-11-02 | 2 Envigado FC |
0 - 0
0 - 0
|
Junior 1 | R | +0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
8-7 (15) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Kolumbie - Primera A | 2024-10-27 | 2 Junior |
1 - 0
3 - 1
|
America de Cali 3 | V | 0.0 | Více | 8.5 | Více |
|
2-7 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.45 | 4 | 7.5 |
| Poločas | 2 | 2.25 | 7.5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.0) | Domácí@1.775 | Hosté@2.025 |
| Poločas (-0.5) | Domácí@2.025 | Hosté@1.775 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.0) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Poločas (4.0) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Poločas (1.0) | Více@2 | Méně@1.8 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 1 , Roh: 4 - 1
Roh: 9.0 , Hendikep: -1.0 , Góly: 2.0, 2.5
Skóre: 0 - 0 , Roh: 3 - 1 Poločas
Roh: 4.0 , Hendikep: -0.5 , Góly: 1.0
-
10' - 1st Yellow Card - Junior -
15' - 1st Corner - Independiente Santa Fe -
17' - 3rd Yellow Card - Independiente Santa Fe -
24' - 3rd Yellow Card - Independiente Santa Fe -
29' - 2nd Corner - Junior -
37' - 3rd Corner - Independiente Santa Fe - Race to 3 Corners - Independiente Santa Fe
-
44' - 4th Corner - Independiente Santa Fe -
0-0 score at the end of First Half - 46' ~ Substitution ~ Mosquera ~ Melendez ~(Independiente Santa Fe)
- 46' ~ Substitution ~ Olivera ~ Scarpeta ~(Independiente Santa Fe)
-
51' - 4th Yellow Card - Independiente Santa Fe - 56' ~ Substitution ~ Lopez ~ Murillo ~(Independiente Santa Fe)
-
58' - 1st Goal - Junior - 70' ~ Substitution ~ Fernandez ~ Perlaza ~(Independiente Santa Fe)
-
72' - 5th Corner - Independiente Santa Fe - 73' ~ Substitution ~ Berdugo ~ Caicedo ~(Junior)
- 73' ~ Substitution ~ Diaz ~ Barrera ~(Junior)
-
75' - 3rd Goal - Independiente Santa Fe -
78' - 5th Yellow Card - Independiente Santa Fe - 80' ~ Substitution ~ Canchimbo ~ Enamorado ~(Junior)
-
81' - 6th Yellow Card - Junior - 80' ~ Substitution ~ Bacca ~ Rodriguez ~(Junior)
- 87' ~ Substitution ~ Rodriguez ~ Zapata ~(Independiente Santa Fe)
- 92' ~ Substitution ~ Agamez ~ Moreno ~(Junior)
-
90+2' - 7th Yellow Card - Junior
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

