IFK Simrishamn vs Osterlen FF Profil týmů
IFK Simrishamn vs Osterlen FF Fakta o zápasu
2V-1R-5P v posledních 8 zápasech, s 11 vstřelenými a 21 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.4 pro, 2.6 proti. Výhry 25%, AH výhra 37%, góly Over 50%, rohy Over 0%.
3V-0R-7P v posledních 10 zápasech, s 12 vstřelenými a 18 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.2 pro, 1.8 proti. Výhry 30%, AH výhra 40%, góly Over 30%, rohy Over 0%.
| IFK Simrishamn | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Osterlen FF | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| IFK Simrishamn | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Osterlen FF | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
IFK Simrishamn vs Osterlen FF Časové rozložení gólů/rohů
IFK Simrishamn vs Osterlen FF Vzájemné zápasy
IFK Simrishamn vs Osterlen FF Zobrazit celé H2H →Žádná data
| IFK Simrishamn Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Švédsko - 2. divize - Södra Götaland | 2023-08-11 | 2 Nosaby |
1 - 0
2 - 0
|
IFK Simrishamn 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Švédsko - 2. divize - Södra Götaland | 2023-08-06 | FC Rosengård 1917 |
2 - 0
3 - 0
|
IFK Simrishamn 1 | P | -1.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Švédsko - Pohár | 2023-06-28 | 1 3 IFK Simrishamn |
0 - 2
0 - 5
|
BK Olympic 2 | P | +1.0 | Více |
|
||||||
| Švédsko - 2. divize - Södra Götaland | 2023-06-22 | 3 VMA IK |
0 - 3
0 - 3
|
IFK Simrishamn 2 | V | +0.5 | Méně |
|
||||||
| Švédsko - 2. divize - Södra Götaland | 2023-06-10 | 2 FK Karlskrona |
2 - 0
3 - 3
|
IFK Simrishamn | R | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Švédsko - 2. divize - Södra Götaland | 2023-06-03 | 1 IFK Berga |
2 - 0
4 - 1
|
IFK Simrishamn 1 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
3-10 (13) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 4 (0-4) | ||
| Švédsko - 2. divize - Södra Götaland | 2023-05-13 | 2 IFK Simrishamn |
2 - 1
4 - 1
|
FBK Balkan 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Švédsko - 2. divize - Södra Götaland | 2023-05-07 | IFK Trelleborg |
2 - 0
3 - 0
|
IFK Simrishamn 2 | P | 0.0, -0.5 | Push |
|
2-13 (15) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 3 (0-3) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Osterlen FF Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Švédsko - 2. divize - Södra Götaland | 2023-08-13 | 3 Osterlen FF |
1 - 0
2 - 0
|
Kristianstad FC 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Švédsko - 2. divize - Södra Götaland | 2023-07-28 | 1 Hässleholms IF |
0 - 0
1 - 0
|
Osterlen FF 3 | P | -1.5, -2.0 | Méně |
|
||||||
| Švédsko - 2. divize - Södra Götaland | 2023-06-17 | 2 IFK Malmö FK |
3 - 1
4 - 3
|
Osterlen FF 4 | P | 0.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Švédsko - 2. divize - Södra Götaland | 2023-05-26 | IFK Hässleholm |
0 - 0
0 - 2
|
Osterlen FF 1 | V | -1.0 | Méně |
|
||||||
| Švédsko - 2. divize - Södra Götaland | 2023-04-30 | FK Karlskrona |
1 - 0
3 - 2
|
Osterlen FF 1 | P | -0.5 | Více |
|
||||||
| Švédsko - 2. divize - Södra Götaland | 2023-04-15 | 3 Kristianstad FC |
1 - 0
2 - 1
|
Osterlen FF 3 | P | 0.0 | Více | 11.0 | Více |
|
2-14 (16) | 0-6 (6) | 3 (0-3) | 3 (0-3) |
| Švédsko - 2. divize - Södra Götaland | 2023-04-10 | 1 Osterlen FF |
0 - 1
0 - 2
|
Hässleholms IF 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-4 (14) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Švédsko - 2. divize - Södra Götaland | 2023-04-01 | 3 FBK Balkan |
0 - 0
0 - 1
|
Osterlen FF 1 | V | +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Švédsko - 2. divize - Södra Götaland | 2022-10-09 | 4 Osterlen FF |
0 - 0
0 - 4
|
Hässleholms IF 1 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
2-7 (9) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Švédsko - 2. divize - Södra Götaland | 2022-10-01 | 1 Nosaby |
0 - 1
2 - 1
|
Osterlen FF 2 | P | 0.0 | Push | 10.5 | Více |
|
6-6 (12) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Švédsko - 2. divize - Södra Götaland | 2022-09-25 | Osterlen FF |
1 - 2
1 - 2
|
FC Rosengård 1917 2 | P | 0.0, +0.5 | Push |
|
7-4 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Švédsko - 2. divize - Södra Götaland | 2022-09-17 | Asarums IF FK |
1 - 1
3 - 2
|
Osterlen FF 4 1 | P | +1.0, +1.5 | Více |
|
6-4 (10) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Švédsko - 2. divize - Södra Götaland | 2022-09-09 | 2 Eslövs BK |
0 - 0
0 - 0
|
Osterlen FF 2 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-8 (13) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Švédsko - Pohár | 2022-08-31 | 2 Osterlen FF |
0 - 2
0 - 3
|
Landskrona 4 | P | +1.0 | Push | 11.0 | Více |
|
1-15 (16) | 0-9 (9) | 4 (0-4) | 2 (0-2) |
| Švédsko - 2. divize - Södra Götaland | 2022-08-06 | 1 Osterlen FF |
0 - 0
2 - 0
|
Räppe GOIF 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
5-7 (12) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Švédsko - 2. divize - Södra Götaland | 2022-06-23 | FBK Balkan |
2 - 0
2 - 0
|
Osterlen FF 3 | P | +0.5, +1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
5-9 (14) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 5 (2-3) |
| Švédsko - 2. divize - Södra Götaland | 2022-06-09 | 1 Hässleholms IF |
1 - 1
1 - 2
|
Osterlen FF 3 | V | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Švédsko - 2. divize - Södra Götaland | 2022-06-05 | 2 Osterlen FF |
2 - 1
4 - 2
|
Kristianstad FC | V | -0.5 | Více |
|
7-2 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Švédsko - 2. divize - Södra Götaland | 2022-05-29 | Osterlen FF |
0 - 2
2 - 2
|
Asarums IF FK 2 | R | -1.5, -2.0 | Více |
|
10-2 (12) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Švédsko - 2. divize - Södra Götaland | 2022-05-26 | 1 FC Rosengård 1917 |
1 - 1
2 - 1
|
Osterlen FF 1 | P | -0.5 | Push |
|
8-4 (12) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Švédsko - 2. divize - Södra Götaland | 2022-04-29 | 2 IFK Hässleholm |
1 - 0
2 - 1
|
Osterlen FF | P | -1.0 | Push | 11.0 | Více |
|
10-11 (21) | 4-5 (9) | 1 (1-0) | 5 (1-4) |
| Švédsko - 2. divize - Södra Götaland | 2022-04-24 | 2 2 Osterlen FF |
0 - 0
0 - 1
|
Ariana FC 3 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
1-8 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Švédsko - 2. divize - Södra Götaland | 2022-04-15 | 2 Räppe GOIF |
0 - 0
0 - 0
|
Osterlen FF 1 | R |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (2-1) | ||||
| Švédsko - 2. divize - Södra Götaland | 2022-04-02 | 2 FK Karlskrona |
0 - 1
2 - 1
|
Osterlen FF 2 | P | +0.5, +1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-7 (15) | 4-4 (8) | 4 (2-2) | 3 (2-1) |
| Švédsko - 1. divize - Södra | 2021-11-20 | Osterlen FF |
1 - 1
3 - 3
|
IFK Malmö FK 1 | R | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
5-7 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Švédsko - 1. divize - Södra | 2021-11-13 | 2 Qviding FIF |
0 - 0
2 - 0
|
Osterlen FF 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
12-3 (15) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Švédsko - 1. divize - Södra | 2021-11-06 | 1 Osterlen FF |
1 - 1
1 - 2
|
Lindome GIF 2 | P | -0.5 | Push |
|
5-6 (11) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 2 (1-1) | ||
| Švédsko - 1. divize - Södra | 2021-10-30 | Tvååkers IF |
1 - 1
4 - 1
|
Osterlen FF 2 | P | -1.0 | Více |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Švédsko - 1. divize - Södra | 2021-10-23 | 1 Osterlen FF |
2 - 2
5 - 3
|
Atvidabergs FF 1 | V | 0.0 | Více |
|
3-9 (12) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Švédsko - 1. divize - Södra | 2021-10-16 | 2 Utsiktens BK |
2 - 0
5 - 1
|
Osterlen FF 1 | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
9-2 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.55 | 4 | 2.2 |
| Poločas | 3 | 2.4 | 2.75 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.25) | Domácí@1.75 | Hosté@2.05 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.975 | Hosté@1.825 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.25) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 4 - 1 , Roh: 8 - 4
Roh: , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 3.0, 3.5
Skóre: 2 - 0 , Roh: 6 - 1 Poločas
Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0, 1.5
-
8' - 1st Corner - IFK Simrishamn -
21' - 2nd Corner - IFK Simrishamn - Race to 3 Corners - IFK Simrishamn
-
21' - 3rd Corner - IFK Simrishamn -
24' - 4th Corner - IFK Simrishamn -
29' - 1st Goal - IFK Simrishamn -
31' - 5th Corner - IFK Simrishamn - Race to 5 Corners - IFK Simrishamn
- 33' ~ 1st Yellow Card ~ ~(IFK Simrishamn)
-
40' - 2nd Goal - IFK Simrishamn -
44' - 6th Corner - IFK Simrishamn -
45+2' - 7th Corner - Osterlen FF -
2-0 score at the end of First Half -
54' - 3rd Goal - IFK Simrishamn -
61' - 4th Goal - IFK Simrishamn -
65' - 8th Corner - IFK Simrishamn - Race to 7 Corners - IFK Simrishamn
-
68' - 9th Corner - IFK Simrishamn - 69' ~ 2nd Yellow Card ~ ~(Osterlen FF)
-
71' - 5th Goal - Osterlen FF -
76' - 10th Corner - Osterlen FF -
77' - 11th Corner - Osterlen FF - 82' ~ 3rd Yellow Card ~ ~(IFK Simrishamn)
-
89' - 12th Corner - Osterlen FF -
4-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

