IF Gnistan vs MP Profil týmů
IF Gnistan vs MP Fakta o zápasu
7V-0R-3P v posledních 10 zápasech, s 15 vstřelenými a 8 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.5 pro, 0.8 proti. Výhry 70%, AH výhra 60%, góly Over 10%, rohy Over 0%.
6V-2R-2P v posledních 10 zápasech, s 20 vstřelenými a 13 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.0 pro, 1.3 proti. Výhry 60%, AH výhra 50%, góly Over 40%, rohy Over 30%.
| IF Gnistan | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| MP | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| IF Gnistan | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| MP | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
IF Gnistan vs MP Časové rozložení gólů/rohů
IF Gnistan vs MP Vzájemné zápasy
IF Gnistan vs MP Zobrazit celé H2H →| IF Gnistan Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Finsko - Kakkonen - Skupina A | 2016-05-15 | 2 MP |
1 - 1
1 - 2
|
IF Gnistan 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| IF Gnistan Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Finsko - Kakkonen - Skupina A | 2016-07-24 | FC Vaajakoski |
1 - 0
2 - 0
|
IF Gnistan | P | +0.5 | Méně |
|
||||||
| Finsko - Kakkonen - Skupina A | 2016-07-17 | 3 Kultsu FC |
0 - 0
0 - 1
|
IF Gnistan 2 | V | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Finsko - Kakkonen - Skupina A | 2016-07-03 | IF Gnistan |
1 - 0
2 - 0
|
Sudet | V | -1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Finsko - Kakkonen - Skupina A | 2016-06-28 | 2 IF Gnistan |
0 - 2
1 - 2
|
FC Lahti Academy 3 | P | -1.0 | Push | 11.0 |
|
|||||
| Finsko - Kakkonen - Skupina A | 2016-06-19 | 2 KaPa |
0 - 0
2 - 0
|
IF Gnistan 1 | P | +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Finsko - Kakkonen - Skupina A | 2016-06-10 | 2 IF Gnistan |
0 - 0
1 - 0
|
PEPO 1 | V | -1.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina A | 2016-06-04 | 3 SC Kufu 98 |
0 - 0
0 - 1
|
IF Gnistan 2 | V | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina A | 2016-05-27 | 3 IF Gnistan |
0 - 0
2 - 1
|
JaPS 3 | V | -0.5, -1.0 | Push | 11.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina A | 2016-05-21 | 2 MPS |
0 - 1
0 - 5
|
IF Gnistan 1 | V | +0.5, +1.0 | Více |
|
3-7 (10) | 2-5 (7) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Finsko - Kakkonen - Skupina A | 2016-05-15 | 2 MP |
1 - 1
1 - 2
|
IF Gnistan 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 3 (0-3) | ||
| Finsko - Kakkonen - Skupina A | 2016-05-08 | 1 3 IF Gnistan |
2 - 2
4 - 3
|
FC Vaajakoski 2 | V | -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
11-7 (18) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 4 (2-2) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina A | 2016-05-04 | FC Futura |
2 - 0
3 - 3
|
IF Gnistan 3 | R | +0.5 | Více |
|
1-7 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Finsko - Pohár | 2016-03-12 | 1 MPS/Atletico Malmi |
1 - 0
1 - 0
|
IF Gnistan 2 | P | +1.0 | Méně |
|
1-6 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-01-23 | Klubi-04 |
1 - 2
2 - 4
|
IF Gnistan 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Finsko - Kakkonen Etelainen | 2015-09-25 | IF Gnistan |
1 - 2
1 - 3
|
FCV 1 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
8-7 (15) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Finsko - Kakkonen Etelainen | 2015-09-19 | I-Kissat |
2 - 0
2 - 1
|
IF Gnistan 3 | P | +1.0 | Push |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Finsko - Kakkonen Etelainen | 2015-09-15 | 3 IF Gnistan |
1 - 0
1 - 1
|
FC Honka 1 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
1-16 (17) | 1-8 (9) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Finsko - Kakkonen Etelainen | 2015-09-11 | IF Gnistan |
2 - 1
3 - 1
|
PK Keski-Uusimaa | V | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
4-7 (11) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Finsko - Kakkonen Etelainen | 2015-09-05 | 1 FC Honka |
1 - 1
2 - 1
|
IF Gnistan 2 | P | -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Finsko - Kakkonen Etelainen | 2015-08-30 | 2 KaPa |
2 - 0
2 - 0
|
IF Gnistan 2 1 | P | +0.5 | Méně |
|
1-7 (8) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Finsko - Kakkonen Etelainen | 2015-08-22 | 2 IF Gnistan |
0 - 0
0 - 0
|
TPV 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
9-3 (12) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||
| Finsko - Kakkonen Etelainen | 2015-08-14 | 1 Atlantis |
1 - 0
2 - 1
|
IF Gnistan | P | +1.0 | Push | 10.0 | Více |
|
8-6 (14) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Finsko - Kakkonen Etelainen | 2015-08-08 | 2 IF Gnistan |
1 - 0
5 - 0
|
NJS | V | -2.0, -2.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Finsko - Kakkonen Etelainen | 2015-08-05 | 1 IF Gnistan |
2 - 0
2 - 0
|
JaPS 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Finsko - Kakkonen Etelainen | 2015-08-01 | FCV |
0 - 1
0 - 2
|
IF Gnistan | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
11-3 (14) | 10-2 (12) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Finsko - Kakkonen Etelainen | 2015-07-25 | 3 IF Gnistan |
0 - 1
2 - 1
|
I-Kissat | V | -1.0 | Push | 10.0 | Více |
|
4-9 (13) | 2-6 (8) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Finsko - Kakkonen Etelainen | 2015-07-18 | 2 PK Keski-Uusimaa |
0 - 2
4 - 2
|
IF Gnistan 1 | P | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
10-5 (15) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Finsko - Kakkonen Etelainen | 2015-07-05 | 2 IF Gnistan |
0 - 0
1 - 0
|
KaPa | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Finsko - Kakkonen Etelainen | 2015-06-29 | 2 TPV |
2 - 1
2 - 3
|
IF Gnistan 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
7-7 (14) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Finsko - Kakkonen Etelainen | 2015-06-22 | IF Gnistan |
1 - 0
1 - 1
|
Atlantis 2 | R | -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-5 (11) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| MP Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Finsko - Kakkonen - Skupina A | 2016-07-24 | 1 MP |
0 - 0
1 - 0
|
MPS 2 | V | -2.0 | Méně |
|
||||||
| Finsko - Kakkonen - Skupina A | 2016-07-17 | 2 FC Vaajakoski |
1 - 1
1 - 3
|
MP 1 | V | +0.5 | Více |
|
||||||
| Finsko - Kakkonen - Skupina A | 2016-07-03 | 1 MP |
1 - 0
2 - 1
|
Kultsu FC 3 | V | 0.0, -0.5 | Push |
|
||||||
| Finsko - Kakkonen - Skupina A | 2016-06-28 | MP |
0 - 1
3 - 1
|
FC Futura 2 | V | -0.5 | Více |
|
||||||
| Finsko - Kakkonen - Skupina A | 2016-06-19 | 1 FC Lahti Academy |
1 - 1
4 - 3
|
MP 1 | P | 0.0 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Finsko - Kakkonen - Skupina A | 2016-06-12 | 1 MP |
0 - 1
1 - 1
|
KaPa 1 | R | -0.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Finsko - Kakkonen - Skupina A | 2016-06-02 | 1 PEPO |
0 - 2
1 - 2
|
MP 1 | V | 0.0, +0.5 | Push |
|
10-3 (13) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 5 (3-2) | ||
| Finsko - Kakkonen - Skupina A | 2016-05-26 | 2 MP |
2 - 0
3 - 1
|
SC Kufu 98 | V | -0.5 | Více |
|
1-7 (8) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Finsko - Kakkonen - Skupina A | 2016-05-21 | 1 JaPS |
1 - 0
1 - 1
|
MP 4 1 | R | 0.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Finsko - Kakkonen - Skupina A | 2016-05-15 | 2 MP |
1 - 1
1 - 2
|
IF Gnistan 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 3 (0-3) | ||
| Finsko - Kakkonen - Skupina A | 2016-05-08 | 2 MPS |
0 - 2
1 - 3
|
MP | V | +0.5, +1.0 | Více |
|
4-8 (12) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Finsko - Kakkonen - Skupina A | 2016-05-05 | 2 Sudet |
0 - 1
1 - 3
|
MP 4 | V | +0.5 | Více |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Finsko - Ykkosliiga | 2015-10-10 | 1 FC Jazz |
2 - 1
4 - 2
|
MP | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
6-7 (13) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Finsko - Ykkosliiga | 2015-10-01 | 1 FC Haka |
0 - 0
2 - 0
|
MP 2 | P | -1.0, -1.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Finsko - Ykkosliiga | 2015-09-12 | TPS |
0 - 0
2 - 1
|
MP 1 | P | -1.5 | Push |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Finsko - Ykkosliiga | 2015-09-05 | 2 VIFK |
0 - 0
1 - 0
|
MP 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
4-10 (14) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Finsko - Ykkosliiga | 2015-08-27 | 1 JJK |
1 - 1
3 - 2
|
MP 1 | P | -1.0, -1.5 | Více |
|
6-5 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Finsko - Ykkosliiga | 2015-08-15 | 1 EIF |
0 - 0
1 - 0
|
MP 1 | P | -0.5 | Méně |
|
7-14 (21) | 3-7 (10) | 3 (1-2) | 5 (2-3) | ||
| Finsko - Ykkosliiga | 2015-07-26 | 4 PK-35 |
0 - 0
2 - 1
|
MP 1 | P | -2.0 | Push | 11.0 | Méně |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Finsko - Ykkosliiga | 2015-07-18 | 1 AC Oulu |
0 - 0
1 - 0
|
MP 3 | P | -1.0, -1.5 | Méně |
|
5-6 (11) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Finsko - Ykkosliiga | 2015-06-28 | JJK |
0 - 0
3 - 0
|
MP 1 | P | -1.5 | Push | 9.5 | Více |
|
12-2 (14) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Finsko - Ykkosliiga | 2015-06-22 | 3 PS Kemi |
1 - 1
2 - 1
|
MP 2 | P | -1.5 | Push | 10.0 | Více |
|
9-2 (11) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Finsko - Ykkosliiga | 2015-06-14 | 1 2 FC Jazz |
1 - 2
1 - 5
|
MP | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
8-3 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Finsko - Ykkosliiga | 2015-06-04 | 1 FC Haka |
1 - 0
1 - 0
|
MP 1 | P | -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-7 (15) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Finsko - Ykkosliiga | 2015-05-18 | TPS |
3 - 0
5 - 0
|
MP 3 | P | -1.0 | Více |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 4 (4-0) | 0 (0-0) | ||
| Finsko - Ykkosliiga | 2015-05-13 | 1 VIFK |
0 - 0
1 - 2
|
MP | V | -0.5 | Více |
|
8-8 (16) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 7 (5-2) | ||
| Finsko - Kakkonen Itainen | 2014-09-28 | 2 SC Kufu 98 |
0 - 1
0 - 3
|
MP 2 | V | 0.0, +0.5 | Push |
|
4-10 (14) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Finsko - Kakkonen Itainen | 2014-09-06 | 1 PK Keski-Uusimaa |
0 - 0
1 - 0
|
MP 1 | P | +0.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Finsko - Kakkonen Itainen | 2014-08-31 | MP |
2 - 2
4 - 5
|
FC Myllypuro | P | Více |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |||
| Finsko - Kakkonen Itainen | 2014-08-24 | MP |
0 - 2
0 - 2
|
FC Futura | P | Méně |
|
17-4 (21) | 8-2 (10) | 1 (0-1) | 6 (6-0) | |||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2 | 3.75 | 2.87 |
| Poločas | 2.6 | 2.3 | 3.4 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.25) | Domácí@1.85 | Hosté@1.95 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@2.15 | Hosté@1.675 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.0) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.0) | Ví[email protected] | Méně@1.725 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.725 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 1 , Roh: 2 - 4
Roh: 10.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 3.0
Skóre: 2 - 0 , Roh: 2 - 3 Poločas
Roh: , Hendikep: , Góly:
-
19' - 1st Corner - MP -
21' - 2nd Corner - IF Gnistan -
30' - 3rd Corner - MP - Race to 3 Corners - MP
-
37' - 4th Corner - MP -
39' - 1st Goal - IF Gnistan -
42' - 1st Yellow Card - MP -
43' - 2nd Yellow Card - IF Gnistan -
45' - 5th Corner - IF Gnistan -
45+1' - 2nd Goal - IF Gnistan -
2-0 score at the end of First Half -
54' - 6th Corner - MP -
55' - 3rd Goal - MP
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

