Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 3.25
Góly celkem
–
Rohy celkem
+1.0
Hohenems
Hohenems vs SV Grodig Profil týmů
Hohenems
RRVVPPPRRVNedávnéPokles-0.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 19
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapVyrovnané5/9
SV Grodig
VRVRRVVVRVNedávnéV ráži+0.5 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 21
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapVyrovnané5/9
Poslední
| Hohenems | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| SV Grodig | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Hohenems | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| SV Grodig | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.0, 3.5
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 3.43,
Sm. odch.: 1.76, Medián: 4,
Modus: 4,
Více: 53%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Hohenems vs SV Grodig Časové rozložení gólů/rohů
Hohenems vs SV Grodig Vzájemné zápasy
Hohenems vs SV Grodig Zobrazit celé H2H →| Hohenems Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-09-09 | 3 SV Grodig |
1 - 0
2 - 2
|
Hohenems 1 | R | -2.0, -2.5 | Více |
|
||||||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-04-08 | 3 2 SV Grodig |
0 - 0
0 - 1
|
Hohenems 2 | V |
|
||||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Hohenems Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2018-04-11 | 2 Hohenems |
1 - 1
3 - 1
|
Worgl SV | V | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2018-03-24 | 1 FC Dornbirn 1913 |
0 - 1
1 - 1
|
Hohenems 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2018-03-17 | 1 Hohenems |
0 - 1
2 - 2
|
FC Hard 1 | R | -0.5 | Více |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2018-01-27 | 2 Hohenems |
2 - 0
3 - 2
|
Blau Weiss Feldkirch 1 | V |
|
||||||||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-11-11 | 2 FC Pinzgau |
0 - 0
2 - 1
|
Hohenems 4 | P | 0.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-10-28 | 1 USK Anif |
3 - 0
6 - 0
|
Hohenems 4 | P | -1.5, -2.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
8-0 (8) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-10-26 | 6 Hohenems |
1 - 0
2 - 5
|
SCR Altach II 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
4-7 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-10-14 | 1 SV Wals-Grünau |
0 - 1
1 - 3
|
Hohenems 4 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
8-2 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-10-06 | 2 Hohenems |
2 - 1
3 - 2
|
FC Kufstein 2 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
12-7 (19) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 4 (0-4) | ||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-09-23 | 2 Seekirchen |
1 - 1
1 - 1
|
Hohenems 1 | R | -0.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-09-09 | 3 SV Grodig |
1 - 0
2 - 2
|
Hohenems 1 | R | -2.0, -2.5 | Více |
|
11-3 (14) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 8 (7-1) | ||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-08-27 | 1 Worgl SV |
2 - 0
4 - 1
|
Hohenems 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
8-6 (14) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-08-15 | 3 FC Hard |
1 - 0
3 - 1
|
Hohenems 4 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
7-4 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-08-04 | 2 SC Schwaz |
2 - 0
2 - 0
|
Hohenems 3 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-07-22 | 4 SCR Altach II |
1 - 1
2 - 3
|
Hohenems 3 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Rakousko - Pohár | 2017-07-15 | 1 3 Hohenems |
1 - 0
3 - 4
|
Union Gurten 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Rakousko - Amatérský pohár | 2017-06-07 | 3 FC Schwarzach |
0 - 0
1 - 1
|
Hohenems | R | +1.5, +2.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-05-20 | 2 Hohenems |
0 - 0
1 - 1
|
Wacker Innsbruck II 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
8-9 (17) | 5-4 (9) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | ||
| Rakousko - Amatérský pohár | 2017-05-17 | 1 3 SW Bregenz |
0 - 2
0 - 3
|
Hohenems 3 | V | +0.5, +1.0 | Méně |
|
3-9 (12) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-05-13 | 1 USK Anif |
2 - 0
4 - 1
|
Hohenems 1 | P | -1.5, -2.0 | Více |
|
14-0 (14) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 3 (3-0) | ||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-05-10 | 1 3 Hohenems |
0 - 1
1 - 1
|
SCR Altach II 4 1 | R | -0.5 | Méně |
|
8-3 (11) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-05-06 | Hohenems |
2 - 1
3 - 1
|
FC Pinzgau 2 | V | -0.5 | Více |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-05-01 | 5 FC Kufstein |
0 - 0
2 - 1
|
Hohenems 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-04-15 | 2 Hohenems |
1 - 0
4 - 0
|
Worgl SV 2 | V | -0.5 | Více |
|
4-9 (13) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-04-08 | 3 2 SV Grodig |
0 - 0
0 - 1
|
Hohenems 2 | V |
|
9-4 (13) | 6-4 (10) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-01-27 | Hohenems |
2 - 0
2 - 1
|
Admira Dornbirn | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
7-3 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2016-11-05 | 4 USC Eugendorf |
1 - 1
1 - 1
|
Hohenems 3 | R | -0.5 | Méně |
|
10-4 (14) | 6-2 (8) | 3 (3-0) | 3 (2-1) | ||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2016-10-26 | 2 Hohenems |
0 - 0
2 - 2
|
SC Schwaz 4 | R | +0.5, +1.0 | Více |
|
1-11 (12) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2016-10-08 | 1 1 Hohenems |
1 - 2
1 - 3
|
USK Anif 3 | P | +2.0 | Více |
|
0-5 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2016-09-25 | 4 Hohenems |
2 - 0
3 - 4
|
FC Kufstein 3 | P | 0.0 | Více |
|
2-11 (13) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| SV Grodig Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Rakousko - Amatérský pohár | 2018-04-11 | 2 SV Grodig |
0 - 0
1 - 0
|
USK Anif 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2018-04-06 | 2 SV Grodig |
0 - 0
0 - 0
|
Seekirchen 1 | R | -1.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2018-03-31 | 2 FC Wacker Innsbruck II |
0 - 3
0 - 5
|
SV Grodig | V | +1.0 | Více |
|
||||||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2018-03-23 | 1 SV Grodig |
1 - 0
5 - 0
|
TSV St. Johann 3 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2018-03-17 | 3 SV Grodig |
1 - 0
4 - 1
|
FC Alberschwende 2 | V | -1.5, -2.0 | Více |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2018-01-27 | SV Grodig |
0 - 0
0 - 3
|
WSG Swarovski Wattens 1 | P | 11.0 | Push |
|
4-7 (11) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 4 (3-1) | ||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-11-11 | 3 Worgl SV |
1 - 0
2 - 2
|
SV Grodig 2 | R | +1.0, +1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-10-28 | FC Hard |
1 - 1
1 - 1
|
SV Grodig 2 1 | R | +1.0, +1.5 | Méně |
|
2-14 (16) | 1-9 (10) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-10-25 | 1 SV Grodig |
0 - 0
4 - 0
|
FC Pinzgau | V | -1.5, -2.0 | Více | 10.0 | Více |
|
8-4 (12) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-10-15 | 2 USK Anif |
1 - 2
2 - 2
|
SV Grodig 2 | R | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
8-6 (14) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-10-07 | 2 SV Grodig |
1 - 0
3 - 0
|
SCR Altach II 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
7-1 (8) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-09-23 | 1 5 SV Grodig |
1 - 1
2 - 1
|
SV Wals-Grünau 2 | V | -1.5 | Méně |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Rakousko - Pohár | 2017-09-19 | SV Grodig |
2 - 2
3 - 3
|
LASK Linz | R | +1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
0-7 (7) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-09-15 | 2 FC Kufstein |
0 - 3
3 - 4
|
SV Grodig 2 | V | +1.0, +1.5 | Více | 11.0 | Více |
|
7-5 (12) | 4-4 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-09-09 | 3 SV Grodig |
1 - 0
2 - 2
|
Hohenems 1 | R | -2.0, -2.5 | Více |
|
11-3 (14) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 8 (7-1) | ||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-09-01 | 1 Seekirchen |
1 - 2
1 - 4
|
SV Grodig 4 | V | +0.5, +1.0 | Více |
|
6-3 (9) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-08-26 | 2 SV Grodig |
1 - 1
2 - 2
|
Wacker Innsbruck II 3 | R | -1.5, -2.0 | Více | 8.0 | Méně |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-08-12 | SV Grodig |
0 - 0
4 - 0
|
Worgl SV 1 | V | -2.0, -2.5 | Více |
|
5-4 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-08-05 | 2 FC Dornbirn 1913 |
0 - 0
0 - 0
|
SV Grodig 1 | R | +1.0 | Méně |
|
1-7 (8) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-07-29 | 2 SV Grodig |
1 - 0
3 - 0
|
FC Hard 1 | V | -1.5, -2.0 | Méně |
|
10-2 (12) | 8-1 (9) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-07-22 | 2 FC Pinzgau |
0 - 2
1 - 3
|
SV Grodig 2 | V | +2.0 | Více |
|
1-9 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Rakousko - Pohár | 2017-07-14 | 3 Seekirchen |
0 - 0
1 - 1
|
SV Grodig 3 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 11.5 | Méně |
|
3-8 (11) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 4 (0-4) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-07-11 | SV Grodig |
1 - 2
2 - 2
|
FC Blau Weiss Linz | R | 0.0, -0.5 | Více |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-06-30 | 1 SV Grodig |
0 - 2
0 - 7
|
FK Qabala | P | +0.5, +1.0 | Více |
|
8-3 (11) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-06-27 | SV Grodig |
4 - 1
4 - 2
|
SK Strobl | V | -5.5 | Méně |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-05-26 | 2 SCR Altach II |
1 - 1
1 - 3
|
SV Grodig 3 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
6-10 (16) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 2 (1-1) | ||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-05-20 | 3 SV Grodig |
2 - 0
5 - 0
|
SV Austria Salzburg 2 | V | -2.0 | Více | 10.0 | Více |
|
11-2 (13) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Rakousko - Amatérský pohár | 2017-05-17 | 3 TSV St. Johann |
1 - 1
1 - 4
|
SV Grodig 4 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-05-09 | 1 FC Dornbirn 1913 |
1 - 0
1 - 0
|
SV Grodig 2 | P | +1.0, +1.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Rakousko - Regionální liga - Západ | 2017-05-05 | 1 SV Grodig |
0 - 0
3 - 0
|
Seekirchen 4 | V | -1.5 | Push | 10.5 | Více |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 5.5 | 4.5 | 1.4 |
| Poločas | 4.5 | 2.62 | 1.9 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+1.0) | Domácí@2.075 | Hosté@1.725 |
| Poločas (+0.5) | Domácí@1.85 | Hosté@1.95 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.25) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 2 , Roh: 1 - 5
Roh: , Hendikep: +1.0 , Góly: 3.0, 3.5
Skóre: 0 - 0 , Roh: 1 - 4 Poločas
Roh: , Hendikep: +0.5 , Góly: 1.0, 1.5
-
5' - 1st Corner - SV Grodig -
19' - 2nd Corner - SV Grodig - Race to 3 Corners - SV Grodig
-
27' - 3rd Corner - SV Grodig -
30' - 4th Corner - Hohenems -
42' - 5th Corner - SV Grodig -
0-0 score at the end of First Half - Race to 5 Corners - SV Grodig
-
67' - 6th Corner - SV Grodig -
69' - 1st Goal - SV Grodig -
80' - 1st Yellow Card - SV Grodig -
85' - 2nd Goal - SV Grodig -
0-2 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

