HNK Cibalia vs RNK Split Profil týmů
HNK Cibalia vs RNK Split Fakta o zápasu
0V-4R-6P v posledních 10 zápasech, s 3 vstřelenými a 19 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.3 pro, 1.9 proti. Výhry 0%, AH výhra 20%, góly Over 30%, rohy Over 50%.
2V-2R-6P v posledních 10 zápasech, s 7 vstřelenými a 15 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.7 pro, 1.5 proti. Výhry 20%, AH výhra 30%, góly Over 50%, rohy Over 30%.
| HNK Cibalia | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| RNK Split | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| HNK Cibalia | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| RNK Split | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
HNK Cibalia vs RNK Split Časové rozložení gólů/rohů
HNK Cibalia vs RNK Split Vzájemné zápasy
HNK Cibalia vs RNK Split Zobrazit celé H2H →| HNK Cibalia Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-08-12 | 1 RNK Split |
2 - 0
2 - 2
|
HNK Cibalia 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| HNK Cibalia Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Chorvatsko - Pohár | 2016-10-26 | 1 Inter Zaprešić |
1 - 0
1 - 0
|
HNK Cibalia 3 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-10-22 | Dinamo Záhřeb |
2 - 0
3 - 0
|
HNK Cibalia 2 | P | -2.0 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-10-15 | 2 Inter Zaprešić |
0 - 0
1 - 0
|
HNK Cibalia 5 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-10-07 | Široki Brijeg |
0 - 0
1 - 1
|
HNK Cibalia 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
||||||
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-10-02 | 3 HNK Cibalia |
0 - 0
0 - 0
|
Slaven Belupo 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-09-24 | 2 Hajduk Split |
1 - 1
6 - 1
|
HNK Cibalia 1 | P | -1.5, -2.0 | Více | 9.5 | Více |
|
9-1 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Chorvatsko - Pohár | 2016-09-20 | 1 1 NK Samobor |
1 - 0
1 - 1
|
HNK Cibalia 3 | R | +1.5, +2.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-09-16 | 1 NK Lokomotiva Záhřeb |
2 - 0
4 - 0
|
HNK Cibalia 2 | P | -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-09-11 | 2 HNK Cibalia |
0 - 0
0 - 0
|
HNK Rijeka 2 | R | +1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
0-5 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-08-27 | 4 NK Osijek |
0 - 0
2 - 0
|
HNK Cibalia 3 | P | -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-14 (20) | 3-7 (10) | 3 (0-3) | 5 (0-5) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-08-20 | 4 HNK Cibalia |
1 - 0
1 - 1
|
Istra 1961 | R | -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
2-8 (10) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-08-12 | 1 RNK Split |
2 - 0
2 - 2
|
HNK Cibalia 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
3-8 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-08-06 | HNK Cibalia |
0 - 2
0 - 2
|
Dinamo Záhřeb 1 | P | +1.0, +1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-07-30 | 4 HNK Cibalia |
2 - 2
3 - 3
|
Inter Zaprešić 6 | R | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-07-23 | 1 Slaven Belupo |
1 - 2
3 - 2
|
HNK Cibalia 4 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-07-17 | HNK Cibalia |
0 - 1
0 - 2
|
Hajduk Split 3 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-06 | 3 NK Radomlje |
1 - 0
1 - 0
|
HNK Cibalia 1 | P |
|
3-9 (12) | 2-6 (8) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-02 | HNK Cibalia |
0 - 0
0 - 2
|
NK Vitez | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-06-28 | Zrinjski Mostar |
0 - 0
1 - 0
|
HNK Cibalia | P | 0.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Chorvatsko - 2.HNL | 2016-04-30 | 1 3 NK Dugopolje |
1 - 1
1 - 2
|
HNK Cibalia 1 | V | +0.5 | Více |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Chorvatsko - 2.HNL | 2016-04-09 | 2 HNK Cibalia |
2 - 0
4 - 0
|
NK Zadar 2 | V | -1.5 | Více |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Chorvatsko - 2.HNL | 2016-04-02 | 3 HNK Segesta |
2 - 0
2 - 0
|
HNK Cibalia 4 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Chorvatsko - 2.HNL | 2016-03-29 | 2 HNK Cibalia |
0 - 0
0 - 0
|
NK Imotski | R | -1.0, -1.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Chorvatsko - 2.HNL | 2016-03-24 | 2 NK Hrvatski Dragovoljac |
0 - 1
0 - 2
|
HNK Cibalia 2 | V | +0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Chorvatsko - 2.HNL | 2016-03-05 | 2 NK Sesvete |
0 - 1
0 - 1
|
HNK Cibalia 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
3-10 (13) | 1-11 (12) | 10 (1-9) | 1 (1-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-02-03 | 1 NK Čepin |
0 - 0
0 - 4
|
HNK Cibalia 1 | V | +1.0, +1.5 | Více |
|
1-10 (11) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-01-23 | NK Osijek |
0 - 0
1 - 0
|
HNK Cibalia 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Chorvatsko - 2.HNL | 2015-11-28 | 3 HNK Segesta |
0 - 1
0 - 2
|
HNK Cibalia 3 | V | +1.0, +1.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Chorvatsko - 2.HNL | 2015-11-14 | 2 NK Imotski |
0 - 1
1 - 3
|
HNK Cibalia 2 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
2-6 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Chorvatsko - 2.HNL | 2015-11-07 | 1 HNK Cibalia |
0 - 0
2 - 2
|
HNK Gorica 1 | R | -0.5, -1.0 | Více |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| RNK Split Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Chorvatsko - Pohár | 2016-10-25 | 5 Istra 1961 |
0 - 0
1 - 1
|
RNK Split 2 | R | -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-10-21 | 1 RNK Split |
1 - 0
3 - 0
|
Slaven Belupo 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-10-16 | 1 Hajduk Split |
0 - 1
2 - 1
|
RNK Split 4 | P | -1.5, -2.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-10-01 | 3 RNK Split |
0 - 0
0 - 2
|
NK Lokomotiva Záhřeb 2 | P | +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-09-25 | HNK Rijeka |
2 - 0
2 - 0
|
RNK Split 2 | P | -1.5, -2.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Chorvatsko - Pohár | 2016-09-21 | 1 Slavija Pleternica |
1 - 0
1 - 2
|
RNK Split | V | +1.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-09-18 | NK Osijek |
0 - 0
3 - 0
|
RNK Split 2 | P | -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-09-10 | 1 5 RNK Split |
0 - 2
0 - 3
|
Istra 1961 3 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-08-26 | 1 2 RNK Split |
0 - 0
0 - 0
|
Inter Zaprešić 4 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
11-2 (13) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-08-19 | Dinamo Záhřeb |
0 - 0
1 - 0
|
RNK Split 2 | P | -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-08-12 | 1 RNK Split |
2 - 0
2 - 2
|
HNK Cibalia 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
3-8 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-08-05 | 3 Slaven Belupo |
0 - 0
0 - 0
|
RNK Split 4 | R | -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-07-31 | 3 RNK Split |
0 - 0
0 - 1
|
Hajduk Split | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-07-24 | 1 NK Lokomotiva Záhřeb |
0 - 0
0 - 0
|
RNK Split 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-18 | NK Junak |
0 - 0
0 - 1
|
RNK Split | V |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||||
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-07-16 | 1 RNK Split |
0 - 1
0 - 3
|
HNK Rijeka 1 | P | +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-1 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-08 | Dynamo Kyjev |
5 - 0
8 - 2
|
RNK Split | P | -1.0, -1.5 | Více | 9.0 | Více |
|
8-2 (10) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-03 | Hajduk Split |
1 - 0
1 - 0
|
RNK Split 2 | P | -0.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-05-14 | 1 RNK Split |
0 - 1
0 - 2
|
Slaven Belupo | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-05-08 | 8 Istra 1961 |
0 - 0
0 - 0
|
RNK Split 2 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-05-01 | 3 HNK Rijeka |
0 - 0
0 - 0
|
RNK Split 4 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
11-1 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 4 (4-0) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-04-23 | 5 RNK Split |
0 - 1
0 - 1
|
Dinamo Záhřeb 3 | P | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
0-4 (4) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-04-19 | 1 NK Záhřeb |
0 - 0
2 - 0
|
RNK Split 2 | P | +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-04-15 | RNK Split |
0 - 0
0 - 0
|
Inter Zaprešić 2 | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-04-08 | 2 NK Osijek |
0 - 0
0 - 0
|
RNK Split 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-12 (18) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-04-03 | 4 RNK Split |
0 - 0
0 - 0
|
Hajduk Split 4 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-03-20 | 2 NK Lokomotiva Záhřeb |
0 - 0
1 - 1
|
RNK Split 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-9 (15) | 3-5 (8) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-03-12 | 1 Slaven Belupo |
0 - 0
0 - 1
|
RNK Split 4 | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-03-07 | 1 4 RNK Split |
1 - 0
1 - 1
|
Istra 1961 4 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
2-9 (11) | 1-6 (7) | 4 (0-4) | 1 (0-1) |
| Chorvatsko - 1. HNL | 2016-03-02 | 4 RNK Split |
1 - 1
1 - 2
|
HNK Rijeka 5 1 | P | +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.9 | 3.2 | 4.33 |
| Poločas | 2.62 | 1.95 | 5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.5) | Domácí@1.925 | Hosté@1.875 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@2.075 | Hosté@1.725 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.5) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Poločas (4.5) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.0) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
| Poločas (0.75) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 0 , Roh: 15 - 2
Roh: 9.5 , Hendikep: -0.5 , Góly: 2.0
Skóre: 0 - 0 , Roh: 5 - 1 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 0.5, 1.0
-
2' - 1st Corner - HNK Cibalia -
2' - 2nd Corner - HNK Cibalia -
13' - 1st Yellow Card - HNK Cibalia -
22' - 3rd Corner - RNK Split - Race to 3 Corners - HNK Cibalia
-
39' - 4th Corner - HNK Cibalia -
39' - 5th Corner - HNK Cibalia - Race to 5 Corners - HNK Cibalia
-
41' - 6th Corner - HNK Cibalia -
0-0 score at the end of First Half -
53' - 7th Corner - HNK Cibalia - Race to 7 Corners - HNK Cibalia
-
56' - 8th Corner - HNK Cibalia -
56' - 9th Corner - HNK Cibalia - Race to 9 Corners - HNK Cibalia
-
67' - 10th Corner - HNK Cibalia -
70' - 2nd Yellow Card - HNK Cibalia -
71' - 11th Corner - HNK Cibalia -
80' - 12th Corner - RNK Split -
82' - 13th Corner - HNK Cibalia -
82' - 14th Corner - HNK Cibalia -
84' - 15th Corner - HNK Cibalia -
84' - 16th Corner - HNK Cibalia -
84' - 1st Goal - HNK Cibalia -
90+1' - 17th Corner - HNK Cibalia -
1-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

