Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.0
Góly celkem
Více 10.0
Rohy celkem
-1.0
Hereford
Hereford vs Marine Profil týmů
Hereford
PPPPPVVRPVNedávnéZlepšení+1.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce8/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Marine
RVPPPVPVPPNedávnéStabilní-0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapNekryje3/10
Poslední
| Hereford | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Marine | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Hereford | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Marine | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.0
Rozložení rohůLinie 10.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.70,
Sm. odch.: 1.65, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 35%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Hereford vs Marine Časové rozložení gólů/rohů
Hereford vs Marine Vzájemné zápasy
Hereford vs Marine Zobrazit celé H2H →| Hereford Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - National League - Sever | 2026-04-08 | 2 Marine |
0 - 1
0 - 1
|
Hereford 3 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - National League - Sever | 2025-03-01 | 2 Marine |
0 - 2
2 - 2
|
Hereford 2 | R | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League - Sever | 2024-11-09 | 2 Hereford |
2 - 0
4 - 0
|
Marine 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Hereford Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - National League - Sever | 2026-04-18 | 5 Hereford |
3 - 1
3 - 1
|
Radcliffe FC 5 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League - Sever | 2026-04-14 | 1 2 Hereford |
1 - 0
1 - 2
|
Oxford City 6 | P | 0.0, -0.5 | Push |
|
||||||
| Anglie - National League - Sever | 2026-04-11 | 1 Bedford Town |
2 - 0
2 - 2
|
Hereford 3 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - National League - Sever | 2026-04-08 | 2 Marine |
0 - 1
0 - 1
|
Hereford 3 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - National League - Sever | 2026-04-06 | 3 Hereford |
3 - 0
3 - 0
|
Merthyr Town 3 | V | +0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - National League - Sever | 2026-04-03 | 3 Kidderminster |
1 - 1
2 - 1
|
Hereford 4 | P | -1.0, -1.5 | Push | 9.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-03-31 | 1 Hereford |
0 - 0
0 - 2
|
Macclesfield FC 3 | P | +0.5, +1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
4-10 (14) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-03-28 | 1 Hereford |
0 - 0
0 - 2
|
Buxton 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-4 (11) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-03-24 | 3 Hereford |
0 - 2
1 - 2
|
Spennymoor Town 4 | P | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
9-2 (11) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-03-21 | 2 Macclesfield FC |
0 - 0
3 - 1
|
Hereford 2 1 | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
9-9 (18) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-03-19 | 3 Alfreton Town |
2 - 0
2 - 1
|
Hereford 2 | P | 0.0 | Více | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-03-17 | 1 Hereford |
0 - 3
1 - 4
|
AFC Fylde 1 | P | +1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-03-14 | 2 Hereford |
0 - 0
2 - 1
|
South Shields 3 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
0-7 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-03-10 | 1 Hereford |
2 - 1
5 - 1
|
Leamington 2 | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-03-07 | 1 Worksop Town |
0 - 3
2 - 3
|
Hereford 3 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-03-03 | Scarborough Athletic |
0 - 0
0 - 0
|
Hereford 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-02-24 | 1 Hereford |
3 - 2
5 - 2
|
Chester 1 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-02-17 | 2 Hereford |
0 - 0
1 - 0
|
Darlington | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-02-14 | 3 Southport |
2 - 0
5 - 1
|
Hereford 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
6-8 (14) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-02-10 | 4 AFC Telford |
1 - 0
3 - 0
|
Hereford 3 | P | -0.5 | Push | 10.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-01-31 | 3 Curzon Ashton |
1 - 1
2 - 1
|
Hereford 2 | P | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
8-5 (13) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-01-17 | 1 3 Kings Lynn Town |
0 - 0
0 - 0
|
Hereford 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - FA Trophy | 2026-01-10 | 2 Hereford |
0 - 2
2 - 2
|
AFC Fylde 2 | R | +0.5 | Více |
|
2-3 (5) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - National League - Sever | 2025-12-30 | 4 Merthyr Town |
1 - 0
2 - 2
|
Hereford | R | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
10-4 (14) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2025-12-26 | 4 Hereford |
0 - 1
0 - 1
|
Kidderminster 2 | P | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
11-6 (17) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 4 (4-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2025-12-20 | 1 Chorley |
1 - 1
4 - 2
|
Hereford | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
9-3 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Anglie - FA Trophy | 2025-12-13 | 1 Hereford |
0 - 1
1 - 1
|
Radcliffe FC 4 | R | 0.0 | Méně |
|
3-8 (11) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - National League - Sever | 2025-12-06 | 2 Peterborough Sports |
0 - 0
0 - 2
|
Hereford 2 | V | 0.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - National League - Sever | 2025-11-25 | 2 Chester |
0 - 0
1 - 1
|
Hereford 1 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
3-8 (11) | 0-3 (3) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League - Sever | 2025-11-08 | 2 Hereford |
0 - 2
1 - 2
|
Southport 5 1 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
9-2 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 5 (5-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Marine Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - National League - Sever | 2026-04-18 | 2 Marine |
1 - 0
2 - 3
|
Alfreton Town 1 | P | -0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Anglie - National League - Sever | 2026-04-14 | 1 1 Marine |
0 - 1
1 - 3
|
Merthyr Town 5 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Anglie - National League - Sever | 2026-04-11 | 2 Darlington |
1 - 2
2 - 3
|
Marine 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Anglie - National League - Sever | 2026-04-08 | 2 Marine |
0 - 1
0 - 1
|
Hereford 3 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - National League - Sever | 2026-04-06 | 4 Marine |
2 - 0
2 - 1
|
Chorley 2 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Anglie - National League - Sever | 2026-04-03 | 4 Southport |
1 - 0
2 - 1
|
Marine 4 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-7 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-03-31 | 2 AFC Fylde |
1 - 0
2 - 0
|
Marine 3 | P | -1.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - FA Trophy | 2026-03-28 | Wealdstone |
0 - 0
1 - 0
|
Marine 3 | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-03-21 | 1 AFC Telford |
0 - 1
0 - 2
|
Marine 3 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-03-17 | 1 Peterborough Sports |
0 - 0
0 - 0
|
Marine 1 | R | 0.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-03-14 | 2 Marine |
1 - 1
4 - 2
|
Worksop Town 1 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
5-9 (14) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 5 (0-5) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-03-10 | 1 2 Marine |
1 - 1
2 - 4
|
Macclesfield FC 3 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
3-9 (12) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-03-07 | 2 Kings Lynn Town |
0 - 0
1 - 0
|
Marine 1 | P | 0.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - FA Trophy | 2026-02-28 | 2 Marine |
1 - 0
1 - 0
|
Woking 1 | V | 0.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-02-24 | Kidderminster |
2 - 0
4 - 0
|
Marine 2 | P | -0.5,-1.0 | Více | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-02-21 | 1 Oxford City |
0 - 1
0 - 2
|
Marine 3 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-02-14 | 2 Marine |
2 - 0
5 - 0
|
Leamington 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-02-10 | 4 Curzon Ashton |
1 - 0
4 - 1
|
Marine 4 | P | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
2-9 (11) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-02-07 | 2 Marine |
1 - 0
1 - 1
|
Scarborough Athletic 2 | R | 0.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
5-6 (11) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - FA Trophy | 2026-01-31 | 1 Tamworth |
0 - 0
0 - 0
|
Marine 3 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
11-1 (12) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 5 (5-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-01-27 | 3 Marine |
0 - 0
2 - 1
|
Chester 1 1 | V | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-01-24 | 2 Marine |
0 - 1
2 - 2
|
South Shields | R | +0.5, +1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
1-10 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-01-20 | 2 Marine |
0 - 0
3 - 0
|
Radcliffe FC 3 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-01-17 | 1 Buxton |
0 - 0
4 - 0
|
Marine 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - FA Trophy | 2026-01-10 | 3 Marine |
0 - 1
1 - 1
|
Gloucester City 3 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2025-12-30 | 1 Chorley |
1 - 0
2 - 1
|
Marine 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
9-2 (11) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2025-12-26 | 3 Marine |
2 - 1
4 - 2
|
Southport 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Anglie - National League - Sever | 2025-12-20 | 4 Bedford Town |
0 - 1
1 - 1
|
Marine 3 | R | 0.0 | Méně |
|
12-5 (17) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | ||
| Anglie - FA Trophy | 2025-12-13 | 1 1 Curzon Ashton |
1 - 1
1 - 2
|
Marine 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 5 (2-3) |
| Anglie - National League - Sever | 2025-12-06 | Marine |
0 - 2
0 - 2
|
Spennymoor Town 3 | P | 0.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
11-3 (14) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.571 | 4.1 | 4.333 |
| Poločas | 1.909 | 2.5 | 5.5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.0) | Domácí@1.9 | Hosté@1.9 |
| Poločas (-0.5) | Domácí@2.05 | Hosté@1.75 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.0) | Ví[email protected] | Méně@1.85 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.0) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.85 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 1 , Roh: 9 - 8
Roh: 10.0 , Hendikep: -1.0 , Góly: 3.0
Skóre: 0 - 0 , Roh: 4 - 2 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: -0.5 , Góly: 1.0, 1.5
-
11' - 1st Corner - Hereford -
14' - 2nd Corner - Hereford -
15' - 1st Yellow Card - Marine - Race to 3 Corners - Hereford
-
26' - 3rd Corner - Hereford -
31' - 4th Corner - Marine -
33' - 5th Corner - Hereford -
37' - 6th Corner - Marine -
0-0 score at the end of First Half -
48' - 2nd Yellow Card - Hereford -
50' - 3rd Yellow Card - Marine -
52' - 1st Goal - Hereford -
56' - 7th Corner - Marine -
55' - 4th Yellow Card - Hereford -
56' - 8th Corner - Marine -
60' - 9th Corner - Marine - Race to 5 Corners - Marine
-
67' - 10th Corner - Hereford -
71' - 2nd Goal - Marine -
78' - 11th Corner - Hereford - Race to 7 Corners - Hereford
-
78' - 12th Corner - Hereford -
79' - 13th Corner - Hereford -
82' - 14th Corner - Hereford - Race to 9 Corners - Hereford
-
85' - 15th Corner - Marine -
88' - 16th Corner - Marine -
90' - 17th Corner - Marine -
90+1' - 5th Yellow Card - Marine -
90+2' - 3rd Goal - Hereford -
90+7' - 6th Yellow Card - Marine -
2-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

