HamKam vs Stromsgodset Profil týmů
HamKam vs Stromsgodset Fakta o zápasu
2V-4R-4P v posledních 10 zápasech, s 11 vstřelenými a 14 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.1 pro, 1.4 proti. Výhry 20%, AH výhra 60%, góly Over 40%, rohy Over 70%.
2V-1R-7P v posledních 10 zápasech, s 12 vstřelenými a 22 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.2 pro, 2.2 proti. Výhry 20%, AH výhra 50%, góly Over 60%, rohy Over 30%.
| HamKam | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Stromsgodset | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| HamKam | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Stromsgodset | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
HamKam vs Stromsgodset Časové rozložení gólů/rohů
HamKam vs Stromsgodset Vzájemné zápasy
HamKam vs Stromsgodset Zobrazit celé H2H →| HamKam Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Norsko - Eliteserien | 2025-05-31 | 1 Stromsgodset |
0 - 1
0 - 3
|
HamKam 3 | V | -0.5 | Push | 11.5 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-01-24 | 2 HamKam |
0 - 2
0 - 2
|
Stromsgodset | P | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Norsko - Eliteserien | 2024-09-29 | 1 Stromsgodset |
1 - 0
1 - 1
|
HamKam 1 | R | -0.5 | Méně | 11.5 |
|
|||||
| Norsko - Eliteserien | 2024-04-21 | HamKam |
0 - 1
0 - 1
|
Stromsgodset 1 | P | 0.0 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Norsko - Eliteserien | 2023-11-12 | 1 Stromsgodset |
0 - 0
0 - 1
|
HamKam 1 | V | -0.5 | Méně | 11.5 |
|
|||||
| Norsko - Eliteserien | 2023-04-23 | 1 HamKam |
0 - 0
2 - 0
|
Stromsgodset 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norsko - Eliteserien | 2022-10-22 | 1 HamKam |
1 - 1
1 - 1
|
Stromsgodset 2 | R | -0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| HamKam Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Norsko - Eliteserien | 2025-08-31 | 1 HamKam |
0 - 1
1 - 3
|
Sarpsborg | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Norsko - Eliteserien | 2025-08-22 | 1 KFUM |
0 - 1
2 - 2
|
HamKam 2 | R | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Norsko - Eliteserien | 2025-08-17 | 2 HamKam |
0 - 0
1 - 0
|
Bryne 3 | V | 0.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Norsko - Eliteserien | 2025-08-09 | Molde |
1 - 0
1 - 0
|
HamKam | P | -1.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Norsko - Eliteserien | 2025-08-03 | 2 HamKam |
0 - 3
1 - 3
|
Bodo/Glimt | P | +1.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Norsko - Eliteserien | 2025-07-26 | Haugesund |
0 - 2
0 - 3
|
HamKam | V | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
5-8 (13) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Norsko - Eliteserien | 2025-07-20 | HamKam |
1 - 0
1 - 1
|
Fredrikstad 1 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-4 (13) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2025-07-13 | Rosenborg |
2 - 0
2 - 0
|
HamKam 2 | P | -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-6 (15) | 6-1 (7) | 5 (5-0) | 5 (3-2) |
| Norsko - Eliteserien | 2025-07-05 | HamKam |
1 - 0
1 - 1
|
SK Brann | R | +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
1-8 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Norsko - Eliteserien | 2025-06-29 | 3 Bryne |
0 - 1
1 - 1
|
HamKam 2 | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-5 (15) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Norsko - Eliteserien | 2025-06-22 | HamKam |
0 - 2
1 - 3
|
Tromsø IL 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-06-13 | 1 KFUM |
0 - 0
1 - 0
|
HamKam 1 | P | -0.5 | Méně |
|
12-1 (13) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 3 (2-1) | ||
| Norsko - Eliteserien | 2025-05-31 | 1 Stromsgodset |
0 - 1
0 - 3
|
HamKam 3 | V | -0.5 | Push | 11.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Norsko - Eliteserien | 2025-05-25 | 1 HamKam |
1 - 1
2 - 1
|
Molde 1 | V | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
6-6 (12) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Norsko - Pohár | 2025-05-20 | Aalesund |
1 - 1
2 - 2
|
HamKam 2 | R | -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
11-5 (16) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Norsko - Eliteserien | 2025-05-16 | 2 Valerenga |
1 - 1
1 - 1
|
HamKam 3 | R | -1.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
3-0 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2025-05-11 | Sarpsborg |
1 - 0
4 - 0
|
HamKam 2 | P | -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - Pohár | 2025-05-07 | 2 Lyn 1896 |
0 - 1
0 - 2
|
HamKam | V | 0.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
7-7 (14) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2025-05-02 | 2 HamKam |
0 - 0
0 - 0
|
KFUM 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
0-7 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norsko - Eliteserien | 2025-04-27 | Sandefjord |
1 - 0
2 - 0
|
HamKam 1 | P | -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Norsko - Pohár | 2025-04-24 | 1 Lørenskog |
0 - 1
0 - 1
|
HamKam 2 | V | +2.0 | Méně |
|
1-2 (3) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Norsko - Eliteserien | 2025-04-21 | 1 HamKam |
0 - 4
2 - 5
|
Viking FK | P | +0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
4-12 (16) | 2-9 (11) | 5 (0-5) | 2 (1-1) |
| Norsko - Pohár | 2025-04-12 | 2 Lillehammer |
0 - 0
0 - 2
|
HamKam 1 | V | +3.5, +4.0 | Méně |
|
4-12 (16) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 3 (2-1) | ||
| Norsko - Eliteserien | 2025-04-05 | Bodo/Glimt |
1 - 0
3 - 0
|
HamKam 1 | P | -2.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
6-4 (10) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2025-03-30 | 3 HamKam |
1 - 1
2 - 1
|
Kristiansund BK 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-03-18 | 3 Kongsvinger |
0 - 0
1 - 1
|
HamKam | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 6-1 (7) | 4 (4-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-03-13 | Crystal Palace |
0 - 0
1 - 0
|
HamKam | P | -1.5, -2.0 | Méně |
|
11-3 (14) | 8-2 (10) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-03-07 | 2 Sarpsborg |
1 - 0
2 - 1
|
HamKam 2 | P | -1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-02-21 | 2 HamKam |
0 - 0
0 - 1
|
Fredrikstad | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-01-30 | Raufoss |
1 - 1
1 - 3
|
HamKam 2 | V | +1.0, +1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Stromsgodset Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Norsko - Eliteserien | 2025-08-31 | 1 Stromsgodset |
2 - 0
3 - 1
|
Molde 4 | V | +0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Norsko - Eliteserien | 2025-08-24 | 2 Bryne |
0 - 1
2 - 2
|
Stromsgodset 1 | R | -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Norsko - Eliteserien | 2025-08-15 | 1 1 Stromsgodset |
0 - 3
0 - 5
|
Bodo/Glimt | P | +1.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Norsko - Eliteserien | 2025-08-03 | 1 Stromsgodset |
1 - 0
2 - 0
|
Haugesund | V | -1.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Norsko - Eliteserien | 2025-07-30 | Bodo/Glimt |
1 - 0
1 - 0
|
Stromsgodset 1 | P | -2.5, -3.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Norsko - Eliteserien | 2025-07-25 | 1 Fredrikstad |
2 - 1
3 - 2
|
Stromsgodset 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
7-1 (8) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2025-07-19 | 2 Molde |
3 - 1
4 - 1
|
Stromsgodset | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Norsko - Eliteserien | 2025-07-13 | 1 Stromsgodset |
1 - 2
2 - 3
|
Tromsø IL | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2025-07-05 | Viking FK |
1 - 0
1 - 0
|
Stromsgodset | P | -2.0 | Méně | 12.0 | Více |
|
16-2 (18) | 13-1 (14) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2025-06-29 | Stromsgodset |
0 - 1
0 - 2
|
Valerenga | P | 0.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2025-06-22 | 2 KFUM |
0 - 0
5 - 0
|
Stromsgodset 3 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Norsko - Eliteserien | 2025-05-31 | 1 Stromsgodset |
0 - 1
0 - 3
|
HamKam 3 | P | -0.5 | Push | 11.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Norsko - Eliteserien | 2025-05-25 | 2 Sandefjord |
2 - 0
3 - 2
|
Stromsgodset | P | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
4-10 (14) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Norsko - Eliteserien | 2025-05-16 | Stromsgodset |
0 - 1
0 - 2
|
Bryne 2 | P | -1.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
14-7 (21) | 4-5 (9) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2025-05-04 | 3 Stromsgodset |
1 - 0
1 - 2
|
Kristiansund BK 3 | P | -1.0 | Push | 11.0 | Více |
|
9-4 (13) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Norsko - Eliteserien | 2025-04-27 | Sarpsborg |
0 - 1
2 - 3
|
Stromsgodset | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Norsko - Pohár | 2025-04-24 | 4 Mjondalen |
0 - 0
1 - 1
|
Stromsgodset 1 | R | +1.5, +2.0 | Méně | 11.5 | Více |
|
2-14 (16) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 5 (0-5) |
| Norsko - Eliteserien | 2025-04-21 | 2 Stromsgodset |
1 - 0
1 - 2
|
SK Brann 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
10-9 (19) | 5-3 (8) | 5 (3-2) | 3 (0-3) |
| Norsko - Eliteserien | 2025-04-10 | 2 SK Brann |
1 - 0
2 - 1
|
Stromsgodset 1 | P | -1.0 | Push | 10.5 | Více |
|
9-10 (19) | 7-5 (12) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Norsko - Eliteserien | 2025-04-06 | 1 Haugesund |
0 - 2
0 - 5
|
Stromsgodset 2 | V | +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
4-10 (14) | 2-7 (9) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Norsko - Eliteserien | 2025-03-29 | 4 Stromsgodset |
0 - 1
1 - 2
|
Rosenborg 5 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-03-22 | 1 Stromsgodset |
2 - 1
2 - 1
|
KFUM 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-03-15 | 2 Fredrikstad |
0 - 2
1 - 2
|
Stromsgodset 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-03-07 | Valerenga |
0 - 0
0 - 1
|
Stromsgodset 2 | V | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
10-4 (14) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-02-26 | 1 Kristiansund BK |
1 - 0
2 - 1
|
Stromsgodset 4 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
7-5 (12) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-02-21 | 5 Stromsgodset |
1 - 2
1 - 2
|
SK Brann 2 | P | +0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
8-6 (14) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-02-14 | 2 Stromsgodset |
0 - 0
0 - 0
|
AC Horsens 3 | R | 0.0 | Méně |
|
5-7 (12) | 4-3 (7) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-02-07 | Stabaek |
1 - 2
1 - 4
|
Stromsgodset 1 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-01-31 | 2 Lillestrom |
0 - 1
0 - 2
|
Stromsgodset 1 | V | 0.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-7 (14) | 3-5 (8) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-01-24 | 2 HamKam |
0 - 2
0 - 2
|
Stromsgodset | V | 0.0 | Méně |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.3 | 3.4 | 3 |
| Poločas | 2.875 | 2.3 | 3.4 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.25) | Domácí@1.975 | Hosté@1.825 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.725 | Hosté@2.075 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (11.5) | Ví[email protected] | Méně@1.85 |
| Poločas (5.0) | Ví[email protected] | Méně@2.05 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.75) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.75 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 2 , Roh: 5 - 8
Roh: 11.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.5, 3.0
Skóre: 1 - 0 , Roh: 1 - 3 Poločas
Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0, 1.5
-
8' - 1st Goal - HamKam -
11' - 1st Corner - Stromsgodset -
11' - 2nd Corner - Stromsgodset -
16' - 3rd Corner - Stromsgodset - Race to 3 Corners - Stromsgodset
-
28' - 1st Yellow Card - Stromsgodset -
44' - 4th Corner - HamKam -
1-0 score at the end of First Half -
58' - 5th Corner - Stromsgodset -
59' - 2nd Goal - Stromsgodset - 62' ~ Substitution ~ Soras ~ Ibrahimaj ~(HamKam)
- 62' ~ Substitution ~ Mawa ~ Gonstad ~(HamKam)
-
65' - 6th Corner - HamKam -
65' - 2nd Yellow Card - HamKam - Race to 5 Corners - Stromsgodset
-
72' - 7th Corner - Stromsgodset - 76' ~ Substitution ~ Ampofo ~ Conteh ~(Stromsgodset)
- 75' ~ Substitution ~ Krasniqi ~ Bakke ~(Stromsgodset)
- 77' ~ Substitution ~ Sormo ~ Vilsvik ~(Stromsgodset)
- 75' ~ Substitution ~ Enersen ~ Wikheim ~(Stromsgodset)
-
78' - 8th Corner - Stromsgodset -
82' - 9th Corner - Stromsgodset - Race to 7 Corners - Stromsgodset
-
83' - 3rd Goal - Stromsgodset -
85' - 10th Corner - HamKam -
86' - 11th Corner - HamKam - 86' ~ Substitution ~ Pedersen ~ Potur ~(HamKam)
-
86' - 12th Corner - HamKam - 89' ~ Substitution ~ Gojani ~ Osnes-Ringen ~(HamKam)
-
90' - 13th Corner - Stromsgodset - 89' ~ Substitution ~ Nilsen ~ Simenstad ~(HamKam)
-
1-2 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

