so, Oct 17, 2026 · 15:00
NejstaršíNedávné
RPRVVV
2.10
3.60
2.80
NedávnéNejstarší
PVPVVP
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.0
Góly celkem
–
Rohy celkem
-0.25
Halifax
Halifax vs South Shields Profil týmů
75Celkem
HalifaxAnglie - National League · Síla v porovnání s 30 týmy ligy, posledních 365 dní
Silná stránkaObranaSlabá stránkaRohy získané
PVVVRPRVVVNedávnéZlepšení+0.5 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 18
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
84Celkem
South ShieldsAnglie - National League - Sever · Síla v porovnání s 30 týmy ligy, posledních 365 dní
Silná stránkaÚtokSlabá stránkaAktuální forma
RRVVPVVPVPNedávnéStabilní0.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapNekryje4/10
Rychlý startNeudrží vedeníVíce než 2.5 karty v 8 z posledních 10Gól v 1. poločase v 8 z posledních 10
Halifax vs South Shields Fakta o zápasu
Halifax
6V-2R-2P v posledních 10 zápasech, s 20 vstřelenými a 8 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.0 pro, 0.8 proti. Výhry 60%, AH výhra 50%, góly Over 20%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 60%6
Remíza 20%2
Prohra 20%2
Góly celkem 3.0
Více 20%2
Neplatné 30%3
Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 50%5
Neplatné 10%1
Prohra 40%4
South Shields
5V-2R-3P v posledních 10 zápasech, s 23 vstřelenými a 16 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.3 pro, 1.6 proti. Výhry 50%, AH výhra 40%, góly Over 50%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 50%5
Remíza 20%2
Prohra 30%3
Góly celkem 3.0
Více 50%5
Neplatné 10%1
Méně 40%4
Asijský hendikep
Výhra 40%4
Neplatné 10%1
Prohra 50%5
Poslední
| Halifax | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| South Shields | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Halifax | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| South Shields | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.0
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 3.18,
Sm. odch.: 1.69, Medián: 3,
Modus: 3,
Více: 48%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Halifax vs South Shields Časové rozložení gólů/rohů
Halifax vs South Shields Vzájemné zápasy
Halifax vs South Shields Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Halifax Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - National League Cup | 2026-10-13 | 4 Halifax |
2 - 1
4 - 2
|
Stoke U21 3 | V | -2.0 | Více |
|
||||||
| Anglie - National League | 2026-10-10 | 1 Halifax |
0 - 1
4 - 1
|
Gateshead | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2026-10-03 | 1 Solihull Moors |
0 - 0
0 - 2
|
Halifax 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2026-09-29 | 1 Halifax |
0 - 1
1 - 1
|
Boston Utd 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2026-09-26 | 2 Worthing |
2 - 1
2 - 1
|
Halifax 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2026-09-19 | 4 Halifax |
0 - 0
1 - 1
|
Sutton Utd 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
1-8 (9) | 1-7 (8) | 4 (1-3) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2026-09-15 | 1 Wealdstone |
0 - 0
0 - 1
|
Halifax 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2026-09-12 | 1 Halifax |
1 - 0
3 - 0
|
Hornchurch FC 1 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
8-4 (12) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League Cup | 2026-09-08 | 1 Halifax |
1 - 0
3 - 0
|
Wolverhampton U21 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
9-3 (12) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 4 (2-2) | ||
| Anglie - National League | 2026-09-05 | 1 Aldershot |
0 - 0
1 - 0
|
Halifax 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Anglie - National League | 2026-09-01 | 3 Halifax |
0 - 0
1 - 0
|
Hartlepool 3 | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
8-7 (15) | 6-5 (11) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2026-08-28 | 3 Altrincham |
2 - 0
2 - 1
|
Halifax 1 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2026-08-22 | 3 Halifax |
3 - 0
4 - 1
|
Tamworth 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-7 (9) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League Cup | 2026-08-18 | 1 Halifax |
3 - 2
6 - 2
|
Derby U21 1 | V | 0.0 | Více |
|
10-2 (12) | 8-1 (9) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - National League | 2026-08-15 | 1 Halifax |
0 - 1
1 - 3
|
Boreham Wood 2 | P | +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
6-10 (16) | 2-9 (11) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League | 2026-08-08 | 1 Forest Green |
0 - 1
3 - 2
|
Halifax 2 | P | -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
8-5 (13) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| UK Friendlies | 2026-08-01 | Curzon Ashton |
0 - 0
0 - 1
|
Halifax | V | +0.5, +1.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
0-3 (3) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2026-07-28 | 1 2 Rochdale |
2 - 2
2 - 3
|
Halifax 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 8.5 | Méně |
|
2-0 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2026-07-21 | Gainsborough Trinity |
0 - 1
2 - 3
|
Halifax | V | +0.5, +1.0 | Více |
|
1-6 (7) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2026-07-18 | Avro FC |
2 - 2
4 - 3
|
Halifax | P | +0.5, +1.0 | Více |
|
3-10 (13) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| UK Friendlies | 2026-07-14 | Halifax |
1 - 0
3 - 2
|
Chesterfield | V | +0.5, +1.0 | Více |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2026-07-11 | Halifax |
1 - 4
1 - 6
|
Bradford | P | +1.0 | Více |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2026-07-04 | Halifax |
0 - 1
1 - 3
|
Sheff Utd | P | +1.0, +1.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2026-04-25 | 2 Woking |
0 - 0
0 - 1
|
Halifax 5 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-5 (12) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Anglie - National League | 2026-04-18 | 2 Halifax |
1 - 3
2 - 6
|
Southend 1 | P | +0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League | 2026-04-11 | 1 Yeovil |
0 - 0
0 - 0
|
Halifax 3 | R | +0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2026-04-06 | 2 Halifax |
0 - 1
2 - 2
|
Tamworth 3 1 | R | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League | 2026-04-03 | 3 Altrincham |
0 - 0
0 - 1
|
Halifax 3 | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-7 (12) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Anglie - National League | 2026-03-28 | 3 Halifax |
1 - 1
1 - 2
|
Scunthorpe 2 | P | 0.0 | Více | 9.0 | Více |
|
2-8 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Anglie - National League | 2026-03-24 | 2 Halifax |
0 - 0
0 - 1
|
Carlisle 3 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-5 (12) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 4 (4-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| South Shields Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - National League - Sever | 2026-10-10 | 3 Macclesfield FC |
2 - 3
4 - 3
|
South Shields 3 | P | -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - FA Cup - kvalifikace | 2026-10-03 | 5 Buxton |
0 - 1
0 - 2
|
South Shields 3 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
||||||
| Anglie - National League - Sever | 2026-09-29 | 1 Brackley |
2 - 1
3 - 2
|
South Shields 3 | P | +0.5 | Více |
|
||||||
| Anglie - National League - Sever | 2026-09-26 | 1 South Shields |
2 - 0
4 - 0
|
Buxton 6 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Anglie - FA Cup - kvalifikace | 2026-09-19 | South Shields |
4 - 0
7 - 0
|
Witton Albion 2 | V | -2.0 | Více |
|
||||||
| Anglie - National League - Sever | 2026-09-12 | 2 Hereford |
3 - 0
6 - 0
|
South Shields 2 | P | +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-09-08 | 2 South Shields |
2 - 0
2 - 1
|
Marine 2 | V | -1.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-3 (10) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-09-05 | 1 2 Hednesford |
0 - 1
0 - 1
|
South Shields 1 | V | 0.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
7-4 (11) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-08-31 | 1 South Shields |
0 - 0
1 - 1
|
Spalding Utd 1 | R | -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-08-22 | 1 4 South Shields |
0 - 0
1 - 1
|
Merthyr Town 1 | R | -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
1-7 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-08-18 | 2 Morecambe |
0 - 0
0 - 1
|
South Shields 3 | V | +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
4-8 (12) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 5 (3-2) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-08-15 | 2 South Shields |
0 - 1
2 - 1
|
Chorley | V | -1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
15-3 (18) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-08-08 | 2 Scarborough Athletic |
0 - 1
0 - 1
|
South Shields 1 1 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| UK Friendlies | 2026-07-28 | 1 Gateshead |
0 - 3
1 - 4
|
South Shields 2 | V | 0.0 | Více | 8.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| UK Friendlies | 2026-07-21 | South Shields |
0 - 0
1 - 2
|
Harrogate Town | P | 0.0, -0.5 | Push | 8.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-05-09 | 2 South Shields |
0 - 2
0 - 2
|
Kidderminster 5 | P | -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
9-2 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-05-02 | 2 South Shields |
1 - 0
1 - 0
|
Buxton | V | -1.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-1 (4) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-04-25 | 3 Kidderminster |
0 - 0
1 - 0
|
South Shields 4 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
7-7 (14) | 6-3 (9) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - National League - Sever | 2026-04-18 | South Shields |
0 - 0
1 - 1
|
Bedford Town 2 | R | -2.0, -2.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
24-2 (26) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 7 (7-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-04-14 | South Shields |
3 - 1
4 - 1
|
Macclesfield FC 3 | V | -0.5 | Více |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Anglie - National League - Sever | 2026-04-11 | 2 Radcliffe FC |
1 - 2
2 - 5
|
South Shields | V | +0.5, +1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-04-06 | 1 South Shields |
0 - 1
0 - 1
|
Darlington 1 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
6-4 (10) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-04-03 | 3 Spennymoor Town |
0 - 1
1 - 1
|
South Shields 2 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
3-13 (16) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 3 (1-2) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-03-28 | 3 South Shields |
1 - 0
3 - 0
|
Alfreton Town 1 | V | -1.5, -2.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
8-0 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-03-21 | 2 South Shields |
3 - 0
4 - 1
|
Merthyr Town 2 | V | -1.5, -2.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-03-17 | 2 Kings Lynn Town |
2 - 0
3 - 0
|
South Shields 2 | P | +0.5, +1.0 | Více | 8.5 | Více |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-03-14 | 2 Hereford |
0 - 0
2 - 1
|
South Shields 3 | P | +0.5, +1.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
0-7 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-03-10 | 1 2 Chorley |
1 - 1
1 - 1
|
South Shields 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-03-07 | South Shields |
2 - 0
3 - 0
|
Curzon Ashton 2 | V | -1.5, -2.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Anglie - National League - Sever | 2026-03-03 | 3 South Shields |
0 - 0
2 - 1
|
AFC Fylde 3 | V | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.1 | 3.6 | 2.8 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.25) | Domácí@1.925 | Hosté@1.875 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.725 | Hosté@2.075 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.0) | Ví[email protected] | Méně@1.85 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
Živé události
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 3.0
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

