ne, Nov 10, 2019 · 14:00
NejstaršíNedávné
VPVVVV
1.33
5.50
5.50
NedávnéNejstarší
RVRVPV
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.75
Góly celkem
–
Rohy celkem
+1.25
Niort U19
Guingamp U19 vs Niort U19 Profil týmů
Guingamp U19
Hodnocení se připravuje
PVPVVVVNedávné
Více než 9.5 rohůVyrovnané3/7
Více než 2.5 gólůVíce5/7
Asijský handicapNekryje4/10
Niort U19
Hodnocení se připravuje
PPVPVRVRNedávné
Více než 9.5 rohůMéně2/8
Více než 2.5 gólůVíce5/8
Asijský handicapVyrovnané5/9
Tým druhého poločasuNeudrží vedeníGól v 1. poločase v 8 z posledních 8Více než 2.5 karty v 2 z posledních 8
Poslední
| Guingamp U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Niort U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Guingamp U19 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Niort U19 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.5, 4.0
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 13,
Prům.: 3.92,
Sm. odch.: 1.90, Medián: 4,
Modus: 5,
Více: 54%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Guingamp U19 vs Niort U19 Časové rozložení gólů/rohů
Guingamp U19 vs Niort U19 Vzájemné zápasy
Guingamp U19 vs Niort U19 Zobrazit celé H2H →| Guingamp U19 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francie - Liga U19 | 2017-10-01 | 1 2 Niort U19 |
0 - 1
0 - 3
|
Guingamp U19 | V | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Guingamp U19 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francie - Liga U19 | 2019-10-19 | Guingamp U19 |
1 - 2
4 - 3
|
Bordeaux U19 2 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Francie - Liga U19 | 2019-10-13 | 2 Tours U19 |
0 - 1
0 - 1
|
Guingamp U19 | V | +1.0, +1.5 | Méně |
|
||||||
| Francie - Liga U19 | 2019-09-01 | 1 3 Chateauroux U19 |
0 - 2
0 - 5
|
Guingamp U19 | V | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 |
|
|||||
| Francie - Liga U19 | 2019-03-24 | 3 Cholet U19 |
0 - 0
0 - 1
|
Guingamp U19 | V | +1.0, +1.5 | Méně |
|
||||||
| Francie - Liga U19 | 2019-02-17 | Rennes U19 |
1 - 0
3 - 0
|
Guingamp U19 1 | P | -1.0, -1.5 | Méně |
|
||||||
| Francie - Liga U19 | 2019-01-20 | 2 Guingamp U19 |
1 - 0
3 - 1
|
Brest U19 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 8.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Francie - Liga U19 | 2018-10-07 | 1 Bordeaux U19 |
1 - 1
3 - 2
|
Guingamp U19 | P | -0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Francie - Liga U19 | 2018-08-26 | 2 Nantes U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Guingamp U19 | P | -0.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2018-05-13 | 1 Rennes U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Guingamp U19 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
0-2 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Francie - Liga U19 | 2018-03-25 | Bordeaux U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Guingamp U19 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Francie - Liga U19 | 2018-03-11 | 1 Guingamp U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Brest U19 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 3 (0-3) | 1 (1-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2017-11-26 | Guingamp U19 |
1 - 0
2 - 0
|
Rennes U19 | V | 0.0 | Méně |
|
2-7 (9) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Francie - Liga U19 | 2017-10-01 | 1 2 Niort U19 |
0 - 1
0 - 3
|
Guingamp U19 | V | -0.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2017-09-03 | 1 Nantes U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Guingamp U19 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-5 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Francie - Liga U19 | 2017-08-27 | 2 Guingamp U19 |
1 - 0
1 - 1
|
Chateauroux U19 1 | R | -0.5 | Méně |
|
9-2 (11) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2017-03-19 | 3 Vertou U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Guingamp U19 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
1-4 (5) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2016-12-04 | Nantes U19 |
1 - 0
1 - 2
|
Guingamp U19 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
10-4 (14) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 4 (4-0) |
| Francie - Liga U19 | 2016-11-13 | 2 Guingamp U19 |
2 - 0
3 - 1
|
Trelissac FC U19 | V | -0.5 | Více |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Francie - Liga U19 | 2016-09-25 | 2 Guingamp U19 |
0 - 0
2 - 0
|
Chateauroux U19 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
6-5 (11) | 5-3 (8) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Francie - Liga U19 | 2016-09-18 | Bordeaux U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Guingamp U19 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2016-03-20 | 1 Guingamp U19 |
0 - 0
2 - 1
|
Chateauroux U19 1 | V | -1.0 | Push |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2016-01-17 | 1 Bordeaux U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Guingamp U19 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
8-2 (10) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Francie - Pohár U19 | 2016-01-09 | 3 Laval U19 |
0 - 0
3 - 1
|
Guingamp U19 1 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
2-2 (4) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Francie - Liga U19 | 2015-01-25 | 1 Guingamp U19 |
1 - 0
1 - 1
|
Laval U19 1 | R | 0.0 | Méně |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Niort U19 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francie - Liga U19 | 2019-09-22 | 2 Niort U19 |
1 - 1
2 - 2
|
Trelissac FC U19 | R | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Francie - Liga U19 | 2019-05-12 | Niort U19 |
4 - 0
7 - 1
|
Trelissac FC U19 2 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Francie - Liga U19 | 2019-04-21 | 1 Niort U19 |
1 - 1
1 - 1
|
Tours U19 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Francie - Liga U19 | 2019-03-24 | 1 3 Rennes U19 |
1 - 0
1 - 2
|
Niort U19 1 | V | -1.5 | Méně |
|
||||||
| Francie - Liga U19 | 2019-02-17 | 3 Laval U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Niort U19 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
||||||
| Francie - Liga U19 | 2019-02-10 | 2 Niort U19 |
1 - 0
2 - 0
|
Brest U19 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
6-5 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Francie - Liga U19 | 2019-01-20 | Niort U19 |
0 - 1
1 - 2
|
Nantes U19 1 | P | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Francie - Liga U19 | 2018-10-20 | 1 Bordeaux U19 |
2 - 0
6 - 0
|
Niort U19 1 | P |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Francie - Liga U19 | 2018-09-02 | Niort U19 |
3 - 0
4 - 1
|
Pau FC U19 2 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Francie - Liga U19 | 2018-08-26 | Niort U19 |
4 - 0
4 - 1
|
Chateauroux U19 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2018-05-13 | 1 Niort U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Le Mans U19 2 | R | -1.0 | Méně |
|
7-5 (12) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2018-01-28 | Niort U19 |
2 - 0
4 - 1
|
Angers Vaillante U19 | V | -1.0 | Více |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2018-01-21 | 1 Nantes U19 |
2 - 0
4 - 1
|
Niort U19 | P | 8.5 | Více |
|
12-5 (17) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 4 (2-2) | ||
| Francie - Liga U19 | 2017-10-08 | 1 Niort U19 |
3 - 3
4 - 3
|
Brest U19 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Francie - Liga U19 | 2017-10-01 | 1 2 Niort U19 |
0 - 1
0 - 3
|
Guingamp U19 | P | -0.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2017-09-03 | 1 Niort U19 |
2 - 1
2 - 1
|
Tours U19 3 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Francie - Liga U19 | 2017-08-20 | 1 Niort U19 |
2 - 1
4 - 2
|
Alencon US U19 1 | V | -1.5 | Více |
|
9-2 (11) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2017-05-07 | Bordeaux U19 |
0 - 1
0 - 1
|
Niort U19 1 | V | -1.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 3 (3-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2017-02-12 | Niort U19 |
0 - 1
1 - 3
|
Laval U19 1 | P | -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Francie - Liga U19 | 2017-01-22 | 3 Niort U19 |
1 - 1
2 - 2
|
Nantes U19 1 | R | 0.0, -0.5 | Více |
|
8-3 (11) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Francie - Liga U19 | 2016-05-15 | 3 Niort U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Nantes U19 | R | -0.5 | Méně |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2016-02-14 | 1 2 Laval U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Niort U19 2 1 | P | +0.5 | Méně |
|
4-8 (12) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 2 (2-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2016-02-07 | Niort U19 |
2 - 0
4 - 1
|
Le Mans U19 1 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2015-08-26 | 2 Nantes U19 |
0 - 2
2 - 2
|
Niort U19 1 | R | -1.5 | Více |
|
6-2 (8) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2015-04-01 | 2 1 Niort U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Tours U19 3 1 | R | +0.5 | Méně |
|
8-3 (11) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.333 | 5.5 | 5.5 |
| Poločas | 1.8 | 3 | 4.5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.25) | Domácí@1.775 | Hosté@2.025 |
| Poločas (-0.5) | Domácí@1.8 | Hosté@2 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.75) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Poločas (1.5) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
Živé události
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: , Hendikep: -1.0, -1.5 , Góly: 3.5, 4.0
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

