Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.0
Góly celkem
Více 9.0
Rohy celkem
-0.75
Gremio
Gremio vs Pachuca Profil týmů
Gremio
PVVRVPVRVPNedávnéStabilní-0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapKryje6/10
Tým obratůVíce než 2.5 karty v 9 z posledních 10
Pachuca
PRVVRPVRVRNedávnéStabilní-0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapKryje6/10
Poslední
| Gremio | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Pachuca | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Gremio | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Pachuca | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0
Rozložení rohůLinie 9.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.40,
Sm. odch.: 1.69, Medián: 2,
Modus: ,
Více: 57%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Gremio vs Pachuca Časové rozložení gólů/rohů
Gremio vs Pachuca Vzájemné zápasy
Gremio vs Pachuca Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Gremio Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Serie A | 2017-12-03 | 1 7 Atletico Mineiro |
2 - 2
4 - 3
|
Gremio 1 | P | -1.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Copa Libertadores | 2017-11-29 | 3 Lanus |
0 - 2
1 - 2
|
Gremio 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Brazílie - Serie A | 2017-11-26 | 2 Gremio |
0 - 0
1 - 1
|
Atlético GO 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Copa Libertadores | 2017-11-22 | 3 Gremio |
0 - 0
1 - 0
|
Lanus 4 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Brazílie - Serie A | 2017-11-19 | 2 Santos |
1 - 0
1 - 0
|
Gremio 2 | P | -1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Serie A | 2017-11-15 | 1 Gremio |
1 - 0
1 - 0
|
Sao Paulo 3 | V | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-3 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Serie A | 2017-11-12 | Gremio |
1 - 1
1 - 1
|
Vitoria 2 1 | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Serie A | 2017-11-08 | 1 4 Ponte Preta |
0 - 0
0 - 1
|
Gremio 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-3 (12) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Serie A | 2017-11-05 | Gremio |
0 - 0
3 - 1
|
Flamengo | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Copa Libertadores | 2017-11-02 | 2 Gremio |
0 - 1
0 - 1
|
Barcelona Guayaquil 4 | P | -1.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Serie A | 2017-10-29 | 1 Avai |
1 - 2
2 - 2
|
Gremio 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
10-4 (14) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Copa Libertadores | 2017-10-26 | 1 Barcelona Guayaquil |
0 - 2
0 - 3
|
Gremio 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
7-5 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Serie A | 2017-10-22 | 2 Gremio |
0 - 0
1 - 3
|
Palmeiras 1 | P | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie A | 2017-10-19 | 1 Corinthians |
0 - 0
0 - 0
|
Gremio 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie A | 2017-10-15 | 3 Coritiba |
0 - 0
0 - 1
|
Gremio 4 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
2-11 (13) | 2-7 (9) | 5 (1-4) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Serie A | 2017-10-12 | Gremio |
0 - 0
0 - 1
|
Cruzeiro | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Serie A | 2017-10-01 | 1 Gremio |
0 - 0
1 - 0
|
Fluminense 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Serie A | 2017-09-24 | 4 Bahia |
0 - 0
1 - 0
|
Gremio 5 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Copa Libertadores | 2017-09-21 | 4 Gremio |
0 - 0
1 - 0
|
Botafogo 5 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
4-9 (13) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Serie A | 2017-09-17 | 1 Gremio |
0 - 0
0 - 1
|
Chapecoense 5 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-6 (15) | 6-4 (10) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Copa Libertadores | 2017-09-14 | 2 Botafogo |
0 - 0
0 - 0
|
Gremio | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Serie A | 2017-09-09 | 3 Vasco Da Gama |
1 - 0
1 - 0
|
Gremio | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
0-8 (8) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Brazílie - Serie A | 2017-09-02 | 1 Gremio |
2 - 0
5 - 0
|
Sport Recife 5 | V | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Primeira Liga | 2017-08-31 | 2 Cruzeiro |
0 - 0
2 - 0
|
Gremio 1 | P | -1 | Méně | 9.5 | Méně |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Copa do Brasil | 2017-08-24 | 3 Cruzeiro |
0 - 0
1 - 0
|
Gremio 3 | P | -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-3 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie A | 2017-08-20 | 2 Gremio |
0 - 0
0 - 0
|
Atletico Paranaense 2 | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Copa do Brasil | 2017-08-17 | 3 Gremio |
1 - 0
1 - 0
|
Cruzeiro 3 | V | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Serie A | 2017-08-13 | 3 Botafogo |
1 - 0
1 - 0
|
Gremio 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
4-8 (12) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Copa Libertadores | 2017-08-09 | 1 2 Gremio |
1 - 1
2 - 1
|
Godoy Cruz 4 | V | -1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie A | 2017-08-06 | 3 Gremio |
2 - 0
2 - 0
|
Atletico Mineiro 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
0-8 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Pachuca Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Mistrovství světa ve fotbale klubů FIFA | 2017-12-09 | 1 Pachuca |
0 - 0
0 - 0
|
WAC Casablanca 2 1 | R | -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Mexický pohár | 2017-11-22 | Pachuca |
2 - 0
2 - 0
|
Atlante 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2017-11-18 | 2 Atlas |
1 - 0
1 - 1
|
Pachuca 2 | R | -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Mexický pohár | 2017-11-09 | Pachuca |
3 - 0
4 - 0
|
Tijuana 1 | V | 0.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2017-11-05 | 2 Pachuca |
0 - 0
0 - 1
|
Queretaro 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2017-10-30 | 3 Santos Laguna |
1 - 2
2 - 2
|
Pachuca 2 | R | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
10-5 (15) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Mexický pohár | 2017-10-26 | 1 1 Pachuca |
3 - 0
5 - 0
|
Zacatepec 1948 2 | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2017-10-22 | 1 Pachuca |
1 - 0
1 - 0
|
Puebla 3 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2017-10-19 | 1 Pachuca |
0 - 1
2 - 2
|
Toluca 3 1 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2017-10-15 | 1 Monterrey |
1 - 0
2 - 0
|
Pachuca 2 1 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2017-10-09 | PSV |
0 - 0
0 - 0
|
Pachuca 1 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
9-1 (10) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2017-10-01 | Pachuca |
0 - 0
0 - 0
|
Necaxa 2 | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2017-09-28 | 1 Pachuca |
2 - 0
4 - 0
|
Cruz Azul | V | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
2-8 (10) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2017-09-17 | 2 Leon |
3 - 0
3 - 1
|
Pachuca 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
3-9 (12) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Mexický pohár | 2017-09-13 | 1 Pachuca |
1 - 1
2 - 1
|
Cimarrones de Sonora FC 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
4-7 (11) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Mexiko - Liga MX | 2017-09-10 | 2 Pachuca |
0 - 3
1 - 3
|
Chivas Guadalajara 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
4-9 (13) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Mexiko - Liga MX | 2017-08-26 | 4 Tijuana |
1 - 0
2 - 1
|
Pachuca 1 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2017-08-23 | 2 Pachuca |
2 - 0
4 - 1
|
Veracruz 4 | V | -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2017-08-19 | 1 Monarcas Morelia |
1 - 2
1 - 2
|
Pachuca 3 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
7-4 (11) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Mexický pohár | 2017-08-16 | 2 Queretaro |
0 - 0
0 - 1
|
Pachuca | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2017-08-13 | 3 Pachuca |
1 - 1
2 - 1
|
Tigres 2 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-7 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Mexický pohár | 2017-08-10 | 2 Pachuca |
0 - 0
0 - 0
|
Queretaro 4 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2017-08-05 | 4 Lobos BUAP |
0 - 0
3 - 2
|
Pachuca 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
6-6 (12) | 4-2 (6) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Mexický pohár | 2017-08-02 | 2 Cimarrones de Sonora FC |
0 - 0
0 - 1
|
Pachuca 1 | V | +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2017-07-30 | 5 Pachuca |
0 - 1
0 - 2
|
Club América 4 1 | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 5 (5-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2017-07-23 | Unam Pumas |
1 - 0
1 - 0
|
Pachuca 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
4-7 (11) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2017-07-16 | 1 Sacramento Republic |
0 - 2
0 - 3
|
Pachuca 1 | V | +0.5, +1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Mexiko - Liga MX | 2017-05-07 | 5 Club América |
0 - 2
2 - 3
|
Pachuca 4 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Mexiko - Liga MX | 2017-04-30 | 3 Pachuca |
0 - 0
2 - 2
|
Cruz Azul 6 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Liga mistrů CONCACAF | 2017-04-27 | 1 Pachuca |
0 - 0
1 - 0
|
Tigres 5 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.55 | 3.5 | 7.5 |
| Poločas | 2.25 | 2 | 7 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.75) | Domácí@1.825 | Hosté@2.025 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@1.8 | Hosté@2 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.0) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
| Poločas (4.5) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.0) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Poločas (0.75) | Ví[email protected] | Méně@2 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 0 , Roh: 5 - 1
Roh: 9.0 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 2.0
Skóre: 0 - 0 , Roh: 1 - 0 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 0.5, 1.0
-
6' - 1st Corner - Gremio -
23' - 1st Yellow Card - Gremio -
34' - 2nd Yellow Card - Pachuca -
0-0 score at the end of First Half -
50' - 2nd Corner - Gremio -
51' - 3rd Yellow Card - Gremio - 55' Substitution - Jael for Barrios - Gremio
-
60' - 3rd Corner - Gremio - Race to 3 Corners - Gremio
- 67' Substitution - Sanchez for Aguirre - Pachuca
- 72' Substitution - Everton for Michel - Gremio
-
80' - 4th Corner - Pachuca -
84' - 4th Yellow Card - Pachuca -
87' - 5th Corner - Gremio -
90+2' - 6th Corner - Gremio - Race to 5 Corners - Gremio
-
0-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

