GAIS vs Orgryte IS Profil týmů
GAIS vs Orgryte IS Fakta o zápasu
1V-2R-7P v posledních 10 zápasech, s 9 vstřelenými a 22 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.9 pro, 2.2 proti. Výhry 10%, AH výhra 20%, góly Over 50%, rohy Over 10%.
4V-4R-2P v posledních 10 zápasech, s 18 vstřelenými a 13 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.8 pro, 1.3 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 60%, rohy Over 20%.
| GAIS | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Orgryte IS | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| GAIS | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Orgryte IS | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
GAIS vs Orgryte IS Časové rozložení gólů/rohů
GAIS vs Orgryte IS Vzájemné zápasy
GAIS vs Orgryte IS Zobrazit celé H2H →| GAIS Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-02-21 | 3 Orgryte IS |
0 - 0
3 - 1
|
GAIS 2 | P | 0.0, +0.5 |
|
|||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| GAIS Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Švédsko - Superettan | 2016-04-23 | 2 Halmstad |
1 - 0
2 - 0
|
GAIS 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Švédsko - Superettan | 2016-04-16 | 4 GAIS |
0 - 0
1 - 1
|
Syrianska FC 2 | R | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Švédsko - Superettan | 2016-04-09 | 2 AFC United |
2 - 0
3 - 0
|
GAIS 3 | P | -0.5 | Více |
|
||||||
| Švédsko - Superettan | 2016-04-02 | 1 3 GAIS |
1 - 0
2 - 0
|
IK Frej 4 | V | -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-03-25 | 1 GAIS |
1 - 1
1 - 1
|
Falkenbergs FF 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
||||||
| Švédsko - Pohár | 2016-03-05 | 3 GAIS |
0 - 2
1 - 5
|
BK Forward 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Švédsko - Pohár | 2016-02-27 | 2 Orebro SK |
1 - 0
3 - 1
|
GAIS 3 | P | -1.0, -1.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Švédsko - Pohár | 2016-02-20 | Helsingborg |
2 - 0
3 - 1
|
GAIS 1 1 | P | -1.0, -1.5 | Více |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-02-03 | BK Hacken |
1 - 0
1 - 0
|
GAIS 1 | P | -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-3 (11) | 6-3 (9) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Švédsko - Superettan | 2015-11-01 | GAIS |
2 - 3
2 - 3
|
Sirius 2 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Švédsko - Superettan | 2015-10-24 | 3 Brommapojkarna |
0 - 0
0 - 2
|
GAIS 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
4-7 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Švédsko - Superettan | 2015-10-18 | 1 GAIS |
2 - 0
3 - 0
|
Syrianska FC 2 | V | -0.5 | Více |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Švédsko - Superettan | 2015-10-04 | Ostersunds FK |
1 - 0
4 - 0
|
GAIS | P | -1.0, -1.5 | Více |
|
12-7 (19) | 8-4 (12) | 3 (1-2) | 2 (1-1) | ||
| Švédsko - Superettan | 2015-09-30 | GAIS |
1 - 1
1 - 2
|
Jonkopings Sodra 2 | P | +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
1-7 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Švédsko - Superettan | 2015-09-24 | GAIS |
1 - 1
2 - 2
|
Angelholm 2 | R | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Švédsko - Superettan | 2015-09-21 | 2 Utsiktens BK |
0 - 0
1 - 0
|
GAIS 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-9 (17) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 4 (4-0) |
| Švédsko - Superettan | 2015-09-12 | 2 GAIS |
0 - 0
0 - 0
|
IK Frej 1 1 | R | -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-7 (12) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Švédsko - Superettan | 2015-08-30 | 1 Assyriska Foren |
0 - 0
1 - 0
|
GAIS 4 1 | P | -0.5 | Méně |
|
1-7 (8) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Švédsko - Superettan | 2015-08-24 | 5 GAIS |
1 - 1
2 - 1
|
Degerfors 1 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
9-2 (11) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Švédsko - Pohár | 2015-08-20 | 2 Norrby IF |
1 - 0
2 - 2
|
GAIS 1 | R | +0.5, +1.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
4-6 (10) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Švédsko - Superettan | 2015-08-15 | 2 Varbergs BoIS FC |
1 - 2
2 - 3
|
GAIS 4 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Švédsko - Superettan | 2015-08-11 | 2 GAIS |
0 - 2
1 - 3
|
IFK Varnamo 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
10-2 (12) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Švédsko - Superettan | 2015-08-03 | 1 Mjallby |
0 - 0
1 - 0
|
GAIS 3 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Švédsko - Superettan | 2015-07-26 | 1 GAIS |
0 - 0
0 - 0
|
Ljungskile 1 | R |
|
6-6 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||||
| Švédsko - Superettan | 2015-07-18 | 2 2 AFC United |
0 - 1
0 - 2
|
GAIS 1 | V | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
3-15 (18) | 0-7 (7) | 3 (0-3) | 4 (1-3) |
| Švédsko - Superettan | 2015-06-27 | 1 GAIS |
0 - 1
0 - 2
|
Assyriska Foren 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-4 (13) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Švédsko - Superettan | 2015-06-22 | 4 Ljungskile |
2 - 0
3 - 2
|
GAIS 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
8-5 (13) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| Švédsko - Superettan | 2015-06-10 | GAIS |
5 - 2
5 - 2
|
Utsiktens BK 1 | V |
|
7-3 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||||
| Švédsko - Superettan | 2015-06-03 | 1 Syrianska FC |
1 - 0
3 - 0
|
GAIS | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
11-2 (13) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Švédsko - Superettan | 2015-05-31 | 2 GAIS |
0 - 0
4 - 1
|
Mjallby 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
7-6 (13) | 4-2 (6) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Orgryte IS Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Švédsko - Superettan | 2016-04-25 | 1 Orgryte IS |
2 - 1
3 - 1
|
Degerfors 3 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Švédsko - Superettan | 2016-04-17 | 1 Assyriska Foren |
0 - 1
0 - 1
|
Orgryte IS 3 | V | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Švédsko - Superettan | 2016-04-11 | 1 Orgryte IS |
0 - 0
0 - 1
|
Angelholm 2 | P | -1.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Švédsko - Superettan | 2016-04-03 | 1 6 Ljungskile |
1 - 1
1 - 1
|
Orgryte IS 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-03-25 | 1 Orgryte IS |
0 - 2
3 - 2
|
Kvik Halden FK 4 | V | -1.0 | Více |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-03-19 | 2 Orgryte IS |
0 - 0
0 - 0
|
Halmstads BK 1 | R | 0.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-03-11 | 2 Orgryte IS |
0 - 2
2 - 2
|
Falkenbergs FF 2 | R | 0.0, +0.5 | Více |
|
2-9 (11) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-02-20 | 1 Orgryte IS |
0 - 0
4 - 1
|
Norrby IF 2 1 | V | -1.0 | Více |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-02-13 | 2 Orgryte IS |
1 - 1
1 - 2
|
FC Trollhättan | P | -1.0, -1.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-02-04 | 1 Orgryte IS |
2 - 0
3 - 3
|
Gunnilse IS 1 | R | -1.5, -2.0 | Více |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Švédsko - Superettan - kvalifikace | 2015-11-08 | 1 4 Mjallby |
0 - 0
1 - 0
|
Orgryte IS 5 1 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Švédsko - Superettan - kvalifikace | 2015-11-05 | 2 Orgryte IS |
0 - 0
1 - 0
|
Mjallby 5 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-6 (16) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| Švédsko - 1. divize - Södra | 2015-10-25 | 3 Orgryte IS |
1 - 1
2 - 1
|
Trelleborgs FF 1 | V | 0.0, -0.5 | Push | 10.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Švédsko - 1. divize - Södra | 2015-10-19 | 1 IK Oddevold |
1 - 1
1 - 2
|
Orgryte IS 2 | V |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||||
| Švédsko - 1. divize - Södra | 2015-10-11 | 3 Orgryte IS |
2 - 0
4 - 1
|
Eskilsminne IF 3 | V | 10.5 | Více |
|
7-5 (12) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Švédsko - 1. divize - Södra | 2015-10-05 | 1 Orgryte IS |
1 - 1
6 - 2
|
Norrby IF 2 | V | 10.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Švédsko - 1. divize - Södra | 2015-09-26 | 1 Husqvarna FF |
0 - 1
0 - 3
|
Orgryte IS 1 | V |
|
1-13 (14) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||||
| Švédsko - 1. divize - Södra | 2015-09-19 | 2 Orgryte IS |
3 - 0
5 - 1
|
IS Halmia 4 | V | 11.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Švédsko - 1. divize - Södra | 2015-09-06 | 1 Orgryte IS |
1 - 1
1 - 1
|
FC Höllviken 3 | R |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||||
| Švédsko - Pohár | 2015-08-19 | 1 Orgryte IS |
0 - 0
0 - 0
|
IFK Varnamo 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Švédsko - 1. divize - Södra | 2015-07-11 | 3 Osters IF |
0 - 0
0 - 2
|
Orgryte IS 1 | V | 0.0 | Méně |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Švédsko - 1. divize - Södra | 2015-07-06 | 1 Orgryte IS |
0 - 0
1 - 0
|
Osters IF | V | 0.0,-0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
10-4 (14) | 7-3 (10) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Švédsko - 1. divize - Södra | 2015-06-28 | 2 Orgryte IS |
2 - 0
5 - 0
|
Kristianstads FF 3 | V | -1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Švédsko - 1. divize - Södra | 2015-06-21 | 1 Trelleborgs FF |
2 - 0
2 - 1
|
Orgryte IS 3 1 | P | 0.0,-0.5 | Více |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Švédsko - 1. divize - Södra | 2015-06-14 | 3 Orgryte IS |
1 - 1
3 - 2
|
Oskarshamns AIK 1 | V | -1.5,-2.0 | Více | 10.0 | Více |
|
12-2 (14) | 8-1 (9) | 4 (4-0) | 2 (1-1) |
| Švédsko - 1. divize - Södra | 2015-06-06 | 2 FC Höllviken |
0 - 1
0 - 2
|
Orgryte IS 1 | V |
|
3-2 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Švédsko - 1. divize - Södra | 2015-05-30 | 2 Lunds BK |
0 - 2
0 - 4
|
Orgryte IS 3 | V |
|
3-6 (9) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||||
| Švédsko - 1. divize - Södra | 2015-05-26 | 1 Orgryte IS |
0 - 1
0 - 2
|
Landskrona BoIS 2 | P |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||||
| Švédsko - 1. divize - Södra | 2015-05-18 | 4 Norrby IF |
0 - 0
0 - 0
|
Orgryte IS 3 | R |
|
0-2 (2) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Švédsko - 1. divize - Södra | 2015-05-11 | 1 Orgryte IS |
3 - 0
3 - 0
|
Qviding FIF 1 | V |
|
13-1 (14) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 5 (5-0) | ||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 3.1 | 3.1 | 2.4 |
| Poločas | 3.4 | 2.1 | 3.2 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (0.0) | Domácí@2.1 | Hosté@1.775 |
| Poločas (0.0) | Domácí@2 | Hosté@1.8 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.5) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Poločas (5.0) | Ví[email protected] | Méně@1.775 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.725 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 0 , Roh: 1 - 16
Roh: 10.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.0, 2.5
Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 7 Poločas
Roh: , Hendikep: , Góly:
-
6' - 1st Corner - Orgryte IS -
10' - 1st Yellow Card - GAIS -
11' - 2nd Yellow Card - Orgryte IS -
13' - 3rd Yellow Card - GAIS -
19' - 2nd Corner - Orgryte IS -
24' - 4th Yellow Card - Orgryte IS -
29' - 5th Yellow Card - GAIS -
31' - 6th Yellow Card - Orgryte IS - Race to 3 Corners - Orgryte IS
-
35' - 3rd Corner - Orgryte IS -
36' - 4th Corner - Orgryte IS - Race to 5 Corners - Orgryte IS
-
37' - 5th Corner - Orgryte IS -
39' - 6th Corner - Orgryte IS - Race to 7 Corners - Orgryte IS
-
40' - 7th Corner - Orgryte IS -
43' - 7th Yellow Card - GAIS -
0-0 score at the end of First Half -
48' - 8th Corner - Orgryte IS - Race to 9 Corners - Orgryte IS
-
55' - 9th Corner - Orgryte IS -
62' - 10th Corner - Orgryte IS -
65' - 11th Corner - Orgryte IS -
66' - 12th Corner - Orgryte IS -
70' - 8th Yellow Card - Orgryte IS -
70' - 9th Yellow Card - Orgryte IS -
73' - 13th Corner - GAIS -
78' - 14th Corner - Orgryte IS -
79' - 15th Corner - Orgryte IS -
85' - 16th Corner - Orgryte IS -
90+2' - Red Card - GAIS -
90+4' - 17th Corner - Orgryte IS
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

