Fluminense vs Juventude Profil týmů
Fluminense vs Juventude Fakta o zápasu
6V-2R-2P v posledních 10 zápasech, s 15 vstřelenými a 11 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.5 pro, 1.1 proti. Výhry 60%, AH výhra 50%, góly Over 60%, rohy Over 50%.
3V-5R-2P v posledních 10 zápasech, s 14 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.4 pro, 1.2 proti. Výhry 30%, AH výhra 70%, góly Over 40%, rohy Over 20%.
| Fluminense | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Juventude | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Fluminense | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Juventude | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Fluminense vs Juventude Časové rozložení gólů/rohů
Fluminense vs Juventude Vzájemné zápasy
Fluminense vs Juventude Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Fluminense Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Copa Libertadores | 2024-05-30 | 6 Fluminense |
0 - 1
3 - 2
|
Alianza Lima 1 | V | -1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Copa do Brasil | 2024-05-22 | Fluminense |
1 - 0
2 - 0
|
Sampaio Correa 5 | V | -2.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Copa Libertadores | 2024-05-16 | 1 Fluminense |
1 - 1
2 - 1
|
Cerro Porteno 3 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Brazílie - Serie A | 2024-05-14 | 5 Sao Paulo |
1 - 1
2 - 1
|
Fluminense 3 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Copa Libertadores | 2024-05-10 | 2 Colo Colo |
0 - 0
0 - 1
|
Fluminense 5 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Brazílie - Serie A | 2024-05-04 | 4 Fluminense |
1 - 0
2 - 2
|
Atletico Mineiro 2 | R | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
4-11 (15) | 3-5 (8) | 3 (0-3) | 6 (1-5) |
| Brazílie - Copa do Brasil | 2024-05-01 | 5 Sampaio Correa |
0 - 1
0 - 2
|
Fluminense 1 | V | +1.0, +1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Serie A | 2024-04-28 | 4 Corinthians |
2 - 0
3 - 0
|
Fluminense 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
6-8 (14) | 4-3 (7) | 4 (4-0) | 3 (2-1) |
| Copa Libertadores | 2024-04-25 | 3 Cerro Porteno |
0 - 0
0 - 0
|
Fluminense 2 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie A | 2024-04-20 | 4 Fluminense |
1 - 0
2 - 1
|
Vasco Da Gama 5 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 5 (1-4) |
| Brazílie - Serie A | 2024-04-17 | 4 Bahia |
1 - 1
2 - 1
|
Fluminense 5 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie A | 2024-04-14 | 2 Fluminense |
1 - 0
2 - 2
|
Bragantino 4 | R | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
13-6 (19) | 6-4 (10) | 5 (4-1) | 4 (4-0) |
| Copa Libertadores | 2024-04-10 | 2 Fluminense |
1 - 1
2 - 1
|
Colo Colo 3 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Copa Libertadores | 2024-04-04 | 2 Alianza Lima |
1 - 0
1 - 1
|
Fluminense 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
1-2 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Carioca | 2024-03-17 | 3 Flamengo |
0 - 0
0 - 0
|
Fluminense 6 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Carioca | 2024-03-10 | 1 3 Fluminense |
0 - 1
0 - 2
|
Flamengo 1 | P | +0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
3-9 (12) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Brazílie - Campeonato Carioca | 2024-03-03 | 1 3 Fluminense |
1 - 2
2 - 4
|
Botafogo 7 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Recopa Sudamericana | 2024-03-01 | 1 2 Fluminense |
0 - 0
2 - 0
|
LDU Quito 2 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
8-5 (13) | 4-4 (8) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Carioca | 2024-02-25 | 2 Flamengo |
0 - 0
2 - 0
|
Fluminense 3 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Recopa Sudamericana | 2024-02-23 | 2 LDU Quito |
0 - 0
1 - 0
|
Fluminense 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
16-1 (17) | 8-0 (8) | 3 (3-0) | 4 (3-1) |
| Brazílie - Campeonato Carioca | 2024-02-17 | Madureira |
0 - 0
0 - 1
|
Fluminense 1 | V | +1.0, +1.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Carioca | 2024-02-15 | 1 4 Fluminense |
0 - 0
0 - 0
|
Vasco Da Gama 4 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 11.0 | Push |
|
3-8 (11) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Brazílie - Campeonato Carioca | 2024-02-09 | 1 Fluminense |
0 - 0
1 - 0
|
Sampaio Correa RJ | V | -2.5, -3.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Campeonato Carioca | 2024-02-04 | 4 Boavista RJ |
2 - 1
2 - 2
|
Fluminense | R | +1.0, +1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Carioca | 2024-02-02 | 3 Fluminense |
0 - 1
4 - 1
|
Bangu 2 | V | -2.0, -2.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
9-1 (10) | 6-1 (7) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Carioca | 2024-01-28 | Fluminense |
1 - 0
3 - 0
|
Nova Iguacu 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Campeonato Carioca | 2024-01-26 | 4 Audax RJ |
0 - 1
0 - 1
|
Fluminense 3 | V | +1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
1-2 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Carioca | 2024-01-21 | 2 Fluminense |
2 - 0
2 - 1
|
Portuguesa RJ 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-7 (9) | 1-4 (5) | 4 (1-3) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Campeonato Carioca | 2024-01-19 | 5 Volta Redonda |
0 - 1
1 - 1
|
Fluminense 2 | R | 0.0 | Méně |
|
5-6 (11) | 0-3 (3) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| Mistrovství světa ve fotbale klubů FIFA | 2023-12-22 | Man City |
2 - 0
4 - 0
|
Fluminense 3 | P | -1.5, -2.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Juventude Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Serie A | 2024-04-28 | 2 Juventude |
1 - 0
1 - 1
|
Athletico Paranaense 2 | R | 0.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Serie A | 2024-04-21 | 3 Botafogo |
2 - 0
5 - 1
|
Juventude 3 1 | P | -1.0 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Brazílie - Serie A | 2024-04-18 | 1 2 Juventude |
0 - 0
2 - 0
|
Corinthians 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Serie A | 2024-04-13 | 4 Criciuma |
1 - 0
1 - 1
|
Juventude 6 | R | -0.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Gaucho | 2024-04-06 | 3 Gremio |
2 - 1
3 - 1
|
Juventude 6 | P | -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Gaucho | 2024-03-30 | 5 Juventude |
0 - 0
0 - 0
|
Gremio 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
10-1 (11) | 5-1 (6) | 4 (3-1) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Campeonato Gaucho | 2024-03-26 | 1 1 Internacional |
0 - 1
1 - 1
|
Juventude 4 | R | -1.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Campeonato Gaucho | 2024-03-17 | 3 Juventude |
0 - 0
0 - 0
|
Internacional 2 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Brazílie - Copa do Brasil | 2024-03-14 | 5 Juventude |
2 - 0
3 - 1
|
Paysandu 6 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Campeonato Gaucho | 2024-03-09 | 2 Guarany de Bage |
0 - 0
0 - 4
|
Juventude 4 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Gaucho | 2024-03-02 | 2 Juventude |
0 - 1
1 - 2
|
Internacional 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Copa do Brasil | 2024-02-27 | 2 Iguatu |
0 - 0
0 - 0
|
Juventude 2 | R | +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Brazílie - Campeonato Gaucho | 2024-02-24 | 4 Brasil de Pelotas |
0 - 0
1 - 0
|
Juventude 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
2-8 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Campeonato Gaucho | 2024-02-19 | 5 Juventude |
0 - 1
1 - 1
|
Caxias 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Campeonato Gaucho | 2024-02-13 | 2 Sao Luiz |
0 - 1
1 - 1
|
Juventude 3 | R | 0.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Gaucho | 2024-02-11 | 2 Novo Hamburgo |
1 - 1
1 - 1
|
Juventude 3 | R |
|
1-8 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||||
| Brazílie - Campeonato Gaucho | 2024-02-07 | 1 1 Juventude |
1 - 0
3 - 1
|
Avenida 3 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
6-8 (14) | 5-3 (8) | 4 (2-2) | 2 (0-2) | ||
| Brazílie - Campeonato Gaucho | 2024-02-04 | 1 Juventude |
1 - 0
3 - 0
|
Ypiranga RS 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Campeonato Gaucho | 2024-02-01 | 3 Gremio |
1 - 0
1 - 0
|
Juventude 2 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-8 (15) | 5-2 (7) | 3 (1-2) | 4 (0-4) |
| Brazílie - Campeonato Gaucho | 2024-01-27 | 4 Sao Jose RS |
1 - 0
1 - 0
|
Juventude 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Gaucho | 2024-01-24 | Juventude |
2 - 0
4 - 0
|
Guarany de Bage 3 | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Gaucho | 2024-01-20 | 1 Santa Cruz RS |
0 - 1
0 - 1
|
Juventude | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-8 (14) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Brazílie - Serie B | 2023-11-25 | 5 Ceara |
1 - 1
1 - 3
|
Juventude 3 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Serie B | 2023-11-18 | 3 Juventude |
0 - 0
0 - 0
|
Ponte Preta 4 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Serie B | 2023-11-15 | 1 2 ABC |
0 - 0
0 - 0
|
Juventude 3 1 | R | +1.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Brazílie - Serie B | 2023-11-04 | 3 Juventude |
1 - 0
2 - 1
|
Ituano 4 1 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Serie B | 2023-10-29 | 4 Vitoria |
0 - 0
0 - 0
|
Juventude 4 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Serie B | 2023-10-21 | Juventude |
1 - 2
2 - 2
|
Londrina 7 | R | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
10-4 (14) | 6-3 (9) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Serie B | 2023-10-17 | 4 Juventude |
1 - 1
2 - 2
|
Sport Recife 4 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Serie B | 2023-10-07 | 4 Tombense |
1 - 0
1 - 1
|
Juventude 1 | R | 0.0 | Push | 10.0 | Méně |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.571 | 4.2 | 5.25 |
| Poločas | 2.2 | 2.25 | 6 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.0) | Domácí@2.06 | Hosté@1.84 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@1.775 | Hosté@2.1 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.0) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
| Poločas (5.0) | Ví[email protected] | Méně@1.725 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 1 , Roh: 5 - 3
Roh: 10.0 , Hendikep: -1.0 , Góly: 2.5
Skóre: 1 - 0 , Roh: 3 - 2 Poločas
Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0
- 1' - 1st Offside - Juventude
-
4' - 1st Corner - Juventude - 4' - 1st Shot On Target - Marcelinho (Juventude)]
- 5' - 1st Shot Off Target - Alexsander (Fluminense)]
- 5' - 2nd Offside - Juventude
- 8' - 2nd Shot Off Target - (Juventude)]
- 9' - 3rd Shot Off Target - Erick (Juventude)]
-
12' - 2nd Corner - Fluminense - 12' - 2nd Shot On Target - Cano (Fluminense)]
- 21' - 3rd Shot On Target - Lucas Barbosa (Juventude)]
- 21' - 3rd Shot On Target - Marcelinho (Juventude)]
- 23' - 5th Shot Off Target - Keno (Fluminense)]
-
25' - 3rd Corner - Fluminense -
27' - 4th Corner - Juventude - 28' - 6th Shot Off Target - Danilo Boza (Juventude)]
- 28' ~ Substitution ~ Santos ~ Felipe Melo ~(Fluminense)
- 31' - 7th Shot Off Target - Joao Lucas (Juventude)]
- 32' - 3rd Offside - Juventude
- 39' - 8th Shot Off Target - Marcelo (Fluminense)]
-
42' - 1st Goal - Fluminense - 42' - 4th Shot On Target - Marcelo (Fluminense)]
-
45' - 5th Corner - Fluminense - Race to 3 Corners - Fluminense
- 44' - 5th Shot On Target - Cano (Fluminense)]
- 45' - 9th Shot Off Target - Marcelo (Fluminense)]
-
45+3' - 1st Yellow Card - Fluminense -
1-0 score at the end of First Half - 50' - 10th Shot Off Target - Marcelinho (Juventude)]
- 50' - 11th Shot Off Target - Lucas Barbosa (Juventude)]
-
57' - 6th Corner - Juventude - 58' - 12th Shot Off Target - Jadson (Juventude)]
- 58' - 13th Shot Off Target - Lucas Barbosa (Juventude)]
- 62' - 14th Shot Off Target - Alexsander (Fluminense)]
- 61' - 15th Shot Off Target - Marcelo (Fluminense)]
-
65' - 2nd Yellow Card - Fluminense -
67' - 2nd Goal - Juventude - 67' - 6th Shot On Target - Jadson (Juventude)]
- 69' - 16th Shot Off Target - Marcelo (Fluminense)]
- 69' - 17th Shot Off Target - Cano (Fluminense)]
-
73' - 7th Corner - Fluminense - 72' - 18th Shot Off Target - Cano (Fluminense)]
- 72' - 19th Shot Off Target - Kennedy (Fluminense)]
- 70' ~ Substitution ~ Gilberto ~ Nene ~(Juventude)
- 71' ~ Substitution ~ Mandaca ~ Erick ~(Juventude)
- 71' ~ Substitution ~ Kennedy ~ Keno ~(Fluminense)
- 69' - 20th Shot Off Target - Cano (Fluminense)]
- 73' - 21st Shot Off Target - Kennedy (Fluminense)]
-
76' - 3rd Yellow Card - Juventude - 75' ~ Substitution ~ Werik Popo ~ Lucas Barbosa ~(Juventude)
- 79' ~ Substitution ~ Rildo ~ Marcelinho ~(Juventude)
- 78' ~ Substitution ~ Luis Oyama ~ Thiaguinho ~(Juventude)
-
82' - 4th Yellow Card - Juventude - 81' ~ Substitution ~ Renato Augusto ~ Alexsander ~(Fluminense)
- 80' ~ Substitution ~ Diogo Barbosa ~ Marcelo ~(Fluminense)
- 83' - 22nd Shot Off Target - Renato Augusto (Fluminense)]
-
84' - Red Card - Juventude - Race to 5 Corners - Fluminense
-
86' - 8th Corner - Fluminense - 85' - 23rd Shot Off Target - Kennedy (Fluminense)]
- 86' - 24th Shot Off Target - Santos (Fluminense)]
- 89' - 7th Shot On Target - Cano (Fluminense)]
-
90+1' - 5th Yellow Card - Juventude - 90' - 25th Shot Off Target - Cano (Fluminense)]
- 90+2' - 4th Offside - Fluminense
-
1-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

