Fluminense De Feira vs Leonico Profil týmů
Fluminense De Feira vs Leonico Fakta o zápasu
6V-3R-1P v posledních 10 zápasech, s 17 vstřelenými a 10 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.7 pro, 1.0 proti. Výhry 60%, AH výhra 40%, góly Over 0%, rohy Over 40%.
0V-0R-1P v posledních 1 zápasech, s 0 vstřelenými a 3 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.0 pro, 3.0 proti. Výhry 0%, AH výhra 0%, góly Over 0%, rohy Over 0%.
| Fluminense De Feira | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Leonico | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Fluminense De Feira | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Leonico | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Fluminense De Feira vs Leonico Časové rozložení gólů/rohů
Fluminense De Feira vs Leonico Vzájemné zápasy
Fluminense De Feira vs Leonico Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Fluminense De Feira Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazil Campeonato Baiano 2 | 2026-05-31 | Fluminense De Feira |
2 - 0
3 - 1
|
Barreiras 3 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
||||||
| Brazil Campeonato Baiano 2 | 2026-05-23 | 2 Feira FC |
1 - 0
1 - 2
|
Fluminense De Feira 3 | V | 0.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Brazil Campeonato Baiano 2 | 2025-07-12 | 2 Bahia de Feira |
0 - 0
3 - 0
|
Fluminense De Feira 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Brazil Campeonato Baiano 2 | 2025-07-05 | 2 3 Fluminense De Feira |
0 - 1
1 - 1
|
Bahia de Feira 7 2 | R | 0.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Brazil Campeonato Baiano 2 | 2025-06-14 | 3 Fluminense De Feira |
0 - 1
2 - 1
|
Ypiranga BA 3 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Brazil Campeonato Baiano 2 | 2025-06-07 | 6 SSA FC |
1 - 2
1 - 2
|
Fluminense De Feira 4 | V | +0.5 | Více |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Brazil Campeonato Baiano 2 | 2025-05-31 | 2 Fluminense De Feira |
1 - 0
2 - 0
|
Teixeira de Freitas 5 2 | V | -3.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 4 (3-1) | 2 (2-0) | ||
| Brazil Campeonato Baiano 2 | 2025-05-24 | 4 Fluminense De Feira |
1 - 0
1 - 1
|
Bahia de Feira 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-10 (16) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Brazil Campeonato Baiano 2 | 2025-05-16 | 2 AD Leonico |
0 - 2
0 - 3
|
Fluminense De Feira 2 | V | +1.5, +2.0 | Více |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Brazil Campeonato Baiano 2 | 2025-05-10 | 2 Fluminense De Feira |
1 - 1
1 - 1
|
Galicia EC 5 | R | -1.0 | Push |
|
8-6 (14) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Brazil Campeonato Baiano 2 | 2025-04-30 | 3 Itabuna |
0 - 0
1 - 0
|
Fluminense De Feira 1 | P | +0.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Brazil Campeonato Baiano 2 | 2024-07-28 | 3 Fluminense De Feira |
0 - 0
1 - 1
|
Porto BA 5 | R | -1.0, -1.5 | Push | 9.0 | Více |
|
14-5 (19) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Brazil Campeonato Baiano 2 | 2024-07-14 | 2 Fluminense De Feira |
0 - 0
2 - 0
|
AD Leonico 1 1 | V | -1.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
13-2 (15) | 8-1 (9) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Brazil Campeonato Baiano 2 | 2024-07-06 | 3 Colo Colo BA |
0 - 0
0 - 0
|
Fluminense De Feira 1 | R | 0.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Brazil Campeonato Baiano 2 | 2024-07-03 | 5 Fluminense De Feira |
0 - 0
1 - 0
|
Porto BA 3 | V | -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brazil Campeonato Baiano 2 | 2024-06-30 | 3 Fluminense De Feira |
0 - 0
2 - 0
|
Grapiuna AC 7 | V | -0.5 | Push |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||
| Brazil Campeonato Baiano 2 | 2024-06-26 | 2 Feirense FC |
0 - 1
0 - 1
|
Fluminense De Feira 4 | V | +1.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Brazil Campeonato Baiano 2 | 2024-06-19 | 2 Fluminense De Feira |
0 - 0
0 - 1
|
SSA FC 6 | P | -2.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
10-3 (13) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Brazil Campeonato Baiano 2 | 2024-06-13 | 3 Fluminense De Feira |
1 - 0
1 - 0
|
Jacobinense EC 5 | V | -1.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brazil Campeonato Baiano 2 | 2024-06-09 | 3 Galicia |
0 - 2
1 - 2
|
Fluminense De Feira 1 | V | +0.5 | Více |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Brazil Campeonato Baiano 2 | 2023-07-02 | 1 Fluminense De Feira |
0 - 0
0 - 0
|
Galicia EC 3 2 | R | -1.0 | Méně |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Brazil Campeonato Baiano 2 | 2023-06-28 | 3 Vitoria da Conquista |
0 - 0
0 - 0
|
Fluminense De Feira 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Brazil Campeonato Baiano 2 | 2023-06-18 | 3 Fluminense De Feira |
0 - 0
1 - 0
|
Colo Colo BA 2 1 | V | -1.5 | Méně |
|
9-1 (10) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 4 (4-0) | ||
| Brazil Campeonato Baiano 2 | 2023-06-04 | 4 Fluminense De Feira |
1 - 0
1 - 0
|
Juazeiro BA 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 8.0 | Méně |
|
0-3 (3) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Brazil Campeonato Baiano 2 | 2023-05-17 | 2 Fluminense De Feira |
1 - 1
1 - 2
|
Jequie BA 4 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Brazil Campeonato Baiano 2 | 2022-07-10 | 2 Fluminense De Feira |
1 - 0
1 - 1
|
Canaa EC 3 | R | 0.0, -0.5 | Push |
|
1-10 (11) | 0-6 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Zápasy | 2022-06-29 | 4 Fluminense De Feira |
0 - 0
1 - 0
|
Flamengo de Guanambi 6 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Brazil Campeonato Baiano 2 | 2022-06-19 | 1 2 Fluminense De Feira |
1 - 0
1 - 1
|
Juazeiro BA 4 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Brazil Campeonato Baiano 2 | 2022-06-15 | 1 5 Feirense FC |
1 - 1
2 - 1
|
Fluminense De Feira 1 | P | +1.0, +1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Brazil Campeonato Baiano 2 | 2022-06-12 | 2 Fluminense De Feira |
0 - 1
0 - 2
|
Galicia EC 5 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Leonico Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazil Campeonato Baiano 2 | 2026-05-03 | 3 Leonico |
0 - 1
0 - 3
|
SSA FC 1 | P | +1.0, +1.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.03 | 17 | 41 |
| Poločas | 1.167 | 5 | 41 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-3.75) | Domácí@1.975 | Hosté@1.825 |
| Poločas (-1.5) | Domácí@1.875 | Hosté@1.925 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (11.0) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Poločas (5.5) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (4.0) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Poločas (1.5) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 0 , Roh: 6 - 0
Roh: 11.0 , Hendikep: -3.5, -4.0 , Góly: 4.0
Skóre: 2 - 0 , Roh: 2 - 0 Poločas
Roh: 5.5 , Hendikep: -1.5 , Góly: 1.5
-
4' - 1st Corner - Fluminense De Feira -
13' - 1st Goal - Fluminense De Feira -
17' - 2nd Goal - Fluminense De Feira - 2-0%Fluminense De Feira extend their lead and Early Payout is awarded
-
24' - 2nd Corner - Fluminense De Feira -
2-0 score at the end of First Half -
47' - 3rd Corner - Fluminense De Feira - Race to 3 Corners - Fluminense De Feira
-
51' - 1st Yellow Card - Leonico -
58' - 4th Corner - Fluminense De Feira -
60' - 5th Corner - Fluminense De Feira - Race to 5 Corners - Fluminense De Feira
-
64' - 2nd Yellow Card - Fluminense De Feira -
68' - 3rd Goal - Fluminense De Feira -
77' - 3rd Yellow Card - Fluminense De Feira -
83' - 6th Corner - Fluminense De Feira -
3-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

