FK Teplice vs Slovácko Profil týmů
FK Teplice vs Slovácko Fakta o zápasu
4V-3R-3P v posledních 10 zápasech, s 18 vstřelenými a 14 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.8 pro, 1.4 proti. Výhry 40%, AH výhra 70%, góly Over 70%, rohy Over 50%.
4V-1R-5P v posledních 10 zápasech, s 16 vstřelenými a 14 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.6 pro, 1.4 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 60%, rohy Over 30%.
| FK Teplice | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Slovácko | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| FK Teplice | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Slovácko | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
FK Teplice vs Slovácko Časové rozložení gólů/rohů
FK Teplice vs Slovácko Vzájemné zápasy
FK Teplice vs Slovácko Zobrazit celé H2H →| FK Teplice Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Česko - První liga | 2023-10-07 | 2 Slovácko |
0 - 0
2 - 0
|
FK Teplice 1 1 | P | -1.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Česko - První liga | 2023-04-15 | 1 2 FK Teplice |
0 - 1
1 - 3
|
Slovácko 3 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Česko - První liga | 2022-10-23 | 2 Slovácko |
0 - 1
2 - 1
|
FK Teplice 3 | P | -1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Česko - První liga | 2022-03-06 | 2 FK Teplice |
0 - 0
0 - 1
|
Slovácko 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Česko - První liga | 2021-10-02 | 4 Slovácko |
1 - 1
3 - 2
|
FK Teplice 3 | P | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Česko - První liga | 2021-02-12 | 3 Slovácko |
1 - 0
2 - 0
|
FK Teplice 2 1 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Česko - První liga | 2020-09-12 | 3 FK Teplice |
0 - 0
0 - 2
|
Slovácko 3 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-5 (14) | 4-4 (8) | 5 (2-3) | 2 (2-0) |
| Česko - První liga | 2020-03-08 | 1 3 FK Teplice |
0 - 0
0 - 0
|
Slovácko | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 4-2 (6) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Česko - První liga | 2019-09-21 | 3 Slovácko |
1 - 1
1 - 1
|
FK Teplice 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-5 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Česko - První liga | 2019-03-30 | 3 FK Teplice |
2 - 0
2 - 0
|
Slovácko | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-7 (14) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Česko - První liga | 2018-10-20 | 2 Slovácko |
0 - 2
0 - 2
|
FK Teplice 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-5 (12) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Česko - První liga | 2018-05-05 | 1 Slovácko |
0 - 0
0 - 0
|
FK Teplice 1 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-4 (11) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Česko - První liga | 2017-11-04 | 1 FK Teplice |
1 - 0
3 - 0
|
Slovácko 3 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Česko - První liga | 2017-04-30 | 1 FK Teplice |
0 - 1
2 - 2
|
Slovácko 5 | R | -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
8-0 (8) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Česko - První liga | 2016-10-29 | 2 Slovácko |
1 - 1
1 - 1
|
FK Teplice 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| FK Teplice Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Česko - První liga | 2024-03-10 | Slavia Praha |
2 - 0
4 - 0
|
FK Teplice 2 | P | -2.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Česko - První liga | 2024-03-03 | FK Teplice |
2 - 0
2 - 0
|
Slovan Liberec 4 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Česko - První liga | 2024-02-24 | 2 FK Teplice |
0 - 1
2 - 2
|
MFK Karvina 4 | R | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Česko - První liga | 2024-02-21 | 1 FK Teplice |
1 - 0
2 - 0
|
Sigma Olomouc 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Česko - První liga | 2024-02-17 | 2 Pardubice |
1 - 0
1 - 1
|
FK Teplice 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Česko - První liga | 2024-02-11 | 1 FK Teplice |
1 - 0
2 - 1
|
FC Trinity Zlín 1 | V | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
8-4 (12) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-02-04 | 1 FK Teplice |
0 - 0
5 - 0
|
Dukla Praha 1 | V | -0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
7-3 (10) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Česko - Tipsport liga | 2024-01-17 | 2 MFK Chrudim |
0 - 0
2 - 1
|
FK Teplice 2 | P | +1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-01-10 | 1 Mladá Boleslav |
2 - 1
2 - 2
|
FK Teplice | R | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Česko - První liga | 2023-12-17 | 1 1 Sparta Praha |
0 - 1
2 - 1
|
FK Teplice 3 | P | -2.0, -2.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Česko - První liga | 2023-12-06 | 5 FK Jablonec |
2 - 1
3 - 2
|
FK Teplice 5 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Česko - První liga | 2023-11-25 | 1 FK Teplice |
1 - 0
1 - 1
|
Bohemians 1905 2 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Česko - První liga | 2023-11-11 | 2 České Budějovice |
0 - 1
0 - 1
|
FK Teplice 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
10-1 (11) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Česko - První liga | 2023-11-04 | 1 FK Teplice |
0 - 0
1 - 0
|
Mladá Boleslav 3 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Česko - První liga | 2023-10-28 | 1 Hradec Králové |
1 - 0
1 - 0
|
FK Teplice 3 | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-9 (15) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Česko - První liga | 2023-10-22 | 1 4 FK Teplice |
0 - 0
0 - 1
|
Baník Ostrava 4 | P | +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Česko - První liga | 2023-10-07 | 2 Slovácko |
0 - 0
2 - 0
|
FK Teplice 1 1 | P | -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Česko - První liga | 2023-10-01 | 2 FK Teplice |
0 - 0
0 - 0
|
Slavia Praha 2 | R | +1.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Česko - Pohár | 2023-09-27 | 1 MFK Vyškov |
1 - 0
1 - 0
|
FK Teplice 1 | P | 0.0 | Méně |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Česko - První liga | 2023-09-23 | 1 Slovan Liberec |
3 - 2
3 - 3
|
FK Teplice 4 1 | R | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
9-1 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 5 (5-0) |
| Česko - První liga | 2023-09-16 | 2 MFK Karvina |
0 - 0
0 - 1
|
FK Teplice 4 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Česko - První liga | 2023-09-02 | 1 FK Teplice |
0 - 0
0 - 1
|
Pardubice 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Česko - Pohár | 2023-08-30 | 4 SK Sokol Brozany |
2 - 2
3 - 4
|
FK Teplice 1 | V | +2.0 | Více |
|
1-8 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Česko - První liga | 2023-08-26 | 2 FC Trinity Zlín |
0 - 0
2 - 1
|
FK Teplice 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Česko - První liga | 2023-08-19 | 2 FK Teplice |
0 - 1
1 - 1
|
Sparta Praha 1 | R | +1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Česko - První liga | 2023-08-13 | 1 Sigma Olomouc |
0 - 0
2 - 1
|
FK Teplice 2 | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Česko - První liga | 2023-08-06 | 2 FK Teplice |
0 - 0
0 - 0
|
FK Jablonec 2 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-5 (12) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Česko - První liga | 2023-07-30 | 2 Bohemians 1905 |
0 - 1
1 - 2
|
FK Teplice 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Česko - První liga | 2023-07-22 | 2 FK Teplice |
1 - 0
1 - 0
|
Viktoria Plzeň 4 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
2-14 (16) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2023-07-15 | 1 FK Teplice |
2 - 0
4 - 0
|
Varnsdorf 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
3-7 (10) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Slovácko Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Česko - První liga | 2024-03-09 | 3 Slovácko |
0 - 0
0 - 1
|
FK Jablonec 3 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Česko - První liga | 2024-03-02 | 1 4 MFK Karvina |
1 - 1
1 - 3
|
Slovácko 3 | V | +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Česko - První liga | 2024-02-25 | 4 Slovácko |
1 - 1
1 - 3
|
Sparta Praha 6 | P | +0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Česko - První liga | 2024-02-18 | 3 FC Trinity Zlín |
0 - 1
2 - 1
|
Slovácko 3 1 | P | +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Česko - První liga | 2024-02-10 | 1 Slovácko |
0 - 1
1 - 2
|
Pardubice 4 1 | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-01-18 | 3 SK Rapid Vídeň |
0 - 0
2 - 1
|
Slovácko 4 | P | -0.5 | Push | 9.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Česko - První liga | 2023-12-16 | 4 Mladá Boleslav |
0 - 0
0 - 1
|
Slovácko 3 | V | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-6 (12) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Česko - První liga | 2023-12-09 | 2 Slovácko |
2 - 2
5 - 2
|
Bohemians 1905 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Česko - První liga | 2023-12-02 | 3 Sigma Olomouc |
1 - 0
1 - 1
|
Slovácko 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Česko - První liga | 2023-11-26 | 1 Slovácko |
1 - 0
2 - 0
|
Baník Ostrava | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Česko - První liga | 2023-11-12 | 3 Viktoria Plzeň |
1 - 1
1 - 4
|
Slovácko 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Česko - První liga | 2023-11-04 | Slovácko |
0 - 0
0 - 0
|
Hradec Králové 3 | R | -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-5 (13) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Česko - První liga | 2023-10-28 | 2 Slovácko |
1 - 1
1 - 1
|
Slovan Liberec 5 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Česko - První liga | 2023-10-21 | 3 Slavia Praha |
0 - 0
2 - 0
|
Slovácko 3 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
9-0 (9) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Česko - První liga | 2023-10-07 | 2 Slovácko |
0 - 0
2 - 0
|
FK Teplice 1 1 | V | -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Česko - První liga | 2023-09-30 | 2 FK Jablonec |
2 - 0
2 - 0
|
Slovácko 5 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Česko - Pohár | 2023-09-27 | Slovácko |
2 - 1
3 - 4
|
Dukla Praha 1 | P | -1.5, -2.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Česko - První liga | 2023-09-23 | 3 Slovácko |
2 - 0
2 - 0
|
MFK Karvina 3 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 11.0 | Push |
|
8-3 (11) | 5-2 (7) | 4 (3-1) | 3 (3-0) |
| Česko - První liga | 2023-09-17 | Sparta Praha |
3 - 0
5 - 0
|
Slovácko 2 | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Česko - První liga | 2023-09-02 | 2 Slovácko |
0 - 0
1 - 0
|
FC Trinity Zlín | V | -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-6 (14) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Česko - Pohár | 2023-08-30 | TJ Unie Hlubina |
0 - 3
0 - 8
|
Slovácko | V | +4.5, +5.0 | Více |
|
2-10 (12) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Česko - První liga | 2023-08-26 | 6 Pardubice |
0 - 1
0 - 1
|
Slovácko 2 | V | +0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
9-5 (14) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 5 (4-1) |
| Česko - První liga | 2023-08-19 | 1 Slovácko |
1 - 1
2 - 2
|
Mladá Boleslav 1 2 | R | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
12-5 (17) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 5 (5-0) |
| Česko - První liga | 2023-08-13 | 1 Bohemians 1905 |
0 - 1
0 - 1
|
Slovácko 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Česko - První liga | 2023-08-05 | 1 Slovácko |
0 - 1
0 - 2
|
Sigma Olomouc 2 | P | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
11-1 (12) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Česko - První liga | 2023-07-29 | 1 Baník Ostrava |
0 - 0
0 - 0
|
Slovácko 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Push |
|
5-6 (11) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Česko - První liga | 2023-07-23 | 1 Slovácko |
2 - 0
4 - 1
|
České Budějovice 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
4-14 (18) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2023-07-15 | 1 FC Red Bull Salzburg |
0 - 2
0 - 3
|
Slovácko | V | 0.0 | Push | 9.0 | Více |
|
9-3 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2023-07-12 | 2 Holstein Kiel |
1 - 0
1 - 0
|
Slovácko 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2023-07-01 | 1 Slovácko |
1 - 0
3 - 1
|
MFK Skalica 1 | V | -1.0 | Více | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.7 | 3.1 | 2.6 |
| Poločas | 3.5 | 2 | 3.4 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (0.0) | Domácí@2 | Hosté@1.85 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.95 | Hosté@1.85 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.0) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Poločas (5.0) | Ví[email protected] | Méně@1.75 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Poločas (0.75) | Ví[email protected] | Méně@2.1 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 1 , Roh: 7 - 6
Roh: 10.0 , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.0, 2.5
Skóre: 1 - 1 , Roh: 3 - 3 Poločas
Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0 , Góly: 0.5, 1.0
-
10' - 1st Corner - FK Teplice -
11' - 1st Goal - Slovácko -
12' - 2nd Goal - FK Teplice -
17' - 1st Yellow Card - FK Teplice -
18' - 2nd Corner - Slovácko -
28' - 3rd Corner - Slovácko -
31' - 4th Corner - FK Teplice -
32' - 5th Corner - FK Teplice - Race to 3 Corners - FK Teplice
-
33' - 2nd Yellow Card - FK Teplice -
34' - 3rd Yellow Card - Slovácko -
45+1' - 6th Corner - Slovácko -
1-1 score at the end of First Half -
52' - 7th Corner - Slovácko -
58' - 8th Corner - FK Teplice - Race to 5 Corners - Slovácko
-
60' - 9th Corner - Slovácko -
69' - 10th Corner - Slovácko -
73' - 11th Corner - FK Teplice -
73' - 12th Corner - FK Teplice -
74' - 4th Yellow Card - FK Teplice - 81' - Missed Penalty - FK Teplice
- Race to 7 Corners - FK Teplice
-
81' - 13th Corner - FK Teplice -
90+4' - 5th Yellow Card - Slovácko -
1-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

