so, Jul 22, 2017 · 13:00
NejstaršíNedávné
VVVVVV
1.61
3.60
5.00
NedávnéNejstarší
PRVVRV
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.75
Góly celkem
Více 9.0
Rohy celkem
-0.75
FK Baumit Jablonec
FK Baumit Jablonec vs Goztepe Profil týmů
FK Baumit Jablonec
VRVPPRRRRVNedávnéStabilní-0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 15
Více než 9.5 rohůVíce8/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapKryje6/9
Tým obratůVyhrál 3 z posledních 10
Goztepe
PVPPVVRVVRNedávnéZlepšení+1.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapKryje6/10
Poslední
| FK Baumit Jablonec | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Goztepe | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| FK Baumit Jablonec | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Goztepe | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5, 3.0
Rozložení rohůLinie 9.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 3.18,
Sm. odch.: 2.25, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 48%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
FK Baumit Jablonec vs Goztepe Časové rozložení gólů/rohů
FK Baumit Jablonec vs Goztepe Vzájemné zápasy
FK Baumit Jablonec vs Goztepe Zobrazit celé H2H →Žádná data
| FK Baumit Jablonec Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-07-18 | FK Baumit Jablonec |
0 - 0
1 - 0
|
Wolverhampton | V | +0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-07-12 | FK Baumit Jablonec |
6 - 0
7 - 0
|
Jiskra Mseno 1 | V | -8.0,-8.5 | Méně |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-07-08 | Pardubice |
0 - 0
0 - 1
|
FK Baumit Jablonec | V | +1.0, +1.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-07-05 | Hradec Králové |
0 - 1
0 - 4
|
FK Baumit Jablonec | V | 10.0 |
|
|||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-07-01 | 1 FC Vlasim |
0 - 1
0 - 3
|
FK Baumit Jablonec | V | +1.0 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-06-28 | FK Baumit Jablonec |
1 - 0
2 - 0
|
Viktoria Žižkov | V | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-6 (12) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Česko - První liga | 2017-05-27 | MFK Karviná |
0 - 1
0 - 2
|
FK Baumit Jablonec 1 | V | 0.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
8-4 (12) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Česko - První liga | 2017-05-20 | 3 FK Baumit Jablonec |
0 - 0
0 - 0
|
FK Teplice 1 | R | 0.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
12-3 (15) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Česko - První liga | 2017-05-13 | 2 Slovan Liberec |
0 - 0
1 - 1
|
FK Baumit Jablonec 5 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
1-4 (5) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Česko - První liga | 2017-05-06 | 2 FK Baumit Jablonec |
0 - 2
2 - 2
|
Viktoria Plzeň 1 | R | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-6 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Česko - První liga | 2017-04-30 | 2 Slavia Praha |
0 - 0
1 - 1
|
FK Baumit Jablonec 2 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Česko - První liga | 2017-04-23 | 3 FK Baumit Jablonec |
0 - 1
2 - 4
|
FK Příbram 4 | P | -1.0, -1.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
5-5 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Česko - První liga | 2017-04-15 | 3 FC Brno |
1 - 0
2 - 0
|
FK Baumit Jablonec 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
8-7 (15) | 6-4 (10) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Česko - První liga | 2017-04-09 | FK Baumit Jablonec |
1 - 0
2 - 0
|
FC Fastav Zlín 2 | V | -0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
9-9 (18) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Česko - První liga | 2017-03-31 | 1 Mladá Boleslav |
0 - 0
0 - 0
|
FK Baumit Jablonec 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
11-3 (14) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Česko - První liga | 2017-03-19 | FK Baumit Jablonec |
2 - 0
5 - 0
|
Vysočina Jihlava 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
6-9 (15) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Česko - První liga | 2017-03-14 | 1 FK Baumit Jablonec |
2 - 0
2 - 1
|
Hradec Králové 3 | V | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 | Více |
|
10-2 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Česko - První liga | 2017-03-11 | 1 Dukla Praha |
1 - 0
1 - 0
|
FK Baumit Jablonec 1 | P | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
9-1 (10) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Česko - První liga | 2017-03-04 | FK Baumit Jablonec |
0 - 0
0 - 0
|
Bohemians 1905 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
10-2 (12) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Česko - První liga | 2017-02-26 | FK Baumit Jablonec |
2 - 0
3 - 1
|
Sparta Praha 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Česko - První liga | 2017-02-18 | 1 2 Slovácko |
0 - 0
0 - 0
|
FK Baumit Jablonec 1 | R | 0.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
11-1 (12) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-02-11 | FC Vlasim |
0 - 0
0 - 0
|
FK Baumit Jablonec | R | +1.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-02-07 | HNK Rijeka |
0 - 0
3 - 0
|
FK Baumit Jablonec | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-02-03 | FK Baumit Jablonec |
1 - 0
2 - 0
|
Orebro SK 3 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-6 (11) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Česko - Tipsport liga | 2017-01-25 | Mladá Boleslav |
0 - 1
1 - 1
|
FK Baumit Jablonec | R | -0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Česko - Tipsport liga | 2017-01-21 | FK Baumit Jablonec |
2 - 0
4 - 0
|
Slovan Liberec | V | -0.5 | Více |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-01-14 | FK Baumit Jablonec |
0 - 1
2 - 1
|
Sokol Zapy | V | Méně |
|
5-5 (10) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | |||
| Tipsport Liga | 2017-01-11 | FK Baumit Jablonec |
1 - 2
2 - 2
|
Varnsdorf | R | -1.5, -2.0 | Více |
|
6-6 (12) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Česko - První liga | 2016-11-26 | 1 FK Teplice |
0 - 0
1 - 0
|
FK Baumit Jablonec 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-5 (12) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Česko - První liga | 2016-11-19 | 2 FK Baumit Jablonec |
1 - 0
3 - 0
|
Slovan Liberec 2 1 | V | 0.0,-0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
5-7 (12) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Goztepe Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-07-16 | Goztepe |
0 - 4
1 - 6
|
FC Curych | P | +1.0 | Více |
|
||||||
| Turecko - 1 Lig | 2017-06-04 | 3 Eskisehirspor |
0 - 0
1 - 1
|
Goztepe 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Turecko - 1 Lig | 2017-05-29 | 2 5 Boluspor |
0 - 0
0 - 2
|
Goztepe 5 | V | -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Turecko - 1 Lig | 2017-05-25 | 2 Goztepe |
1 - 0
2 - 0
|
Boluspor 3 | V | -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Turecko - 1 Lig | 2017-05-20 | Denizlispor |
0 - 0
1 - 1
|
Goztepe | R | +0.5, +1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Turecko - 1 Lig | 2017-05-14 | 1 Goztepe |
0 - 1
4 - 1
|
Samsunspor 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 8.5 | Více |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Turecko - 1 Lig | 2017-05-07 | 4 Mersin Idmanyurdu |
0 - 4
5 - 6
|
Goztepe 3 | V | +0.5, +1.0 | Více |
|
6-2 (8) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Turecko - 1 Lig | 2017-05-03 | 1 3 Goztepe |
0 - 1
0 - 1
|
Sivasspor 3 1 | P | 0.0 | Méně |
|
9-1 (10) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | ||
| Turecko - 1 Lig | 2017-04-29 | 4 Yeni Malatyaspor |
0 - 0
1 - 0
|
Goztepe 3 1 | P | -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Turecko - 1 Lig | 2017-04-22 | 1 Goztepe |
1 - 0
3 - 2
|
Adana Demirspor 1 | V | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
3-9 (12) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 4 (0-4) |
| Turecko - 1 Lig | 2017-04-18 | 2 Bandirmaspor |
1 - 0
3 - 1
|
Goztepe | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Turecko - 1 Lig | 2017-04-07 | 2 Boluspor |
0 - 0
1 - 0
|
Goztepe 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-0 (3) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Turecko - 1 Lig | 2017-04-02 | 2 Goztepe |
1 - 0
2 - 1
|
Giresunspor 2 | V | -0.5 | Více |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Turecko - 1 Lig | 2017-03-19 | 2 Eskisehirspor |
2 - 0
4 - 0
|
Goztepe 3 | P | -0.5 | Více |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Turecko - 1 Lig | 2017-03-10 | 4 Goztepe |
0 - 1
0 - 1
|
Umraniyespor 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 9.0 | Push |
|
9-0 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Turecko - 1 Lig | 2017-03-04 | 3 Elazigspor |
4 - 1
5 - 2
|
Goztepe 5 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
6-6 (12) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Turecko - 1 Lig | 2017-02-25 | 3 Goztepe |
0 - 0
1 - 0
|
Manisaspor 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
9-1 (10) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Turecko - 1 Lig | 2017-02-18 | 1 3 Sanliurfaspor |
1 - 0
2 - 2
|
Goztepe 5 | R | 0.0 | Více | 9.0 | Více |
|
0-10 (10) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Turecko - 1 Lig | 2017-02-13 | 3 Goztepe |
0 - 0
1 - 1
|
Balikesirspor 3 | R | -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
3-12 (15) | 1-7 (8) | 0 (0-0) | 5 (2-3) |
| Turecko - 1 Lig | 2017-01-29 | 4 Altinordu |
0 - 1
0 - 1
|
Goztepe 5 | V | +0.5 | Méně | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Turecko - Pohár | 2017-01-26 | 2 Yeni Amasyaspor |
3 - 0
3 - 2
|
Goztepe 1 | P | +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
4-11 (15) | 2-8 (10) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Turecko - 1 Lig | 2017-01-22 | 5 Goztepe |
0 - 1
2 - 2
|
Gaziantep BLD 4 | R | -1.0 | Více | 8.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Turecko - Pohár | 2017-01-18 | 3 Goztepe |
0 - 0
0 - 2
|
Sivasspor 3 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
13-2 (15) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 6 (5-1) |
| Turecko - 1 Lig | 2017-01-15 | 4 Goztepe |
0 - 1
2 - 4
|
Denizlispor 3 | P | -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Turecko - Pohár | 2016-12-28 | 3 Goztepe |
0 - 1
0 - 2
|
Istanbul Basaksehir 1 | P | +0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
5-9 (14) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Turecko - 1 Lig | 2016-12-24 | 2 Samsunspor |
1 - 2
1 - 2
|
Goztepe 2 | V | +1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Turecko - Pohár | 2016-12-20 | 2 Istanbul Basaksehir |
4 - 2
6 - 2
|
Goztepe 3 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Turecko - 1 Lig | 2016-12-17 | 1 Goztepe |
0 - 0
2 - 0
|
Mersin Idmanyurdu 3 1 | V | -2.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Turecko - Pohár | 2016-12-13 | 3 Goztepe |
0 - 0
2 - 0
|
Yeni Amasyaspor | V | -1.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Turecko - 1 Lig | 2016-12-10 | 1 Sivasspor |
1 - 0
3 - 0
|
Goztepe 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.61 | 3.6 | 5 |
| Poločas | 2.2 | 2.4 | 4.33 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.75) | Domácí@1.875 | Hosté@1.925 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@1.85 | Hosté@1.95 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.0) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@1.775 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.75) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
| Poločas (1.25) | Více@2 | Méně@1.8 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 2 , Roh: 2 - 4
Roh: 9.0 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 2.5, 3.0
Skóre: 1 - 1 , Roh: 1 - 3 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0, 1.5
-
5' - 1st Corner - FK Baumit Jablonec -
7' - 2nd Corner - Goztepe -
13' - 3rd Corner - Goztepe -
29' - 1st Goal - Goztepe -
30' - 2nd Goal - FK Baumit Jablonec -
39' - 1st Yellow Card - Goztepe -
44' - 4th Corner - Goztepe - Race to 3 Corners - Goztepe
-
1-1 score at the end of First Half -
68' - 5th Corner - Goztepe -
76' - 3rd Goal - Goztepe -
85' - 6th Corner - FK Baumit Jablonec -
1-2 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

