Feirense vs CD Mafra Profil týmů
Feirense vs CD Mafra Fakta o zápasu
7V-2R-1P v posledních 10 zápasech, s 16 vstřelenými a 9 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.6 pro, 0.9 proti. Výhry 70%, AH výhra 50%, góly Over 50%, rohy Over 50%.
6V-0R-4P v posledních 10 zápasech, s 14 vstřelenými a 8 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.4 pro, 0.8 proti. Výhry 60%, AH výhra 60%, góly Over 40%, rohy Over 50%.
| Feirense | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| CD Mafra | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Feirense | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| CD Mafra | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Feirense vs CD Mafra Časové rozložení gólů/rohů
Feirense vs CD Mafra Vzájemné zápasy
Feirense vs CD Mafra Zobrazit celé H2H →| Feirense Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2020-03-07 | CD Mafra |
0 - 0
0 - 1
|
Feirense 2 | V | 0.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Segunda Liga | 2019-10-26 | 2 Feirense |
0 - 0
1 - 2
|
CD Mafra 4 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Segunda Liga | 2016-01-23 | 3 CD Mafra |
0 - 1
1 - 1
|
Feirense 4 | R | 0.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Segunda Liga | 2015-08-22 | Feirense |
0 - 1
0 - 2
|
CD Mafra 3 | P | -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Pohár | 2014-09-28 | 1 4 CD Mafra |
0 - 1
1 - 1
|
Feirense 4 1 | R | Méně |
|
|||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Feirense Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2020-10-20 | 1 4 Estoril |
2 - 1
3 - 3
|
Feirense 5 1 | R | 0.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Segunda Liga | 2020-10-15 | 1 Feirense |
0 - 3
0 - 4
|
Chaves 4 | P | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Pohár | 2020-10-10 | 1 3 GUS Montemor |
0 - 1
0 - 2
|
Feirense 2 | V | +2.5, +3.0 | Méně |
|
||||||
| Portugalsko - Segunda Liga | 2020-10-03 | 2 Feirense |
0 - 0
0 - 0
|
Sporting Covilha 3 | R | -1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Segunda Liga | 2020-09-29 | 5 Academica |
0 - 1
0 - 1
|
Feirense 3 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Segunda Liga | 2020-09-22 | 2 Feirense |
0 - 1
2 - 1
|
Casa Pia 6 | V | -1.5, -2.0 | Push | 10.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2020-09-18 | 2 Vilafranquense |
0 - 2
0 - 4
|
Feirense 2 | V | +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2020-03-07 | CD Mafra |
0 - 0
0 - 1
|
Feirense 2 | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-15 (23) | 8-7 (15) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2020-02-29 | 2 Feirense |
0 - 0
1 - 0
|
Academica 2 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
4-11 (15) | 2-5 (7) | 4 (2-2) | 3 (2-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2020-02-22 | 3 Chaves |
0 - 0
1 - 2
|
Feirense 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2020-02-15 | 4 Feirense |
0 - 0
1 - 0
|
Leixoes 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2020-02-08 | 2 Academico Viseu |
0 - 0
0 - 1
|
Feirense 3 | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-6 (16) | 3-3 (6) | 4 (2-2) | 5 (2-3) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2020-02-02 | 3 Feirense |
2 - 1
2 - 1
|
Cova de Piedade 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2020-01-26 | 3 Vilafranquense |
0 - 0
1 - 1
|
Feirense 1 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2020-01-18 | 2 UD Oliveirense |
0 - 1
1 - 1
|
Feirense 4 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-5 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2020-01-11 | 1 5 Feirense |
1 - 0
1 - 0
|
FC Porto B 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
3-11 (14) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2020-01-04 | 5 Estoril |
0 - 1
0 - 2
|
Feirense 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2019-12-29 | 1 Feirense |
1 - 1
1 - 1
|
Casa Pia 3 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-6 (13) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 5 (3-2) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2019-12-15 | 5 SC Farense |
1 - 0
1 - 0
|
Feirense 3 | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-8 (13) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2019-12-08 | 3 Feirense |
1 - 0
1 - 1
|
Benfica B 5 | R | -1.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2019-11-29 | 3 Sporting Covilha |
1 - 1
1 - 2
|
Feirense 1 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Pohár | 2019-11-23 | 2 Academico Viseu |
0 - 0
1 - 0
|
Feirense 3 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2019-11-16 | 3 Penafiel |
0 - 0
0 - 0
|
Feirense 4 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2019-11-09 | 1 2 Feirense |
0 - 2
1 - 2
|
Varzim 3 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
7-5 (12) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2019-11-03 | 1 7 Feirense |
0 - 0
1 - 1
|
Nacional 4 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-5 (14) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 6 (3-3) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2019-10-26 | 2 Feirense |
0 - 0
1 - 2
|
CD Mafra 4 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
11-4 (15) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| Portugalsko - Pohár | 2019-10-19 | 2 Feirense |
2 - 0
3 - 0
|
Tondela 2 1 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
6-5 (11) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Pohár | 2019-09-28 | 1 Berco SC |
0 - 0
1 - 3
|
Feirense 1 | V | +0.5, +1.0 | Více | 11.0 | Více |
|
7-7 (14) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2019-09-22 | 3 Academica |
1 - 0
1 - 1
|
Feirense 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-4 (12) | 5-2 (7) | 4 (3-1) | 3 (3-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2019-09-14 | 3 Feirense |
1 - 0
1 - 0
|
Chaves 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-13 (18) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| CD Mafra Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2020-10-17 | 3 CD Mafra |
1 - 0
2 - 0
|
Vizela 4 | V | 0.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Pohár | 2020-10-10 | 2 GD Fontinhas |
0 - 0
1 - 0
|
CD Mafra 2 | P | +1.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Portugalsko - Segunda Liga | 2020-10-02 | 7 Penafiel |
1 - 0
3 - 1
|
CD Mafra 2 | P | 0.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Segunda Liga | 2020-09-27 | CD Mafra |
1 - 1
2 - 1
|
Benfica B 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Segunda Liga | 2020-09-23 | Leixoes |
0 - 1
0 - 2
|
CD Mafra 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Portugalsko - Segunda Liga | 2020-09-19 | 2 CD Mafra |
0 - 0
1 - 0
|
Academico Viseu 3 | V | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-5 (12) | 5-4 (9) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2020-09-13 | 3 Cova de Piedade |
0 - 1
0 - 4
|
CD Mafra 3 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2020-03-07 | CD Mafra |
0 - 0
0 - 1
|
Feirense 2 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-15 (23) | 8-7 (15) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2020-03-01 | 1 Varzim |
1 - 0
2 - 1
|
CD Mafra 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2020-02-23 | 5 CD Mafra |
1 - 0
1 - 0
|
Penafiel 2 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2020-02-15 | 1 2 Academica |
0 - 0
0 - 0
|
CD Mafra 2 | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
3-12 (15) | 1-7 (8) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2020-02-08 | 3 CD Mafra |
1 - 0
1 - 1
|
Nacional 1 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2020-02-01 | 1 CD Mafra |
1 - 0
1 - 0
|
Chaves | V | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-11 (18) | 1-6 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2020-01-26 | 1 Cova de Piedade |
0 - 0
1 - 1
|
CD Mafra | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2020-01-18 | 5 Leixoes |
0 - 1
0 - 2
|
CD Mafra 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-8 (16) | 5-4 (9) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2020-01-12 | 4 CD Mafra |
1 - 0
1 - 1
|
Vilafranquense 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-6 (13) | 4-3 (7) | 3 (3-0) | 3 (2-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2020-01-04 | 1 3 UD Oliveirense |
0 - 1
1 - 3
|
CD Mafra 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2019-12-29 | 2 CD Mafra |
1 - 1
1 - 1
|
Academico Viseu 3 | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-8 (15) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Portugalsko - Pohár | 2019-12-19 | 1 1 Famalicao |
0 - 0
3 - 0
|
CD Mafra 1 | P | -1.0 | Push | 10.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2019-12-14 | 1 Casa Pia |
0 - 0
0 - 1
|
CD Mafra 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-5 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2019-12-08 | 3 CD Mafra |
1 - 0
3 - 1
|
Estoril 2 | V | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
4-7 (11) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 6 (1-5) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2019-12-01 | 3 Benfica B |
0 - 1
2 - 2
|
CD Mafra | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
8-6 (14) | 5-5 (10) | 5 (4-1) | 2 (1-1) |
| Portugalsko - Pohár | 2019-11-24 | 3 Moreirense |
1 - 1
1 - 3
|
CD Mafra 3 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
7-6 (13) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2019-11-17 | 1 CD Mafra |
1 - 2
2 - 2
|
Sporting Covilha 3 | R | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2019-11-09 | CD Mafra |
2 - 0
3 - 1
|
FC Porto B | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2019-11-03 | 2 SC Farense |
1 - 0
2 - 1
|
CD Mafra 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
0-11 (11) | 0-8 (8) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2019-10-26 | 2 Feirense |
0 - 0
1 - 2
|
CD Mafra 4 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
11-4 (15) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| Portugalsko - Pohár | 2019-10-20 | 2 CD Mafra |
0 - 0
0 - 0
|
AD Fafe 4 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2019-09-22 | CD Mafra |
1 - 0
1 - 1
|
Varzim 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-5 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Portugalsko - Segunda Liga | 2019-09-15 | 2 Penafiel |
1 - 1
2 - 1
|
CD Mafra 2 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.833 | 3.4 | 4.5 |
| Poločas | 2.6 | 2 | 5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.5) | Domácí@1.85 | Hosté@2 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@2.025 | Hosté@1.775 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.5) | Ví[email protected] | Méně@1.85 |
| Poločas (5.0) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.0) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
| Poločas (0.75) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 1 , Roh: 6 - 8
Roh: 10.5 , Hendikep: -0.5 , Góly: 2.0
Skóre: 2 - 0 , Roh: 1 - 5 Poločas
Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 0.5, 1.0
-
8' - 1st Goal - Feirense -
10' - 1st Yellow Card - CD Mafra -
14' - 1st Corner - CD Mafra -
22' - 2nd Yellow Card - Feirense -
25' - 2nd Corner - CD Mafra -
26' - 3rd Corner - CD Mafra - Race to 3 Corners - CD Mafra
-
29' - 4th Corner - Feirense -
29' - 2nd Goal - Feirense -
30' - 3rd Yellow Card - CD Mafra -
31' - 5th Corner - CD Mafra - Race to 5 Corners - CD Mafra
-
41' - 6th Corner - CD Mafra -
2-0 score at the end of First Half -
51' - 7th Corner - Feirense -
53' - 4th Yellow Card - Feirense -
55' - 3rd Goal - CD Mafra -
59' - 8th Corner - Feirense -
63' - 5th Yellow Card - Feirense -
66' - 9th Corner - CD Mafra -
71' - 6th Yellow Card - CD Mafra -
74' - 10th Corner - CD Mafra - Race to 7 Corners - CD Mafra
-
74' - 4th Goal - Feirense -
79' - 11th Corner - Feirense -
81' - 12th Corner - CD Mafra -
89' - Red Card - CD Mafra -
90+1' - 13th Corner - Feirense -
90+1' - 7th Yellow Card - Feirense -
90+2' - 14th Corner - Feirense -
3-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

