po, Apr 5, 2021 · 18:00
NejstaršíNedávné
PPVVVV
2.05
3.75
3.20
NedávnéNejstarší
PPVPPP
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.75
Góly celkem
Méně 9.0
Rohy celkem
-0.25
FC Viktoria Köln
FC Viktoria Köln vs Unterhaching Profil týmů
FC Viktoria Köln
PRPVPPVVVVNedávnéV ráži+1.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapKryje6/10
Unterhaching
RPPPPPPVPPNedávnéStabilní-0.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapNekryje2/10
Poslední
| FC Viktoria Köln | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Unterhaching | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| FC Viktoria Köln | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Unterhaching | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5, 3.0
Rozložení rohůLinie 9.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.68,
Sm. odch.: 1.62, Medián: 3,
Modus: 3,
Více: 55%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
FC Viktoria Köln vs Unterhaching Časové rozložení gólů/rohů
FC Viktoria Köln vs Unterhaching Vzájemné zápasy
FC Viktoria Köln vs Unterhaching Zobrazit celé H2H →| FC Viktoria Köln Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Německo - 3. liga | 2020-11-22 | Unterhaching |
1 - 2
2 - 2
|
FC Viktoria Köln | R | -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Německo - 3. liga | 2020-02-15 | 2 Unterhaching |
0 - 1
1 - 1
|
FC Viktoria Köln 5 | R | -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Německo - 3. liga | 2019-08-17 | 3 FC Viktoria Köln |
0 - 0
0 - 2
|
Unterhaching 2 | P | 0.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| FC Viktoria Köln Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Německo - 3. liga | 2021-03-19 | Saarbrucken |
1 - 0
2 - 3
|
FC Viktoria Köln | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Německo - 3. liga | 2021-03-13 | 3 FC Viktoria Köln |
2 - 1
3 - 1
|
MSV Duisburg 2 | V | 0.0 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Německo - 3. liga | 2021-03-09 | 5 FC Viktoria Köln |
0 - 0
1 - 0
|
SV Meppen 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Německo - 3. liga | 2021-03-06 | VfB Lübeck |
0 - 0
1 - 2
|
FC Viktoria Köln 1 | V | 0.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Německo - 3. liga | 2021-03-02 | 3 FC Viktoria Köln |
1 - 2
2 - 4
|
Magdeburg 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Německo - 3. liga | 2021-02-27 | 2 FC Viktoria Köln |
1 - 1
1 - 2
|
Hansa Rostock 3 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Německo - 3. liga | 2021-02-21 | 1 1 Bayern Mnichov II |
0 - 1
0 - 1
|
FC Viktoria Köln 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-7 (14) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Německo - 3. liga | 2021-02-06 | 3 FC Ingolstadt |
0 - 1
2 - 1
|
FC Viktoria Köln 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
8-4 (12) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Německo - 3. liga | 2021-01-26 | 2 Wehen SV |
0 - 1
2 - 2
|
FC Viktoria Köln 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Německo - 3. liga | 2021-01-23 | 4 FC Viktoria Köln |
1 - 0
1 - 2
|
Waldhof Mannheim 3 | P | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Německo - 3. liga | 2021-01-15 | 1 FC Viktoria Köln |
0 - 0
0 - 2
|
Türkgücü München 4 | P | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-0 (3) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Německo - 3. liga | 2021-01-09 | 6 Kaiserslautern |
0 - 0
0 - 0
|
FC Viktoria Köln 1 | R | -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
8-4 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Německo - 3. liga | 2020-12-19 | 1 4 FC Viktoria Köln |
1 - 0
2 - 4
|
Dynamo Drážďany 4 | P | +0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Německo - 3. liga | 2020-12-16 | 1 FC Viktoria Köln |
0 - 1
0 - 2
|
KFC Uerdingen 05 3 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
5-7 (12) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Německo - 3. liga | 2020-12-12 | 2 Verl |
1 - 1
1 - 1
|
FC Viktoria Köln 4 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
4-8 (12) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Německo - 3. liga | 2020-12-05 | 4 FC Viktoria Köln |
1 - 1
2 - 1
|
1860 Mnichov 5 | V | 0.0, +0.5 | Push | 9.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Německo - 3. liga | 2020-11-28 | 4 Hallescher FC |
0 - 0
2 - 0
|
FC Viktoria Köln | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Německo - 3. liga | 2020-11-25 | 4 FC Viktoria Köln |
0 - 0
1 - 1
|
Zwickau 3 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Německo - 3. liga | 2020-11-22 | Unterhaching |
1 - 2
2 - 2
|
FC Viktoria Köln | R | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Německo - 3. liga | 2020-11-13 | 1 3 FC Viktoria Köln |
0 - 1
0 - 2
|
Saarbrucken 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
0-4 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Německo - 3. liga | 2020-11-09 | 1 1 MSV Duisburg |
1 - 1
1 - 3
|
FC Viktoria Köln 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Německo - 3. liga | 2020-10-24 | 1 2 Hansa Rostock |
2 - 0
5 - 1
|
FC Viktoria Köln | P | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-0 (3) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Německo - 3. liga | 2020-10-21 | 1 4 FC Viktoria Köln |
3 - 1
3 - 2
|
Bayern Mnichov II 4 | V | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
5-7 (12) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Německo - 3. liga | 2020-10-18 | 1 3 SV Meppen |
0 - 0
0 - 1
|
FC Viktoria Köln 5 2 | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Německo - 3. liga | 2020-10-11 | 1 FC Viktoria Köln |
1 - 0
2 - 0
|
FC Ingolstadt 3 | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Německo - 3. liga | 2020-10-03 | 3 Magdeburg |
0 - 2
0 - 2
|
FC Viktoria Köln 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Německo - 3. liga | 2020-09-26 | FC Viktoria Köln |
0 - 1
0 - 2
|
Wehen SV 3 1 | P | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Německo - 3. liga | 2020-09-21 | 2 Waldhof Mannheim |
2 - 0
2 - 2
|
FC Viktoria Köln 7 | R | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
5-6 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2020-09-03 | PSV |
1 - 0
1 - 1
|
FC Viktoria Köln 2 | R | -2.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2020-08-14 | Hertha Berlín |
1 - 0
2 - 0
|
FC Viktoria Köln | P | -2.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Unterhaching Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Německo - 3. liga | 2021-03-20 | 3 Unterhaching |
0 - 2
2 - 3
|
KFC Uerdingen 05 2 | P | 0.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Německo - 3. liga | 2021-03-14 | 2 Verl |
2 - 1
2 - 1
|
Unterhaching 3 | P | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Německo - 3. liga | 2021-03-07 | 3 Unterhaching |
1 - 0
3 - 0
|
Hallescher FC 1 | V | 0.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Německo - 3. liga | 2021-02-20 | 3 MSV Duisburg |
1 - 1
2 - 1
|
Unterhaching 4 | P | 0.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Německo - 3. liga | 2021-02-14 | 2 Unterhaching |
0 - 1
0 - 1
|
Saarbrucken 1 | P | 0.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Německo - 3. liga | 2021-02-06 | 2 SV Meppen |
2 - 2
3 - 2
|
Unterhaching 1 | P | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
7-4 (11) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Německo - 3. liga | 2021-01-30 | 6 Unterhaching |
0 - 1
0 - 1
|
FC Ingolstadt 1 | P | +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-5 (12) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Německo - 3. liga | 2021-01-27 | 1 VfB Lübeck |
1 - 0
1 - 0
|
Unterhaching 4 1 | P | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
8-7 (15) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Německo - 3. liga | 2021-01-23 | 1 Unterhaching |
1 - 1
1 - 2
|
Zwickau 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
8-5 (13) | 6-2 (8) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Německo - 3. liga | 2021-01-19 | 3 Türkgücü München |
0 - 0
0 - 0
|
Unterhaching 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
0-2 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Německo - 3. liga | 2021-01-16 | 2 Unterhaching |
0 - 1
0 - 2
|
Magdeburg 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
5-10 (15) | 4-6 (10) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Německo - 3. liga | 2021-01-12 | 1 Unterhaching |
1 - 1
3 - 4
|
Verl 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Německo - 3. liga | 2021-01-09 | 1 Hansa Rostock |
0 - 0
1 - 0
|
Unterhaching | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Německo - 3. liga | 2020-12-19 | 4 Unterhaching |
1 - 1
1 - 1
|
Bayern Mnichov II 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Německo - 3. liga | 2020-12-15 | 3 Waldhof Mannheim |
1 - 3
1 - 4
|
Unterhaching 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
7-3 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Německo - 3. liga | 2020-12-11 | 2 Unterhaching |
0 - 0
2 - 0
|
Kaiserslautern 2 | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Německo - 3. liga | 2020-12-02 | Hallescher FC |
1 - 0
2 - 0
|
Unterhaching | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Německo - 3. liga | 2020-11-28 | 4 Unterhaching |
1 - 1
2 - 1
|
Wehen SV 4 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
1-6 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Německo - 3. liga | 2020-11-25 | 1 Dynamo Drážďany |
2 - 0
2 - 0
|
Unterhaching 3 | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Německo - 3. liga | 2020-11-22 | Unterhaching |
1 - 2
2 - 2
|
FC Viktoria Köln | R | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Německo - 3. liga | 2020-11-14 | 2 KFC Uerdingen 05 |
0 - 0
3 - 1
|
Unterhaching | P | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Německo - 3. liga | 2020-10-26 | 4 Unterhaching |
0 - 1
0 - 2
|
1860 Mnichov 2 | P | 0.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
5-10 (15) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Německo - 3. liga | 2020-10-21 | 2 Unterhaching |
0 - 1
0 - 1
|
MSV Duisburg 4 | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Německo - 3. liga | 2020-10-18 | 3 Saarbrucken |
0 - 0
2 - 1
|
Unterhaching 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
4-7 (11) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Německo - 3. liga | 2020-10-11 | 4 Unterhaching |
1 - 1
2 - 1
|
SV Meppen 1 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
9-7 (16) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Německo - 3. liga | 2020-10-03 | 3 FC Ingolstadt |
0 - 0
0 - 1
|
Unterhaching 2 | V | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-7 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Německo - 3. liga | 2020-09-25 | 1 Unterhaching |
1 - 0
1 - 0
|
VfB Lübeck 3 | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Německo - 3. liga | 2020-09-19 | 3 Zwickau |
1 - 0
2 - 1
|
Unterhaching 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2020-08-19 | 1 Unterhaching |
1 - 1
2 - 2
|
Karlsruher SC 1 | R | +0.5 | Více |
|
6-6 (12) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Německo - 3. liga | 2020-07-04 | 2 MSV Duisburg |
1 - 0
4 - 0
|
Unterhaching 2 | P | -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.05 | 3.75 | 3.2 |
| Poločas | 2.75 | 2.25 | 3.6 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.25) | Domácí@1.9 | Hosté@1.95 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.675 | Hosté@2.15 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.0) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
| Poločas (4.0) | Ví[email protected] | Méně@2.075 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.75) | Více@2 | Méně@1.85 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@2.05 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 1 , Roh: 7 - 2
Roh: 9.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.5, 3.0
Skóre: 0 - 1 , Roh: 2 - 1 Poločas
Roh: 4.0 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0
-
5' - 1st Yellow Card - Unterhaching -
7' - 1st Corner - Unterhaching -
14' - 2nd Corner - FC Viktoria Köln -
21' - 3rd Corner - FC Viktoria Köln -
31' - 2nd Yellow Card - FC Viktoria Köln -
40' - 1st Goal - Unterhaching -
0-1 score at the end of First Half -
52' - 4th Corner - FC Viktoria Köln - Race to 3 Corners - FC Viktoria Köln
-
55' - 5th Corner - FC Viktoria Köln -
64' - 3rd Yellow Card - Unterhaching -
70' - 6th Corner - Unterhaching - Race to 5 Corners - FC Viktoria Köln
-
71' - 7th Corner - FC Viktoria Köln -
72' - 8th Corner - FC Viktoria Köln -
74' - 4th Yellow Card - FC Viktoria Köln -
75' - Red Card - FC Viktoria Köln - Race to 7 Corners - FC Viktoria Köln
-
85' - 9th Corner - FC Viktoria Köln -
86' - 2nd Goal - FC Viktoria Köln -
1-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

